Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
16. bře 2010

Sluni...jojo,já vás poznala podle tvého manži z Tvého alba...ale nebyla jsem si jistá,tak jsem nechtěla otravovat 😀

Lemur...no,já ale jsem hubená takhle pořád,při 1.těhu jsem byla ještě hubenější a otěhotněla jsem jako prd....tak nevím,no...fakt nevím,kde je problém...ale rozhodně jsem rozhodnuta přibrat pokud to teda půjde 😝

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Holky na jedný diskuzi o tom seriálu na www.iprima.cz ten včerejší díl pěkně zdrbli, že akorát ukazujou, že do CAR choděj jen samý snobci a nafoukanci atd.Jsem zvědavá na další díly. Ale jak jsem viděla ten katetr dlouhej, tak jsem si vzpomněla na sebe 😉 . Škoda jen, že neuakzovali, jak dělaj ten odběr vajíček, to bych ráda viděla, neboť když je člověk pod narkózou, tak ví prd. Snad to tam někdy ukážou.

lemurka.m
16. bře 2010

Sluníčko - samozřejmě jsem myslela,že slunce je žluté a proto ty musíš být blond 🙂 aby si to někdo špatně nevyložil 😎
Kapi - nemyslím si,že přibereš 30kg,ale spíš baštit kvalitně a pravidelně 🙂 a to samé doma pod peřinkou 😉 a žádný G už nebudete potřebovat 😵

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Jééé kapi, tak to je škoda, tos klidně mohla něco naznačit. A ty máš první dítko přirozenou cestou? no pokud jo, tak by to přece mohlo jít znova ne? Ale pár kilo na víc, by ti neublížilo.Já ti klidně pár přenechám 😉

gab.
16. bře 2010

Sluničko, u nás je to v pohodě, my se snažíme pod peřinkou, takže u nás je sport podporován 😀

A k těm oblečkům, četla jsem názor, že vypadaly jako jeptišky (střih) a jako kur.y (barva) 😀

slunickosedmitecn
16. bře 2010

lemurko, jasně já to pochopila s tím blond a sluncem 😉 to by bylo,abych byla černovlasá že? 😎

lemurka.m
16. bře 2010

Takže příště až budu sedět v čekárně a někdo další přijde,tak ŘEHTÁM 😀 😀 😀 😀 😀

slunickosedmitecn
16. bře 2010

gabi, no jasně, vy můžete, tak se hezky snažte, ať gennet moc nepotřebujete, ale i kdyby, tak se není čeho bát. 🙂 .Je to tam opravdu takové příjemné prostředí, domácké.

lemurka.m
16. bře 2010

Oni potřebujou ten seriál zajímavej,tak přeci nebudou ukazovat "normální" lidi jako nás,že jo 😎

slunickosedmitecn
16. bře 2010

teda lemurko, teď jsi mě pěkně rozesmála, tak na to řehtání tam budu čekat, snad na tebe budu mít štěstí 😀 😀

kapibara
16. bře 2010

Lemur...jenže já takhle vypadám od malička,jeden známej mě říká šasí z hada 😀 a to fakt jím úplně normálně....taky z toho nejsem moudrá 😒
Sluni...jojo,přirozeně,rozhodli jsme se,že chceme prcka a šup a hnedle jsem byla v tom a to jsme s manžou v té době pařili a bavili se a te´d nepiju,snažím se žít zdravě a prd 🙄

lemurka.m
16. bře 2010

A když se zrovna trefím do "nekoníkovky",tak si budou myslet,že jsem utekla z blázince a zavolají Chocholouška 😅

slunickosedmitecn
16. bře 2010

no jinak to je pravda, že tam nebudou jen takový normální lidi jako my, to nás jinak mohly klidně dát do komparsu 🙂 . Ale z jedný diskuse jedna holčina, pod přezdívkou pipii, tam má hrát i s miminkem, je taková černovlasá. Bude hrát kompars.

slunickosedmitecn
16. bře 2010

to máš jedno lemur, hlavně, že bude na chodbě veselo 😀 😀

lemurka.m
16. bře 2010

Já už si normální moc nepřipadám,tak bych mohla jít dělat hérečku 😎

gab.
16. bře 2010

Tak nejdete tam dneska některá? Abych když tak řehtala 😀

lemurka.m
16. bře 2010

Ne ne ,dneska nee.Holky já musím na to školení,je to povinný,jinak mě vyhodí z práce,tak zatím čao... 🙂

lemurka.m
16. bře 2010

A sportu zdar,sexu zvlášť !!! 😝

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Holky, ještě jednou se zeptám, když mě po ET trošku občas v bříše píchne, jednou u pupíka, pak zas napravo, je to normální??

Kapi, tak to asi budete muset začít znova pořádně pařit a bavit se a zas to půjde lehce. No já se taky už tak dlouho hlídám, nepiju alkohol už asi 2roky, předtím sem si dala občas sklenku bílého vína nebo malé pivo, ale teď jen vody, čaje, ředěné džusy a jídlo taky omezuju a jím spíš zdravě, zeleninové salátky, ovocné salátky, ovoce, tmavé pečivo a stejně nic. No tak snad nám to v tom gennetu teď vyjde.

slunickosedmitecn
16. bře 2010

gabi, já taky bohužel dnes nejdu, až za 14dní na krev. Ale třeba někdo zařehtá, musíš mít napnuté uši 😀

slunickosedmitecn
16. bře 2010

lemur, tak pa pa a ať ti to školení rychle uteče.Zas se ukaž

slunickosedmitecn
16. bře 2010

nebo ZAŘEHTEJ 😀 😀

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Já si jdu ohřát obídek, mám tam rizoto, mňam. Tak zatím pa pa a zas za váma přijdu.
Kde je dnes vlastně Nadi? snad je v pořádku.

kapibara
16. bře 2010

Sluni...po ET je to normál,může to být po OPU nebo jak jsi nastimulovaná těma hormonama,nic se neboj,to je normálka 😉 já teď na paření nemám myšlenky a hlavně už máme dítě,tak se člověk už musí zase jinak druhý den starat o prcka...a já ani na alkohol nemám chu´t...já pořád doufám,že se nějak "stabilizuju" a půjde to samo...jen kdyby člověk na to pořád nemyslel 😖

gab.
16. bře 2010

Popichování bříška a tak je po ET normoš, buď v klidu 🙂

Tak já mažu na anglinu a pak hned razíme do Lbc, zatím pa, zejtra dám zprávu. 😎

nadis.h
16. bře 2010

Sluni v podbříšku mě píchalo už od ET. A ten test z Gennetu nic moc. Nejlepší jsou růžové mamatesty. 😉

Janí hlavně že jste v pořádku. 😨 🙂

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Holky, moc díky za uklidnění. Nadi, kdepak jsi se nám toulala?
kapi, moc budu držet všechny palečky, aby jsi se druhého mimča dočkala co nejdřív.

kapibara
16. bře 2010

Ahoj Nadi...jinak mi včera dr .Johannová řekla,ať zapomenu na ovariální selhání...mám FSH normál,AMH 1,5 sice by mohl být trochu vyšší,ale že je to OK takhle a při punkci 18 vajíček....tak nevím,co si myslet....dr.Petr mi to napsal jako diagnozu....co si o tom myslíš?

nadis.h
16. bře 2010

Sluni já se válím doma.Trochu pracuju,ale nic moc se mi nechce. 😝

Kapi nám to Petr diagnostikoval skoro každé. Mě se to u Tebe taky nezdálo, že bys měla něco takového!

kapibara
16. bře 2010

Nadis...no to je lump...akorát jsem z toho byla vystresovaná zbytečně...akorát teď nevím,kde je problém 🙄 ...ale snad se na něco přijde a nebo třeba se nám podaří počnout přirozeně....jen se válej