Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
15. únor 2010

Ahoj holky 🙂 Tak jsem tu po víkendu 🙂

lemurka.m
15. únor 2010

Yaris - mrzí mě,že to napoprvé nevyšlo 😒 Je to težké....ale máš pravdu,že máš mrazáčky a to je fajn 🙂 Přeju hodně štestí 🙂 🙂

lemurka.m
15. únor 2010

Čekatelky na dvě čárky - držím moc palce i na nohou 🙂 🙂 🙂

lemurka.m
15. únor 2010

Indri - tak už jsi v reálném čase 😎 To je jako z filmu........present day... 😀 😀

petra49
15. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem po kontrole, vše v pořádku, mám dál papkat ascorutina znoovu magnesium. Jinak jsem nějak přišla k mykoze, prý je to v těhotenství častější, tak ještě budu večer zavádět. Jinak máme zakázanej sexík a těhu cvíčo. Ptala jsem se na pohlaví, ale řekla mi, že by mi to neřekla přesně, tak prý až v pátém měsíci

lemurka.m
15. únor 2010

Peťul - jsem ráda,že je vše v pořádku 🙂 🙂 Cvičeníčko a sexík bude později... 😀

petra49
15. únor 2010

Ahoj Lemur, jasně, hlavně, že je bobeš v pohodě, ale to pohlaví mě mrzí, chtěla jsem mít pro manžela krásný překvápko, zítra má narozky, tak si bude muset hold ještě počkat.

lemurka.m
15. únor 2010

No jo,ještě vás chce mimi chvilku napínat 😀

petra49
15. únor 2010

to jo, koukám, že tu zas skoro nikdo není, já teď po tom cestování trochu odpočívám, ale za chvilku mě čeká luxování a žehlení a jsem nějaká ochrápaná.

ifet
15. únor 2010

Prosím tě Petro od kterýho dne jsi měla ten pozitivní test? A měla jsi PK? dík

petra49
15. únor 2010

Ahoj Ifet, jukni do albíčka, test jsem měla pozitivní 9 den po ET a až dýl po limitu, třeba za 5 až 6 minut a PK jsem neměla

ifet
15. únor 2010

A to jsi počítala den ET nebo ne? Jo a jinak je super, že jsi v pořádku...až bude po všem, tak si to s manžou užijete 😀

petra49
15. únor 2010

Ifet den ET jsem myslím nepočítala

ifet
15. únor 2010

No uvidíme,snad se to povede i nám 😀

petra49
15. únor 2010

určitě, člověk musí věřit, stejně nic jinýho mu nezbývá 🙂

jindriska
15. únor 2010

ahoj holky, tak to snad klaplo 😀 . 8.2. HCG 56,2 a 15.2. HCG 182,6 navíc i dnes byla čárka na testu ostřejší a né jak ty duchové v týdnu - ty jsem hned vyhodila do koše. Ve čtvrtek jdu k Mudrovi, tak pak budu chytřejší 😀

petra49
15. únor 2010

Ahoj Jindři, tak super. No bobís Tě pěkně napínal, viď? Mám velkou radost. 😀

dvojcata2
15. únor 2010

Jindřiško moc velká gratulka tohle tady potřebujeme číst to je super.Já mám taky jenom duchy a teče ze mně nějaká černota jako z odpadní roury hlavně že to není krev.Chtěla jsem dát do alba foto mýho ducha ale neumím tu fotku zmenšit 🙂

dvojcata2
15. únor 2010

tak se mi to podařilo mám ducha v albu 🙂

kkamca
15. únor 2010

ahoj holky!!
jinddřiško gratuluji..
dvojčata2:vidím ducha.. 🙂

jindriska
15. únor 2010

holky děkuju, zkusím taky udělat fotku nového testíku

jindriska
15. únor 2010

jo jo ducha tam máš 😀 , taky jsem vložila nový testík 😵

nadis.h
15. únor 2010

Ahoj holky,

já běhala po městě od půl 2 až do ted. Jsem vyřízená. 😝 Plácla jsem sebou na gauč a ani tašky se mi nechce vybalovat. 🙄

Novým těhulkám oooobrovská gratulka. 😵 😵

Jindři asi jsi se upsala v des. čárce ne? 😕 Páč hcg se má obden zdvojnásobit takže to bys měla málo po týdnu jen takový rozdíl. 😅

Jani dvojce máte u Vás těhugatě? Chtěla jsem se tam zastavit,ale měla jsem už plno tašek a žádnou sílu. 😝 Já nikde žádné nesehnala. V CA jo ale za 1200 což se mi fakt dát nechce. Jinak nikde nic.

Péti super že je prcek v pořádku. 😵 Můj gyndr taky pohlaví ještě nepotvrdil. 😝 Tak si počkám ted na Gennet.

dvojcata2
15. únor 2010

aHOJ nADI NE TĚHU MODU NEMÁME.

nadis.h
15. únor 2010

No co je to za bordel Jani? 😀

dvojcata2
15. únor 2010

tak se zase začínám bát to špinění je silnější bolí záda.Někde jsem četla že se duchové objevují po Pregnylu i 10 den po ET??, ☹

kapibara
15. únor 2010

Ahoj Holky,jsem tady nová...trochu jsem si tady početla...můžu k Vám?

nadis.h
15. únor 2010

Jani kliiid.

já a Ovitrelle (stejné jako Pregnyl) 26.10. jsem měla OPU a Ovit jsem píchala 24.10. ET 29.10. a 2 dny po ET už ani náznak ducha takže Ovit byl pryč.

dvojcata2
15. únor 2010

Tak je to tady mrcha dorazila test jsem udělala a je negativní ani ten duch tam není ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

indriela
15. únor 2010

Ahoj kapibaro, vitej, aspon nas na to bude vic 🙂 Ja taky nedavno pocetla, a ne trochu - asi 3 dny skoro v kuse 😀
Janicko dvojce, ach jo, to mne mrzi. Ale asi jsi musela pockat na mne, protoze nam hoky trochu utekly, tak abych na to nebyla sama. Zabojujem spolu a to by bylo, aby nebylo, himbajs uz!!! Drz se, berusko, zas bude lip...
Co jsi poridila, nadis? Pochlub se 🙂