Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janysek70
12. led 2010

Ahoj Jani-dvojče 😉 , jsem se koukala na ten kočík Espiro, jak jsi dávala odkaz na Sp. a chci se zeptat na názor na V-cross. Jsem ho našla za cca 8000 vč autosedačky na podvozek a docela se mi líbí

dvojcata2
12. led 2010

V-Cross je dobrej pak Jumper GT mrkni na naše stránky www.Petto.cz a tam ten Jumper najdeš v kolonce akční nabídka to espiro se mi líbí víc.Někde jsem psala že tady nejsem pár měsíců a jsou tady takové změny.Moc ti gratuluji Janýsku vím že jsi si taky prožila vid???
Jinak Nadi mrchu bych měla dostat tento týden počítám do 3 dnů ale já na ní moc nepospíchám spíš naopak ,protože ten můj jede v neděli do švédska ale za tři dny by se mněl vrátit.Snad se to stihne to budou zase nervy
🙂

reny01
12. led 2010

no já nejsem žádný odborník 😨

nadis.h
12. led 2010

Jani nebojvlkanic. To se stihne všechno. 😅

janysek70
12. led 2010

Jani, díky. Ten Jumper taky nevypadá zle, ale chce to vše omakat.

dvojcata2
12. led 2010

Jany :no to je jasný až si ho budeš někde prohlížet nebo kupovat jakýkoliv skoušej to se zátěží.Plno kočárků vypadá dobře ale dáš do toho děcko a už ho ani nenazdvihneš na chodník.My máme v práci bezva medvěda 15 kg.Holky jdu vařit a mažu do práce obsluhovat těhulky 🙂 🙂 🙂

janysek70
12. led 2010

Naložím si s sebou patnáctikilový pytel a pojedu vybírat kočárek 🙂

nadis.h
12. led 2010

Jany 😀 😀

dvojcata2
12. led 2010

tak jsem to namyslela ale měli by tam něco mít to bys nevěřila jaký je to pak rozdíl.Ty ho budeš vozit možná 2 roky a to miminko bude čím dál víc těžší.plno kočárů je krásných skusíš si je na prodejně a řekneš jak je bezva pak do něj dáš zátěž a úplně se zhrozíš.Věř mi pak jsou ty maminy úplně neštastný

nadis.h
12. led 2010

já si hlavně neumím představit jezdit tady v těch našich závějích.... 😝

dvojcata2
12. led 2010

mrkni do mýho alba dala jsem si tam toho Jumpra 🙂

nadis.h
12. led 2010

To je ten zelený? Je fajn.Tyhle se mi líbí.

nadis.h
12. led 2010

Jupí.Volala jsem na krev z toho screeningu a je to v pořádku. 🙂 😵

petra49
12. led 2010

Nadi gratuluju

nadis.h
12. led 2010

Ulevička.To jsou vždy šoky!A sestřička mě "potěšila" prý..Ještě triply aby byli v pořádku ted ještě není vyhráno... 😝

petra49
13. led 2010

Ahoj holky, kde jste dneska?

nadis.h
13. led 2010

Ahojky,

já jsem pilná dneska. Peru prádlo a chci se pak vrhnout na skříň a vyházet nekompromisně věci ze skříně a trochu to pofackovat a udělat místo.

jindriska
13. led 2010

Ahojky,
taky bych potřebovala udělat úklid. Včera jsem sundala vánoční výzdobu, ale něco málo ještě zůstalo. Mám nemocného manžu a já nedokážu uklízet když je doma. Navíc mě ještě trochu bolí záda, tak to nepřeháním. No možná o víkendu něco málo dám do kupy. Jo a Nadi blahopřeju 😉

petra49
13. led 2010

no já taky pracuju a teď si dělám obídek-vinnou klobásu a kašičku, když jsme to o Vánocích nezvládli

jindriska
13. led 2010

no já už jsem po o - pangas s brambůrkem a vůbec se mi nechce nic dělat. Ještě, že je šéf na obědě, mám chvilku pohody

nadis.h
13. led 2010

Mnam takybych si dala vinnou. 😅 Já dojím co mám doma.A nakoupím až zítra.Dnes budu poletovat doma.Venku je zas klendra. 😝

yaris
13. led 2010

Ahojte holky, tak dnes mám začít píchat Gonal. Nedorazily ale bohužel výsledky z cytologie, tak nevím. Cytolka byla vždy dobrá a v Gennetu říkali, že by se popř. stimulka stopla, kdyby něco, ale zase zbytečně píchat hormony. Jsem z toho rozladěná ☹ a nevím co, ale asi to risknu 🤐

nadis.h
13. led 2010

Yaris bud v klidu.Cytolka bude v pořádku!! 😵 Zbytečně se nenervuj.

yaris
13. led 2010

Sestřička říkala, že výsledky prostě nejsou, ale že kdyby to vypadalo špatně, poznal by to doktor už při odběru a prý kdyby tam byl nějaký malý problém, tak se to dá řešit i potom a že se nemusím bát 😵 Tak dneska ve 20 hod si poprvé jednu ďobnu. Kdybych to nemohla vydržet, tak už v 19 hod 😀 Tak snad si nevypíchnu oko nebo něco jinýho 😀

nadis.h
13. led 2010

No jasný.Když to bylo v pořádku předtím. 😉 Hlavně si ten čas urči abys to mohla píchat každý den stejně.To musí být.Já pro jistotu píchala až kolem desáté.

ma.ja
13. led 2010

ahojky těhule 😵

nadis.h
13. led 2010

Ahoj Máji. Jak dupou králíci? 😀

ma.ja
13. led 2010

koukám, už se rozhlížíte po kočárkách 🙂 se máte 🙂 ale my už taky jsme o malinkej kousek blíž, konečně máme schválenou žádost, už jsem z toho začínala mít nerva ☹
Jani-Dvojče ten zelenej kočárek v tvým albíčku je nááádhernej

nadis.h
13. led 2010

Maji to bylo kvůli svátkům.Každý se válel doma a teď nestíhají. 😝 Ale hlavně že je schváleno. Jupí. A co ted?Máte už pigára doma?

jindriska
14. led 2010

Ahoj Maji, tak moc držím paluchy, já od pondělí stimuluju tak budeme bojovat spolu 😀