Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
11. dub 2010

Reny, mě se líbí taky David, ale to je manžel a to nechcem, pak ještě Lukáš, ale toho má ségra, takže fakt neni moc z čeho vybírat, Tomáška má i moje sestřenka a \manželův bratranec je taky Tomáš, takže se budou jmenovat úplně stejně

nadis.h
11. dub 2010

Dáváte si dvacet že po o? 😅

Tak já mám Davida a Lukáše bráchy.

Péti a proč taťka nechce, aby se malý jmenoval po něm? Karel je na to strašně namyšlený! 😀 Ale na druhou stranu má štěstí, že nemá zas až tak nějaké "hrozné" jméno a tím pádem jsme si ušetřili nějaké vymýšlení. 🙂
Já bych měla jiná jména hned. Třeba jsem chtěla Olivera a Vanesku a neprošlo to doma. 😝

reny01
11. dub 2010

tak jsem si pěkně odpočinula a jsem nabitá energií,tak půjdu něco dělat 🙂

petruš no to jsem se tě taky chtěla zeptat proč nedáte po tatínkovi 😕 vždyť by pak byl pyšný 🙂
a jestli se někdo bude jmenovat stejně,bych vůbec neřešila 🙄 dejte jméno,jaký se vám líbí 😵

nadi Oliver a Vaneska,taky moc pěkný 😵

u holek se mi líbí:Nela,Leona,Laura,Karolínka,Klárka,Adélka,Nikolka,Natálka,Veronika,Kristýnka,Vaneska,Sofie a to bych ještě mohla jmenovat 😵

nadis.h
11. dub 2010

Renuš to je přesně ono za co jsem ráda, že jsme se toho vyvarovali.. 😀 Kdyby jsme museli vybírat z X jmen tak to nevyberem ani za rok si myslim.. 😀

petra49
12. dub 2010

Dobré ranko, no Davida nechcem proto, že pak člověk zavolá Davide? a přijdou oba

gab.
12. dub 2010

Dobré ránko 🙂
Tak já nechci jména po rodičích právě z toho důvodu, že pak zavoláš a přijdou oba... Já manželovi neříkám Michale, ale Míšo, Miško, Mišulko... A jak bych říkala synkovi, to fakt nevím... A jak by říkal MM mě? Stará?! 😀

kapibara
12. dub 2010

Dobré dopoledne...
Holky,náš malej se jmenuje po tatínkovi a je to v poho....manžovi stejně říkám táto 😉 takže pokud se vám líbí jméno po tatínkovi,tak to není zase takový problém 🙂

Jinak dnes jdu juknout na folíky a zítra se jdu objednat do nemocnice na laparku,bojim,bojim....

gab.
12. dub 2010

Kapi, tak držím palce, ať laparka dopadne dobře 🙂
Mě to právě vadí, říkat si táto a mámo... My prostě Michala mít nemůžeme ☹

kapibara
12. dub 2010

Gab...já jsem se tomu taky bránila říkat si táto mámo 🙄 ale stejně to tak dopadlo 😀 a už to nezměníme....no a kdyby jsme někdy měli holčičku,tak se bude jmenovat po mě 😅

nadis.h
12. dub 2010

Dobré ránko,

tak já Karla dlouho nechtěla taky z toho důvodu,že jich máme v rodině moc. Přítel je Karel,jeho i můj táta, můj děda.... 😝 Ale pak se to najednou z ničeho nic zlomilo a já se na to těšila, že se tak bude jmenovat. 🙂

gab.
12. dub 2010

Kapi, to chtěl MM, aby se děti jmenovaly po nás. Ale já to prostě nemám ráda.... Ani oslovení mamko a taťko... Před dětma jo, jako kde je taťka nebo tak, ale... no to je fuk. Navíc, kdybychom měly dvě holky a první se jmenovala po mě, tak druhý by to třeba bylo líto... Nevím, prostě Emička a Filípek to jistěj, ty v rodině nemá ještě nikdo 😀

kapibara
12. dub 2010

Gab...to chápu...to je jasný...hlavně že se to líbí Vám...a Emička a Filípek je v normě 😀 a Ema je moc krásné jméno,taky jsem o něm uvažovala 😉
Nadis...Kája je roztomilej 😉 a hlavně když už to takhle máš a pořád nekejkluješ jaké teda jméno....já měla v podstatě jasno taky hnedle

gab.
12. dub 2010

Kapi, prej v normě 😀 Dík 😀
Mě se takym oje jméno líbí... Ale třeba pro vnučku jednou 😀

janina79
12. dub 2010

Ahojky holky, Peti, já ti rozumim, taky nechci po manželovi Ládu ani po našich nebo jeho rodičích, nevim, mám s tim nějakej blok. chci aby to jméno v rodině nejbližší nikdo neměl stejně jako GAB: takže Verunka a Martin.

Kapi, Emička a Filípek jsou krásný, jak jsi mi toho Filípka připomněla, hned jsem si říkala, že bycfhom mohli mít i toho..... ale přeci jen Martínek vítězí.. !! 😀

S odmítáním sexu... holky to je u nás normálka teď poslední dobou... manža to chápe, nebo aspoň to říká, ale moc mu to nevěřim.... 😝 asi se budu muset k němu aspoň někdy přitulit.... ale za týden mám konec 12. tt tak budu klidnější a pak třeba... 🙂

Kapi, laparka je v pohodě, neboooj a dopadne dobře 🙂

kapibara
12. dub 2010

Gab...norma byla myšlena dobře 😀 😀 😀 já jsem pro dávat "normální" jména a ne nějaká extra spešl....vzhledem k dětem...chápu,že rodičům se to líbí,ale oni ty jména pak nenosí....tak to bylo myšleno 😉

Ahoj Jani....taky máme Martínka 😉

reny01
12. dub 2010

zdravím holky 🙂
jsem nějaká zmožená dneska 😒
jsem lítala po městě,koupila si nějakou kosmetiku a jsem jako bych běhala maraton 😀

uvařila jsem si květák,čekám až vychladne a obalím a osmažím 😉 pak hned zahučím pěkně do postele 😅 😉

reny01
12. dub 2010

nadi kdy ty máš vůbec termín porodu?já 11.7. podle utz 🙂

gab.
12. dub 2010

Jani, s tím sexem... do konce 12tt bych to nepokoušela, já to teda pokoušet nebudu... MM chtěl abych se dr. zeptala, co sex, ale já na to pod dojmem toho, že jsem viděla srdíčko, zapomněla... MM byl teda smutnej, ale vysvětlila jsem mu, že bych se stejně bála, tak dlouho jsme na to čekali a teď si to přece nezakzíme jen tím, že nedokážeme ovládnout pudy... Teda on si ulevit může, že jo? Já ne... ☹

reny01
12. dub 2010

a zase ten sex 😀

nadis.h
12. dub 2010

Renuš zatím pořád 19.7.

gab.
12. dub 2010

Renuš, v současnosti je moje nejoblíbenější téma jídlo 😀

reny01
12. dub 2010

gabi tak jen papkej,když ti chutná 🙂 to je dobře 😵

nadi já ten termín mám taky ještě od začátku 😉 ale co,stejně porodim dřív,termín,netermín 😀

nadis.h
12. dub 2010

Renuš mě řekli jen na tom UTZ ve 20 tt že je Kájouš asi o 4 dny větší, ale TP mi nezměnili. Jak říkáš..je to fuk a jen orientační. Stejně si vylezou kdy chtějí. 🙂 Ale měla bych radost kdyby to vyšlo opravdu na ty narozky velkého Káji. 😎

kapibara
12. dub 2010

Ahojky 😀

Tak folík 17,55 mm...rostou mi trochu pomaleji,ale vždy dorostou 😅 zítra ho snad zkouknou v nemocnici,jak se půjdu objednat na tu laparku...

A volala jsem si do G na výsledky z imunologie...vyšla prý dobře,ale stejně mě dr.Johannová poslala ještě na tu velkou do Prahy...takže v týdnu si mám dojet do G pro žádanku..a byla ráda za tu laparku...potěšila mě,že si mě pamatuje 😵 člověk si pak nepřipadá jako další kus

nadis.h
12. dub 2010

Kapi taky mě dělalo dobře, že jakmile jsem řekla jméno tak hned každý kdo telefon zvedl kdo jsem a proč volám. To je hodně důležité na psychiku.Chodí se tam pak člověku lépe než jako nějaký anonymus.. 😝

laparka je dobrá věc. Je to nepříjemný, ale ví člověk pak na čem je. Však víte jak já a laparka. Jak jsem si jí dobrovolně "vysimulovala". 😅

nadis.h
12. dub 2010

A jdeš na ní kam? Do Jbc?

reny01
12. dub 2010

jsem si pěkně odpočinula 😉
květáček mě teda opravdu moc chutnal 😵

nadi to by bylo teda fakt pěkný,kdyby se malej narodil na Kájovi narozky 😵

no já teď půjdu zase na večeři 😉

večer nakouknu 🙂

kapibara
12. dub 2010

Nadis...já simulovat nemusím 😅 na tom levém vaječníku je jakýsi neidentifikovatelný útvar 😕 a zrovna průchodnost a hysterku též...jdu do Jablonce do nemocnice...s tím byla dr.Johannová spokojená,ptala se mě hned,kam na to jdu....nevím proč

nadis.h
12. dub 2010

Já už udělám jen brkaši a mám hotovo. Dneska si poprvé Kájuch řekl na co by měl k večeři chut, tak jsem mu upekla kuřecí paličky. Ted jel do garáže přezout auto. Má volno tak mi smrdí doma. 😅

Renuš no já jsem z toho nadšená.To je obr náhoda, že to vychází takhle přesně na den. 🙂

Kapi já simulovat musela. Když jsem šla prvně k novému gyndr tady u nás tak to bylo po 2 měsících vztahu s Karlem. Tudíž by to dr ještě neřešil jestli funguju nebo ne. Ale já se o tom přesvědčovala už předchozích 7-8 let, že nefunguju... 😝 tak jsem to musela nějak urychlit. Když si vezmu, že by rok se mnou nic nedělal...
A nebude na tom vajuchovodu endoška? 😨

kapibara
12. dub 2010

Nadis...já mám něco na vaječníku,je to od stimulace...říkala,že to vypadá jako nějaký vazivový uzlík...ale tebe by určo poslal na laparku dřív,když si byla po slepáku,si myslím....a ty si chtěla mimčo už předtím,myslím před Kájou?