Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
21. únor 2010

Kapi já s mrchou neměla nikdy žádné problémy.Krom toho že mě bolelo břicho.Jinak špíňo ani nic takovýho jsem neměla.

kapibara
21. únor 2010

Je to vlastně nedostatečnost žlutého tělíska,tak snad to nějak budou řešit 😒

nadis.h
21. únor 2010

To Ti dodají v injekcích. Bud jsou čistě jen FSH a nebo FSH společně s LH.

janina79
21. únor 2010

no já měla mrchu vždycky v pohodě... ale to neznamená, že ji chci... já ji vůbec nechci tfuj tfuj..... a nikdy jsem nešpinila, spíš mi vyrostli prsa o číslo a manža byl rád, že si může pomuchlovat.... no a teď doufám to špinění není špatný znamení.... 😉 😒

nadis.h
21. únor 2010

Tak mě ještě nic moc nenaropstlo a už to doma reklamoval přítel jak to že prý? 😀

kapibara
21. únor 2010

A vy jste ty injekce měly nebo máte?
Jinak děkuji za info...
Jani..četla jsem teď někdy,že opravdu po ET se kolem 10.dne může začít špinit a vše je v pohodě...snad to i píšou někde v poradně v gennetu myslím...tak vyderžaj

nadis.h
21. únor 2010

Kapi no měly jsme je všechny co jsme šly na IVF. Tím se napícháš aby rostla vajucha pořádná a víc než jedno.

kapibara
21. únor 2010

Jinak já už asi rok čtu poradnu na http://www.porodnice.cz/ dá se tam dozvědět hodně věcí z těch odpovědí

kapibara
21. únor 2010

Nadi...to jsme si nerozuměly...já myslela,nějake injekce po ET

nadis.h
21. únor 2010

Kapi aha. Já neměla po ET nic.Ale Jindřiška a ještě někdo jo.

nadis.h
21. únor 2010

Ale to jsou injekce na podporu těhu pak už. To LH se dá dodat do těla jen tou stimulkou. Jinak si myslím že ne.
A na tu poradnu taky občas čučim.Někdy se tam člověk i zasměje.

janina79
21. únor 2010

já po ET neměla taky nic... teda.... jen utrouš a další na hamání...

no já doufám,... jenže mám strach aby se to nerozjelo.... holky já mám na autě asi 10 čísel sněhu už...!!! 😝

kapibara
21. únor 2010

OK,tak to se dozvím zítra....

nadis.h
21. únor 2010

Jani hraju si na tajňáka v tom vzkazu co? 😀

Já už volala kluka jednoho co nám hrabe sníh at příjde. Je toho zas hromada. 🙄

janina79
21. únor 2010

😨 ne.... nehraješ.... myslela jsem že jsi opravdu ta jedna moje bývalá kamarádka, kterou jsem straaaašně dlouho neviděla

holky já nechci do práci, asi napíšu séfovi teda ještě šéfovi, že nepříjdu protože jsem těhotná... tfuj tfuj... 😵

nadis.h
21. únor 2010

Jani kamarádka ne,ale znáš mě. Jdu to odtajnit. 😀

janina79
21. únor 2010

nepamatuju :o))) ostuda jsem ....

janina79
21. únor 2010

kapi: hlavně zítra jdeš na transfer ne? tak uvidíš, bude to pohoda a všechno ti několikrát zopakujou ....

nadis.h
21. únor 2010

Holky mám debilní dotaz. Mám kalhoty a jak sedím tak v místě kde je pas těch kalhot tak mě tam kope prcek. Nemůžu ho nějak mačkat nebo dusit tím? 😕 Že vždy kope v místech kde mám ty gatě. Tak je furt vytahuju a stahuju a nevim jestli tam má kyslík. 😀

janina79
21. únor 2010

no myslim, že už máš dost velký bříško na to, abys měla volný takový ty s tou těhotenskou vsadkou... možná mu vadí, jak sedíš, ale podle mě určitě i ten ohyb těch kalhot.... tak povol 😀 ať ho nepřiškrtíš ženská jedna.... 😅

nadis.h
21. únor 2010

Já mám ještě pidi břůško. Jako oni nejsou nijak zařízlý,ale volný taky nějak extra moc nejsou. Chjo chudák. To se nedivím že pak se doma vyvalí vždy večer když se svleču. 😀

Já si těhugatě chtěla koupit, ale v práci můžu mít jen černý a těhudžíny jsou drahý jako sfiňka. 😲 To se mi za ně moc dávat nechce zatím. 😝

janina79
21. únor 2010

si tady koukám píšem jen my....

začalo mě zas bolet brůšo... jako na MS... chjo.... ne.... NE ☹ a to nic nedělám jen sedím a píšu

nadis.h
21. únor 2010

Ať táhne mrcha!!! 🙄

janina79
21. únor 2010

no... ... sakryš, proč mě zlobí ve stejnou dobu, včera taky ☹

nadis.h
21. únor 2010

To už prcek trénuje kdy Tě bude okopávat. 😀

kapibara
21. únor 2010

Jani..jojo,ráno si mám zavolat do laborky,ale zřejmě bude transfer zítra...musím si všechno napsat,co chci vědět,ať zase nevolám primářce (v neděli) ale myslím si,že je chudák,na to zvyklá,že my ženský jsme nemožný a pořád něco spekulujeme

Nadis..já sice měla malinký břicho,ale já snesla jen bokovky..měla jsem i ty s tou gumou vysokou,ale to mně hrozně vadilo...nakonec jsem si koupila černé leginy v Litexu a měla jsem klid a pak jsem ještě měla lacláče

nadis.h
21. únor 2010

Kapi to víš že jo. proto to číslo dává.Kdyby jí to mělo obtěžovat tak udělají třeba jedno číslo a na něm se střídají.Ale toto je privát její.Je prostě zlatá. 😵
Kapi no mě sedly dobře ty těhudžíny s pásem. Vadí mi když mi táhne na záda. Bokovky nosim ted,ale kloužou mi dolů a furt je tahám. 🙄 😅

těším se na jaro. Jak říkáš skočim do legínů,v létě pak do šatů a vyřešeno. Ale ted.. 😝

kapibara
21. únor 2010

To je jasný...já to prostě nesnesla přes to břicho...měla jsem bokovky a dlouhý trika....
No,já měla s primářovou dneska tu čest poprvé a byla moc fajn 😀

janina79
21. únor 2010

vy se máte, buď čekáte, nebo už máte .... přála bych si, abychom měli všechny do léta mimi v bříšku....

kapibara
21. únor 2010

Jani...dočkej času...třeba už teď je tam zahryznutý alespoň jeden mimin 😉 tohle čekání na testing je mazec...vůbec se na to netěším....ale zase pořád je tam naděje...