Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
26. bře 2010

kapi ale vždyť ty máš mrazáčky, ne???

kapibara
26. bře 2010

Maji....já měla první lekci včera,ale fyzioterapeutka tam nebyla,tak se to odložilo na úterý,tak mám ještě havaj 😅 ale já se na to cvíčo těším...zatím....jojo,mrazáčky mám...zatím je tam nechám spinkat a budeme se snažit doma.....nechci do sebe cpát hormony,pač jak se zdá cyklus se začíná upravovat,tak do něj nechci zasahovat....

gab.
26. bře 2010

Kapi, mě se taky srovnal cyklus.... Co je u vás za problém?

ma.ja
26. bře 2010

Kapi chápu, hormony jsou svině 😝 ...a můžu říct, že se po tom cvíču začínám asi i líp cítit....a už to začínám brát jako samozřejmost...tak uvidim, jak dlouho mi to vydrží. Jinak pan fyzioterapeut mi řekl, že mám o 1,5 cm nakřivo pánev, nevyvýjí se mi bederní - teď nevim co, jestli oblast páteře???, a moje krční páteř - tu prý můžu rovnou zahodit....takže cvičit, cvičit, cvičit...

Jdu do práce, pa, zas přijdu 😵

kapibara
26. bře 2010

Gab...já mám cyklus plus mínus kolem 26-28 dní....už přes rok jsem špinila....půl roku v podstatě v průběhu celého cyklu,pak už jen víceméně v druhé půlce cyklu....nepomáhla ani utrogestan atd.....ale podle HP mám hormony skoro v normě....

kapibara
26. bře 2010

Maji...já budu mít podobný problém,krční páteř mám dorychtovanou od dětství a bederní od těhotenství...takže se na cvíčo těším a věřím,že mi pomůže....tak až se vrátíš,tak mi napíšeš,jak to cvíčo probíhá a tak,ju?

haaribo
26. bře 2010

Holky, já jsem zvědavá, kdy dorazí ta mrcha mrchovatá....už 3.den sem tam zašpiním...a to jsem teprve 19DC...fakt děs.

Jinak já mám v kelu krční páteř po bouračce a bederní po operacích břicha....takže taky mazec. Jen čekám, až mi odleze rýma a na mojžu taky vletím a zase začnu chodit na aku, ať mi napíchá něco na těhu....třeba to pomůže....

kapibara
26. bře 2010

Haari...tak to se teda taky máš 😉 no,já si to špinění taky pěkně užívala...a ty máš cyklus takhle krátký,že už čekáš mrchu?

gab.
26. bře 2010

Kapi, takže u vás v podstatě na žádnej problém nepřišli?
Tak šup pod peřinku 😵

kapibara
26. bře 2010

Gab...no,HP mi brali vždy na začátku cyklu,ale nikdo už neřešil druhou půlku cyklu,to jen nasadili utrouš a konec,jenže já špiním i po něm,takže asi v pořádku to nebude s těma hormonama.....jinak podle UTZ folíky rostou...a pod peřinkou se snažíme už přes dva roky 🙄 a to i po Pregnylu a i bez Pregnylu a stejně je to k prdu....

kapibara
26. bře 2010

A vajíček jsem měla dost i po stimulaci,ale pak z nich nebyla kvalitní embrya,takže problém bude zřejmě tam někde....asi....

gab.
26. bře 2010

Genetiku vám dělali? Nebo pgd zkoušeli?

kapibara
26. bře 2010

Gab...genetiku nedělali,pač už jedno zdravé dítě máme....ale o PGD jsem se teď bavila s dr.Johannovou,že by to stálo za to udělat při dalším cyklu....ale hlavně jsme se shodly na tom,že musím přibrat,že kvůli tomu vajíčka nemusí být kvalitní,pač nemám žádný tělesný tuk....a příjde mi to i logický....taky kvůli tomu určitě hormony nepracují jak mají a cyklus je rozházený....tak doufám,že až se dám do kupy,tak to půjde samo 😀 a naopak,my jsme pařící pár 😅 a teď to vidím...snažím se žít zdravěji a je mi líp i na duši

gab.
26. bře 2010

Kapi, aha, vy už spolu dítko máte, to mi nedošlo.... Tak to je pak divný, co? Co se změnilo od tý doby, že se teď embryjkům nedaří? Asi by se na to moudří dři měli víc zaměřit!

kapibara
26. bře 2010

Gab....já doufám,že se to opravdu srovná,že se hodím do klidu a bude to....proto se ani nechci pouštět do dalšího IVF....tak já měla PK a dávali mi blastocysty,ty prý vypadali OK....tak uvidíme...teď jsem byla na krev na imuno,jsem zvědavá na výsledky,třeba po těch letech mám alergii na manžela 😀 ....což se stát může...a jak dlouho jste se snažili vy?nemáš to v albu,tak přesně nevím.....

gab.
26. bře 2010

Kapi, alergie na manžela je možná 😀
My se snažili něco málo přes rok a půl. Nejdřív půl roku doma a pak během 10 měsíců 4IUI, IVF a KET. Tělo bylo zmordovaný a já jsem řekla dost, potřebuju pauzu, nechci dr. minimálně tři měsíce ani vidět. A v posledním, třetím měsíci odpočinku se povedlo. 🙂

haaribo
26. bře 2010

Kapi, běžně 25-26dnů, ale ovu byla už nějaký 8.DC, tak mi to bylo hned od začátku jasný....

Jinak dneska se mi totálně zhroutil svět, já už fakt nevím, co dělám jinak než ostatní....
Dneska má manža narozeniny a my výročí svatby. Moje matka si nás zavolala s tím, co jako budeme chtít k narozkám - no, rozhodla za nás. Bylo nám oznámeno, že nám objedná a zaplatí 6m dřeva a máme týden na to, abyme ho uklidili....
Asi jsem blbá, ale čekala jsem spíš peníze - tak jako vždycky - ale teď o to víc, když se chystáme na to IVF.... Fakt není nad osobní dárek. Řvu tady už hodinu... 😢 😢 😢

kapibara
26. bře 2010

Gab...no,vidíš...taky jsem si řekla dost,dám si pauzu....a třeba to taky bude k něčemu dobrý 😉 věřím tomu 😀

Haari....dřevo se hodí na zimu!!!!!!! budeš mít čím topit mimču....lepší než drátem do oka 😅

haaribo
26. bře 2010

Kapi, my ho tady máme podél celého plotu a ještě plnou kotelnu...
Mě hlavně mrzí, že já se vždycky ptám, co by kdo chtěl, aby měl radost, ale u mě tohle nějak neplatí... 😢

kapibara
26. bře 2010

Haari...to je mi líto....nebuď smutná 🙄 bude líp!!!!!

Tak já jedu koupit ratolesti jarní botky a zrovna je prošlápneme na procházce....papa

gab.
26. bře 2010

Hari, to mě moc mrzí s tím dárkem... A řekla jsi to mamce? Vždyť to klidně odmítni, když to nechceš, není přece tvoje povinnost to přijmout.... chjo, to je furt něco...

haaribo
26. bře 2010

Tak dobrý nákup, Kapi!!!! 😉

haaribo
26. bře 2010

Gabi, musela bys to tady znát, kdybych měla jinou možnost, okamžitě bych se odstěhovala. Je strašně zlá....jak cizí...
U mě si to pos..., když před 6 lety umřel táta...vyblila na sebe i věci, kterých asi litovala, ale to už nevezme zpátky a nikdy jí to neodpustím....jen se to kupí a nabaluje...
To je fuk, nechci vám tady kazit vzduch, zvlášť vám, maminy....jdu si lehnout, jdu na noční....
Pááá a hezký zbytek dne....

gab.
26. bře 2010

Hari, tak to mě mrzí, špatný vztahy s mamkou jsou naprd. KLidně písni, když budeš chtít, jsem taková teta Sally 😉
Odpočiň si před noční, pa.

kapibara
26. bře 2010

Holky,jsme doma a jsem úplně znechucená...boty,kecky na 3-leté dítě 700 a více.....hnus...naštěstí jsme sehnali loňský model za 500,ale i tak.....i prodavačky říkaly,že je to humus,takhle vidělávat na dětech....a to my potřebujeme aspoň dvoje...ach jo...

Haari...jinak já mám to samé v bledě modrém s otcem...chtěli bychom co nejdřív začít stavět,ale s těma penězma je to na pytel...aspoń že máme pozemek.....

Gab....teta Sally 😀

kapibara
26. bře 2010

vidělávat 😕 vydělávat 😅

kapibara
27. bře 2010

Ahoj Holčiny!!!!

Kde jste kdo?Koník by se neměl zanedbávat 😉

gab.
27. bře 2010

AHoj, holky, nikde nikdo? Já dneska ležím, je mi nějak divno.... ☹

veverusa
27. bře 2010

Ahoj holky, tak hlásím, že jsem tu 😀 U nás nic nového. Ale tady se teda děli věci!

No teda Gab. Co to vidí oko mé!!!! To je super zpráva. Potichounku gratuluju. Třeba na tebe jdou nevolnosti 😉

Maji bude mít svatbu. A kde se berete, kde máte hostinu a tak. Pusť nějaké informace.

kapibara
27. bře 2010

Ahoj 🙂
Gab...to je super,že Ti je divno,ne?Vždyť si na to tak dlouho čekala 😅 Hlavně že jinak je vše OK....
Vever....zdravím...jojo,byl nějaký plodný týden či co....