Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

mob
16. bře 2010

Ahoj holky....je tam 🙂 🙂 🙂 🙂 Samo že ještě není vyhráno, ale udrželo se to. Zatím se neví jestli oba nebo jeden.Zítra mám přijet na uz do gennetu, ale podle krve kterou mi vzala doktorka je to jistéééé 😵

slunickosedmitecn
16. bře 2010

mob, tak to je skvělý, potichoučku gratuluji a přeji, aby tam byli třeba hned oba dva. 😉

haaribo
16. bře 2010

Mob, tak držím pěsti, ať je všechno OK a mimísek nebo mimísci se udrží!!!! 😉

veverusa
16. bře 2010

Ahoj holky. Tak konečně dobré zprávy 😀
Mob to zachránila! 😉 Raduju se s tebou.

reny01
16. bře 2010

zdravím holky 🙂

jani tak to jsi teda měla šoky 😒 no hlavně že je vše v pořádku 😉

mob to mám radost,že to vypadá dobře 🙂 držím palečky 🙂

sluníčko gratuluji k mimískům 😵

já celí den opět nebyla doma,byla jsem u mamky a potom ještě u kamarádky 🙂
tak jsem celí den prodrbala 😀
včera jsem si konečně vyřídila i obvoďáka,tak to mám za sebou 😉

přeju vám hezký večer a krásný sny 😵

gab.
17. bře 2010

Dobré ránko, holky 🙂
Tak v G. super, primářka je báječná ženská. Dohodli jsme se, že uděláme imuno a genetiku, samozřejmě spg a HP a pak se podle výsledků dohodneme, co dál. Přesně tak jsem si to představovala a ona to sama navrhla.
Imuno uděláme zatím jen základní a teprve pokud se objeví něco nestandardního, pak nás pošle na velký imuno do Prahy.
Holky, nevíte, co obnáší ta genetika kromě odběru krve? Prej s náma bude někdo asi hodinu mluvit, ale o čem??? 😲 Já teda vím, na co umřeli prarodiče, ale tím to končí, dál už prostě nic nevím... ani MM...

Mob, super, že to vypadá takhle dobře, mám radost!!!

Veveru, díky, našli jsme to na první pokus, akorát jsme tam byli o 3/4 hodiny dřív 😀

petra49
17. bře 2010

Dobré ráno, včera jsem byla celej den u ségry dělat hlídací tetu, tak nebyl čas.

Jani, to jsou šoky, tak hezky lež a odpočívej.

Slun, gratulace k mimískům, tak teď už jen ty //.

Gab, super, že jste byli spokojený, tak to má být.

Přivezla jsem si od ségry plno věciček, tak mám velkou radost a výbavičku skoro hotovou.

Dneska jdem na velkej UZ do G, tak držte palečky

nadis.h
17. bře 2010

Dobré ránko,

Gabi tak super, že Ti primářka sedla. Je milá že? A je skvělý,že udělá ta vyšetření a že se nemusíš "doprošovat"... 🙂 A prostředí také pěkné ne?

Na genetice s Váma prý sestaví nějaký strom rodin a nemocí v nich. Co jsem slyšela tak chtějí vědět vše co bylo a je ve Vašich rodinách,na co kdo umřel,kdo co měl za nemoce..

gab.
17. bře 2010

Nadi, to je právě pro mě záhada, proč nám teda neřekla dr., abychom se na to nějak připravili, protože my s MM fakt končímě u prarodičů a pak už jen pusto a prázdno... Uděláme asi průzkum u rodičů...

gab.
17. bře 2010

A primářka ta vyšetření navrhla sama, to jsem byla ráda.
Probírala jsem s ní i IUI a nativy a ona mi trpělivě vysvětlila, proč by to teď nedělala a tak.
Takže fakt, je naprosto super. A vůbec na mě nepůsobila jako doktorka... Teda, nechci aby to znělo nějak divně, ale obecně mám z doktorů úplně kopřivku, ale prim. na mě působila, jako... prostě přístup úplně jinej, než od doktorů obecně.

nadis.h
17. bře 2010

Gabi to by mělo stačit k prarodičům. 😨

Jojo ona je trpělivá a díky tomu že tam nevládne nějaký chaos a mají pacienty rozplánované tak tam nikoho netlačí plná čekárna. Já jsem s ní taky diskutovala vždy dlouho.

Péti to je fajn,že takhle podědíš. Mě bude posílat jedna holčina taky plno věcí klučičích. Čekala jen až porodí aby měla jistou holčičku. 🙂

gab.
17. bře 2010

Já jak to mám všechno načtený, tak jsem se ani moc neptala, ale ona mě furt vybízela, abych se ptala na cokoli, tak jsem se ptala na věci, který bych ani nezmiňovala a nakonec jsem byla ráda... 😉

nadis.h
17. bře 2010

S ní můžeš o čemkoli.
A kdy jedete na odběry? Až dojde mrcha? Jestli teda dojde. 😉

gab.
17. bře 2010

Nadi, já myslím, že dojde, protože chyba nebude asi na mém přijímači, ale na "vysílači" MM 😀 Asi ten progresivní pohyb bude nedostačující... ☹
Ale to neva...
Na odběry na HP jdu příští týden, dostat bych to měla ve středu 24.3. Na to ostatní jsme objednaní na 6.4. To už mi bude 37 ☹ Nejdřív dá MM vzorek na spg, pak půjdeme na genetiku a pak odběry na genetiku a imuno. Jo a moč máme přivézt... A až budeme odjíždět, tak nám řeknou, jak dopadl spg. Výsledky z krve budou pak za 7-14 dnů.

nadis.h
17. bře 2010

A sperm máte teda na prd? To je zajímavý stejně co.Ve špitále Vás namlsají a pak je to jinak. 🙄

A to imuno a genetika bude taky za takovou chvilku? To je bezva. Spermiogram je hned.Do hodinky je výsledek. Šli jsme pro něj jak pro smrt. Karel se pěkně bál. 😝 😀

Já mám narozky v sobotu. 😝

Musim jet do města.Ach jo. Nechce se mi do toho sněhu a šediva. 🤐

Zatím paa

gab.
17. bře 2010

Prim. říkala, že v CAR dělají spg jinak, než u nás v nemocnici, takže asi bude fakt na prd. V tom případě jsme ale ztratili víc jak půl roku zbytečnejma IUI ☹ Máme jen malej progresivní pohyb, jinak množství a tak je OK.
Imuno budou dělat jen základní a to prej do těch dvou týdnů bude, i ta genetika... Tak pak uvidíme, no...

Ve městě pozdravuj 😉

slunickosedmitecn
17. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Péťo, děkuji moc, snad už se těch dvou čárek dočkám..... Už bych taky tak ráda chystala výbavičku jako vy těhulky 😉
gabi, no tak super, že jste spokojený. Primářka je opravdu kádr, měla jsem jí na sále a dávala mi mimísky do bříška, a dělala to hezky s citem. Je opravdu milá. Jinak gabi, my také byli na genetice u dr. Křečkové v přízemí vedle recepce. Je také hrozně moc příjemná a vše vám vysvětlí, prodiskutuje s vámi. Stačí opravdu jen vědět, které nemoci měli vaše rodiče a prarodiče, dál už to nepotřebují. Pak hned po konzultaci vám vemou krev a výsledky jsou tak do měsíce, my měli do 3týdnů a naštěstí vše v pořádku.

gab.
17. bře 2010

Sluničko, děkuju, přesně tohle jsem potřebovala vědět 🙂
A na // MOOOOC držím palce!!!! 😉

nadis.h
17. bře 2010

Jsem zpátky. A jsem ráda že jsem doma. Nějak to nezvládám. Příjdu si jak moucha slabá.

Tak jsem si dala zapéct pizzu,uvařila čajík od Hippu co jsem si koupila..Ale pěkně smrdí, tak jsem na to zvědavá. 😝

Gabi ve špitále jim teda asi stačilo, že se podívají-hýbou se-tak jedem. 🙄

Teď jste ale v těch nejlepších rukách. Tak to půjde jako po másle.

Sluni taky se dočkáš nebojvlkanic. A budeš nám tady "brečet" až Ti bude těhulkovsky špatně. 😅

gab.
17. bře 2010

Nadi, tak už buď radši doma a odpočívej!
S tím spg... asi to tady nedělají tak "odborně", jako v CARu, ale tu hoďku a půl to trvalo vždycky... JSem na to fááákt zvědavá 😉
A taky už chci "brečeeeet" 😀

nadis.h
17. bře 2010

Gabi no dnes mě už nikdo neuvidí venku. Ještě jsem potřebovala na gyndu pro další díl neschopenky,ale jsou tam dnes až od jedné tak se mi nechtělo někde courat a čekat až otevřou.Snad se to nezblázní o 2 dny že to vyzvednu později. 😝

Holky vzpomenete si při brečení. 😀 Mě když bylo nejhůř tak jsem se křižovala,že nechci už 2 dítě když vím jaké to je. 😀

nadis.h
17. bře 2010

tak jsem naplácnutá.

V sobotu udělám tvarohový dort s jahůdkama zalitý v čokoládě. Mnami mnami. 😵

gab.
17. bře 2010

Tvarohový dort já můžu 😉 Nepojedeme z Pece přes Lbc? 😀

nadis.h
17. bře 2010

Jedete do Pece ju?

Jsem zvědavá zda se mi povede. Ještě jsem ho nikdy nedělala. 😕

nadis.h
17. bře 2010

Holky já musim jít žehlit. 😢 Mám toho mooooc.

gab.
17. bře 2010

Žehlit???? Co to je??? 😀

nadis.h
17. bře 2010

Si dělej legrácky. 😝

gab.
17. bře 2010

Nemám ani žehličku, už si to skoro nepamatuju 😀

reny01
17. bře 2010

zdravím holky 🙂

petruško ty se máš že máš utz 😵 tak ať je vše o.k 😵

gab je fajn,že se ti v G líbilo,jsou tam opravdu super 🙂

taky jdu teď žehlit 😝 od jedenácti jsem se válela v posteli,tak musím něco dělat 😉

nadis.h
17. bře 2010

Já nic neudělala. Udělalo se mi špatně od žaludku tak jsem ležela u telky. Vařim guláš hovězí a vůbec na něj nemam chut.