Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
4. bře 2010

Tak to je zase hezký...přeci si nebudeš shánět důchodce, to je přeci blbost! 😀 😀 😀

gab.
4. bře 2010

Přesně tak 😀 KDyž už, tak ať 😠
Budu na tebe v pondělí fakt moc zvědavá! Budu držet palce a čekám podrobnou zprávu 😎 Jdete ke komu?

haaribo
4. bře 2010

Gab., děkuju, já popravdě ani nevím. Mě tak vyrazilo dech, že nás objednali tak rychle, že mi to bylo vcelku jedno.... Máme tam být na 12:30, tak potom odpo dám vědět co a jak...oni až nám to vyčíslí, tak se teprve uvidí...

janina79
4. bře 2010

no vidíš peti: a já když to dobře dopadne tak v 31 skoro 32 letech. ale obecně teď jsou prvorodičky starší...

haaribo: depky jsem měla dřív, ted už to beru jak to je a jsem šťastná, že začátek se povedl....
😝 😝

holky chodila jste nějaká na solárko nebo chodíte? já chodila v zimě a nevim nevim, ale asi v těhotenství to neni nejlepší ne?

gab.
4. bře 2010

Tak ono je to asi jedno a když si neřekneš, ke komu chceš (já jsem si řekla, Nadis mi poradila 😉 ), tak tě prostě objednají k tomu, kdo má zrovna čas... Stejně jsem ale zvědavá, jsi takovej můj předskokan 😀

gab.
4. bře 2010

Jani, solárko bych v těhotenství vynechala...

janina79
4. bře 2010

😝 hm.... já chodit nebudu, jen tak mě to napadlo, kamarádka je v pátým a chodi.....

haaribo
4. bře 2010

Můžeš po solárku zflekatět!

gab.
4. bře 2010

A navíc je tam teda dost horko na mimčo, si myslím... to je jako horká koupel nebo sauna... ale to je na každým, co si v těhu dovolí a co ne... Já teda ve svým věku budu radši opatrná víc, než bude nutný...

ma.ja
4. bře 2010

jani v kolik jste byli v pondělí v G? Bylo to asi 8,50-8,55? Přesně ten kluk, co o něm píšeš, přišel nahoru, když jsem tam čekala na lístek na peníze. A pak jsme se potkaly mezi dveřma na schodišti? Měla jsi bílou bundu?

janina79
4. bře 2010

jo měla,.... já si tě nepamatuju,... byla jsi tam sama?? no škoda, jsi měla říct, pokecali bysme..... 😉 😀

ma.ja
4. bře 2010

jo byla jsem tam sama. Docela jsme čekali, než mi dole píchla injekci a pak mne poslala nahoru, to už Jirka nevydržel a šel čekal do auta. Myslela jsem, že jsi tam byla dřív, mne říkali na krev přijít v 7,30....

janina79
4. bře 2010

gabi: dej si profilovku, ať nejsi růžová jen....

holky dala jsem si do profilu, že už čekám mimi a oni po mě chtěli termín poslední MS a tak jsem ho zadala a podle výpočtu jsem už v pátém týdnu... to je mazec... já počítám 3. 😲 😀

gab.
4. bře 2010

Jani, jako fotku? No, jeslti ot musí bejt moje foto, tak to bude problémeček... ALe zkusím něco najít...
5tt už zní líp než 3tt, co? 🙂

gab.
4. bře 2010

Tak máte, co jste chtěly 😀

ma.ja
4. bře 2010

no vidíš Gabi, šikulka 😀

ma.ja
4. bře 2010

já taky až dnes přišla na to, jak se dělá "album". Jen do něj namám co dát 😔

janina79
4. bře 2010

no super GABi..... 😀 😀

a ještě něco do albíčka, každá tam má co dát.... 😀

holčiny jedu do krámu..... musim využít toho slunka venku a příjdu tak za hodinku takže krásné podlene... 🙂

ma.ja
4. bře 2010

Jani tak hezky nakup 😀

my jsme pořád jak u sežranýho krámu. Teď co jsem doma, tak jen vařim a chodíme nakupovat. Včera jsem zkoušela navrhnout, že bychom mohli jít na procházku...a neprošlo to. Jelo se na nákup...

janina79
4. bře 2010

😀 😀 😀 nákup ... pak jako kobylky všechno sežerem, nákup a zase všechno sežerem... to je u nás normálka.... uplná normálka.... 😀 tak zatím čusík holčiny

gab.
4. bře 2010

zatím pa

nadis.h
4. bře 2010

Taky musim odpol na nákup... 😝

kapibara
4. bře 2010

Ahoj Holčiny 😀

Tak ta sviňucha mrcha dorazila,musela jsem jít nakoupit boženy...kupodivu ani nejsem nějak moc rozhozená,víceméně jsem s tím i počítala,tak asi proto...

Tchán mě včera donutil se objednat k léčitelce,sám tam jezdil i s tchýní a pomohla jim....já tomu moc nevěřím,ale jsem na to zvědavá...a on mi to dal příkazem,že se na mě už koukat nebude 😝 on teda neví,že jsem podstoupila IVF,ale já fakt vypadám hrozně...už jsem jak kostra...ty hormony mi daly šíleně zabrat,myslím,že se z toho budu dlouho vzpamatovávat...a proto jsem i ráda,že mrcha dorazila,pač v takovýmhle stavu být těhotná...no,nevim,jak b to dopadlo....

Nemáte někdo zkušenosti s léčitelema?Já se tomu nebráním...stačí mi,když mě pošle nějakou energii 😀 😀 😀

gab.
4. bře 2010

My až zítra pojedeme s MM, tady u nás jedině v jednotě 😀

gab.
4. bře 2010

Kapi, já k léčiteli chodila, ale moc tomu nevěřím a žádný účinky to nemělo.
Kamarádka chodí k tomu samýmu, věří tomu stoprocentně a moc jí to pomáhá, tak asi tak 😉

A mrcha mě mrzí, je mi líto, že IVF nevyšlo ... JSi statečná holka, já to obrečela jak želva... věřila jsem tomu na bambilion procent...

kapibara
4. bře 2010

A ještě k té profilovce...já bych sem nějakou ráda dala,ale my bydlíme v díře největší,takže nechci,aby mě někdo poznal....fakt nestojím o to,aby si tady o tom povídal kde kdo v hospodě...tak mě omluvte...až budu těhu,tak vám ji sem šoupnu,ju?

gab.
4. bře 2010

Kapi ,tak abychom nebydlely v té samé díře 😀

kapibara
4. bře 2010

Gab...díky...já to obulela,když jsem začala špinit,ale teď už jsem s tím byla aspoň nějak smířená....já taky těm léčitelům nějak moc nevěřím,ale jen pro zvědavost chci slyšet,co mi řekne....

kapibara
4. bře 2010

Gab...myslím,že ne...ty jsi psala,že jsi někde od Turnova,ne?....a k jakému léčiteli jsi chodila?a co ti řekl?

gab.
4. bře 2010

Kapi, mezi Turnovem a Jičínem, ale když se jede přes Lomnici...
Chodila jsem k jendomu v Jičíně, on je z Moravy a dojíždí. Nejdřív, že mě pročistí, pak že mám něco se štítnou žlázou. Nic jsem sní neměla a pročištění nepomohlo a neotěhotněla jsem. Akorát jsem dala prachy za přípravky... No, nic pro mě, ale nikomu to neberu...