Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petrajda
1. srp 2010

nadis - no já taky ne,ale zatím se musíme spokojit...Chceme děti moc a někdy je to až k zbláznění.To asi znáš..Já bych chtěla velkou rodinu,ale jak se postupně nedaří budu ráda aspoň za to jedno 😔

nadis.h
1. srp 2010

Presne. Clovek pak dekuje panu bohu aspon za jedno mimi.

petrajda
2. srp 2010

Ty jo Nadis,asi jsem to neměla dělat. Blbec jsem koukla na znamylekar.cz a hodnocení paní primářky Bydžovské není jedno z nejlepších. Nicméně z vlastní zkušenosti vím,že na hodnocení druhých se zas nemá brát až moc odhled,nicméně mě to zaskočilo 😕 . Ty jsi ale psala,že jsi s ní byla spokojená,že je to tak?

nadis.h
2. srp 2010

Peto ja to udelala taky na zacatku ze jsem si to precetla! Je to jeden kec za druhym! Primarka je skvela zenska, strasne hodna a to co dela tak dela perfektne!

petrajda
2. srp 2010

ano psala jsi to. Možná na někoho může působit trochu chladně,já jsem zprvu byla taky trochu zaskočená...ale chrlila na mě jedno moudro za druhy 😀 ...což jsem stejně nestačila všechno pobrat..A navíc důležitý je nakonec její odvedená práce a tahle práce prostě 100 procentní ani nemůže být.Myslím tím výsledky.
tak sem se vrátila z Gennetu z těch odběrů..no už se těším až budem mít všechno pohromadě a budem se moci objednat dál.Ale na spermio jde muž až příští středu,jindy se mu to nehodilo

kkamca
2. srp 2010

ahoj,
tak mi to nedalo a taky jsem si přečetla názory.A s jedním musím teda osobně souhlasit-p.primářka nechce být rušena v rozhovoru a na dotazy odpovídá až když vše řekne.Aspon tak to bylo u nás.
Neberu to jako nějakej negativ,ale někdy bych jí teda ráda skočila do řeči,protože pak zapomenu na co sem se chtěla vlastně zeptat. 😀
Druhá strana -zdá se být v pohodě.Nevím jak jí poznamenala ta kauza co byla nedávno v tv..je to už pár let,co se to stalo.Ale i tak mě neodradilo jít k ní.A zatím jsem spokojená.

My jedem ted ve středu na genetiku. 🙂 konečně.

nadis.h
2. srp 2010

Tak ale to je logicky,ze se musi soustredit a ne byt rozptylovana hovorem. Ja kdyz pracovala tak jsem taky vypnula a zapnula mozek az kdyz jsem mela hotovo abych neudelala nejakou botu.

petrajda
2. srp 2010

kkamca- tak to držím palce a jsem zvědavá na výsledky a třeba i postřehy. TV moc nesledujem,jsme furt venku, mohu vědět co se stalo? Jen ze zajímavosti. 😉
nadis-přesně tak,ale pokud mě něco rozhodí jsem na zabití 😀

kkamca
2. srp 2010

PETRAJDO díky..už bych byla nejraději ,kdyby bylo po výsledcích genetiky. 🙂
Možná se otom někde dočteš na netu--neni to tak dlouho,co to psali na seznamu a bylo to v tv.Ona dělala dřív snad v liberecké nemocnici a nějaký pár ji nařknul,že blbě snad odrodila a dítě je těžce postižené.Ty brdo a ted nevím jestli už je to jako 10 let..nebo kolik přesně,že jako žádali velké odškodnění.
A i tam řikali,že jako působí ted jinde-neřekli přímo gennet,ale mluvily tam ty lidi a jako byli hotový,že dál děla v gynekologii-- 😒
Tot ve zkratce-možná když někde číhneš po netu,že to najdeš.

kkamca
2. srp 2010

Petrajdo a vy jdete kdy zas do gennetu?

kkamca
2. srp 2010

posílám zde odkaz:
když si to přečteš ,najdeš i její jméno--bohužel.
http://www.novinky.cz/krimi/204942-za-10-let-st...

petrajda
2. srp 2010

kkamca - no běhá mi mráz pozádech...jenže normální člověk do toho nevidí jak to bylo a co se přesně stalo. Z vlastních zkušeností vím,že stačí aby jeden něco napsal na adresu jiného a hned se to s ním veze...což samozřejmě v tomto případě věřím,že se chyba stala. ty rodiče chápu..jak se říká i mistr se jednou utne,ale trochu drsně řečeno v tomto případě.Tohle se stát mě tak by mě to porazilo. 😔
No nebudu to šířit zase dál..upřímě,je lepší se tím varováním zas tolik nezaobírat.Kde máš záruku,že se jinému lékaři nestane něco podobného? Ale je to vážně hrozný..

kkamca
2. srp 2010

Tak to každopádně..já bych to nevěděla,ale zrovna sem prostě koukala na tv a na seznamu to bylo taky..a to jsme byli už po objednání do gennetu.
Víš co taky to neřeším,nikdy nevíš co se může stát -kdekoliv-v jakékoliv porodnici.

petrajda
2. srp 2010

jinak manža jde příští středu na spermio,doufám,že mu dají volno v práci 😠 , a ještě vezmem rovnou raní moč. Tím pádem by jsme snad ty základní vyšetření měli mít pak hotový a pak až to bud pohromadě objednáme se k další konzultaci. Ale myslím,že paní primářka říkala,že bude mít nějak v půlce srpna dovolenou,takže nevím kdy půjdem přesně. Já na ten spermio půjdu asi s mužem,jako doprovod..aby mi odtamtud neutek. 🙂 ..ne vážně on není posera,ale tentokrát se vůbec nebránil abych ho doprovodila. Ukážu mu kde to je a tak..Mi se na toto téma doma teď dost bavíme a plně otevřeně..o tom co by kdyby..samozřejmě že to jsou jen samé dohady,ale jsem ráda že nemlčíme. Oba nás to trápí,že mimčo ještě nemáme.
A to jsme před tejdnem byli na dovolené a na Otavě..tam ti bylo čápů. 😀

kkamca
2. srp 2010

Já ani nevím jak to budem mít my..
Musim se zeptat na kdy se objednat,ale myslim si že asi až tak po té genetice????
No uvidíme.

Na spermiu sem vevnitř s chlapem nebyla,měli jsme sebou kluka,takže šel sám. 🙂

petrajda
2. srp 2010

no přesně,kamco.Příklad z jiné nemocnice jiného druhu. máma šla na operaci endoprotézy kolene a před tím než jí dali anestezii,nohu jí před ní označili,už se prej několikrát sekli 😒 a několika lidem operovali tu zdravou Je dobré o těch případech vědět a nějak to případně sama vlastním selským rozumem zvládnout

nadis.h
2. srp 2010

Peto kdyz s nim pujdes tak mu to pujde jiste lepe!🙂)

holky ono ja si porad rikam,ze kdyby to byla jeji chyba,tak uz ji nedovoli v oboru pracovat. Ono na nekoho se to vzdy musi hodit ze.

nadis.h
2. srp 2010

Akort by ji nedali na pozici v ktere je.

Kamco na dalsi konzultaci pujdete az s vysledkama genetiky.

petrajda
2. srp 2010

takže jsi ho také doprovodila? Já si říkala aby jsme nebyli jak dva exoti 🙂
ráno mi sestřička při odběrech říkala,že jednotlivé odběry mají výsledky asi za pět dní.Mi si máme zavolat jestli už máme všechno pohromadě a pak se teprve objednat na další konzultaci

petrajda
2. srp 2010

nadis - máš pravdu..já jí nezatracuju.Nám přece nepřísluší soudit podle něčeho co si jenom přečtem Samozřejmě že je to strašná smůla..ale taky mi přijde,že by jí snad už nevzali jinde..no nevím.

nadis.h
2. srp 2010

Presne. Pokud by tak hrozne pochybila tak by uz nemohla tuhle praci delat. Je to proste zlata zenska a basta fidly!🙂

Peti no pri odberu vajicek sel pritel do komurky sam a nepovedlo se a tak se musel vracet z cesty do prace zpatky. Pak jsem mu pomohla uz na pokoji. Byli jsme tam sami a dobry. Ale holky chodi bezne do komurky s chlapama. 🙂)

petrajda
2. srp 2010

no jestli tam půjdu s ním tak se budu strašně hihňat..já sem takové střevo 🙂

nadis.h
2. srp 2010

Peti taky bych se telila. 😀

kkamca
4. srp 2010

ahoj..
Tak genetiku máme za sebou ,dr Křečková nám řekla,že máme čekat výsledky poštou a až nám dojdou tak se k ní objednat,že to s námi probere. 😕

Nadis ty budeš určo vědět--dalo by se to zkombinovat i s návštěvou u primářky?Že by to jako bylo jedním vrzem?Aby jsme nemuseli ohledně výsledků zvlášt,a pak na konzultaci zvlášt.DÍK.

kapibara
4. srp 2010

@kkamca ahoj Kamčo,mám pocit,že jsme se dnes potkaly v Gennetu 🙂 já tam byla s malým...váš klučík zůstal sám na chodbě a plakal,chudáček 😅

petrajda
4. srp 2010

holky já tam dneska taky byla.Včera volali,že mi zapoměli udělat odběry na nějakej hormon 😕 ,jestli bych se nemohla dostavit.sem ráda že se mi to zrovna hodilo 🙂

kkamca - výsledky poštou jo 😕 to jsem teda překavpená

kapibara
4. srp 2010

Ahoj Petrajda,tak Tebe nevím,jestli jsem zaregisrovala 😀 😀 😀 já tam byla asi od osmi do půl deváté.... 😕

petrajda
4. srp 2010

já v osm odcházela 😀 😀 . ty jo čučela sem dvě hodiny plonkově v Lbc než mi jel autobus. Nejsem liberecká. A všude maj otevřeno od devíti 😠

kapibara
4. srp 2010

@petrajda no,já tam byla asi za deset osm...s malým klučíkem 🙂

petrajda
4. srp 2010

aha 😕 ,já přišla,šla na recepci,řekla co chci a hned mě vzali. Šla jsem jen na odběry. Jen si vzpomínám,že tam v levo seděla nějaká mladá paní-tuším že hnědé vlasy?,možná měla i dítě-přiznám se že jsem se tentokrát moc nerozhlížela,protože jsem hned šla do té ordinace nebo co to je 🙂