Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
19. dub 2010

kapi kachnička mňam,mňam 🙂
zahrádka,to znám 😉 jak já ráda bych se do ní pořádně dala,ale nemůžu 😒 přes léto to doženu 😉

jani tak aspoň jste netrčeli doma,bylo krásně 😵
screeningu se neboj,vše bude o.k, a pěkně si to užiješ 😵
bude krásná fotečka 😵

já jdu zítra taky do poradny,tak jsem zvědavá,jestlise odvírám víc,nebo jestli je to v pohodě 😕
ale je mi celkem fajn,tak snad jo 😉

janina79
19. dub 2010

no já doufám, že si to užiju, bere se u toho i krev že? no uvidíme, jdu tam hned v půl osmé ráno, jsem zvědavá fakt moc... a to dělají vaginálním UTZ? nebo už přes bříško?
jdu k Prim. Bydžovské..... 🙂

reny01
19. dub 2010

jani utz už přes bříško 🙂 ale už ti nevim,jestli se bere krev 😕

janina79
19. dub 2010

🙂 🙂 těším se... jo prej krev taky na nějaký rozbory..... už aby byl pááátek!

kapibara
19. dub 2010

Reny...zahrádka neuteče,ale přesně vím,jak by ses chtěla v ní rýt,to znám 😉 a žádný otvírání,pěkně budeš přenášet 😀

Jani..já myslím,že bude i krev...nebo aspoň já to tak měla při prvním těhu,ale to už je dááááááááááááávno 🙄 a musíš dát foto,jsme tady všechny určitě pěkné zvědavky 😎 😎 😎

reny01
19. dub 2010

no kapi tak to bych si teda nepamatovala ještě z minulího těhu 😀

já už si nepamatuju nic ani z tohoto těhotenství 😀
pro mě když už to není aktuální,tak to prostě vymažu a nevím nic 😅

jani dočkáš se,neboj 😵

kapibara
19. dub 2010

Reny..no,já si právě spoustu věcí pamatuju a taky čtu časáky a tak,tak spoustu věcí vím....ale někdy lepší nevědět,pak to člověk tak neřeší...

reny01
19. dub 2010

kapi to máš pravdu 😒 je lepší někdy nevědět 😒

janina79
19. dub 2010

to máte holky pravdu.... a to mi potvrdil i doktor, říkal mi: nečtěte ty nesmysly na internetu, apod... všechno důležité vám řeknu já.
Jenže když jsem mu řekla, že jsem objednaná na screening do gennetu řekl mi, že tam chodit nemusim, že to nepotřebuje... ☹ on ne, ale já jo.... rozumíme? a tak jsem mu ani neřekla, že jsem se neodhlásila a jdu tam i přesto, je to ještě z gennetu co jsem tam chodila takhle domluvený, tak co...

reny01
19. dub 2010

jani to jste se takhle pěkně dohadovali jo? 😀
to nevím,proč se tomu tak brání 😕 😀
ten bude koukat,až přijdeš na kontrolu 😀

janina79
19. dub 2010

podle mě je ten screening v 11-13 tt důležitej a ať si říká co chce,... prostě v gennetu mi to takhle objednali a Nada tam takhle na tom taky byla.... no co koukat, legrace je, že do gennetu jedu 23.4 a k mému dr. do poradny 26.4. 🙂

reny01
19. dub 2010

já na něm taky byla a pak ještě ve 22tt 😉

no co ti může udělat?hlavu ti neukousne 😀

janina79
19. dub 2010

je to přeci pro moje dobro a jistotu..... 😀

nabvíc budu mít krásný obrázek.... 😀 a jemu to může v podstatě být jedno ne? 😀

reny01
19. dub 2010

no určitě jani 😀
prď na něj 😝

kapibara
19. dub 2010

Jani...mně ten utz v 12.týdnu taky dělal pouze můj gynekolog....ale do Gennetu si pěkně jdi,přesně bude super foto =) a za tu dobu ,co lítám po doktorech,je opravdu lepší spoléhat se na sebe a bojovat za sebe bohužel,někdy mě příjde,že doktorům je to fuk....tak jeden z deseti se o nás fakt zajímá

nadis.h
19. dub 2010

Ahojky,

Jani o tom žádná. Na screening jdi na sto pro. Divím se, že ho Tvůj dr nechtěl. Můj si ho udělal takový menší u sebe, ale i tak mě poslala do Gennetu, aby to měl "potvrzené".. 😉

reny01
19. dub 2010

ahojky nadi 😵

tak musím říct,že jsem se s kachýnkou překonala 😀 moc dobrá 🙂

teď se musím trochu zkůlturnit,protože pojedu pro malou do školky 🙂

tak zatím pa a užijte si krásný den 😵

janina79
19. dub 2010

já jsem dělala kuřecí prsíčka zapečený se slaninou a sýrovou omáčkou z ementálu...
strašně jsem se přežr... 😀 😀
no půjdu to je jasnačka.... mému Dr řeknu, že jsem to měla objednané v Gennetu a je to.... Nadi, jdu k primářce, jak ji mám oslovovat, paní doktorko nebo paní primářko?? 🙂 nebo holky jak ji vy oslovujete?

janina79
19. dub 2010

koukám nikde nikdo 🙂

já se ani nedivím, když je tak krásně.... 🙂 🙂

slunickosedmitecn
19. dub 2010

Ahoj holky, tak vás jdu narychlo jen pozdravit a dočíst novinky. Víkend byl krásnej a další by měl být prý zas, tak uvidíme. My jsme s manželem byli na rybách a v sobotu chceme opět. Holky, to byl relax, super na tom slunci. 😉 .

nadis.h
20. dub 2010

Dobré ránko,

mě je holky tak divně od včera večera. 😕 Fakt zvláštní takový. 😝

Jani já ani nevím jak jí říkám. Do telefonu vím, že říkám pí primářko ale v reálu nevím. 😨 Je to asi jedno.

Sluni můj K byl taky rybář kdysi. Ráda bych jezdila k vodě s ním v tomhle hezkym počásku. Mohl by se k tomu zase vrátit.

reny01
20. dub 2010

zdravím holky 😵

taky bych chodila na ryby 😉 mladej dřív občas chodil 😉

tak jsem byla dnes na kontrole.doky říkal,že to mám na hraně,ukazoval mi nějaký grav,ale ten jsem moc nepobírala 😅 😀
nemám vařit,prý si snad mladej umí večer připravit topinky 😀 to je jako dobrý vtip 😀
už se vidim,jak přijde David z práce a já mu řeknu,ať si jde udělat topinky 😀
mám se snažit ležet,a nic nedělat,že mi nezaručí,že to donosim a samí takoví bla.....
on totiž mě doky zná,ví kde bydlim a vídá mě,to už mi říkal,tak se mě i ptal,jestli vozim malou do školky 😕 😀
se z něho picnu,jak je starostlivej 😀
jinak 11.5. jdu na kontrolu a utz,tak se těším,že uvidím Nikulínku 😵

nadi jak divně? 😕

gab.
20. dub 2010

Ahoj, holky 🙂

Nadi, tak ať je ti líp! 🙂
Mě je teda čím dál tím hůř, asi brzo začnu blindit, jestli to takhle půjde dál... ☹

Reny, nevím, ale myslíš, že plaší dr. zbytečně? Nebylo by lepší být opatrná, jak radí?

nadis.h
20. dub 2010

Renuš a jakej graf? 😕 Jako že se otevíráš?

Prý topinky. 😀 To by byli ti naši chlapi faakt šťastní.. 😀

Buď ráda, že se stará! Lepší jak naopak. 😉

No divně..Večer mě jakoby brnělo tělo,bolelo mě břicho a záda a dneska jsem vstala a hned jsem běžela na wecko zda budu zvracet či ne.A je mi furt tak nějak špatně na zvracení.

nadis.h
20. dub 2010

já mám totiž takový pocit až, že mi roste vše uvnitř, ale kůže se nenatahuje tak jak by měla. Tak mám věčně ten žaludek nějak ztlačený. 😖

nadis.h
20. dub 2010

Gabi to Tě lituju teda. 😔 Já už bych začátek nechtěla ani za nic. 🤐

gab.
20. dub 2010

Taky tě lituju, není to příjemný asi ani jedno. Ale na druhou stranu si říkám, že když je mi špatně, tak je snad všechno v pořádku. Kdyby se mi najednou udělalo dobře, asi bych panikařila...

reny01
20. dub 2010

gabi já ale jsem opatrná 🙂 vždyť ležím celí odpolko 😉
to se ale nedá prostě ležet celí den,to by to tady vypadalo 😝

jinak gab ještě pár týdnů a přejde to a bude ti líp 😀

nadi jo grav jak jsem otevřená,tak mi právě ukazoval jak to mám těsně na hraně 😒
jinak nadi mě to břicho taky sem tam pobolívá 😒 ale teda nic mě nebrní 😒

doky dnes říkal,že si mám hlídat tlaky do břicha a tvrdnutí.jak to bude víc,hnedka přijet 😖

jo a taky jsem dostala kufřík dárečků,tak se jdu kouknout,co tam vůbec je 😕 😉

petra49
20. dub 2010

Ahoj holky, co to tu slyším za zprávy. 😒

Reny a jak se pozná tvrdnutí břicha? Občas ho mám tvrdší, ale to mi přijde, že tam bobeš tlačí.

janina79
20. dub 2010

ahojky, Gab: přesně vím, jak ti je. já zvracela včera odpoledne, fuj a od včera večer mě bolí hlava až dodnas ☹ sotva jsem se nasnídala, div jsem neletěla na OO,fuj.

Nadi: no jo do bříška se ti to tlačí.. chudáku... jsi hubeňourek tak to je těsný miminku... mažeš břiško?

Reny: neber to na lehkou váhu. Otevíráš se, nebo co je za probl?