Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
9. bře 2010

Ahoj všem...

Jani,tak to je krásný...mooooc gratuluju.....
Nadi...takhle přesně nakupuju já...u nás v sámošce mě všichni znají,takže se se mnou dá každý do řeči a já pak zapomenu,co mám koupit...
Gab..a co je to za ovu testy?
Maji..taky někdy uvažuju o adopci,ale až vyčerpám všechny možnosti a stejně si nejsem úplně jistá,jestli bych to zvládla,když už jedno dítě svoje mám ☹
Lemur..díky,bitvu vyhrát musíme,jsme ženský a ty se nevzdávají 😉 jo a lux je prímovej,navíc budeme mít 5 let záruku a zdarma pytliky a filtry 😀

nadis.h
9. bře 2010

Smích Kobro jo?? 😝 😀
Asi mi ta rýýba zatemnila mozek. 😀

Kapi no já nevim na co jsem myslela. Byla jsem jinde než chodim a hlavně jsem na ně myslela celou dobu že je musím vzít. I v tom krámě.

No nic. Udělám to podobné z brambor no. 🤐

veverusa
9. bře 2010

Jani - mě taky hrozí, že budu mít tolik vajuch. Je to komplikace stimulace při PCO. Dr. Petr mi říkal, že kdyby se to stalo, tak se ET nebude dělat a že zamrazení a následný KET bude hradit Gennet.

reny01
9. bře 2010

zdravím holky 🙂
no jani tak to je super zprávička 😵 tak hlavně že je vše v pořádku 🙂
tak jen pěkně odpočívej 😉

nadi tobě gratuluju ke zdravímu miminku 😵
já jsem se taky nějak zapoměla zeptat kolik váží a kolik měří 😒 tak jsem si též myslela,že to budu mít ve zprávě a mám tam míry všeho,jen né celkové.
ale zase jsme byli vevnitř docela dost dlouho 😉

řádí tady nějaká viroza či co,protože mě taky není zrovna nejlíp ☹

jinak vám holčinky přeju hezký zbytek dne 🙂

nadis.h
9. bře 2010

Renuš no já jsem zklamaná že jsem nebyla v gennetu. Užila bych si to lépe. Ale jak jsem psala. Hlavní že důležité věci zkontroloval a jsou v pořádku. Jen mě děsí teda věta psaná s caps lockem že nezaručují viditelnost VVV nebo tak nějak je to tam napsané. 😝

A vir řádí. Mě to říkal můj gyndr. A kamarádka odsud je taky nachcíplá. 🙄

kapibara
9. bře 2010

Nadi...brambory taky dobrý 😅 já už i chodím s lístkem nakupovat,ale ani to mi nepomáhá,vždycky něco zapomenu 🙄

nadis.h
9. bře 2010

Kapi já měla taky lístek. A těstoviny jsem si tam nenapsalaaaaaaaaaaaaaaaa. 🙄 🙄 😀

kapibara
9. bře 2010

Tak mě aspoň těší,že na tom nejsem tak blbě sama 😀 😀 😀

nadis.h
9. bře 2010

😀 😀 stárneme holt no. 😝

kapibara
9. bře 2010

Dej pokoj!!!Ještě to tak 😀 😀 😀

nadis.h
9. bře 2010

Já budu zas o rok starší za pár dní.... 😝

nadis.h
9. bře 2010

Holky hezký večer. Vypínám PC a jdu vařit.

janina79
9. bře 2010

ahojky holčiny... ,
tak jsem proležela opět celé odpoledne.

Za chvíli příjde manža, tak rychle jsem ještě skočila na jukajdu.

Od toho ranního UTZ mě nějak bolí dole... a mám takový bělavý výtok možná i z Utrouše....

Veveruš: tak držím palečky abys neměla OHSS, já měla mírnej a stačil mi... 😝 😝 držím pěstičky.

Kapi: děkuju za gratulačku 😀

ale doktor už neříkal, můžete dělat běžné věci apod. jak pořád říkal, dnes ráno mi říká a šup do postele.... jakoby sám měl strach 😀
podle mě holky se jim to možná počítá taky ne? kdo kterou a kolik pacientek vypiplal, co myslíte?

veverusa
9. bře 2010

Jani výhoda zase je, že nebudu potřebovat tolik léků na stimulaci. 😉

slunickosedmitecn
9. bře 2010

Ahoj holky, jdu se na vás na skok mrknout. Nadi děkuji, jo jo snad máš pravdu, snad bude pořádná úroda.
Lemurko, díky moc. My si taky necháme udělat prodloženou kultivaci a Dr. Johanová říkala, že bych mohla jít na ET už tak v pondělí, tak jsem zvědavá.
Jani, moc gratuluji k úspěšnému ultrazvuku, super 🙂

janina79
9. bře 2010

DĚKUJU DĚKUJU DĚKUJU..... 😀 Jste moc hodný...

veverusa
9. bře 2010

Tak jsem teď hodinu prohlížela stránky Modrý medvěd. Spousta info o Liberci. Stránky jsou moc hezké.

slunickosedmitecn
9. bře 2010

Holky, mám otázku. Můžu mít při OPU na sobě ponožky? mám totiž pořád hrozně zmrzlý nohy, myslíte, že to nebude vadit? Měla jste je některá na sobě? A co župan, ten asi potřebovat nebudu ne? Holky a manžel asi být na sále nesmí se mnou, že? Se mě teď ptá, tak nevim. 😉 .Už mám z toho pořádný nervy....

veverusa
9. bře 2010

Ahoj Slunicko - no to netuším 😀 Nás všechno čeká, tak budeme rádi, když pak dáš info.

veverusa
9. bře 2010

A kdy jdeš? Zítra?

isaosa
9. bře 2010

SLUNICKO: V praze v Iscare byly ponožky "předepsané" 😀


Jinak vás holky teda vůbec nestíhám .... minulý čt jsme byli na testech - genetika, imuno a spermio .... tak čekáme na výsledky, cca měsíc.

nadis.h
10. bře 2010

Dobré ránko,

tak dnes se spalo krapet lépe. 😝 Ale už jsem zase od 6i vzhůru. 🙄

Jani já bych řekla,že samotní doktoři z toho asi nic nemají jakože pak dohromady celý CAR... Ale taky jsem nad tím přemýšlela už předtím.

Sluni já jsem taky zmrzlouš. 😀 A ponožky mi pak oblékala sestra po OPU..Já si vůbec nepamatuju že jsem jí takhe peskovala. Měla jsem fungl nové ještě přidělané k sobě v kabelce a když jsem se probrala z narkozy tak jsem měla ty fusky na sobě a 3 peřiny. 😀 Ale na sále nevím zda je můžeš mít. Ale zas proč ne. S nohama Ti nic nedělají a když můžeš mít košili...

A zda může být manža na sále netuším. Ale myslím si, že asi ne.Ale kecala bych..

petra49
10. bře 2010

Ahoj nadi, já vstávám s manžou každý den v šest a pak většinou už nespím.

Jak ti je, je to už lepší?

Já jsem dneska spala po dlouhý době jak miminko, ani na záchod jsem nemusela. Rýma sama už taky ustupuije, nic nedávám a za 3 dny je většinou fuč.

gab.
10. bře 2010

Dobré ránko, holky 😅

Kapi, používám ovu testy RapiClear. Těhu testy od nich nemám ráda,ale ovu testy jsou dobrý. A hlavně to balení 5ks za 175Kč je super!

Nadi, já ti dám Kobru! 😠
😀

nadis.h
10. bře 2010

Gabi kobra Ti už zůstane. 😀 😀

Péti furt stejný. 😖 Včera se to rozjelo už v tom nejhoršim možnym stadiu tak snad to už bude jen lepší a lepší. 🙄

gab.
10. bře 2010

Jo a holky, měla jsem včera 13DC pozitivní ovu test!!! 🙂 Jsem ráda, že moje tělo funguje jak má, že se konečně srovnalo! 😉

Kobra...chjo, jsem zase něco plácla 😀

gab.
10. bře 2010

Nadi, jak jsi psala "Kobro", tak jsem dohledávala zpátky, na koho to asi bylo 😀 pak mi to docvaklo, že na mě 😀

nadis.h
10. bře 2010

Jupí jupí. Volala jsem si do špitálu na tu novou cytolku co mi dělali a je naprosto v pořádku!! 😵

Ty jo,ale stejně...Kdybych tu doktorku poslechla a šla na tu biopsii co by byla tím pádem zbytečná a něco se stalo tak bych skončila v Beřkovicích.. 🤐

nadis.h
10. bře 2010

Gabi jeee Kobra a ještě si sedí na vedení... 😀

Ty jsi mě tou ovulí tak nahlodala že jsem přemýšlela zda jí taky mam. Sice mi je k prdu,ale až to zas někdy dostanu tak to zkusím. 😀

gab.
10. bře 2010

Nadi, tak super, s tou cytolkou! 😅

A ovulace je základ, to pak zkus, ale to si ještě počkáš 😀