Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
1. bře 2010

Tak a já jdu pěkně v klídečku hodit odpolední klid. 😀

janina79
1. bře 2010

já vám moc děkuju 🙂 .... teda my vám moc děkujeme.... jsem ta NEJŠŤASTNĚJŠÍ pod sluncem.... ještě se z toho vzpamatovávám..... 😵

nadis.h
1. bře 2010

Jani z toho se nevzpamatuješ už. 😀 Bude Tě ten pocit štěstí pronásledovat pořád.Já mám pořád dobrou náladu a usmívám se často jen tak jak blbeček. 😀

nadis.h
1. bře 2010

Jdu fakt na tu chrupku at si trochu dáchnu než začnu vařit véču. 😝

Tak zatííím.

petra49
1. bře 2010

Jani, super, velká gratulace.

Já už mám byteček jak klícku, ještě mě čeká žehlení.

Jani, já když jsem teď šla od doktorky z toho UZ, tak jsem se furt usmívala, myslím, že lidi ze mě měli docela dost, ale co mi je do nich, hlavně, že jsme šťastný 😀 😀

janina79
1. bře 2010

jéééé holčiny, já se tak těším.... a zároveň se celá třesu a najednou cejtim dole hrozný teplo a takový šimrání.... a co myslite, ta hodnota 1212,3 HCG je to dobrý? sestra mi říkala pěkný výsledek... 😝

kapibara
1. bře 2010

Jani,moooooc gratuluju,tak ať už to jen roste a roste!!!!!!

janina79
1. bře 2010

Kapi: moc děkuju... snad doufám, že bude.... 🙂 trošku mám strach ale to je teď vedlejší... hlavně že je tam... 😵

nadis.h
1. bře 2010

No to jsem si pospala. Jsem nějaká rozlámaná už z toho ležení tak jsem se furt vrtěla až jsem zase vstala. 😝 😀

nadis.h
1. bře 2010

Jani to víš že je to krásný výsledek!! Já měla 15ý den po ET 600..neměla jsem PK.

janina79
1. bře 2010

😀 a ten výslejá mám dnes 16. den, no aby tam pak nebyly dvě.... 😀
až mě z toho fakt dole polévá teplo 😝

nadis.h
1. bře 2010

Buď ráda. Lepší 2 než žádné. 😉 Ale na hodnotu nelze spoléhat. Jedna holčina odjinud z diskuze čeká trojky a měla hcg bez PK 12 den po ET 324.

janina79
1. bře 2010

tři jo?? no mazec.... a nechá si? asi ano že??
no já ráda jsem.. moc mocmoc.... doufám, že mi to nic nepřekazí nadi... 😉

nadis.h
1. bře 2010

No dali jí 3 embrya po 48 hodinách s tím, že se 3 uurčitě nechtí a prd. Chytila se. A nechá si je. Ale je to šupec. Je odvážná. Já bych to nezvládla. 😲

Jani nepřekazí Ti to nic!!!

reny01
1. bře 2010

jani tak velká gratulace 😵 😵 😵
tak čekáš miminko 😵 😵 😵

janina79
1. bře 2010

no no ... čekám.. mimí... holky ale bojim se furt..... 😝 aby to vyšlo... aby se to všechno v pořádku vyvíjelo.....

ale je to tam.... 😀

16.3. UTZ, tam se uvidí jestli jedno nebo dvě... a já budu ráda za obojí.... 😀

nadis.h
1. bře 2010

Jani mám pak za 4 dny narozky. 🙂
Já se těším na ten velký utz, ale i mám bobany,aby bylo vše jak má být. 😨

janina79
1. bře 2010

😀 😀 bude ... bude... neboj.... a bobany budu mít koukám asi taky pořád...

teď jsem se odhlásila u HR managerky z toho výběrového řízení na vedoucí protože jsem těhotná... 😀 😝 jsem zvědavá co odepíše....

nadis.h
1. bře 2010

Jani to si kuř,že budeš mít lepiky teď pořád. Já jsem začala být klidnější až jak cítím jak se malý mrská. Jinak to bylo vždy dlouhý to čekání na poradnu.

No co Ti může napsat. 😀 Je nějaká stará,nepřející??

janina79
1. bře 2010

mladá bezdětná karieristka..... navíc výběrko mělo být pozítří.... nynější oblastní vedoucí (zástupce) toho co odešel mi volal a říkal, že jsem toneměla dělat a měla se účastnit toho výběrka... ale jak bych mohla, když jsem v PN a těhotná??? byl by to podraz,... řekl mi přímo: "ty sis to posrala..." stačí ti?

nadis.h
1. bře 2010

Ježíš at si vys... oko. 🙄 To jsou ti co prostě nechápou to co chceme my. A kariera to není. Jsem na takové lidi alergická. A na kamarádky co mají osypky ze slova dítě a vysloví přede mnou větu: Na děti mám ještě času .. už taky nijak nereaguju.

janina79
1. bře 2010

:o)) no jsi super.... !! 😀
přijel manžílek tak ho jdu "obskočit" a pak se juknu zase... papa

nadis.h
1. bře 2010

Já žehlím prádlo. Ale kdyby ten můj pan domácí viděl jakým stylem... 😀 Vyžehlím pár kousků a jdu počíst kde co lítá na netu.. 😀

janina79
1. bře 2010

tak jsem tu... dělám večku... rychlou, smažáka... 😝

no já teď absolutně nevim, kdo a jak bude zvládat domácnost, protože já budu max mýt nádobí, prát, věšet a žehlit, ale takový uklízení jako stírání luxování okna apod... to nevim..... nechceš přijet k nám...? 😀 ne... legranda...

nadis.h
1. bře 2010

To Ti pošlu Káju. Ten okna meje sám od sebe třeba 4x 5x do roka. Prostě mu vadí kdejaká čmouha. V tomhle je zlatý.

Já dělám Kájovi jatýrka s rýží. Sobě si udělám polívejdu. Z jatýrek bych asi vrhla.. 😲

janina79
1. bře 2010

játra nesnášim... fuj .... nevim proč ... ale mam k nim odpor...
polívečky miluju kromě držkový a zabíjačky všechny... k obědu jsme měli pořádnou česnečku se sýrem šunkou a opečeným chlebem.... mňaminka 😀

ma.ja
1. bře 2010

ahojte berušky 😵 jen nakukuju 😵

jani úžasný 🙂 velíká gratulace 🙂
kapi neházej flintu, jak je ti?
nadísku to je dobře, že už neblindíš 🙂 ta ses asi včera koukala, jak žehlím já, ne? Máme stejný styl 😀
to žehlení je tady nějaký nakažlivý 🙂 ještě janina nežehlila 🙂

janina79
1. bře 2010

budu ma.ji.... zítra budu... ale s přestávkama.... 😀 😀

majulko: jak je ti? 😵

nadis.h
1. bře 2010

Já mám na výběr ze všech možných polívek co mám ráda. Kupovala jsem je vždycky Karlovi s sebou když jezdil na to Lipno a on mi je přivezl zpátky za celou dobu co tam jezdil... 🙄 Nemohl říct abych je už nekupovala že jo... 😀

Majuš no mě u toho nebavíííí stát. 😝

janina79
1. bře 2010

mě to nebaví taky to žehlení holky, neodsejpá to a navíc mam naprd žehlící prkno.... potřebovala bych nový.... 😝