Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
2. bře 2010

nadi 😀 se tady řechtám jak kráva 😀
počkej až dám tu mojí 😀 mi jí musí tam hodit přes kopírku 😉 pořád to ještě neumim 😀
naposled když mi tam dával fotku,tak mi to opět vysvětloval a už se u toho moc nesmál 😀
tak se mi moc nechce mu zase říkat 😒

nadis.h
2. bře 2010

Jak se řechtá kráva? 😕 😀

Nervásek jooo pan manžel? 😀 😀

nadis.h
2. bře 2010

Holky jdu skočit pro maso at zítra nikam nemusim.

veverusa
2. bře 2010

Ahoj holky tak jsem se konečně dostala k netu.
Jani moc gratuluju, jsou to hezké zprávy.
Ostatním přeju, ať nezoufají, život nás zkouší, ale nedáme se 😠

Nadi užívej si to pěkně doma.

kapibara
2. bře 2010

Ahoj Holčiny 🙂
Jdu vás jen pozdravit 😉

U mě žádná změna,stále špiním a čím dál víc...

janina79
2. bře 2010

pro maso? jaký? já už jak jsem doma jsem vyčerpala nějak svoje kuchařský variace a tak je to stále, rizoto, těstoviny, kuřecí na smetaně, kuřecí řízek.... pořád kuřecí .... ach jo, nejsem zrovna nejlepší kuchařka... nebo jsem, ale umim toho málo... 😝

veverus: děkuju moc.... doufám, že to všechno bude OK.... spíš se modlim, aby bylo.... a jsem strašně zvědavá jestli jedno nebo dvě... 😀 😀

murasek
2. bře 2010

ahoj holky, nakukuju, u me tehu stale nic, potesilo me, ze me tady Nadi zminila 😀 holt jako ti chlapi, jsem i ja jesita 😀
jinak gratulka novym tehulim, letos se hodlam pridat v plne zbroji a minimalne s dvojkama 😀

janina79
2. bře 2010

😔 kapinko, to mě mrzí, ale ještě vydrž.... ono ani nic jiného nezbývá.... držím ti palce ... 😔 😉

ahoj Murasku, my se ještě asi neznáme, tak tě zdravím a doufám, že příjdeš častěji..... já jsem tu denně... 😵

murasek
2. bře 2010

ahoj Jani 😉 obcas se stavim, urcite, hodne stesti na UTZ 😉

janina79
2. bře 2010

děkuju moc.... pa zatím 🙂 😀

veverusa
2. bře 2010

Jani musíš myslet pozitivně.
Už se těším jestli to taky budu řešit za dva měsíce. 😉 Snad všechno půjde hladce.

Právě jsme se vrátili z divadla. Byli jsme na "Sedm nápadů na zavraždění manžela". Byla to taková oddechovka.

veverusa
2. bře 2010

Asi už všechny spíte. Tak krásné sny a hezkou středu.

janina79
3. bře 2010

ahojky a dobré ránko vylezte z peřin medvídci...,

ráno jsem se probudila, jdu na záchod a na intimce mám cosi... holky já začala špinit.... (včera mě bolel podbřišek, jako na mrchu, mám termín) a ráno tohle, tak jsem opět na nervy, co to je..... 😔 😔
vy co už máte za sebou "začátek" taky jste ze začátku špinily? Nadi, reny? ach jo... mám strach 😖

ma.ja
3. bře 2010

dobré ranko 😵

janina79
3. bře 2010

jak je? maji?

ma.ja
3. bře 2010

jani co to čtu ☹ držím palečky

Nadísek jednou psala, že má mrchobřichabol pořád...

holky já měla včera depku, z Jindřišky...ze všeho, tak jsem strávila den s knížkou. Sice "červená knihovna", ale pomohlo to nemyslet na "TO". Na dnešek mám detektivku...

ma.ja
3. bře 2010

Jani je mi pořád stejně...takže v podstatě v pohodě...trochu bolí kozouchy a břiško jak na mrchu, někfy víc někdy míň, ale spíš cítím dělohu než vaječníky...dnes má mrcha termín...

petra49
3. bře 2010

Ahoj holky,

Nadě gratuluju ke kontrole a ke Karlovi.

Jani, já sice na začátku nešpinila, ale zato pak 2x krvácela v 16tt. Nemusí to nic být, ale radši bych si došla ke svoji gyndařce, mě na to dala ascorutin a ustalo to. spousta lidí to píše a vše je v poho, ale došla bych si.Jo a nic nedělej, polehávej posedávej a nic bych nedělala. tak snad jsem ti trochu pomohla.

Ahoj Majuško, já dlouho žádnou knížku nepřečetla.

Za chvilku jdu vařit česnečku na večeři a pak musim do LBC a jdem s kámoškou za kolegyní z práce podívat se bna mimi.

nadis.h
3. bře 2010

Dobré ráno, 😎

musím nastavit pomalu, ale jistě " Jarní" režim... 😀 Přítel jezdí konečně z práce čím dál tím dřív a já jak jsem navyklá vše dělat pozdě v zimě..Tak musím dříve vstávat a dříve začít "něco" dělat doma.. 😅

Jani s jídlem mi ani nemluv. Já dělám pořád teplé večeře a jak říkáš... Mám pár jídel co střídám a i když mě vařit baví, tak výmysli co dělat jsou hrozný. Někdy mi příjde, že už máme jen to jedno pořád.. 😝 A samo když se zeptáš chlapa co by si dal tak Ti řekne... Je mi to jedno... 😝 😀

Ahoj Murasku, 😀 no bodejť by ne. Já mám i takoy takový pocit, že jsi snad byla i celkově první kdo se mnou mluvil, když jsem sem "přišla" poprvé... 🙂
Jinak teda držím mooooc palce na aspoň minimálně ty dvojky!! 😵 😀

Vever já bych šla do divadla hned. Ale mého nikam nedodtanu. 😝 Tak se dyžtak třeba někdy "ftírnu" k Vám až půjdete zase... 😀

Jani to špíňo je normální. Akort ve dny kdy máš normálně dostat mrchu. Zvýšila bych utrouš na 2-2-2 to jsem si taky tak zvedla.
A ta bolest na mrchu je hrozná. Já mám celkově s žaludkem a břichem nějaký lahody už od začátku.. 😝

Maji neměj depky. 😒 Já to raději ani nečetla. Vim, že bych bulela... 😔

janina79
3. bře 2010

no to já taky spíš dělohu... jenže začala jsem... dofám, že to nebude mrcha.... protože to bych se asi zbláznilla 😢

janina79
3. bře 2010

holky já doufám, ale mám strach fakt strach..... je tojen slabý.... ale je...

Nadi, dobře, dám po obědě taky 2 utrouše.... 😝

ma.ja
3. bře 2010

jani mrcha nepřijede ! NESMÍ !!!

berušky jdu a zas přijdu pa 🙂

ma.ja
3. bře 2010

janiku já mam taky utrouš 2-2-2 🙂

nadis.h
3. bře 2010

Jani tím nic nepokazíš. 😉

janina79
3. bře 2010

já měla jan 2-0-2 takže dáme 2-2-2 ...

fujky holky je mi na blinkačku.... fuj ....

já doufám, že je to z tý mrchy.... doufám,....

ach jo, proč musíme zažívat takový strachy.... je to děs... 😝 🙄

lemurka.m
3. bře 2010

😵 Ahoj hólky 😵
Tak na mě taky přišel žehlovir,včera jsem prohnala žéhličku po prkně 😀

lemurka.m
3. bře 2010

Nadi - tak bimbas potvrzen a frrr na neschopenku 😉 Podel nosa poznáš kosa,velký Kája bude rád,že je Kadlík po něm 🙂
Vever - tak dávej tipy na manžela z dívadla 😀
a všem - dobrou náladu a dobré zprávy 😅

lemurka.m
3. bře 2010

podel = podle 😵

nadis.h
3. bře 2010

Lemur to jsme holky pilné teda s tím žehlením. 😀

lemurka.m
3. bře 2010

Nadi - tak ještě chvilku a bude Kárl doma a ty budeš doma a ...to bude kjása 😀