Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jindriska
2. únor 2010

děkuju, odpočívám a k večeři jsme si koupili grilované kuřátko 😉 Manža zůstává se mnou doma, abych nic nedělala 🙂

reny01
2. únor 2010

naděnko mladej chtěl taky nejprv kluka 🙂 a kdyby jsi ho viděla teď 😵 je to jeho prynceznička největší 😵 😵
hlavně ať máme zdraví miminka,pohlaví už není tak důležitý 😉

reny01
2. únor 2010

mňamky kuřátko grilovaný,to bych si dala s kašičkou 😅

jindriska
2. únor 2010

nadi snad máš pravdu, už jsem taková na váškách, navíc píchám ten pregnyl, tak to může být i tím, ale doufám, že to je těhu

petra49
2. únor 2010

Ahoj holky, Renuš dočkáme se neboj, já jdu až 17.3.

Jindři já měla taky náběh -musela jsem píchat clexan a pít taky hodně, ale ustála jsem to. Jindři bojuj.

nadis.h
2. únor 2010

Jindři a jo Ty i hcg ještě navíc pícháš.. 😕

Ale to neee. Je to těhu a basta. 🙂

Renuš to je jasný. Já jsem štastná že tam špunt je at je to cokoli. 🙂

petra49
2. únor 2010

holky, máte větší prsa? Všude píšou, že se všem zvětšujou a já jsem si teda nevšimla, že bych je měla nějak větší?

nadis.h
2. únor 2010

Péti já prsa na začátku měla taková jakoby tvrdá a větší byly.Ale jak mi přestalo být blbě tak i ta prsa povolily a mám pocit že jsou stejná jako před těhu. Nalejvat by se měla až později.

reny01
2. únor 2010

teda holky mě se prsa zvětšili a to dost 😀 teď už mladej říká,že už je mám ohromný a že už to stačí 😀
já doufám,že už se mi nějak nezvětší 😉

nadis.h
2. únor 2010

Renuš to teprve příjde. 😀

reny01
2. únor 2010

nadi čím menší,tím lepší.po porodu se totiž nalejí ještě víc a potom přestanu kojit a nebudu mít žádný prsa 😉

nadis.h
2. únor 2010

Já jsem na svý kojení zvědavá...I mamka moje s tím měla problém u všech dětí.

petra49
2. únor 2010

holky musim jít žehlit 😒

nadis.h
2. únor 2010

Já mám sušáky 2 narvaný na pátek. 😝 Zítra a pozítří naštěstí makám.

reny01
2. únor 2010

no já kojila rok 😉 pokud ženská může,tak si myslím,že je to to nejlepší pro malí.a hlavně to nic nestojí 😵
ale znám holčinu,co kojit vyloženě nechtěla.kvůli prsům 😒

reny01
2. únor 2010

já mám vyjímečně vyžehlíno 😵
nadis jak ty se těšíš do práce 😵

nadis.h
2. únor 2010

Tak to já chci taky kojit.Moc se na to těším. Ale budu mít problém kvůli bradavkám. Mám to po mamce.

reny01
2. únor 2010

ale třeba to půjde 😉

nadis.h
2. únor 2010

No byla bych ráda. 🙂

nadis.h
2. únor 2010

A do práce se netěším.Nemáme tam lidi skoro žádné tak se to vždy vleče. 😒

reny01
2. únor 2010

nadi to ti věřim,že se tam nudíš 😒

dvojcata2
2. únor 2010

Petra49:Ahojky Petulko jsme tam do 18hod já jdu do práce ve tři tak když příjdete odpoledne tak se uvidíme. 🙂

dvojcata2
3. únor 2010

Tak miminka se zatím drží všech 6 zítra zase ráno volat takže to vypadá na pátek. 🙂

nadis.h
3. únor 2010

Dobré ránko,

to je zase hnus venku co horalky? 🙄 😝

Jani já to říkala, že se udrží všechny!! 😵 Už tam bude halda kamarádů našich mrazáčků! 😅

ma.ja
3. únor 2010

ahojte berušky 😵
jojo hnus, doteď jsem venku házela a pak přijel nějakej magor, jestli si u nás může zaparkovat 😠 ale chtěl jen naskok k sousedům, tak jsem byla hodná. Napadlo toho pořádně, typla bych to na 20-30cenťáků 😝 😝 😝

a přijela mrcha, tak dnes začínám Synarel a od zítra píchám , hurááááá

Jani to je úžasný, že se miminka držej, držím palce 😵

eloana
3. únor 2010

Ahoj-holky-tak-jsem-byla-u-primarky-na-utz
A-je-to-vse-ok🙂a-kluk-jak-buk

nadis.h
3. únor 2010

Jeee Eli tak vítej do klubu pindíků! 😀

Máji super. Tak tfuj tfuj at je stimulka úspěšná. 😉

jindriska
3. únor 2010

ahojky, tak jsem zase doma po kapačce, zítra další, ale je to na dobré cestě, vaječníky se nezvětšují 🙂 Za chvíli tam budu jako doma i Mudr vtipkoval, že jim tam budu dělat kontrolóra 😀

petra49
3. únor 2010

Ahoj holky, samé dobré zprávy-to je super 🙂 🙂 🙂

Jani kočárek jsem doplatila, byla jsem tam mezi 2-3.

Jinak jsem celý den byla dneska ve městě, kamarádka z práce se v létě vdává, tak jsme byly vybírat šaty a hned bych se zase vdávala. Ty šaty jsou nádherný. Teď už jsem šťastná, že jsem doma-mám toho plný kecky.

jastr77
3. únor 2010

Ahojky, zase tu nejspíš nikdo není 😢 Koukám, že se tu pořád něco děje.

Jani, to je paráda, že máš takové šikulky, co se drží, to se budou dobře držet i u tebe 🙂

Jindřiško, hlavně ať jsi brzy v pohodě, určitě jsi těhotná, tak tě tvoje tělo takhle trápí 🙂

Máji, paráda, tak hezky píchej, ať z toho něco je 😉

Já byla včera pro léky, budu mít Synarel a Gonal - rovnou 300,ať to má grády 😀 , teď jen čekám, kdy to dostanu, jako na potvoru mám zpoždění.