Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
29. bře 2010

mě už teď to břicho trochu překáží a taky nemám co na sebe 😒
už ať je aspoň teplo,to stačí nějaký tryčka a je to.nechtěj se mi vyhazovat penízky.tryčka ty využiju i po těhotenství 😉

gab.
29. bře 2010

Sluni, zkusila byhc taky odpoledne, jak píše Nadis 🙂
Murasku, tak to neporadím....

nadis.h
29. bře 2010

Murasku jedině primářku!! Zeptej se Gabči.Dostala doporůčo a myslím si, že byla spokojená. 🙂

murasek
29. bře 2010

pri kazdem pokusu jsem testila, ted nemam proc testit 😔

murasek
29. bře 2010

tak primarku,jo? ja u ni byla jednou a nebyla jsem z ni nadsena, ale jak ji vidim v Gennetu, tak vypada mile, no nevim..

slunickosedmitecn
29. bře 2010

nadi, jeden jsem dělala odpoledne už v týdnu minulý týden a slabota, ten z raní moči je teď o něco lepší,ale o moc to není.
Ráno to ještě prubnu a pak na krvi to bude jasňačka. Holky a za jak dlouho mám volat na výsledky? a myslíte, že kdyby to třeba s krví vypadalo špatně, že tam můžu hned třeba mluvit s doktorem a domluvit se případně na to KET?

murasek
29. bře 2010

sluni - ony ti zensky reknou v kolik volat, myslim, ze tak po 14 nebo 15hodine

murasek
29. bře 2010

klidne si uz rano dohodni konzultaci, nebudes pak cekat

nadis.h
29. bře 2010

Renuš mě jediný drtí ty kalhoty. Jinak vršky se zatím tak nějak dají z toho co mám a taky mi půjčila jedna holčina její věci z těhu-vršky.Ale trička jako klasická co mám, tak z toho mi pupek čumí a vypadám jak Pepa Pivrnec. 😀

murasek
29. bře 2010

me by jen holky zajimalo, co se mnou vymysli, 3ivf pryc, chjo
penize na dalsi fakt netisknu, 30tka davno za mnou 😔

reny01
29. bře 2010

nadi taky jsem tuková,jen se neboj 😀

murásku já ze začátku u prim. a potom u dr.Petra a byla jsem s ním moc spokojená 🙂

murasek
29. bře 2010

pivrnec,jo? 😝

slunickosedmitecn
29. bře 2010

takže to můžu domluvit dole na recepci ne? Bože jak já jsem už nervózní z toho zítřka.

murasek
29. bře 2010

a jak ti reny sedla primarka? me prijde jako takova manazerka, nevim..

murasek
29. bře 2010

jasne sluni

nadis.h
29. bře 2010

Sluni já měla výsledky vždy kolem půl 2.Ale ted poslední dobou to tam chodí nějak pozdě, tak to holky věděly až později.

A na konzultaci se domluv určo. Jen si nejsem jistá zda Ti udělají termín hned ráno. Budou chtít počkat na výsledek z krve. Když bude pozitiv tak až pak tě objednají na KO.

murasek
29. bře 2010

sluni, kdy tam pujdes? nejradej bych tam sla s tebou drzet te za packu - ale zvladnes to, uvidis!!!

slunickosedmitecn
29. bře 2010

díky holky. Murásku a ty máš za sebou už 3 IVF jo? a vždy negativní? no ani nestraš. A co KET, to nebylo?

reny01
29. bře 2010

nadi však já to samí 😀 ze všeho mi leze ven 🙂 taky si tak připadám 😀

nadis.h
29. bře 2010

Murasku já primářku zbožňuju. To tu víte. Je to báječná ženská a doktorka.

gab.
29. bře 2010

Murasku, vlastně ano, primářku můžu doporučit, byla jsem u ní na konzultaci a hned v tom cyklu jsem otěhotněla doma pod peřinkou 😀

murasek
29. bře 2010

gab 😀

sluni, jo 3xET, 2xKEt a porad nic 😢

nadis.h
29. bře 2010

Renuš děsný co. 😅 Mě včera už K zprdnul jak to chodím oblíkaná. 🤐

murasek
29. bře 2010

jenze to budu asi rarita, pac vsichni kolem me tehotnej jako po masle, at uz po IUI, Et nebo Ket

tak hlavu nahoru, prsa vystrcit a bude dobre!

slunickosedmitecn
29. bře 2010

nadi, já měla za to, že ten výsledek se ví třeba do hodiny nebo dvou. To jsem netušila, že až odpoledne. No já se jich na recepci zeptám a uvidím.
murásku, jsi hodná, nějakou oporu bych potřebovala, ale já to zvládnu. 😉 Jedu hned ráno busem z Jb, abych tam byla mezi 7,30 a 8,30.
No jsem zvědavá, co s tebou murásku vymyslej. A vy jste teda neměli žádné mrazáčky?

murasek
29. bře 2010

holky, kdy jste kupovaly tehu oblecky? nebo stale vede pivrnec? 😀

nadis.h
29. bře 2010

Ted jsem dočítala ještě.

Péti domluvím se s K zda má v plánu něco na zítra a půjdu moc ráda. 🙂

slunickosedmitecn
29. bře 2010

teda to máš toho už taky hodně za sebou. A můžu vědět, kolik ti je? Mě bude 31

murasek
29. bře 2010

sluni, ale jo meli, ale neuspeli jsme, jak jsem psala vyse, jsem asi rarita, jednou o me budou psat v encyklopedii...otehotnela po 15letech snazeni 😀 😅 😔 😢

reny01
29. bře 2010

murásku mladej mi pořád říkal,že musíme chodit k prim.,protože je nejlepší 🙂
ale prostě já se líp a přirozeněji cítila s Petrem.ale taky je to možná tím,že se necítim moc příjemně když mě prohlíží doktorka. 😒
mám raději chlapi 😉
ale každý to má jinak,každýmu vyhovuje někdo jiný 🙂
hlavně nedat na řeči 😉