Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
5. bře 2010

To jo, taky to nechápu...

haaribo
5. bře 2010

Holky, budu muset mazat, ať stihnu do osmi udělat manžovi véču...ať má co jíst, až dorazí z odpo....

nadis.h
5. bře 2010

Hari no já měla od začátku jít na laparku na gyndu.Ale on si myslel že se to dělá na chirurgii a má u Vás známého primáře z chíri.

veverusa
5. bře 2010

No mě se ty porody líbili. Skoro u každého jsme plakali všichni. No jsem zvědavá jak se mi bude líbit vlastní porod 😒

haaribo
5. bře 2010

zatím páááááá!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janina79
5. bře 2010

holky mě normálně bolí z toho už celej spodek... fuj... jiný téma ju? 😉

haaribo
5. bře 2010

Jo tak kámoš s Tomášem, no tak to jo, je to machr na laparky,akorát že teda ne na ty gynekologický!

nadis.h
5. bře 2010

Veveru tak já brečela skoro taky u toho co jsem viděla. 😀

Holky taky musim jít. Každý den mě vidí drahouš s PC na klíně když dojede domů... 😅

nadis.h
5. bře 2010

Jani už jsem si říkala zda jsi neomdlela.. 😀

Hari jojo to je on. Ono by to šlo,ale musel by být u toho nějaký gynekolog a tak to bylo trochu komplikovaný.

veverusa
5. bře 2010

No já myslela jako ten pozitivní pláč 😀

janina79
5. bře 2010

páááá 😀

nadis.h
5. bře 2010

Holčičky tak já vypínám.Jdu si udělat čajík a zapnout sporák at se hřeje papkání.
Hezký večer a see you ráno. 🙂

reny01
5. bře 2010

Jani to jsem moc ráda,že se ti to zklidnilo 🙂 to bude dobrý,uvidíš 😵

jinak k tomu porodu:když mě dali poprvý do předpokoje a vedle hekali rodičky,tak jsem myslela,že tam umřu 😨
ale jinak já porod měla celkem dobrý.nejhorší byli pro mě ty kontrakce 🙄 malou jsem vyprdla na druhý zatlačení.
taky jsem si pořád říkala,že když to přežili ostatní,přežiju to taky.teď je to pro mě horší,protože už vím,do čeho jdu 😉
holky ale jak vám dají miminko do náruče,tak na vše zapomenete.je to něco nááááádhernýho 😵
už se strašně těším 😵
mladej to k porodu bohužel nestihl ☹ tak doufám,že to tentokrát výjde 😉
jinak jsem ani nepípla,ale sestry mi tam říkali,že je lepší si trochu zakřičet,že se uleví 🙂

koukala jsem na tu novou verzi koníka a moc se mi líbí 🙂 je tam dost vylepšení 🙂 jen to ze začátku asi bude hrozný,než si zviknu 😒

jani já taky miluju Bruse 😵 a ještě Vin Diesla.nevím jestli jsem to napsala správně 😕
toho žeru úplně ze všeho nejvíc 😵 dnes ho dávají na nově 🙂
to zase u toho filmu budu vzdychat a mladej ze mě bude hotovej 😅
jak tam bude do půl těla,tak to je konečná 😀

ma.ja
6. bře 2010

ahojte berušky 🙂

koukám nikde nikdo, jen ta svině mrcha asi přijela 😢 na testu duch jestě menší než včera a to jsem myslela, že to už není možný a ráno špinění s kouskem krvičky....
to už je fakt na Chocholouška...už jsem o tom taky začala přemýšlet....

zas jdu a zas přijdu, papá 😵

veverusa
6. bře 2010

Hezké ráno.
Maji to mě mrzí. Nevzdávej to.

slunickosedmitecn
6. bře 2010

Krásnou sobotu holky 🙂
Máji,to mě moc mrzí,ale ještě tomu nepodléhej,třeba je to normální. Držím moooc palečky,aby to nebyla mrcha.
Péti, a po OPU opravdu to břicho tak bolí? A s tím pitím 5l denně, to pro mě budou teda muka,takhle toho moc nevypiju, tak 2l maximálně denně,musím to vždy hlídat a natož 5l. A to se musí pít po OPU do ET tolik jo?
No já včera byla u Dr.Petra na ultrazvuku a byl moooc spokojený, sliznice prý krásná 13mm a folikulů na každé straně 8,prý jsem dokonale připravená již na OPU,takže kontr.utzv v pondělí ráno a možná v úterý prý už OPU.Holky, jak se to blíží,mám z toho strach. Já se bojím hlavně té anestezie,abych třeba nevyváděla,včera mi totiž jedna kolegyně z práce vyprávěla, jak po té anestezii chytla nějakou sestru a začla se s ní prát, když byla napoprvé darovat vajíčka.Tak snad nebudu taky vyvádět 😀

janina79
6. bře 2010

ahojky a dobré ránko princezničky... huráá je sobota..... 😅
Ma.ji.... a rozjelo se ti to?? nad ne? ach jo.... no zkus vydržet ju? bojujou malí miminka... tak bojuj s nima... 😉

sluni: neboooj bolí bříško, ale někoho víc někoho míň, buď ráda, že jich tam máš tolik... tak i kdyby to bolelo, neni to tak hrozný... a kvůli těm 5-ti litrům určo budeš muset být doma, v práci by to nešlo.... myslím, že když máš na kdždé straně tolik, budeš se hlídat doma i kvůli OHSS.... tak radši klídek doma, víš?
anestezie je OK... já jsem taky trošku vyváděla, oni jsou zvyklý.... 😉 😉

nadis.h
6. bře 2010

Dobré ránko,

dneska jsem měla debilní sny to snad ani neni možný. 😀

Maji nesmí to být mrcha.Kuš od tebe.

Sluni to je parádní! opravdu hodně pij. To bude krásná úroda a sliznice suprová!!!

S vváděním se neboj. Oni toho každý den vidí. U mě museli použít zábranu na postel... 😀 😀

slunickosedmitecn
6. bře 2010

Jani a Nadi, moc díky za uklidnění,tak ono to nějak dopadne, hlavně aby se nějaká vajíčka chytla a podařilo se to. Nic jinýho si nepřeju. Holčinky a kolik jste měly vy tu sliznici před OPU a kolik vajíček? Asi jste to tady možná už psaly,ale nechce se mi to hledat 😉

petra49
6. bře 2010

Dobré ráno.

Maji, néééééééééééééééééééééééééééééééééééééé.

Dneska mám nějakou blbou náladu, dala jsem teda nějaký fotečky bříška.

Slu, já měla 25 folikulů, z toho 16 vajíček, samo se oplodnilo 11, zbylo jich 8 - 2 mi zavedli a máme 6 mrazáčků, sliznici už nevim kolik jsem měla, ale s toui jsem nikdy problém neměla

nadis.h
6. bře 2010

Sluni já jsem měla slízu taky pěknou. Měla jsem 13mm nějak hned na té první kontrole co se chodí 7 dc pak jsem se už neptala a nikdo to nekomentoval.Tam jsem problém neměla. A vajušek jsem měla ze 14 folíků 14, z toho 10 zralých a 7 se oplodnilo a už zůstalo.

Péti ahojky,mě je dneska taky zvláštně. Ale spíš smutně než že bych měla blbou náladu.

nadis.h
6. bře 2010

Péti krásné bříšánko.. 😵

petra49
6. bře 2010

Nadi díky.

ma.ja
6. bře 2010

holky jste sluníčka, ještě že vás mám. Už jsme to s Jirkou oba ořvali...uvidíme, ale je to červený...sice jen na intimku, ale i tak to asi není dobrý... 😢

Dneska je fakt zas den blbec, tchánovcům praskl kotel nebo trubky topení nebo něco tak, takže se to se.e všechno...

péti jdu kouknout na bříško 😵

Nadi a Jani už je líp?

Sluníčko já měla teď (2.IVF) ze 12folíků 8vajišek, 6oplodněných ICSI a prodlouž.kultivaci nám přežili 2 bojovníčci a ty mi zavedli, ale asi se jim u mně nelíbilo ☹ v pondělí jdu na krev

ma.ja
6. bře 2010

péti krásný bříšečko 😵

nadis.h
6. bře 2010

Maji pokud by to náhodou nevyšlo teď...Nezkusíš minimálku nebo nativ? Nebo popřípadě při dalším IVF bych zkusila nedát PK.

Mě pořád bolí v krku a jsem celkově taková bez nálady. Chtěla bych uklízet, ale nejsem schopná se k tomu dokopat.

kapibara
6. bře 2010

Ahoj Dámy 😀

Kurňa,co to tady čtu....tu smůlu jsem měla vybrat snad já!!!!!!!!
Maji...držím šíleně pěsti,ale je duch,to už nebude Pregnylák 😅
Sluníčko...já měla sliznici taky vysokou,vajuch 18,po PK 6 embryjek....4 máme v mrazáku

Jinak ostatní taky moc zdravím 😉

ma.ja
6. bře 2010

nadi nevím ci je nativ a minimálka? PK docela fandím, protože odpadnou ty embryjka, co se nevyvýjí..tedy aspoň tak jsem to pochopila 😒

Kapi pregnyl už je v čudu určitě, ale ta krev se neokecá, bohužel ☹

kapibara
6. bře 2010

Maji..mluvila jsem ve čtvrtek s dr.Petrem,říkal,že krev může znamenat,že se potrácí pouze jedno embryo a druhé může zůstat...já jsu v pondělí taky na krev,tak se tam třeba potkáme....držím Ti pěsti,ať dopadneš líp jak já...kua

A já taky fandím PK,myslím si,že je to dobrá věc....

ma.ja
6. bře 2010

kapi taky se tím utěšuju...po všech těch vitamínech a kapičkách a jiných "zaručených přípravcích" jsem byla šŤastná, že mám víc zralých a oplodněných vajec než při 1.IVF, i jsem byla šťastná jak blecha, že přežily PK a měla jsem pořád břichabol...máš pravdu, v pondělí budem moudřejší a třeba se potkáme 😵