Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
20. bře 2010

Nadi má narozeniny? Vše nej nej a nej. 😀

janina83
20. bře 2010

ahoj holky tak jsem vas uz docetla koukam jak se to tady zmenilo pekny taky se pridavam ke gratulaci nadence: Hodně lásky a zdraví,
ať se ti vždy všechno daří.
Hodně přátel a štěstí,
ať tě ani jedno nikdy neopustí.
A to všechno ti přeji z celého srdce k tvým dnešním narozeninám. jana

janina83
20. bře 2010

nikdo tu neni ??holky kdepak vas vsechny mam ☹

veverusa
20. bře 2010

Ahoj Jani já jsem tu. Co nového u tebe?

reny01
20. bře 2010

ahojky janičko 😵

tak copak je u tebe nového?povídej 🙂

to jsem ráda,že jsi mezi nás taky zavítala 🙂

reny01
20. bře 2010

holky já jsem tak strašně teď náladová,to je hrozný 😝

pořád kvůli něčemu fňukám,hnedkon mě všechno rozbrečí ☹ už si i sama sobě lezu fakt na nervy 😠

veverusa
20. bře 2010

Reny to znám. Občas se sebou nemůžu ani vydržet. A to nejsem těhotná, takže na hormony to svádět nemůžu.

reny01
20. bře 2010

vever 😀 no je to děs 🙄
no to počkej,až budeš těhulka 😀 to bude teprve mazec,až to na tebe přijde 😀

veverusa
20. bře 2010

No to se mnou manža nevydrží. Už teď se divím, že mi občas jednu nevrazí 😖 Budu si muset doma někde vytvořit samotku.

reny01
20. bře 2010

😀 😀 😀 tu bych potřebovala taky 😀

veverusa
20. bře 2010

No u nás bude "výhoda", že ještě nemáme dítko a manža je často pryč, takže snad to teď nějak přežijeme až se zadaří 🙂

reny01
20. bře 2010

no tak to jo,tím je menší šance že se nepohodnete.ale zase si budeš připadat,že jsi na všechno sama a atd.....
to si vždycky něco najdeš 😒

ale zase je těhotenství krásný,takže se máš na co těšit 😵

veverusa
20. bře 2010

Děvčata jedno pozitivum 🙂 Menstruace dorazila, takže můžu v pondělí na HP 🙂 Hurááááá

reny01
20. bře 2010

no tak to je super 😵

veverusa
20. bře 2010

Reny už aby to bylo. Sice tě nedoženu, ale to nevadí. 😀 Prostě budeš mít náskok.

reny01
20. bře 2010

vever ještě aby jsi mě doháněla 😵 pěkně si to vychutnávej 😵
na ty začátky ráda vzpomínám 🙂 i když jsem byla pořád napnutá,aby vše bylo v pořádku,tak to byli hezký časy 🙂

reny01
20. bře 2010

moc ti to přeju vever 😵

slunickosedmitecn
20. bře 2010

Nadi, také se připojuji a přeji vše nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka tobě i miminku v bříšku a ať se ti splní to, co si moc přeješ.
My také slavíme mamky narozeniny. Tak pa pa a pěkný večer všem. 🙂

indriela
20. bře 2010

Ahoj kobylky, koukam, ze uz v novem 🙂 Posilam vam vsem i prckum v brisku pozdravek z lazenskeho raje plny megapohody, super relaxu, sladkeho nicnedelani - to me bavi moc, hyckani - na to bych si rychle zvykla 🙂 a neskutecneho klidu v dusi. Je to tu fakt skvely, kdo budete mit nekdy moznost jet, tak nevahejte. Vubec jsem si nedokazala predstavit, jak moc fantasticky muzou takovy lazne byt...
Jinak, Nadis, vsechno nejlepsi k narozeninam, hlavne zdravicko pro Tebe i Kadlika 😉 a at se Ti splni vse, co si prejes..
Preji hezky vecer a jdu docist 😵

reny01
20. bře 2010

sluníčko tak si pěkně užijte oslavičku 🙂

indry ty se teda máš 😎 jela bych hnedka 😉

veverusa
20. bře 2010

Ahoj lázeňačko. Je fajn, že jsi se ozvala. Ty se teda máš! Není u tebe v pokojíčku volné místo? Přijela bych 😀

reny01
20. bře 2010

kočky jdu skočit do vany a potom k telce 🙂

přeju hezký večer všem 🙂

indriela
20. bře 2010

Vsak prijedte, mista je tu dost 😵 Holky moje, nemuzu si to vynachvalit, fakt, moc bych vam to vsem prala, abyste si to taky mohly uzit . Chytla jsem i skvelou spolubydlici, takze vsechno uplne paradni. Doufam, ze si tu pripravim spravnou "pudu" pro mimiska a ze to vsechno pojede jak po dratkach. Veverusko, mne mrcha prijela predevcirem, takze jestli bys zacala stimulovat od pristiho cyklu, tak bychom pravdepodobne zacinaly skoro nastejno. U mne bude zalezet uz jen na cytolce, jdu na ni 9.4., tak se budu modlit, at je OK. Jinak nam v ceste za prvnim IVF nic nestoji. Zadost na pojistovnu se bude posilat ted v pondeli. Tak ze by partacky?

veverusa
20. bře 2010

Indi, no chtěli bychom to stihnout, jen nevím, jestli to půjde. Teď v pondělí půjdu na krev. Výsledky budou do týdne a pak bude záležet, kdy nás objednají k dr. Kdyby se to povedlo ještě před Velikonocema tak to stihneme. No budu o termín škemrat 😉

veverusa
20. bře 2010

Děvčata poslední dnešní dotaz a jdu spát.
Pamatuju si dobře, že na odběr HP jsem se nemusela objednávat. Já si tam klidně počkám. Jsem si skoro jistá, že sestřička říkala, že až přijdu tak přijdu, ale pro jistotu se ptám. A mám tam být mezi 730 a 830. Že jo. 😅 Tak trochu, teda hodně jsem sama sebe znejistěla.

petra49
21. bře 2010

Dobré ráno, dneska jsem fakt ranní ptáče. Včera jsme se vrátili až v půl osmý a v osm už jsem byla tuhá, jak jsem byla vyřízená. O půlmoci jsem se vzbudila a do 3 čučela do stropu a pak asi ještě na 2 hoďky usla a od 5 už nespim.

Jinak v Praze super, pěkně jsme pokoupili, stavili se i v Ikee - koupila jsem tam: prostěradla do postýlky, mantinel do postýlky, nádherný fleecový deky pro mimi - zelenou a oranžovou - z těch mám největší radost a ještě takovou dětskou osušku.
Pak jsme ségře hlídali Lukáška, protože šli na Carmen a my s ním na veletrh a tam jsem si koupila kapsář na postýlku a vyzvedla si tu zavinovačku zdarma a co mě pobavvilo, že je vyráběná v Jablonci - www. babyrenka.cz. Ještě jsem tam mimimu koupila krásnou čepičku do porodnice a vše za super ceny, tak mám fakt radost.

Jinak Naděnko moc gratuluju k narozeninám, halvně ať je vše v poho.

Slun, tak za chvilku hlásíš //.

Vever s tím HP si to už fakt nepamatuju.

Jani 83 - jak se máš, jsem ráda, že jsi se ozvala, co novýho?

Holky, dnes bude taky náročný den. Musíme jet už v 8 ráno do Jeleni Gory (nevim jak se to píše) pro tchyni na nádraží a odpoledne slaví ségry Aja 3 narozky a musíme stihnout ještě úklid vchodu, jelikož máme službu.

Všem hezkou neděli, předpokládám, že mi teď asi nikdo neodpoví 😀 tak ještě hezky spinkejte do růžova

veverusa
21. bře 2010

Hezké dopoledne. Děvčata, kde jste? Já už stihla jet do města, nakoupit a vrátit se dom a tady nikdo? Teda kromě Péti, ale tu nikdo netroufne 😀

indriela
21. bře 2010

Ahoj Vever, tak zachranuju situaci 😀 Na HP se opravdu objednavat nemusis. Kdyz uz tam budes, tak se rovnou objednej k doktorovi, aby ses nemusela objednavat az za tyden, kdy budes mit vysledky. Jdes v pondeli, tak rekni, ze by ses chtela objednat na pristi utery, jestli budou mit volno.. Ja to tak taky udelala a uplne v pohode. Ja jdu 9.4. rano na tu cytolku (vysledky jsou za tyden) a ve 13 hodin k dr.Petrovi (pred tim uz bych si mela vyzvednout na recepci arzenal), takze si to od nej necham vsechno vysvetlit a kdyz bude cytolka OK, tak tradaaaa na to 🙂 Kdyby cytolka nebyla dobra, tak budu muset stimulku odlozit. Akorat se mi tady v laznich posunula MS o 3 dny dopredu, takze se obavam, ze to tim padem pristi mesic dostanu driv, nez budu mit ty vysledky z cytolky, tak uvazuju, jestli zacit nebo ne. Ale predpokladam, ze pravdepodobnost toho, ze by ta cytolka nebyla dobra, je uplne minimalni, ze to ty cipky fakt vylecily, takze asi zacnu. V nejhorsim bych ji prerusila. Ale pro jistotu se poptam jeste doktora, jestli to je dobry reseni... Porad nejake komplikace, uff 😝

veverusa
21. bře 2010

Indri ahooooj a díky za info. Vůbec mě nenapadlo se rovnou objednat, ale je to logické 😀 Já mám cytologii udělanou v prosinci, takže ji teď nepotřebuju. Moc díky za informace. Už se na to všechno těším 🙂
Kdy se vracíš z lázní?

indriela
21. bře 2010

Ja uz se taky nemuzu dockat, at uz se to nekam hne, nebo mne fakt svihne z toho vecnyho cekani 😠 Ja se vracim vec ctvrtek 8.4. vecer no a hned od nasledujiciho dne mi zacne ten kolotoc - doufam, ze se stastnym koncem 🙂 Ja se prave po cytolce lecila cipkama, pac mi tam neco nasli, ale tak snad je to preleceny a bude to v poradku. Jinak bych zas musela cekat dalsi 2 mesice - 20 dnu se berou ty cipky a pak za dalsi 2-3 tydny na kontrolu, takze fakt 2 mesice zas v haji. Jenom to ne 😅