Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
24. únor 2010

Já jsem něco hledala a rozhrabala tady celou skřín se sešitama a kniha a teď se mi to nechce jít rovnat zpátky. 😀

To já jsem sama doma tak si můžu vybrat kde koukat a na co.. 😀 Esterka už skončila.Tak přepnu na drbárnu... 😝

veverusa
24. únor 2010

Vy jste toho napovídaly 🙂
Tak k něčemu si tak řeknu svoje.
Já mám notebook. Takový ten mini - říkaj tomu netbook. Mám ho na klíně a ležím na gauči. Je to super. K netu jsem připojená přes wifi. Jsem moc spokojená.
Teda holky řešit kila. No vůbec nebudu psát ty svoje, ale asi vyhrávám 🙂
Lemurko – jak bylo u kadeřnice? Já jsem se nechala hodně radikálně sestříhnout - asi o 15 cm. Zatím jsem ale nikdy neměla na hlavě barvu. Na to jsem moc velká konzerva. Vlasy mám měděně hnědé a v létě zrzavé, tak jsem spokojená.

veverusa
24. únor 2010

Ještě tu někdo chtěl vědět příběh našeho snažení. Zatím album nebudu vytvářet, ono toho moc není.
V červenci 2008 jsem po 9 letech vysadila antikoncepci a začali jsme se snažit aktivně 😀
Ze začátku dobrý, ale později jsem začala mít problém s cyklem - dlouhé a silné krvácení (i 40 dní) a dlouhé cykly (max. 72 dní). V říjnu 2009 jsem šla k doktorovi, nasadil léky na úpravu cyklu a na další kontrole začátkem prosince na ultrazvuku zjistil syndrom polycystických ovarií - na vaječníku je obal, který neumožní uvolnění vajíčka. Prý by to šlo odstranit operačně, ale za pár měsíců - do půl roku - by to bylo znova. Je to způsobené poruchou hormonů (našla jsem si to na netu, tak třeba to není úplně přesné). Doktor mi dal na výběr, jestli chci tu operaci nebo doporučení do CAR, vybrala jsem CAR a zítra jdeme k dr. Petrovi poprvé.

veverusa
24. únor 2010

Ach jo, já když večer přijdu, tak už tu nejste, ale já si to vynahradím o víkendu 😉 To tu na vás budu číhat. 😎

kapibara
24. únor 2010

Ahoj Veverus,
já četla,že ta operace PCO vaječníků,je masakr pro vaječníky a ustupuje se od toho....takže CAR dobrá volba!!!

veverusa
24. únor 2010

No přistupuju k tomu tak, že jestli ta operace bude opravdu třeba a nebude jiná šance, tak mě na ní můžou poslat i z CARu. Uvidím co mi řeknou zítra.

nadis.h
24. únor 2010

Vever to by Ti nějak "navrtávali" vaječníky při laparce že jo? 😝

veverusa
24. únor 2010

Potvrdí mi v Gennetu propustku z práce?

kapibara
24. únor 2010

Já myslím,že pokud máš PCO,tak nejdřív budou zkoušet stimulaci...bývá to jedna z nejčastějších příčin neplodnosti...tak neboj...budou vědět jaká páčka 😉

veverusa
24. únor 2010

Nadi úplně si to představit nedovedu. Prý snad nějak naříznou ten obal a pak ho odstříhávají. Ale moc jsem po tom nepátrala, protože jsem to zatím nechtěla.

veverusa
24. únor 2010

Kapi přesně toto jsem četla. Tak snad začneme zlehka. Bohužel od doktora nemáme udělané žádné vyšetření, tak se to všechno bude muset doplnit (HP, spermio, možná průchodnost).

nadis.h
24. únor 2010

Vever jasný. V G na to příjdou co to je y jak na to. 😉 Třeba to nebude nijak velká překážka!! 😉

kapibara
24. únor 2010

Veverusa...uvidíš..oni Ti řeknou možnosti...když Tě nepošlou na laparo...tak to jde rychle,neboj

veverusa
24. únor 2010

Děvčátka, tak já už mizím. Jdu se na zítra udělat krásnou 😉
Až dorazím domů ozvu se.
Dobrou noc všem.

ma.ja
25. únor 2010

dobré ráno 😵 kdepak všechny jste?ˇžeby ještě v pelíškách 😀

nadis.h
25. únor 2010

Dobré ráno. 😀

Já jsem vzhůru už od půůl 9.. 😝
Ráno se mi chtělo na wecko a už jsem neusnula... 🙄 Tak jsem byla už venku pro čerstvé rohlíky a sušenky a je pěkně teplo venku. 😉

kapibara
25. únor 2010

Ahoj Maminy 😵
Ahoj Maji 😀

Jak se máte?
Mě podezřele začínájí bolet vaječníky,není to nic hrozného...je to normoš,že až teď?
Dnes jsem ráno vstala a konečně mi nebylo blivno a dokonce jsem měla chuť na snídani 😝

janina79
25. únor 2010

ahojky děvčata 🙂
já ráno udělala test a je to pozitiv... druhá čárenka sílí... 😀 tak doufám, že teď už to nemůže být omyl nebo sen... 🙂 jsem fakt strašně ráda a šťastná.

Kapi: vaječníky mě boleli skoro furt.... toho se neboj, je to sice nepříjemný ale je to tím, jak jsou zvětšený a nebo i tím, jak se zmenšujou.... je to odezva na hormonální léčbu, buď v klídečku ju? co jinak ? jak se cítíš? 😵

já jsem vstala taky na OOčko v osum ale ještě jsem si pak do devíti lehla....

kapibara
25. únor 2010

Ahoj Jani,
tak nahoď fotečku testíku 😎 je to super zpráva!!!!A už nešpiníš?

No,právě,že mě začaly bolet až dnes...a taky takové ty pocity na MS 😝 ale jak jsem četla,tak je to normoš,tak doufám,že i u mě.......

ifet
25. únor 2010

Ahoj Jani, moooc gratuluju...ať se prckové držej 😀

nadis.h
25. únor 2010

Kapi mě hlavně bolelo břicho furt jak na mrchu... 😝

Jani super!! 🙂 Já Ti to říkala,že nikam neutečou.. 😅

haaribo
25. únor 2010

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jak jsou dlouhé čekací lhůty v Liberci, myslím tím první konzultaci. Mám strach tam zavolat, ikdyž samozřejmě chci, protože tím okamžikem se opět rozjede ten šílený kolotoč...

lemurka.m
25. únor 2010

🙂 Ahoj Boženy 🙂
To jsem se zase nasmála - nejdřív božena tam dóle a teď na hlavě 😲 😀
Nadi - představuju si antidrobicí korýtko kolem krku 😀 Á tady se rozdávaly autogramy,to máš radost za Esterku,viď 🙂
Kapi - hned se mi vybavilo Slunce,seno,... -" samYce s tvrdým?!tak to napiš s měkkým,to je ještě blběkší... " 😀 😎 Chrchlající buvol... 😀 😀
Vever - kadeřnice OK,drbala,vískala,já držela....no -15cm by u mě nešlo,to by mi ustřihla půl mozku 😕 To se máš,že máš krásnou svojí barvu vlasů.Já se barvím ne kvůli barvě jako takové,ale proto aby nebylo vidět,že jsem stříbrná liška 😵 Mám to takhle asi od 25let 😒

nadis.h
25. únor 2010

ahoj haribo, já dostala termín asi za cca 14 dní když jsem zavolala..

ma.ja
25. únor 2010

ahojte vyhajaný 😀

janičko hurá!!! gratuluju 😵 😵 😵
já mam pocit na mrchu od 3.dne po transferu, aspoň mam pocit, že tam jsou 😵

haaribo já čekala na 1.konzultaci asi 14 dní, nic hrozného 🙂

haaribo
25. únor 2010

Ahoj Nadis.h, tak to je teda rychlost..to jsem nečekala a předpokládám, že mi tam udělají znovu všechna vyšetření...i přes to, že jsme prý v pořádku...

lemurka.m
25. únor 2010

Ahoj Haaribo,vítej 🙂 Mě poprvý objednali asi za 14dní.Myslím,že udělají nový hormonální profil a spermiogram

janina79
25. únor 2010

no jo... jdu ho vyfotit....
jo a s těma bolestma bříška... taky mě večer bolí ... ale jinak OK.
ne už nešpiním, jen bílý hlenouš z utrouše.... v

veverusa: neboj v G jsou machři.... a urččo než tu opku ti dávám zapravdu s tvým rozhodnutím do CARu.... opku nech fakt až když nebude zbytí, protože tím se všechno musí posunout, je to víc bolesti a trápeníčka.... 😕

Ifet: holky: já nějak cejtím , že už dva nejsou.... protože jak jsem špinila, tak ze mě šly i nějaký kousíčky tkáně.... jakoby jedno mimísko.... před těmi třemi dny... ted dobrý ale bylo to tak.....

haaribo
25. únor 2010

Ahoj Lemurko, Ma.jo, já už jsem sem nakukovala před vánoci, nadish asi ví....nejhorší je, že jsem jen nakukovala na stránky gennetu a od té doby jsem šíleně nervózní...kdyby to už aspoň někam vedlo....každopádně Apolináře doporučovat nebudu...

lemurka.m
25. únor 2010

Haaribko - v G je fajn,že když jsi objednaná na konzultaci,tak nečekáš hodiny v čekárně s ostatníma milionama lidí,mám zkušenost z Prahy Iscare a Podolí.Tady jsme šli vždy na čas a v čekárně max.jeden další pár.A když si oblíbíš nějakého lékaře,můžeš chodit jen k němu - to je pro mě taky důležitý.Přeju hodně štěstí 🙂