Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

murasek
29. bře 2010

32 😖

murasek
29. bře 2010

jj, reny, ja to promyslim a zkusim primarku, reknu ji, ze ji vsechny vychvalujete 😀

nadis.h
29. bře 2010

Sluni ne ne. Oni to posílají do špitálu do laborky a z laborky to rozváží pak vše dohromady až po obídku. Pak to musí v Gennetu zkouknout nějaký dr a až pak to můžou sestřičky hlásat nám.

Murasku já nemám těhu nic koupeného. Do ted jsem vydržela ve svém.Jen jsem si koupila větší gatě takové obyč látkové a vršky nějaké mám co se dají nosit. Jinak Pivrnec hadr teda.. 😝 Nejlíp mi je v pyžamu.

slunickosedmitecn
29. bře 2010

to snad ne, určo se to povede dřív, neboj. Však i já si už připadám, jak neschopná zplodit potomka, přitom výsledky mám všechny v pořádku, jen manžel má trošku ty mršky línější, proto jsme měli IVF+ICSI a moc jsem tomu věřila, že to klapne, tak snad. I když vím, že by nebylo stále vyhráno, dokud člověk neporodí zdravé miminko.

murasek
29. bře 2010

od rana jsem se pokousela zatopit a chytlo mi az ted, brrr

murasek
29. bře 2010

jo sluni, pak budeme vzpominat

slunickosedmitecn
29. bře 2010

aha nadi, tak to jsem netušila. Já měla u mé gyndr vždy výsledky do 2hodin někdy do tří, proto se divim. Ale je fakt, že sestřička vždy volala holkám do laborky na výsledky, tak asi proto. Nedám dopustit na moji doktorku i sestřičku. jsou skvělé.

petra49
29. bře 2010

holky, tak vyražte na nákupy, já jsem si teď něco koupila, tak by mi to už mělo stačit až dokonce, koupila jsem si takový i lehký gatě na léto, využiju je i na ty 3 svatby co máme jít a jedno hezký těhu a zároveň kojící triko v 5. květnu, ale dnes už ten krám končí, takže tady téměř nic neni

petra49
29. bře 2010

jo a na léto mám ještě jedny 3/4 kalhoty, zatim do nich vlezu, ale jak v létě? doufám, že jo

slunickosedmitecn
29. bře 2010

tak to nejsi o moc ode mně, 32 je ještě dobrý, říká se, že do těch 35let je to o.k., pak už je to horší. Já to chci stihnout 😉

reny01
29. bře 2010

murasku taky někdy takto topim 😀 to potom přijde mladej z práce a co jsem s tim kotlem jako zase dělala 😅 😀
on škrtne a je to 🙂

holky jdu si teď na chvilku natáhnout,mám to nařízené 🙂 odpolko nebo navečír opět juknu 🙂

hezký den 😵

nadis.h
29. bře 2010

Sluni to bude tím že sestřička nečeká až to dovezou zpátky a zavolají si o to. U mé obvodní dr to taky nějakým způsobem vloží do PC,že to sestra vidí během 2-3 hodinek.

Péti a kde jsi byla nakoupit?? Já vím jen o těhu džínách v CA. Byla jsem v těhu krámě u pojišťovny,oblezla všechny krámy možný,byla v sekáči a nic.

Dopadne to tak, že si budu muset koupit ty z CA.

Já se bojím objednat něco z netu,aby mi to bylo a nebo aby to nebyla nějaká hrůza.

slunickosedmitecn
29. bře 2010

Péťo, já když vidím nějakou hezkou tuniku, tak si ji taky vždy koupim, je dobré, že se to dá nosit i mimo těhu, takže to hodně unosim. Je to skvělá móda 🙂

gab.
29. bře 2010

Holky, nezoufejte, mě je 37 a ejhle 😀

nadis.h
29. bře 2010

Já se těším na teplo kvůli oblečení. To pak nakoupím legínky a budu nosit to s tuničkama.

slunickosedmitecn
29. bře 2010

reny, taky přeji hezký den a pořádně si odpočiň. 😉

slunickosedmitecn
29. bře 2010

gabi, no vidíš, někomu to jde samo i po čtyřicítce, je to stejně záhada. Gabi, musíš být hrozně moc šťastná viď?

murasek
29. bře 2010

reny, dachni si.
ja slozila pradlo ze susaku, uspesne zatopila, vyzehlila jedny kalhoty do prace, poledne pryc...to jsem ale sikovna 😀

murasek
29. bře 2010

sluni, to je tve prvni IVF?

murasek
29. bře 2010

taky budeme stastne, ty treba uz zitra, uvidis! pak vsechny ty UTZ, holky by mohly povidat... 😵

slunickosedmitecn
29. bře 2010

Je dobře, že jsi nemusela nakonec podstupovat umělko a vyšlo to přirozeně, co já bych za to taky dala. Si říkám, jestli bych neměla třeba pár kilo zhubnout, ale před punkcí jsem dala dolů dvě kila a aspoň ještě 2-3 kilča, bych mohla, ale teď počkám.

murasek
29. bře 2010

sluni, taky na me obcas leze depka, treba ted je mi z toho vseho smutno, ale zitra zase vyjde slunko(pokud nebude chcat 😀 ) a pujdeme dal, ale je fajn to tady vsechno probrat 😅

slunickosedmitecn
29. bře 2010

murasku, jo jo, moje 1IVF+ICSI a doufám, že další už potřeba nebude, nanejvýš počítám ještě s tím KET, ale víc už bych nezvládla, i když vím, že pro mimčo jsem ochotná udělat cokoliv, ale spíš se bojím ze zdravotního hlediska. Někdo říká, že z těch umělých oplodnění může být i rakovina, ale snad je to jen kec.

slunickosedmitecn
29. bře 2010

máš pravdu, musíme vydržet!!!!

gab.
29. bře 2010

Sluni, tak jem měla snahu zhubnout, ale nedařilo se mi to. ☹ Takže jsem zvědavá, jak budu vypadat po porodu... Ale to teď neřeším!
Šťastná jsem určitě, jen si to nějak asi neuvědomuju, jsem pořád jak v rauši 😀 Je to nepopsatelnej pocit, moc vám přeju, abyste ho zažily co nejdřív!!!!!!! 🙂

murasek
29. bře 2010

ja bych do toho sla znovu a znovu, jen jsem omezena financema, rakoviny se nebojim, pro mimco udelam vse, vzdyt me muze dneska zajet auto a jaka jsem byla...
ale radeji se nerouhat 😔

murasek
29. bře 2010

jdu si zaplavat, treba prijdu na jine myslenky 😝

petra49
29. bře 2010

nadi,,kopila jsem v 5. květnu - krásná maminka nebo jak se to jmenuje, holky já vůbec nemám dneska hlad- ráno jsem se nasnídala a t´ď jsem měla strašnou chuť na banány, tak jsem sežrala hned 2 😀

nadis.h
29. bře 2010

Sluni ta rakovina je kec. Nemůžeš dostat rakovinu z IVF. Musíš jí mít už v sobě,aby se rozjela..Ale ještě nikdo snad nedokázal, že by se rozjela právě stimulací na IVF.

Péti to je u Vás nebo u nás?

slunickosedmitecn
29. bře 2010

No můžu teda říct, že my sice na IVF peníze měli našetřené, ale neumím si představit právě taky kvůli i penězům podstoupit to třeba vše 3x nebo víckrát. Na KET peníze ještě jsou, ale na další IVF+ICSI už nyní zatím nemáme, takže se modlim už i kvůli financím. V práci u mě to také není s platem nic moc, co bych taky chtěla ve státním podniku. 😒