Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
25. únor 2010

Na odběr HP se taky nemusím předem objednávat že? Vychází mi to, že bych měla mít 1DC v sobotu, takže bych na odběr šla v pondělí.
Byly jste s partnery na odběru spermií?

kapibara
25. únor 2010

Veverusa...já myslím,že jsem tam předem volala,ale když to vyjde na víkend,tak to asi není potřeba...já na odběru byla 😎

veverusa
25. únor 2010

No manža říká, že to zvládne sám. Prý mu to nevadí. Že prý taky na odběr půjdu sama. No nevím, třeba teď hraje hrdinu a nakonec den předem mě tam bude chtít. Nechám to na něm.

reny01
25. únor 2010

zdravím holky 🙂
musim vás pozdravit 😉
vůbec teď nemám čas,protože mladej má teď dovolenou,tak pořád někde lítáme 🙂
jani testíky vypadají super 😵 😵
Haari tebe vítám mezi náma přeju ti moc štěstí 😵
holky vás dočíst to je něco 🙂 nějak se to tu rozrůstá 😉 ale to je dobře,hlavně ať pěkně přibývají těhulky 😵 😵
přeju vám hezký večer všem 😵

slunickosedmitecn
25. únor 2010

Holky, moc děkuji za informaci, tak už aby to bylo taky vše za mnou. |Všem co mají ještě před OPU a ET i ty,co už mají toto za sebou,držím moc a moc palečky,aby to vyšlo a měli jsme všechny krásná bříška 🙂

janina79
26. únor 2010

dobré ránko,... vstávat a cvičit... 😀 😀 kde jste všechny?? že bych tu byla první??? 😝
veverus: manžel tam byl sám.... na odběru sper. říká mi: já se stydim.... hihi... to jsem jaksi nepochopila, asi mu to bylo blbý v tom prostředí.... maj tam prý nějaký erot. časopisy, ale byly nějaký ublemcaný 😕 😕

reny01 - to chápu jakmile je doma drahoušek není čas na nic... mám to stejný, jo testíky jsou zatím OK... dnes to je holky 13. den a já jsem OK.... dnes ráno mi bylo trošku šoufl ale jinak OKa a těžká pohoda 😅

přeji všem hezký den s aspoň troškou sluníčka na obloze 🙂

nadis.h
26. únor 2010

Dobré dobré,

já zas strašim v práci. Ale donesla mi slečna šéfová z restaurace oobr talíř se snídaní. 😀 Ale zatím na nic nemám chut. Ráno jsem ošavlila zastávku.. 😀

Já na spermiogramu nebyla s přítelem, protože jsme to vezli z domova.

janina79
26. únor 2010

jsi blinkala jo?? ježiš na zastávce?? no to já jednou v autobuse.... prostě to si nevybírá.... chudinko.... tak nějaqkej čajík a pak pomalu snídani zlehka.... 😵

lemurka.m
26. únor 2010

🙂 Brýtro 🙂
Včera odpo mi zamrzl kůň 😠 ☹

nadis.h
26. únor 2010

Jani no nic mi nebylo a najednou mě polilo vedro a šlo to. Ono vždy po ránu jak vstávám brzy tak mě to občas chytne. Jinak ne e. 😖

lemurka.m
26. únor 2010

Nadi - to lidi na zástávce čučeli,co? 😲 Mysleli si,zase ňáká ožralka jde z báru 🙂
Jani,Kapi - ten utroš je děs,taky mě vždycky vystrašil 😕 blemcacááá,blemcacááá 😎

nadis.h
26. únor 2010

Lemur naštěstí tam nikdo nebyl. Ale říkala jsem si to samé, že si budou myslet, že jedu z kalby.. 😀

lemurka.m
26. únor 2010

Nadi - musíš hned vystrčit břuch,aby pochopili,že jsi spořádaná dáma 😀

nadis.h
26. únor 2010

Lemur no rozepla jsem se kdyby něco. 😀

lemurka.m
26. únor 2010

exhibionistko 😲

nadis.h
26. únor 2010

😀 Já?
Ty máš co říkat s těma kozenama! 😀 😀

janina79
26. únor 2010

no.... to se mám na co těšit....
já naštěstí dám utrouš a jdu na hodinku jetště spinkat... tak on se rozpustí ale pak to je fujka... a tohle až do 12. tt, no nic moc... ale ukržuje tomimi tak to tam budu prostě cpát i kdyby nevimco.... :o)

lemurka.m
26. únor 2010

Ale já se neukazuju na veřejnosti 😀

lemurka.m
26. únor 2010

Jani - jasně pro mimi vše.Já tomu říkám minivenušiny kuličky 😎 😀

nadis.h
26. únor 2010

😀 😀

Utrouš byl hnus. Byla jsem štastná když jsem ho mohla vysadit. 😝

lemurka.m
26. únor 2010

Kámoška si stříkala ten sprej do nosu při stimulaci a jedna známá jí řekla - nemáš si to stříkat někam jinam,když chceš dítě?Nos asi není ta správná dírka........ 😀 😀

janina79
26. únor 2010

😀 😀 😀
holky mě už 3. den bolí hlava jako po flámu.... myslíte, že to to z těch hormonů, nebo z toho těhotenství... je to fakt dost nepříjemný... jakobych měla celý den kocovinu... ☹ ☹ co mi na to může zabrat??

lemurka.m
26. únor 2010

Jani - asi je to všechno dohromady 🙂 ještě máš teplotu?

nadis.h
26. únor 2010

Eeeh já měla taky sprej do nosu. 😀 Přišla jsem si jako když mám rýmu díky tomu. 😀

lemurka.m
26. únor 2010

Haaribo - chválím za fotku do pasu 🙂 Už nejsi anonymní fialová božka 😀
Tvůj příběh v albu už jsem četla,ale to,co jsi napsala včera mě vykostilo 😠 Všude se najde neprofesionál 😒
Teď se vše na dobrou stranu obrátí 🙂
Veverusko - taky se vždy odměňujeme,to je v pořádku 🙂
A odběr bičíkovců -chodíme oba,přeci oba chceme mimi,tak ať mám na tom taky nějakou zásluhu 😎
Známe už hodně komůrek,ta v G je fajnová 🙂
Sluníčko - ničeho neboj a všechno půjde jak má 🙂
Reny - neflákej nás

nadis.h
26. únor 2010

Lemur a jak to tam vypadá? V té komůrce... 😀

My 1 donesli z domova,při OPU 1 pokus byl přítel sám v kabince a dopadlo to jak to dopadlo.. 😝 A tak s 2 jsem mu pomohla sama na pokoji přímo... 😅 Takže jsem neměla tu čest komůrku vidět. Asi poslední místo v G které neznám. 😀

kapibara
26. únor 2010

Brý jitro 😀 😀 😀

Bičíkovci a minivenušiny kuličky 😀 😀 😀
Náhodou,já tam ty časáky taky prohlížela 😅 před OPU manža pustil i video 😝

No,a já navíc zavádím utrouš 3x denně.....a to už cca 1 rok....tak snad už je to teď naposledy

janina79
26. únor 2010

no mám 37,0 takže ne výrazně vyšší.... ale začíná mi být i na blinkání a to jsem po snídani... fujky.... 😝 fakt jako po nějaký pařbě....

nadis.h
26. únor 2010

Jani já bych řekla že je to těhu teplota! Já nějak narazila na článek o bazálce a schválně se šla změřit protože jsem nikdy přes 37 neměla.Možná jako malé děcko, ale jinak o tom nevim. A mám pořád 37,2 - 37,4

janina79
26. únor 2010

no já měla 37,4 večer a 37,2 ráno a dnes 37,0....
musim se nějak zabavit a nemyslet na tu šišku bolavou.... jdu dát prát a něco poklidit... papa a pusíky 🤐