Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
25. únor 2010

A ještě by mě zajímala jedna věc, je někde u gennetu parkoviště??? Už vidím, jak zase někde bloudíme...páč Liberec vůbec neznáme.... 😠

lemurka.m
25. únor 2010

strana 300 😀 😀 😀 slavíme !!!!!!!!!!!!!! 😵

lemurka.m
25. únor 2010

Parking je přímo u G a zadara

haaribo
25. únor 2010

Tak v apoli nás brali celkem na čas, ale taky mě jednou vyrazili (teda snažili se), že nejsem objednaná - no, bylo nás tam víc, co jsme "nebyly " objednané, takže kde asi byla chyba... A jinak děkuju!!!! 🙂

haaribo
25. únor 2010

Výborně, tak už jsem zase o trochu klidnější... 😉

ma.ja
25. únor 2010

haaribo neboj nic, v G jsou strašně hodní a šikovní. Když mam srovnat přístup sestřiček- tak jsou bezkonkurenční, třeba teď když mi naposleda brali krev, před OPU na sále, tak mi sestřička říkala" mně je těch ženskejch líto, co všechno musí vytrpět"... a o doktorëch ani nemluvím...taky super

haaribo
25. únor 2010

Tak kolegyně, 8.3. jdeme na to!!!! 😀

ma.ja
25. únor 2010

janiku kdy máš jít na krev? nechce se mi hledat 😵

janina79
25. únor 2010

TAK JSEM TAM HOLKY DALA FOTEČKU... TEST NEŠEL MOC VYFOTIT A TAK TONENÍ MOC DOBŘE VIDĚT... ALE PŘECI JE...

kapibara
25. únor 2010

Ahoj Lemur....taky jsem se tady včera na diskuzi bavila.... 😀 😀 😀 jako ostatně vždycky 😎
Maji....tak to jsi mě uklidnila,že Tě taky začalo bolet břicho...já právě včera v pohodě a dnes ráno takové divné pocity 😝
Ahoj Haaribo...vítej,Tebe ještě neznám 😉 Gennet je OK,je to tam dobře zorganizovaný a příjde mi,že i takový domácký prostředí

lemurka.m
25. únor 2010

Hari - na MDŽ!To je dobrý znamení 🙂

haaribo
25. únor 2010

Ahoj Kapibaro, děkuju, no jsem na to zvědavá. Já mám spíš strach z nových testů...v Praze vždy OK...tak aby se to tady nějak nezhroutilo...

kapibara
25. únor 2010

Jani...je TAM!!!!!!!

haaribo
25. únor 2010

Šmarjá, no jo, máš pravdu..to mi vůbec nedocvaklo! 😀

ma.ja
25. únor 2010

tak si tak říkám, že se tu začínáme pěkně množit 😀 😀 😀

ještě aby se množily ty dvoučárkový testy a bude vše jak má být...správný jaro 😀 😀 😀

kapibara
25. únor 2010

Harribo....budeme všechny držet pěsti a dávej nám o sobě vědět!!!! 😉

kapibara
25. únor 2010

Maji....máš recht....

nadis.h
25. únor 2010

Jani to je jeasné už.. 😵

haaribo
25. únor 2010

No tak to je jasná věc, že budu podávat hlášení, když zase po delší době někam patřím... 😉

lemurka.m
25. únor 2010

Hari - jasně,už jsi naše.... 🙂 😉

haaribo
25. únor 2010

😀 😀 😀

haaribo
25. únor 2010

On mě ten smích přejde, až dojde na věc....

haaribo
25. únor 2010

Ještě se vás zeptám, dělali v caru někomu z vás problémy s žádostí o IVF kvůli nadváze??

lemurka.m
25. únor 2010

Hari - nemám zkušenost

haaribo
25. únor 2010

To nevadí, ježiš, už teď jsem napnutá... 😎

ma.ja
25. únor 2010

tak sluníčka moje, mam dožehlenou hromadu, co mne už týden strašila...jdu dát cvrčkům utrouš...a asi u toho usnu, jako vždy 😀
takže zatím pa

janina79
25. únor 2010

MYSLÍŠ NADI? myslíš že už nemůže zmizet?? já myslim, že je stále slabá, ale dnes je to 12. den... tak snad to je podle plánu a v sobotu, kdy to bude 14. bude zase silnější...

Haaribo: kvůli nadváze myslím že nemůžou problémy dělat... to se neboj vůbec, jo a zdravím tě do party....

Holky, dejte si tam nějaký profilky...! všechny jste růžový a nějak se v tom špatně orientuju...

Kapi a ty kdy uděáš test?? a neříkej, že neuděláš... prostě ten proužek pocikáš a nafotíš jasan? 🙄 😅

janina79
25. únor 2010

NA KREV JDU 1.3. V PO RÁNO... a výsledky prý budou odpolko..

včera mě začalo škrábat v krku a páit v nose a tak jsem si teď holy změřil teplotu a mám 37,4... nevíte jestli i můžu vzít nějaký prášek? piju čajík s medem a citronem.... jinak nic.... ale bojim se, když onemocnim aby to nějak neublížilo mimi... 😒

lemurka.m
25. únor 2010

Jani - myslím,že můžeš jen paralen,ale jen ten obyčejný.Radši bych dala vitamínky a čajík.Tak bacily huš,huš 🙂

lemurka.m
25. únor 2010

Holky - od března dávají na primě nový český seriál o IVF,tak je budeme kontrolovat,jestli nekecají 😵