Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bbberusak
14. čer 2009

už mě to nebaví. zase mi to spadlo...ještě že jsem to zkopčila...po čtvrtý....
jakou špatnou zkušenost eli? to tam nebyl mnž s tebou poprvé, aby to podepsal? ale každopádně se samo zeptám..
26.6. ty OPU a já asi 27.6. mrcha a další den píchačka🙂)))
Eli, je to fakt nějaký divný..hlavně si fakt myslím, že z jednoho výsledku se nedají dělat závěry...jo, kdyby udělali třeba tři a všechny byli takhle, tak asi jo...ale uz jednoho?

bbberusak
14. čer 2009

mě se taky ptal jestli má poslat žádost a já že nevím jaký teda léky a on taky že neví....pak kupodivu řekl, tak já píšu Fostimon..a já na to..tak jo....

eloana
14. čer 2009

ne ja jsem to nechtela jeste poslat chtela jsme ot probrat doma s manzelem (nebyl tam se mnou) ja chci jeste zksit jednu IUI a pak IVF

nadis.h
14. čer 2009

Eli v pátek divný fakt byl. Doufám, že jsem jeho blbou náladu nezpůsobila já tím, že jsme tam opruzovali už v těch půl osmý... 😀 Ale ne už i na nás byl nervozní mírně. Než nás vzal tak dvakrát někam strašně rychle letěl. Hlavně nechápu, že Ti nechtěl dělat HP. Proto že jsi jejich pacientka? Já musela na 2 HP a proto se mi to tak protáhlo. To je fakt zvláštní. ALe i mě řekl at na nic nečekám a jdu do toho kvůli vajcům. A berušce také.

A hlavně to HP je rok staré. A přesně jak říkáš. Má udělat nové ted a pak další za měsíc jako u mě.

Tak to Tě beruš namlsám třeba na Fostimon když bude ucházející úrodička vajíček. 😀

nadis.h
14. čer 2009

Hlavně si myslím, že nové IVF tlačí na co nejrychleji aby to stihli co nejdříve a pak bude asi nejspíš zavřeno nebo omezený provoz. Že třeba OPU a ET a KET dělat nebudou přes léto.

eloana
14. čer 2009

on mi chce udelat HP ,ze se ot musi pohlidat a primarka mi ted napsala ,ze me zbytecne strasi ,ze to je normalni a ,ze se to hlidat nemusi ,ale vzhledem k tomu ,ze je rok stary ,takze by mi asi stejen chteli pred IVF asi delat novy nebo nevim... aha to nerikal ,ze ot bude pres leto omezene

nadis.h
14. čer 2009

No mě to taky nikdo neříkal, že bude omezený provoz. To si myslím já..Z ostatních center to holky píší,že bude třeba úplně zavřeno. Ale tady asi ne. To by řekli. Hlavně třeba beruš to bude mít vše až v červenci.

bbberusak
14. čer 2009

mě teda taky nic neříkal, že to bude omezený...mě by to vycházelo už na červenec, možná srpen..tak nevím...

nadis.h
14. čer 2009

Berus jak možná srpen? Houby když už začneš píchat na konci června to máš do 2 týdnů v červenci vše hotovo.

bbberusak
14. čer 2009

ještě jsem četla někde v carech dělají i HP chlapovi.....tady ne, že ne?

nadis.h
14. čer 2009

Holky to je na palici jak to padá. Jdu vzbudit miláčka at se jde navečeřet a kouknu později. Zatííím

bbberusak
14. čer 2009

no to je fakt..nějak tomu pořád nemůžu uvěřit🙂

eloana
14. čer 2009

holky ja si myslim ,ze taky nebude omezeny -treba tam jeden doktor nebude,ale ,ze by byl omezeny provoz to asi ne

nadis.h
14. čer 2009

To dělají chlapům co mají snad úplně nejhorší spermiogram.

bbberusak
14. čer 2009

ahááá, tak to mi teda dle všeho nemáme, když nechtěj dělat HP mnž🙂 já myslím, že max se nám nemusí podařit jít ke svému oblíbenému mudrovi, když bude mít dovolenou, ale to by mi asi ani moc nevadilo🙂

nadis.h
14. čer 2009

Tak ho ještě budit nejdu. Kouknu se v klidu na Jak se staví dům, aby mi do toho nekrafal.

No já doufám, že mě bude Petr i oplodňovat že to stihnu. 😀 😀

bbberusak
14. čer 2009

jo, abys mu pak mohla poděkovat jak tě pěkně připravil a následně oplodnil,viď? 🙂

nadis.h
14. čer 2009

Jo joo. Prostě to chci od něho ... Když už spolu válčíme od začátku.

eloana
14. čer 2009

holky delaji manzelovi HP delali ale na moji zadost

nadis.h
14. čer 2009

Eli já bych docela taky chtěla vědět jak splašené hormony má ten můj... 😀

bbberusak
14. čer 2009

fakt? a bylo to v pohodě? no třeba ho dělají, ale my o tom nevíme..když už mu berou krev, třeba to udělaj při jednom...
já bych chtěla, aby mě oplodnil mnž☹ ach jo..jde na mě zase depka...už abych to dostala..nebo aspoň už abych měla léky doma...

eloana
14. čer 2009

) asi normalne ho nedelaji ale manzel mel azoo, takze na moji zadost ho udelali

nadis.h
14. čer 2009

Já si taky nemyslím,že ho dělají normoš. Beruš možná nechtěj už mít doma léky. To se Ti to čekání úplně zastaví! U mě jsou to 2 dny co je mám doma a příjde mi jako když čekám už měsíc na tu rudku.

eloana
14. čer 2009

nee nedelajii ho normalne ..... musela jsme o to rici a sice s kecama ale udelali ho nic zasadniho nezjistili.... jedne holcine vubec v jinem caru rekli ,ze se HP nedela u muzu vubec ,ale nam ho udelali takze.......

bbberusak
14. čer 2009

co to je azoo?
ale víš, že už brzy budeš píchat...já je doma mít vlastně nebudu, budou v lednici v nemocnici🙂
a nadi,bolí tě břuch?

nadis.h
14. čer 2009

Beruš břuch mě bolí už 4 dny právě..Takže vím, že je někde za rohem.Beruš a kdo Ti to bude píchat když nebude ségra v práci? 😲

eloana
14. čer 2009

azoospermie je zadna spermie v ejakulatu. nadis treba uz jsi tehu🙂)))

bbberusak
14. čer 2009

to nasere, když už tě bolí břuch☹ tak snad třeba zítra dorazí,ne?
když nebude segra v práci, tak bude mít půlkusi doma a já bych jezdila k ní anebo říkala, že tam jsou sestřičky v pohodě a že by mi to píchly....že tam vždycky někdo bude a ona se tam se všema zná, choděj tam pořád ty samý...
mám hrozný nutkání objednat si takovéhle tríčo 🙂
http://www.protehulky.cz/cz/shop/tehotenska-tricka

bbberusak
14. čer 2009

ahááá a jak se to pak řeší? dárcem?

eloana
14. čer 2009

jj darcem.... ale manzel mel v listopadu 1 milion ale bohuzel nezmrazili to :(( pak bral atibiotika a zas temer nic...
pokud pujdu na ivf s icsi tak asi pujdeme pul na pul - pul darce a pul manzel