Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
28. led 2010

Ahooj holčiny 🙂

nadis.h
28. led 2010

Jindři už jsem jí šikla email. Na tu jedinou dám v tuhle chvíli. Uvidím ještě jak se vyjádří můj gyndr k tomu,ale přikloním se k názoru jejímu.

nadis.h
28. led 2010

Jastr Ty ho znáš?? 🙂 Je fajn.Chodí se mi k němu dobře.Ještě o tom výsledku neví tak jsem zvědavá co na to řekne on.

Ahoj Lemur.

jindriska
28. led 2010

jastr no já jsem z toho taky jelen, ale Mudr. mi to naordinoval, tak plním rozkaz 😀
ahoj lemurko

nadis.h
28. led 2010

Jindři s tím Pregnylem...nebude 8ého ještě brzy na to abys testovala a neměla // z Pregnylu?

reny01
28. led 2010

ahoj lemurko 🙂

lemurka.m
28. led 2010

Nadi,co to tady čtu? Nejdřív depka a teď toto s čípkem.Já jsem po konizaci čípku,ale už před lety.Správně jsi udělala,že jsi napsala ona ti určo nejlíp poradí. 🙂 🙂 🙂

jindriska
28. led 2010

nadi, to já nevim, ale řekli že mám testovat za dva týdny a volat si na krev, tak nevim

nadis.h
28. led 2010

Lemur no sračky...Co Ti budu povídat. 🙄 Já se biopsie nebojím,ani výsledku,ale toho zákroku teď v týhle situaci!!! Aaach jooo.

jastr77
28. led 2010

Nadis, já jsem k němu přešla před rokem a po předchozích zkušenostech se svým gyndr si ho nemůžu vynáchválit. Setkala jsem se s ním už dřív, protože mě operoval, takže můj vnitřek už poznal 🙂 Zatím jsem nenarazila na nikoho, kdo by o něm řekl něco špatného.
Ahoj lemurko, jak se máš?

nadis.h
28. led 2010

Jee Jastr tak to jsi spolupacientka! 🙂

Holky teď ty emoce ze mě vyletěly!Primářka je prostě největší poklad!! Tohle mi napsala:

Dobrý den paní Herclíková.

Teď jsem volala dr. Blumlové, konsultovaly jsem vše spolu. Paní doktorka chápe Vaše obavy , i když biopsie nijak nezvyšuje rizika potratu.
Domluvily jsem se na tom, že pokud biopsii nyní ne, pak jsou nutné časté kontrola u ní a vyšeteřní kolposkopem během během těhotenství.
Pokud zůstane nález stejný, biopsii udělá po porodu. Pokud se nález zhorší budete muset biopsii podstoupit v těhotenství.
Kontrola u ní platí 17.2.2010, jak jste byly domluvené. Jen jí připomeňte,že jsme domluvené na konservativním postupu.

Zdravím Vás a držím palce ať je vše OK.Zasloužíme si to/obě/ po té námaze.

lemurka.m
28. led 2010

Nadi,chápu,...Prim ti poradí a uklidní tě. 🙂
Byla jsem u ní v úterý a vždycky do mě vlije ohromný klid a pocit,že je vše možné. 🙂
Je to naše zlato. 😀

jastr77
28. led 2010

Nadis, tak to je od primářky super přístup, když ti to takhle zařídila. Už jsi klidnější?

lemurka.m
28. led 2010

Nadi ! No vidíš ! Než naťukám dvěma prstz svou odpověď,tak už jsi klidná 😀

lemurka.m
28. led 2010

prsty 😀 😀 😀 😀

reny01
28. led 2010

nadi to byla tedy rychlost 😵 je vidět,že jí zaleží na svých pacientech 😵 😵 😵

nadis.h
28. led 2010

Teď mi ještě psala,že se nemám ničeho bát,že ta dr ze špitálu patří mezi největší odborníky v republice na tohle a že jsem tam v nejlepších rukou.
A že se hlavně musím přijít po porodu ukázat! 🙂

reny01
28. led 2010

no je to od ní super přístup 😵 😵

lemurka.m
28. led 2010

Holky,já myslím,kdyby nám všem poměřili nervy,tak je máme jako super tlustý špagáty. 😎
Mohly bysme zásobovat reprezentaci v horolezectví. 😀 😀 😀 😉

reny01
28. led 2010

lemurko 😀 😀 😀

nadis.h
28. led 2010

Lemur to mi povídej. 🙄 Já to mám v podstatě ode dne co jsem nastoupila na laparku 12.března a furt jen nervy,nervy nervy...

lemurka.m
28. led 2010

Ale my to vydržíme!Protože jsme holky silný!
A pak založíme spolek dodavatelek silných nervů 😀

nadis.h
28. led 2010

Holky co bych měla primářce koupit,aby jí to udělalo radost? Zaslouží si ode mě něco za to všechno.

lemurka.m
28. led 2010

Nadi,myslím,že bude mít největší radost,až jí v létě přineseš ukázat mimi 🙂

reny01
28. led 2010

souhlasím 🙂

reny01
28. led 2010

nadi ale jestli tam za ní náhodou půjdeš jí poděkovat,tak jí kup pěknou kytku 😉

nadis.h
28. led 2010

No kytku jedině v květináči. 😀 Mě je líto dávat či dostávat řezaný kytky.Hned uschnou. 😀

lemurka.m
28. led 2010

Dočítám vás...
Yaris už je máš v bříšku,super a tolik mrazáčků. 🙂
Jastr tak konečně schváleno,hurá. 🙂
Reny to musel být zážitek v buse. 😉
Jindři ty pořád pícháš.Je to pro dobrou věc. 🙂

yaris
28. led 2010

Ahoj holky,
Jinřiško - já měla včera večer cca 10 min taky křeče, přesně jak píšeš jako "zaražený prdy" 😅 Jinak trochu špinění, ale to mi řekli, protože ten zákrok šel včera hůř. Beru Utrogestan ráno a večer po dvou tabletách, 3x denně Magnesium a 1/5 tablety ráno Prednison. Zajímavé, že máš Pregnyl 😉 Každopádně oni vědí, co je potřeba. Testovat bych měla 10.2., ale nevim nevim, jestli to vydržím.
Jinak všem přeju co nejméně starostí!!

lemurka.m
28. led 2010

Já budu mít tenhle cyklus IUI.Zkusíme to.Šance je malá,ale je.A teď po laparce trošku větší. 🙂