Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
10. dub 2010

jejda, tak to je mazec .... no měli by zachránit...... tyjo chudáci to jsou ještě hodně maličký fakt

nadis.h
10. dub 2010

Já jedině slyšela o těch zádech to, že se může ucpat nějaká cévka a můžeme se začít dusit. 😨

nadis.h
10. dub 2010

Já jedině slyšela o těch zádech to, že se může ucpat nějaká cévka a můžeme se začít dusit. 😨

No jsou maluškatý ještě. Dneska je přesně 26.

janina79
10. dub 2010

tak co ten taťulda, jedou do porodky co?

reny01
10. dub 2010

No jsou malinkatý ještě,ale doktoři umí zázraky 😉

já takhle brzy ještě nechci ☹ bojim 🙄

nadis.h
10. dub 2010

Jani on ten její manža je asi doma už sám.Psal jaký má nervy,že se to snaží v porodce co nejvíc oddálit. 😔 Nejdůležitější jsou teď následujcích 48 hodin aby zabrali kortikoidy na dozrání plic.

Renuš mě o tom povídej. Jsem na jednu stranu ráda, že už jsme v období kdy určitá šance na záchranu je, ale jen at nám ještě vydrží v bříšku. Aspon do května června.

nadis.h
10. dub 2010

Já jsem pitomá. 😕 Jsem se teď tak zamyslela nad tím jaké by to bylo kdyby se Kájík teď narodil a začala jsem brečet. 😅

To je dnes už po 3. Jednou u telky a jednou když mi mamka volala,že taťka řekl dneska, že se těší že bude děda. Je to pro mě o to hezčí, že moje mamka nechce "být babička" jako že aby jí malý říkal babi. Že se na to vůbec necítí. Což je pravda a až pojedeme s Kájou tak si určitě budou lidi myslet že Kája je mamky. 😅 Tak nejdřív to dojalo mamku,když to táta řekl a bulela a pak jsme bulely spolu když mi to volala. 😀

reny01
10. dub 2010

nadi jo to ještě brzy ☹

když si vemu,že já s váhou 1860g a byli jsme tam měsíc ☹
to miminko vlastně ještě spadne s tou váhou nejspíš 😕

tak jste si s mamkou pekně pobrečeli 😉
uvidíš,že si toho broučka zamiluje a ještě nakonec bude ráda,že má vnoučka 😵

janina79
10. dub 2010

já byla v krámu nemáme doma ani kapičku oleje a rozmýšlím jestli udělat perník s čokoládovou polevou nebo bábovku mramorovku.... dilema, do toho pořád zívám a opět se mi zvedá žaludek...

nebojte... máte to v pohodě obě, to jsou ta rizika véícečetného těhotenství.... proto jsem se toho bála

janina79
10. dub 2010

reny a v kolikátém jsi rodila?

janina79
10. dub 2010

holky tak co pernik nebo bábovku? 😀 😀 😀

ani tu pohádku jsem si nepustila

nadis.h
10. dub 2010

Renuš ona ho miluje už teď. A to jsme se ještě neviděly za dobu co jsem těhu. Každý den si voláme a veškeré hovory se točí kolem něho. To zas je o něčem jinym, že nemá ráda oslovení babi. 😅 Oni jezdí okukovat pořád mimi krámy.Místo mě. 😀

nadis.h
10. dub 2010

Jani já bych si dala obojí. 😅 S kakavíčkem. Možná víc ten perníček s čokoškou. 😉 Hlavně bych Ti ojedla z toho perňajse kraje. Miluju z něj to křupavé. 😀

janina79
10. dub 2010

jo.... tak pernik... no super.... jdu na něj, už se mi sbíhaj sliny.... to je síla ty chutě.... fakt. už ten perník cejtim i na jazyku,.. 😀 😀

vy ste se s vašima neviděli?? takovou dobu?

reny01
10. dub 2010

jani ve 32tt 😉 ale v nemocnici jsem byla od toho 18tt.vždy tak týden tam,týden doma 😕 🙂

nadi no já jsem to špatně napsala 😒 ona bude ještě ráda,až jí řekne babičko 😵

reny01
10. dub 2010

taky bych dala perníček 😵

reny01
10. dub 2010

jdu připravit véču a vykoupat 🙂
zatím 😉

nadis.h
10. dub 2010

Renuš a s tím porodem...To když už by se to stalo, že bychom rodily dříve, tak je dobrý,že můžeš být ve špitále společně s malym.. Já si neumim a nechci představit přijít domů po porodu bez bříška i bez prcka.To musí být hrozný spát vedle prázdné postýlky. 😔

nadis.h
10. dub 2010

Já si taky myslím,že až Káje řekne babi prvně tak se z toho všichni zblázníme. 🙂

Jani to znám ty chutě. 😀 Já teda neměla t chutě jak píšou některé holky že bych si dala třeba okurku s tatarkou, ale když už jsem na něco dostala chut tak jsem to musela mít. A přesně jak píšeš. Uplně jsem cítila tu chut na jazyku... 😀

janina79
10. dub 2010

holky mě je ble čim dál tim víc fuj ani najíst se nějak výrazně nezabralo... ten mrňousek mi zase dává... na cokoliv pomyslim tak semi hned zvedá kotel...

reny : 32tt je ještě brzy ... ale vidíš že jste to zvládly, od 18 tt v nemocnici střídavě, to muselo být hrozný... no co já vim, co mě čeká.... a copak ti bylo, žes takhle pendlíčkovala? 😕

janina79
10. dub 2010

oni by tě nadi ale v 26. tt poslali domů a docházela bys každý den na jak dlouho bys chtěla ale myslim, že přes noc ne, to tak bylo vyprávěný v těch příbězích předčasných mimineček....

NO NA TO ALE NEMYSLI.... MÁŠ TO V POHODĚ... !

nadis.h
10. dub 2010

Jani já nevím jestli jsi to už nepsala, ale jaké máte jména pro skřítky? 🙂

nadis.h
10. dub 2010

Jani já bych nešla. 😀 Klidně bych spala na chodbě, ale nedala bych to právě hlavně přes noc. 😢 FUJ FUJ FUJ pryč takové myšlenky. 😔
Vím jak Ti je. Ale už se Ti blíží konec a bude Ti fajně. Do pohybů možná až moc dobře.Až jsme se tu strachovaly,že nejsme těhotné.. 😅

reny01
10. dub 2010

nadi jak jsem byla v tom Ústí,tak některý maminky právě za miminkama dojížděli 😒 tak nevim

jani já začala pořád krvácela a co mi říkali,tak placenta se mi tam nějak dřela dole 😕 už si to moc přesně nepomatuju,ale pořád jsem špinila a krvácela 😒 takže nohy nahoře a klid 😉

janina79
10. dub 2010

NO NA TOHLE OBDOBÍ SE TĚŠÍÍÍÍÍÍÍMMMMMMM!
ostatní dny mi bylo vždycky trochu po ránu a odpoledne to jsem zajedla ale dnes mi to dává, žáha, jako si chci říhnout a nejde to .... jak vstanu zvedne se mi kotlík.. 😲

chlapeček: Martinek nebo Honzik 🙂
holčička: tam je to boj...já fakt když koukám do našeho kalendáře nevim co vybrat 😒 ,...... ale asi jediný který se mi líbí je Verunka

janina79
10. dub 2010

jako od toho 18tt jsi krvácela jo? no chudinko, jsi si užila ☹

a teď dobrý ne? a už jsi daleko, hlavně klídek odpočívat a nestresovat se....

holky já mám už jeden šuplíček mimivěciček.. 🙂 jsem blázen 🤐

nadis.h
10. dub 2010

Renuš já bych nechtěla. 😢 Mě by to bylo hrozně líto.

Jani nevim nevim zda se těšit. Nebude Ti blbě, ale budeš zas jančit,že se cítíš netěhotně. 😀 A zobeš Emesin?

reny01
10. dub 2010

vždy mě napíchali kapačkama,aby děloha nepracovala.no byli to někdy nervy ☹

ale to vám povím,nejhezčí období mýho života 😵 to jsem neměla vůbec strach,že by miminku něco mohlo být 😉 prostě jsem si to vůbec nepřipouštěla 🙂
a to i vtý nemocnici mi bylo dobře 🙂 mladej každý den u mě a nosil mi samí dobrůtky 😵 televizi jsem měla na pokoji,tak mě bylo prostě dobře 😵
a holky,sex,ten byl prostě úžasnej až do konce 😅 😀 pořád sem měla chuť 😅

teď je to samozřejmě jiný 😒 pořád se něčeho bojim ☹

nadis.h
10. dub 2010

Nejsi blázen. 😀 Já oblečení co teď mám 2 police ve skříně jsem převážně koupila hned krátce po tom 12 tt. 😀 Od té doby jsem v podstatě koupila jen zavinku, punčocháčky,ponožečky,plínky aaaaaa to je asi snad vše. 😅

janina79
10. dub 2010

no to je jasný já když totiž nejančim, tak to nejsem já 😀 😀 😀

no to ti věřim reny, ale mě taky v tý nemocnici bylo dobře protože jsem byla pod kontrolou.... no mazec....

a sex teď ... no ani NÁHODOU.... bojim bojim a ani nemám chuť, a to že jsem dřív ho měla ráda 😀