Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
23. únor 2010

holky já bych to asi taky nevydržela to nevědět 😉 a teda klobouk dolů,kdo to vydržíaž do porodu 🙂
nadi já neznán nikoho komu se to stalo 😕 snad se to nestane mě 😉

kapibara
23. únor 2010

Já právě hlásila předem,že nechci vědět pohlaví 😀 ale stejně je to fuk,hlavní věc,že bude mimčo....

reny01
23. únor 2010

kapi dyť jo 😉

nadis.h
23. únor 2010

Je mi blbě nějak. Hrozně cítím jak mi roste břicho a je mi z toho na zvracení jak to mám vše hrozně napnuté.. 😒

reny01
23. únor 2010

tak jen ať bříško pěkně roste 😵 miminko potřebuje místečko 😉

kapibara
23. únor 2010

Nadi...úplně Tě chápu...já právě kvůli tomu nemohla nosit ty vysoké kalhoty a pak už ani podprdu...taky mi bylo blbě,jak mě to tlačilo...vadilo mi i sedět....brrrrrrrr.....ale teď už se zase na to těším 😉

jindriska
23. únor 2010

Ahoj holčiny, dlouho jsem tu nebyla, ale nějak nebyl čas a nálada. Dnes jsme byla na dalším UTZ a byla vidět malá bublinka, HCG už taky konečně povyrostlo na 1334. Nějak se mu nechtělo, ale Mudr je teď spokojený. Ve čtvrtek jdu znovu na HCG (už na čtvrtý) a v pátek další UTZ. Mudr potřebuje vyvrátit mimoděložní těhotenství, protože tam mám nějakou tekutinu. No snad to bude v pohodě, no dokud neuvidím srdíčko, tak neuvěřím. Navíc mi je dnes nějak divně a mám nařízený klid a dohled od manži. Nesmím do pátku zůstat sama doma.

Jinak všem přeji hodně sil a štěstíčka 🙂

nadis.h
23. únor 2010

Kapi přesně. A když se zvednu a narovnám se tak je to taky děsný.Ani nadýchnout se pořádně nemůžu.

Renuš nj at si udělá místečko,ale at roste i kůžeee. 😀

janina79
23. únor 2010

Ahojk ,.. 🙂
Kapi: notak vidíš.. máš tokrásný a teď jen odpočívat.... ju??

u mě ráno: duch byl ale silnej ne.... malej...
v práci mi bylo tak zle a začal mě bolet podbřišek spíš ale děloha, že jsem volala do gennetu a nechala si vystavit neschopenku, nechci to riskovat....
jdu si na chvíli lehnout protože jsem maličko špinila, tak ať mám chvíli klid...
jinak na krev jdu v PO.... jsem na trní... 🙂 holky pomoooc ... a tim to teprve začíná, jak tady čtu.... 😝 😀

kapibara
23. únor 2010

Ahoj Všem!!!!
Jindriska...tak to vypadá nadějně,ne?
Jani....duch je dobrej 😉 hlavně že je!!!!

nadis.h
23. únor 2010

Aaahh paní úřednice už je doma. 😀 Jak bylo Jani? S PN jsi to udělala dobře!!

Jindři tak super.Teď už se prcek snad rozkoukal a příště už bude srdíčko! 🙂

jindriska
23. únor 2010

jo jo snad to bude dobrý, už je na čase 🙂 , manža si dělal legraci, že když jsme Sýkorky, tak máme nejdřív vajíčko, tak proto to tak dlouho trvalo 😀 . V pátek budeme snad vědět víc, byl by to ten nejkrásnější dárek k narozeninám, mám je v sobotu 😀

reny01
23. únor 2010

jindřiško to je teda skvělí 😵 😵 😵 budu pořád držet palečky a plivat těhu bacili.tfuj tfuj tfuj 😉

jani u tebe to taky vypadá moc dobře 😵 😵 😵

holky jen tak dál 🙂 to bude těhulek 🙂

nadis.h
23. únor 2010

Já se hlavně těším na nás Renuš. Škoda že nebudeš rodit v Lbc.Bychom mohly být spolu na pokoji. 😀

reny01
23. únor 2010

nadi 😀 to by teda byla fakt sranda 😀
nevím,jestli bych tam dojela 😀

reny01
23. únor 2010

já si to můžu naplánovat,ale bůh ví,kdy akde to na mě přijde 😉

reny01
23. únor 2010

a ty chceš teda rodit v Liberci?

janina79
23. únor 2010

ahoj holčiny,

tak jsem se prospinkala...
Nadi: jsem ráda, že jsem doma... fakt mi to za ty dva dny stačilo... dnes v bance bylo tolik lidí, že jsem skoro nemohla ani na záchod.. furt narváno... až se cítímprovinile, že jsem tam holčiny takhle nechala.... 😒

Jindřiško, uvidíš, to se dočkáš už conevidět... dej vědět jakmile to bude.... v pátek narozky, no tak to bys měla super... hodně štěstíčka..... 😉

Kapi, ty hlavně spinkej, odpočívej,papej.. hodně bílkoviny, masíčka, jogurty, sýry a tak... ať jsi silná. tešim se na každou zprávu od tebe každý den, uvidíš brzo začneš určo dělat pokroky a začneš cítit...... 😉

reny a nadi: vlastně byste mohli být skoro spolu na pokoji v porodce co? ale já na LBC porodnici neslyšela nic moc chválu... holky, kolik už vlastně maj drobci ve vašich bříškách cm?

indriela
23. únor 2010

Ahojky, prisla jsem vas pozdravit, i kdyz u mne momentalne vladne teda uplne nervnestrachova nalada ☹
lemurka: moc dekuju za pranicko 🙂
kapi: tak super, at se prdeckove zahryznou a drzej, opatruj se..
reny: jupiii, holcicka 😵
janina: to jsi udelala moc dobre s tou neschopenkou, to Ti jedine schvaluju - je lepsi nic neriskovat, tak se drz a prckove taky...
jindriska: tak potichoucku gratuluju a drzim pesticky, abyste v patek dostali jen same dobre zpravy 😵
Ja dnes byla na tom HP - odebrali mi 4 zkumavky a rovnou jsem se objednala na konzultaci k dr. Petrovi na pristi tyden. Potom jsem volala na vysledky cytologie a tam mi rekli, at prijdu, ze je tam nejaky nalez. Tak jsem si myslela, ze tam bude nejakej zanet, ze to prelecim antibiotikama a jeste stihnu stimulku v breznu, kdyz bude HP v pohode. No a on tam misto zanetu je nejakej HPV virus! Kdyz jsem to zadala do vyhledavace, tak jsem myslela, ze spatne vidim - hodne se to spojuje s rakovinou delozniho cipku. Modlim se, aby to az k tomu nedoslo. Doktorka rikala, ze se nemam bat, ze to jeste neni na operaci (je to jeste nejakej prednadorovej stav,nebo co), pak jsem dostala na 20 dnu zavadeci cipky a po dobraní mam za 14 dní prijit na kontrolu... No, tak jsem zvedava, co mne jeste ceka 😢 Omlouvam se za vylev, musela jsem to nekomu rict. Zatim nechci sirit nejakej poplach, treba to neni tak hrozny...Moc v to doufam...

nadis.h
23. únor 2010

Renuš tak jestli chceš tak domluvit si to v Liberci můžeš! A když bude "nejhůř" což nebude bys jela k Vám. Já bych řekla,že nám to výjde +- na stejno max 2 dny! Schválně zda si na to jednou v létě vzpomeneme! 😀 Ono to v Liberci není špatné. Já tam byla na laparce a pokoje mají moc hezké. A to že jsou někde nepříjemní...To může potkat každého kdekoli. Ale primář je skvělý a i dr tam jsou dobří. Už mě tam i znají... 😝 Páč nejdřív laparka a teď tam chodím i kvůli tomu čípku...A "vtírla" jsem se tam přece i na ten 1 utz kdy jsem byla už nedočkavka! 😀

A budeš chtít chodit na předporodní kurz? 😝 Já ani moc nemám chuť... 😅 Jsem srab na to abych to viděla "na vlastní oči" do čeho jdu... 😅

JAni udělala jsem dobře a je moc dobře že Ti to holky z práce přejou. To je důležité. Do cca 12tt budeš fakt ráda, že můžeš být doma!! Vzpomeneš si na má slova. 😀 Ale pokud budeš mít štěstí jako my tady, že Ti to přestane tak pak si to budeš užívat,protože nemáš skoro ještě zatím žádné bříšo a je Ti i celkově dobře. 🙂 Já takhle vlastně pracuju od cca 11 tt a pohoda. Takže se pak třeba budeš moc vrátit třeba jen na půl úv.

reny01
23. únor 2010

ahojky jani 😉
já ani nevím kolik máme cm 😨
jani tak teď si krásně užívej klid a pohodičku doma.taky co v práci 😉
pro dnešek se s vámi holky loučím.jdu k telce na chvilku a potom pěkně do peříček 😵
krásný sny přeju 🙂

veverusa
23. únor 2010

Hezký večer.
Dneska jste toho moc nanapovídali.
Reny gratuluju k holčičce
Kapi asi až jednou budu těhotná nevydržím nenechat si říct co čekám. To tě obdivuju.
Jindřiško to zní dobře. A teda 24 hodinová péče od manžela a nařízená! To bych si taky nechala líbit. 😀
Jani tak už jsi taky doma a vůbec neměj špatný pocit, že jsi v tom kolegyně nechala. Tvoje zdavíčko a miminka je důležitější!
Já jsem z práce přišla pozdě a musela jsem vyčistit akvárko, tak jsem si sedla až teď. Snad tu ještě někdo budete.

nadis.h
23. únor 2010

http://www.pampers.cz/cz_CZ/preg_calendar.php

Tak to jsou naše dětičky teď v cca 19 tt.. 😉

reny01
23. únor 2010

no nadi teď jsem to říkala doma mladýmu.se smál 😀 jako tomu že bych si to domluvila rodit do LB 😉
nevím 😕
o kurzu jsem uvažovala a zapoměla jsem se zeptat doktora,jestli ho musíme mít,když chce jít mladej k porodu 😕 musím se příště zeptat 😅
a chodit cvičit nevím,nevím,jestli se mi chce 😀 hlavně se bojím,raději budu doma v klídku.i doktor mi říkal,ať se snažím spíž odpočívat.kvůli tomu,aby se neopakovalo že zase proležím zbytek těhu v nemocnici.a to se mi fakt nechce 😝
ale jinak si myslim ,že cvičení je super 🙂
nadi ty máš všude protekce totiž 😠 😀 mi řekni jak ty to děláš 😵 😀

reny01
23. únor 2010

ach jo nadi,naše miminečka 😵 😵 😵
indri pokud doktorka řekla,že se nemáš čeho obávat,tak bych jí věřila 😉 moc na tebe teď budu myslet a věřit,že to bude dobrý 🙂 a uvidíš,že bude 😵 a neomlouvej se,nemáš za co.od toho tu jsme.jedna pro drohou 😵 😵 😵
veveru zdravím 🙂

nadis.h
23. únor 2010

Já nikde protekce nemám... 😕 😀 Nebo aspon ne dobrovolně... 😀 Zatím jsem se tam setkala vždy jen v nepříjemných situacích ... 😝

veverusa
23. únor 2010

Známá ležela v nemocnici někdy od 23tt až do 32tt, protože se začínala otvírat. Tenkrát to bylo pro ni hrozné. Snažili jsme se nějak si to rozdělit, aby k ní někdo na návštěvu přišel každý den. Největší paradox byl pak při porodu. Rodila v 34tt. Měla kontrakce, přijali ji do porodnice. Po 36 hodinách kontrakcí nebyla otevřená a tak to skončilo císařským řezem.
Já mám info o Liberecké porodnici dobré. Kamarádky co v uplynulém roce rodily (asi 4) si na nic nestěžovaly. Naopak holčina co rodila v JBC měla pak hodně problémů - porod ok, ale protože tam bylo moc plno, tak je pustili brzo domů. Mimčo nepřibývalo na váze a maminka nebyla rozkojená. Plácali se v tom dva měsíce.
Asi si nevybereš.

isaosa
23. únor 2010

Ahoj holky .... moc nestíhám chodit a dočítat
😒
My jsme dnes byli v Gennetu .... paní primářka byla opravdu moc milá a příjemná Domluvili jsme se na hormonálním profilu (2-3 DC), P. na spermio a oba na genetiku. A samozřejmě krevní odběry na testy na pohlavně přenosné nemoci apod. a taky na imunologii (nějakou v menším rozsahu co nám udělají tady a kdyby něco budeme muset do Phy, ale snad to bude ok).

Laparoskopii a hysteroskopii prý dělat nebudeme, když už jsem jednou těhotná byla, tak se jí zdá zbytečné do mě "vrtat". S čímž souhlasím.

Tu gennetiku, spermio a snad i hormonální profil spláchnem v příštím týdnu; výsledky budou cca do měsíce a stejně tak do té doby by měla dojít "karta" z Iscare. Pak se znovu sejdeme a domluvíme co dál. Takže pokud půjde vše dobře, počítám se stimulací koncem dubna..... tedy přesně jako před třemi roky

nadis.h
23. únor 2010

Vever já právě říkám to samé...Všude je něco.. 😝 Mě v podstatě vadila při laparce jediná ženská z oddělení, ale naštěstí si nás moc nevšímaly a já šla brzy domů..A já četla tady diskuzi o lbc a taky spíš dobrý než špatný reakce.

nadis.h
23. únor 2010

Isi tak to je výborný,že Vás na to takhle pošle. Některé holky pro to musí "bojovat"... 😉