Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

anubis
6. říj 2013

Já jsem přešla z Pražského Gennetu, k dr.Mokré a povedl se nám hned první pokus,v září první návštěva a v listopadu už jsem byla těhotná,a to jsem stihla i hysteroskopii a ještě mi sháněli dárkyni. Takže za mě dr.Mokrá ano,vím,že někomu nesedí,ale já k ní nemám sebemenší výtku,dala mi na sebe mobil a když jsem cca v 7tt začala krvácet,volala jsem ji i o víkendu a dokázala mě tak nejak uklidnit,volala i zpátky a hned v pondělí ráno mě vzala,aby věděla.Tak držím palce,ať se vám taky zadaří...

megara
8. říj 2013

@anubis Liberecký Gennet mě čeká poprvé 14.10., takové pozitivní informace mě těší 🙂 Děkuji za zvednutí nálady 🙂

jilu04
9. říj 2013

Ahojky, no nějak se rozchází naše představy o postupu, připadá mi, že to všechno hrozně protahuje. Už tam chodím od srpna a pořád se nic neděje, i kyž jsme oba podle všech výsledků v pořádku a nejvíc mě dostala její slova, že když jsme čekali už 4 roky, tak to ještě chvilku zvládneme. Nevím, asi nejsem standartní pacientka, která ná gennet jako poslední šanci na to mít dítě a nějak jí to nesedí. J tam jdu taky v pátek, tak mi pak písni dojmy, jestli se ti bude chtít.
@megara

megara
15. říj 2013

@jilu04 Ahoj,tak já jsem po první konzultaci v Gennetu v Liberci.Doktorka mi přišla milá,ale byla to naše první konzultace tak uvidim.Jelikož jsem to ráno před konzultací dostala,tak jdu hned následující den na krev.Dál mě doktorka objednala na hydrolaparoskopii,snad si to pamatuju dobře na 23.10. a nějak na konci listopadu nás čeká genetická konzultace.Takže to tam na nás doktorka takhle vybalila a my odtamtut šli lehce překvapení,ale i naladění že se začne už něco dít. Jelikož je nám už 32 oběma,tak bychom se rádi někam pohnuly.Tak dej vědět jak si dopadla v pátek,pokud budeš chtít 🙂 🙂

megara
15. říj 2013

@megara Ještě jsem se zapoměla zeptat,jak se rozcházejí vaše představy?

jilu04
15. říj 2013

No už mám nějaký vyšetření a zákroky za sebou a ona mě na ně chtěla posílat znova po 2 měsících, ale už je to v pohodě, nějak jsme si asi ten den nesedly. Byla jsem u ní v pátek a včera a zase to bylo dobrý. A jak zapůsobila na tebe?

megara
15. říj 2013

Paní doktorka byla milá, vstřícná a vychrlila na nás všechny informace, jaké všechny testy budeme potřebovat, až nám z toho šla hlava kolem 🙂 . Řekla nám, že se nejdříve udělají testy a pak se uvidí co se bude dít, to je myslím logické než se do něčeho bezhlavě pouštět. Snažíme se sviště víc jak rok a půl a ráda bych se někam posunula.Tak hlavně, že jste nakonec shodly a dospěly k společné řeči 🙂 to je nejdůležitější.

jilu04
15. říj 2013

To jo. Neboj, určitě vám to taky dobře dopadne a vše bude ok. My to tak nějak zkoušíme 4 roky a během tý doby jsem 2x potratila a přišla o jeden vaječník, takže taky radost, ale hlavní je neztrácet naději, ta přeci umírá poslední.

megara
17. říj 2013

To je mi líto, co jste během těch 4 let zkoušení zažili, teď už vás čekaji samá pozitiva když jste si negativa ji vybrali 🙂 Já se nikdy neotěhotněla :( pokud jsem neměla antikoncepci tak sem skoro nemenstruovala,což bylo taky supr. Takže doufám jen v to nejlepší, klidně bych brala i dvě štěstíčka najednou 🙂

jilu04
17. říj 2013

To víš, že už to bude v pohodě u vás a půjde to jako na běžícím páse, já měla podobný problém s menstruací, ale pak se mi to samo upravilo. To ti věřím, že bys brala i dvě nejednou, to já taky, snad se brzy dočkáme. Včera mi paní doktorka posílala na pojišťovnu žádost k IVF, tak snad to schválejí a budeme moct v listopadu začít.

jilu04
17. říj 2013

Jedna kamarádka mi poradila si koupit Inofolic a brát to, tak jsem začala a paní doktorka mi to i schválila, že je to prý dobrý, tak to taky zkus, třeba ti to trošku pomůže.

01matyna
17. říj 2013

ahoj holky,chci se zeptat před pěti lety jsme podstoupili ivf mame jedno zlatíčko,od té doby jeden ket neuspěšný,po vánocích se chystáme na celý nový pokus ivf muj gynekolog mi posledně řekl že to zkusíme tentokrát v genettu v liberci,změnilo se od té doby něco před dvěmi lety jsem za léky od pojištovny doplácela 5000 kč není to ted třeba levnější,taky je mi 35 let podaří se to i v tomto věku nebo jsem na to už stará?nechci to vzdát druhé dítě je muj velký sen

jilu04
18. říj 2013

Ahojky, já zatím nic moc nevím, ale celý ivf cyklus mě čeká od listopadu, takže ti pak můžu dát vědět. Můžu se zeptat, kam jsi chodila předtím a na kolikátý pokus se vám to povedlo?

megara
18. říj 2013

Tak já se na ten Infolic zeptám v lékárně. Mě zase sestřička u obvkďáka řekla,že nejlepší je na otěhotnění je dostat naušnice,tak to doma naznačim a uvidíme 😀 Určitě to pojišťovna schválí a pak se do toho můžete pusti.
Já v tomhle neporadím,mám za sebou teprve první konzultaci. 🙂

jilu04
18. říj 2013

Teda to budu muset taky vyzkoušet, už jsem dlouho nic nedostala. Mě to do tý genetický konzultace taky připadalo strašně dlouhý, ale pak už to utíkalo jako voda, nejlepší na zkrácení času je dovolená.

megara
19. říj 2013

Dovolenou budu mít na konci listopadu,uz se těšim. V týdnu kdy mám dovolenou mám i tu genetickou konzultaci,takže budu mít na všechno klid.A hlavne budu dělat věci do školy,abych pak mohla v klidu těhotnět a nestarat se o školu. 😉

jilu04
19. říj 2013

Tak to je dobře. Ty někam chodíš do školy nebo jsi učitelka? Neboj, na tý genetice je strašně moc fajn paní doktorka Křečková, nám hnedka na začátku řekla, že bude jen chválit a taky že jo, všechno nám řekla, vysvětlila a popřála moc štěstí.

megara
20. říj 2013

Chodim do Liberce na Technickou univerzitu, studuji obor penitencirní péče. Dodélávám si vzdělání, už jsem ve 3 ročníku,takže finišuju,snad ze mě bude v červnu ten bakalář.
To sem ráda že je paní doktorka hodná,snad taky uslyšíme samé pozitivní informace 🙂

jilu04
22. říj 2013

Teda, tak to budu držet palečky, aby to vyšlo v červnu.Třeba to už bude s pupkem. Neboj, určitě bude i vám říkat jen samovou chválu a pozitivní informace.

megara
22. říj 2013

To by bylo dobrý 😀. Zítra mě čeká to laparo vyšetření a drahou polovinu spg. Tak snad stačíme ráno přijet včas 🙂 páč ráno končím noční.

jilu04
22. říj 2013

Jé snad taky nepracuješ v špitále? Tak budu držet pěstičky, ať vám to dobře dopadne.

megara
24. říj 2013

Ne ne, jsem policajt. Mám za sebou hydroskopický zákrok. Měla jsem štěstí a šla jsem první na řadu. Anestezioložka byla příjemná a milá,stejně jako sestřičky.Pak přišel doktor Petr,všechno mi vysvětlil a řekl co doporučují a pak se šlo na věc.Po zákroku přišla paní doktorka Mokrá a řekla mi že našli v břiše endometriozu a srůsty a to asi způsobuje ty moje poruchy ovulace,tak nevim.19.11. jedu na kontrolu,tak sem zvědavá co mi paní doktorka řekne.

jilu04
25. říj 2013

Tak to je fajn, že jsi jinak v pořádku. Endometrióza dokáže nadělat pěknou paseku, ale naštěstí se to dá léčit a odstranit, takže určitě bude vše o.k.. Já si budu příští týden volat, jetli nám to pojišťovna schválila a když jo, tak si 13.11. začnu píchat injekce , tak nějak tajně doufám, že si k vánocům dáme pod stromeček první ultrazvuk prcka.

megara
26. říj 2013

Já doufám,že budou vědět jak s tou endometriozou zatočit. Určitě vám to schválí, a pak můžeš začit stimulovat a v neposlední řadě si nadělit ultrazvuk s prckem pod stromeček 🙂 To už máš i injekce doma? Takhle dopředu? Určitě by ti doktoři nedali injekce dopředu kdyby si nemysleli,že ti stimulaci pojišťovna schválí.

jilu04
26. říj 2013

To víš, že se s tím dá něco dělat, někdy to stačí jen laparoskopicky vypálit a je klid, ale záleží to na rozsahu. No zatím je doma nemám, jen jsme se o tom bavili s paní doktorkou na kdy by to tak přibližně vyšlo.

megara
26. říj 2013

Ahááá, i tak je dobře že to máš s doktorkou domluvený,a až to schválí pojišťovna tak to hned vypukne, a pak už nic nebrání tomu utz prťouska pod stromeček 🙂

jilu04
29. říj 2013

Tak jsem dneska volala do gennetu, máme to schválený a zítra si jdu pro rozpis léků. Jsem trochu nervózní, ale těším se, jaká na nás čeká snad na konci odměna.

jilu04
30. říj 2013

Tak léky mám doma, už jen počkat na MS a může se začít píchat

jilu04
30. říj 2013

A jak jste vy daleko?

megara
31. říj 2013

Tak to je fajn,že už máš všechno doma a může to všechno vypuknout. To je úžasný,že už nékam směřujete. My jdeme na kontrolu po tom laparu 19.11. takže do té doby stojíme a čekáme,což mi je trochu líto,páč mě strašně začíná str*t šéf a nejradši bych zůstala doma abych na něj nemusela koukat. 😠