Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
27. únor 2010

nadi však jo,ty musíš vědět sama nejlíp,jak se cítíš 😉
jani tak teď bych řekla že už jsi opravdu těhule 😵 to je super 😵
jen tak dál holky 😉 šup šup šup 😵

nadis.h
27. únor 2010

Kapi přesně. Nejsme nemocné,ale těhotné... 😉 A člověku to aspon uteče než když se leží v pelechu lemrovsky. 😅 Jen v případě že se špiní nebo krvácí to je pak jiná.

kapibara
27. únor 2010

Nadi..já když ještě nevěděla,že jsem těhu,tak jsme se zrovna stěhovali...tahala jsem skříně,krabice....bože,když si to teď představím,tak mi je z toho zle...ale ta děloha prostě to mimi chrání..naštěstí je to tak v přírodě zařízené 😕

nadis.h
27. únor 2010

Kapi já říkám taky že prostě když se mímo má chytit tak se chytí a naopak. To jen my po umělkách jsme takhle "zhýčkané" protože o tom víme od prvního dne a moc přemýšlíme. Ale je tolik ženských co jsou těhu a dělají "škodlivé" věci ač úmyslně či neúmyslně nevědomky a taky mají zdravé děcka.

Moje mamka dostala šílenou pecku medunou do břicha když byla v 7 měsíci a taky bylo vše v pořádku.

kapibara
27. únor 2010

Nadi...je jasné že po ET je lepší to asi nějak nepřehánět...přeci jen to není úplně přirozený proces...

Co Kadlik?Už je ti líp?

nadis.h
27. únor 2010

Jj ten začátek po ET určo.

Není to dobrý. Je to takový nárazový. Bud mi je úplně skvěle a za vteřinu se mi zvedne žaludek a drží mě to zas nějakou dobu. 😒

indriela
27. únor 2010

Ahoj kobylky, moc dekuju za podporu - uz jsem se s tim tak nejak poprala... Vcera mi vypravela kamoska, ze to taky mela, a ze se nemam vubec niceho bat a nic si pripoustet, ze to ma spousta lidi - nekteri to ani nevedi, a ze to bude urco dobry. Takze doufam, ze az doberu cipky a pujdu na cytolku, ze bude na jednicku. Pokud jo, tak bych mohla stihnout stimulku v dubnu (kdyz bude vse ostatni OK). Je fajn, ze se to takhle zkrizilo s temi laznemi, ze nejdriv nebyl vir a pak lazne nebo naopak - to by byly v haji 2 mesice, takhle jen jeden.Ted ve ctvrtek jdeme k Dr. Petrovi na konzultaci vysledku, tak jsem zvedava, co nam doporuci. Pak pisnu.
Do lazni odjizdim 11.brezna, ale beru si s sebou notas, protoze tam pry maji i Wi-Fi pripojeni, takze bych mela byt ve vasem dosahu. Budu vas mezi jednotlivymi procedurami prubezne informovat 😉
janina79: no gratuluju k dalnicim - dilema, jestli vzit ci nevzit povyseni chapu, ale asi bych to taky resila, az se mi potvrdi krev a tehu - to bych pak odmitla.
ma.ja, kapibara: moc na vas myslim, aby se udrzeli bojovnickove a vy rozsirily rady tehulek - pro nas je to pak velka motivace 🙂
haaribo: vitej, no teda koukam, taky sis "uzila". Neboj, tady je to uplne jiny kafe, coz Ti holciny potvrdily. Tady to proste jede jak po dratkach a uspesnost jedna basen! Drzim palecky!!!
Jinak jaro uz se hlasi, jupiiiii. Dneska to bylo kouzelne, doufam, ze zima uz konecne odtahne pryc.

nadis.h
27. únor 2010

Indruš já o tom četla a má to 80% populace. 😲 Takže se ani nelze divit, že to někdo chytne ani neví jak!!! 🙄

kapibara
27. únor 2010

Nadi..ber to tak,že Kadlík je v pořádku...

Ahoj Indrielka..díky za podporu...čekání je hrozné,ale zároveň nám dává naději 😉 budu držet pěsti,ať stihneš stimulku co nejdřív..a hlavně si odpočineš v lázních a budeš mít plno síly do dalšího boje 😉

nadis.h
27. únor 2010

Kapi tak tak. 🙂 Jen at si tam kopká a leze mi třeba až za krk. Hlavně že o něm vím.

petra49
27. únor 2010

Hezký večer, celý den jsme byli pryč. Teď šel mužskej do hospody, tak jsem sama doma.

Jani velká gratulace k dálnici.

Maji, Kapi držim palečky na brzké //

Nadi, už to ví všichni v rodině a všem děkuji za gratulace.

Před chvílí jsme se vrátili od známých, dala jsem si tam slabý kafe a pár chlebíčků. přišla domů a hodila to do kýble, takže mi je taky šoufl, tak jsem snědla 1 suchej rohlik a víc asi riskovat nebudu. nadi já když třeba přes den hodně dělám, tak mi pak večer bývá taky zle

petra49
27. únor 2010

Copak asi Jindřiška, dlouho tu nebyla, tak doufám, že má vše v pořádku.

kapibara
27. únor 2010

Ahoj Peti...aspoň že si se trefila s tou šavlí do kýble 😀 jinak díky za palečky,budeme je potřebovat 😉 ale co bych dala za zvracení,klidně i 9 měsíců 😝

nadis.h
27. únor 2010

Péti tak to asi bude ono. Protože mě se třeba zvedá žaludek už jen ráno když vstávám brzy do práce. 😝

Teď si dávám jesenku. Tak doufám,že bude vše ok. 😅
Konečně jsem se vykouplá vyvalila na gaučík. 😵

nadis.h
27. únor 2010

Kapi to jsme si říkala každá. A jak jsem pak "brečela" že už nechci další dítě když vím jak zle mi může být. 😀

janina79
27. únor 2010

hezký večer čičiny... 😉 😉
já se vrátila z večeře... dala jsem si dvojku bílýho a vůbec mi nechutnala... cucala jsem to celej večer...
ale jídlo jsem slupla jako týden hladová...

jdu k telce se rozvalinkat... 😀

moc všem děkuju za gratulačky, ... ale ... je tozačátek... děkuju ještě jednou.

pěkný večer a dobrou noc.... 🙂

nadis.h
27. únor 2010

Dobrou holčinky jdu se přesunout do ložnice k telce.

ma.ja
28. únor 2010

ahojte berušky 😵

jani musím kouknout na tu tvoji dálnici 🙂

janina79
28. únor 2010

dobré ránko, tak já usž tu "strašim"
dnes vypadá, že bude taky pěkně.... jdu dát něco do bříška a pak na vás juknu... VSTÁVAT 😀 😀

ma.ja
28. únor 2010

hezký, pěkný 🙂 držím palečky zítra na krev 😵

ma.ja
28. únor 2010

tak si nech chutnat...já zrovna dosnídala...jsem zvědavá co to se mnou udělá, moc se mnou nemluví žaludek. Buď je to z nervů nebo se to snad možná doufám povedlo 😵 😵 😵

kapibara
28. únor 2010

Ahojky Holčiny 😀

Maji...já zatím nepociťuju žádné příznaky,ale u prvního těhu jsem taky nic necítila,tak se tím uklidňuju....
Jani..taky držím pěsti na zítra,ať máš dvojnásobné hodnoty 😀

ma.ja
28. únor 2010

ahoj kapi 🙂 už jen týden...je to nekonečné...

rozhodla jsem se, že půjdu vyhrabat nějaké knížky a začnu aspoň číst...tedy až vyžehlím tu hromadu, vůbec nevím, kde se vzala 😝

co vaříte při neděli ?

janina79
28. únor 2010

Dala jsem si jogurt... a v pohodě... ale jsem nějaká plná.
holky já vždycky měla ráda kafčo (rozpustný s mlíkem), teď jsem ho omezila, ale myslíte slabý, že si můžu dát? někde jsem četla, že kofein naní moc dobrý...
normálně jsem dřív pila 2 denně... 😒

Holky na vás dvě jsem myslela hned ráno... máte to skoro nastejno a doufám, že je vše OK... 🙂 😉

ma.ja
28. únor 2010

no Jani já na kafe vůbec nemam odvahu....taky jsem pila 2 denně, rozpustný s mlíkem....koupita jsem si kafe bez kofeinu, je to humus 😝 a kamarádka říkala, že to je ještě horší, než když si dáš normální... tak nevím

kapibara
28. únor 2010

Ahoj..mně u prvního těhu gynekolog doporučil po ránu kafe(pač jsem omdlévala),tak jedno snad neuškodí,navíc slabé s mlíkem....ale je jasné,že nic dobrého to není...ale když si vezmete,že někdo v těhu hulí??????? 😠

kapibara
28. únor 2010

Tak jsem jukla do jedné poradny...jeden šálek denně prý nevadí 😉

ma.ja
28. únor 2010

jo někdo hulí, chlastá ...a stejně má mímo a my co ho máme vymodlené si pomalu ani prdnout nemůžem!!! je to nespravedlivý 😠

jdu na to prádlo, ale budu tu s vámi 🙂

ma.ja
28. únor 2010

kapi teď jsem našla, že Pregnyl dělá těhu příznaky...takže to můžu mít z toho

kapibara
28. únor 2010

Maji...já si bojím dojít i na velkou 🙂 abych moc nezatalčila a přitom je to nesmysl...halt jsme z toho trošku na hlavu...je možné,že to může být i pregnylem,ale taky nemusí 😉