Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kkamca
22. led 2010

Ahoj..tak už to asi jde.. 😖

ma.ja
22. led 2010

tak co, už s námi bude koň mluvit?

U nás volný čas z zimě taky moc nehrozí, můj chlap dělá v hospodě, přes víkend prdává v kiosku, takže abych byla s ním aspoň chvíli, tak chodím na víkendy pomáhat. Jinak je hrozně línej, já bych v létě výletovala...jo hrozně rád nakupuje a chodí po krámech...

ma.ja
22. led 2010

😀 😀 😀 prdává 😀 😀 😀

mělo být prodává 😀 😀 Proprdí skoro každý večer 😀 😀 😀

kkamca
22. led 2010

ma.ja: 😀 😀

nadis.h
22. led 2010

😀 😀 😀 😀 U nás prdím já.. 😀

No my taky nevýletujeme často. Přítel nemá po tom zimnim shonu nějak elán. Ale nám je fajn i když nic neděláme.Ted ještě mu dám oraz,ale až bude prcek větší tak ho to nemine.

ma.ja
22. led 2010

nám je taky fajn, když lenošíme...zrovna dnes jsem říkala, že bychom potřebovali nový gauč, abychom se na něj vešli oba 😀

nadis.h
22. led 2010

Maji to musíte mít vyřešené jako my. 😀 Každý máme gauč svůj. 😀

kkamca
22. led 2010

holky co máte dobrého,potřebuju inspiraci na zítra na oběd..

kkamca
22. led 2010

Tak si jdu aspon udělat topku..s česnekem-- 😝

nadis.h
22. led 2010

Já dělám knedlo vepřo.Chtěla jsem se špenátem,ale nakonec jsem udělala zelí.

murasek
22. led 2010

odpo to nejak neslo, tak ted doctu

murasek
22. led 2010

nadi - to je jasny, ze kdyz je tak zaneprazdnenej, tak pak na nejaky spolecny zajmy neni cas, maximalne ty postelni, co? 😀
ja delam zitra kruti maso v testicku, nebo se zeleninou, nebo spiz...jeste nevim, dle toho jak se vyspim 😀

murasek
22. led 2010

ma.ja a ty delas co?
ja prodavam v krame, nadish je na recepci - hele Nadish - v pohode zvladas?jak moc to mate obsazene?

nadis.h
22. led 2010

Murasku hahahaha prý postelový zájmy. 😕 😀 Jo max spánek. Ale jestli byl myšlený sex tak v tom jsme jak prvničky oba.Naposledy byl v srpnu! 😅

Jinak v práci máme kůlo.V lednu vždy tak 3-4 pokoje denně jenom.Takže sedím na zadku a serfuju. 😀 🙄 Je to pruda.Pak to vůbec neuríká.

murasek
22. led 2010

nadi - a chodis na 12tky? nebo jak to mas?zase lepsi nez abys tam litala jak camrda 😀

murasek
22. led 2010

sex v srpnu? TAK TO JSME NA TOM PODOBNE, HOLKA 😅 🙄 sorry caps lock, ale kdyby to cetl muz(coz se nestane), tak by ho ten sex mohl tlouct do hlavy 😀 😀

nadis.h
22. led 2010

Jojo od 7 do 19.Jsem ráda, že práci mam.Byla jsem na švestku z toho že jsem doma byla bez koruny. 😒 Ale v březnu jdu už na PN.

Tak já nevím ani nějak proč jsme spolu nespali od léta. 🤐 Je pravda,že často to nepotřebujeme ani jeden a pak jsme nechtěli kvůli prckovi,ale ted bych si dala říct. 😀

murasek
22. led 2010

tak je to teda pravda, ze tehu zvysuje chut, co? 😎 tak se tesim, i kdyz asi z toho pak bude prd 🙄
uz v breznu,jo? tak to mas za chvili, utece to.

murasek
22. led 2010

a delas kratky dlouhy tyden? asi jo, co?maji uz za tebe nahradu?

nadis.h
22. led 2010

Nene neděláme krátký dlouhý.Máme dělat noční a denní ale já dělám jen denní ted už a děláme většinou tak,že máme 1 šichtu a pak volno den dva.Hlavně já,ta šéfová tam mě hrozně šetří. 😅 Náhradu nemají ještě,ale vědí o tom a myslím si že ani náhrada nebude potřeba. Je jich tam dost. 2 jsme na den, 1 tak na půl den a noce a pak 3 na noční jen. Takže se to dá i beze mě.

nadis.h
22. led 2010

A sex by mi stačil jeden a pak zas na dlouho..

murasek
22. led 2010

nadi - tak to mas stesti na sefovou 😉

murasek
22. led 2010

u me to neni ani tak o sexu jako o trochu vetsi pozornosti, ale to by bylo tema tak na 10stran 😀 😀

nadis.h
22. led 2010

😀 Budu ode dneška týden sama doma. Tak můžeme zítra ráno načnout toto téma... 😀 😀 😀

murasek
22. led 2010

😀 😀 ja myslela, ze muzik je na ceste domu 😵

nadis.h
22. led 2010

Jojo jede domů z práce.Ale vezme si jen tašku,jídlo,navečeří se a jede.A vrátí se mi až v sobotu příští. 😢

murasek
22. led 2010

nadi - neboj, zabava bude, ale ja budu jen nakukovat, pac prace vola 😒

ma.ja
22. led 2010

nadi my máme taky každej svůj gauč, ale když se mi stýská, tak musim k Jirkovi 😀 😀 😀

murasek
22. led 2010

ma.ja moje rec - je lepsi, kdyz ma kazdy svuj prostor 😵

nadis.h
22. led 2010

Maji tak to já ke K už ani nemohu.Máme ty sedačky úzké a teď jsme oba přibrali tak bychom se nevlezli spolu. 😀