Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
24. únor 2010

Díky za pochvalu albíčka a fotku bříška snad co nejdřív dodám.

Teď jsem byla se sousedkou na chvilku venku, miláčkovi pro snídani na zítra a sobě časopisy, tak nevim, kolik toho uděláím.

nadis.h
24. únor 2010

Péti já bych neudělala nic.To vím jistě. Je línej vzduch.. 😝 😀

petra49
24. únor 2010

holky jukněte na hlavní stránku, je tam taková kostkovaná červená tunika, tak jsem paní napsala, že mám zájem stojí 80Kč a paní je z našeho okresu. Jak se Vám líbí? Za ty prachy?

nadis.h
24. únor 2010

Pěkná Péti! Jdi do ní.

janina79
24. únor 2010

no mě se Peti líbí... za ty peníze... ale zeptej se jestli není nějak moc jetá...za ty peníze...

Dala jsem tam tuhle fotku, protože ta zimní mě už neba, a tahle je letní a já chci léto...!!! a noťas.... 😀 😀
už o něm přemýšlím dýl, a když se potvrdí v pondělí pozitivní krev... jdu do něj... za odměnu... 🙂
holky a není to divný, že se mi najednou zmenšili prsa a už tolik nebolí? jako podle mě, když bych byla těhotná asi tak 2. týden (v sobotu to bude 15. den) tak by mě spíš měli zvětšovat a bolet ne?

jak jste to měli?? vzpomínejte těhulky 🙂

nadis.h
24. únor 2010

Jani to si kup. Je to dobrá věc.

Na prsa nespoléhej. Mě nebolela ani nebolí a ani mi nerostou. 😝

petra49
24. únor 2010

Jani, psala, že je nová jen jednou vypraná, tak se uvidí.

Jinak já těhu poznala až na testu a žádný příznaky jsem nepociťovala

janina79
24. únor 2010

no právě, jen nevim jaký... nejlépe bílý a aby nebyl moc těžký... no a nechci za to dát majlant.... musim se na ně podívat, .... v březnu budu mít bonusy, asi poslední tak si udělám radost... jaký máš? značku?

no já měla vždycky větší a bolavý prsa před mensesem a když jsem to dostala tak mi splaskly...potvůrky... jinak mám malý.... ale vždycky před mens. jsem měla krásný trojky 😀 😀 teď to vypadá jakobych už domenstruovala ale mrcha nikde... 😉 😉

nadis.h
24. únor 2010

Jani já mám HP. S 15kou displejem a gut. Měla jsem předtím 17ku a bylo to zybtečně velký a těžký. Ta 15ka je akorát.

janina79
24. únor 2010

OK... musim pokoukat protože krčit se tu na židličce je... fuuuj... ☹

jdu chvíli k telce... pak budu něco muset uvařit... nechce se mi.... ale vyndala jsem vepřovou pečeni takový plátky tak udělám na žampionech.... 😉
ale jak říkáš, je línej vzduch.... to cejtim až tady v Rychnově..... ☹
tak zatímpapínek a za hodinu se na vás mrknu

kapibara
24. únor 2010

Taky máme noťas,kraksnu už bych nechtěla....

Jani...trojky? o těch bych si mohla nechat jenom zdát 😝 na těhotenský příznaky bych se takhle brzo nespoléhala...je to brzo

petra49
24. únor 2010

Jani my máme oboje, ale teď v těhu je pro mě pohodlnější velký počítač a pohodlné křesílko 😀

holky dobrá zpráva- nejspíš projde zvýšení mateřský jupíííí 😵 😵 😵

ma.ja
24. únor 2010

jé trojky...ty bych taky brala 🙂 já mám 75g a přemýšlím, co stím budu dělat až budu kojit 😀
dnes jsem 4.den po tranďáku
holky máte ještě někdo po ET 3,6,a9.den injekci pregnylu? Na co jsou?
Včera jsem konečně našla moudra o prodlouž.kultivaci, tak jsem ráda, že jsme ji dali, hned m ám víc pozitivních myšlenek 😵
jinak jsem taky líná jak veš 🙂 vyndala jsem z mrazáku kuřátkö, jen ho hodím do trouby a až přijde velkej Cvrček, tak udělá kašičku bramborovou, mňam 😵 😵 😵

nadis.h
24. únor 2010

Maji já netuším s tím Pregnylem. Prvně jsem o tom slyšela od Jindřišky.. 😲

ma.ja
24. únor 2010

já právě taky, matně vzpomínám, že Petr říkal, že mi potřebuje dát něco, co se samo nevyrábí a Pregnyl to obsahuje. No moudrá z toho nejsem, ale aspoň mne nebude lákat dřív testovat 🙂

janina79
24. únor 2010

hmm.... musim ten noťas nějak doma probrat... ale chci ho... 100 %

já taky sleduju tu mateřskou.... doufám, že ty šupáci to schválí.

pregnyl? naco je? já mám jen estrofem, prednison a anopirin a utrouš.... jen... ono to stačí... 😝

kapibara
24. únor 2010

Maji...Pregnyl simuluje těhotenství,takže zřejmě udržuje sliznici v optimálním stavu,kdo s tím má třeba problémy....já jsem 1.den po ET 😉 ....prostuduj toto,je to zajímavé a pozitivní....

http://ivf.at/FuerPaare/BlastozystenTransfer/Al...

pročti si to tam......
v jakém stadiu ti bobky vrátili?

janina79
24. únor 2010

120 hodinovýblastocysty... měla jsem PK 🙂

ma.ja
24. únor 2010

našla jsem, že podporuje luteální fázi...
Kapi dík jdu na to kouknout, měli jsme je taky 120 hodinový 🙂

kapibara
24. únor 2010

Jojo,Jani u tebe vím....ale u Maji jsem nevěděla,jaký měli bobky

já jsem se právě dočetla,že jen málo embryjek dosáhne až na expandované blastocysty....a včera mi to říkala i primářka,že je to úspěch

jinak holky,já normoš při 170 cm vážím 5O kg,ale teď po stimulce mám 48 kg ☹ je to vopruz

janina79
24. únor 2010

ty jsi hubeňourka...!! hrůza.... koukej přibrat mimískové to budoupotřebovat 😉

kapibara
24. únor 2010

Jani...no,já takhle vypadám od malička....při 1.těhu jsem měla 47 kg a pak jsem přibrala 16 kg 😀 no a měsíc po porodu jsem měla zase svých 50.....ale táta mi pořád říká,že za pár let budu vypadat jako máma 😀 sprosťák

kapibara
24. únor 2010

Dr.Petr měl obavy,jestli to mám vůbec kam píchat a musím říct,že ke konci už moc místa nebylo.....

nadis.h
24. únor 2010

Holky já byla taky vždy vyhublá. Byla jsem i v ozdravovně abych nabrala a stejně jsem nenabrala. Jen asi 70 deka. 😝 😀 Až ted mám 10 kg nahoře po stimulkách..

janina79
24. únor 2010

hmm.. koukám, že jse svýma 172 cm a teď už 60 kg jsem tu nejtlustější a stydim se... 😲 😢

nadis.h
24. únor 2010

Jani prd. Já mám 170 cm a 60 kg. Ted už určo víc.

janina79
24. únor 2010

no jo.... je to tak.... ty už jsi ale v 20 týdnu... a já možná ve druhým.... 😒
no nic.... teď hubnout rozhodně nehodlám... spíš přibírat... 😅

nadis.h
24. únor 2010

No ale 59 jsem měla i před těhu. Měla jsem pěkně rozkydlý zadek a břicho. 😝 Jsem hrozná lemra abych cvičila. Snad někdy příště. 😀 Doufám, že budu kojit a tím něco shodím,že se budu hlídat co jím.

ma.ja
24. únor 2010

no Jani myslím, že do nejtlustší máš hoooodně daleko...já mam na 165cm 80kg. a to už jsem se pěkně dlouho nevážila. Ale říkám si, že teď to řešit nebudu, že to pak vylítám s kočárkem 🙂

janina79
24. únor 2010

😀 holky neřešme kila 😲 máte pravdu.... teď ne.... to až se drobečci narodí... 😀

holky příští týden bych se měla zůčastnit výběrového řízení na vedoucího pobočky.... jsem z toho dost rozpolcená, protože jsem se přihlásila ještě před KET, je to velká šance na povýšení, a oni mě pozvali, jenže co teď když výsledky krve budou pozitiv?? mám strašný dilema... dnes mi volala dokonce naše HR manažerka, jestli tedy když jsem doma příjdu... když budu (jsem teď) těhotná není to zbytečný? na druhou stranu do 3. měsíce těhotenství je prý riziko, že to nevyjde velký a tak nevim, co teď... 😨