Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
29. lis 2013

@megara Jo tak co se týče takovýhle věcí, tak to taky sežere všechno, jen mu nechutná králík, jehněčí masíčko, konzervy masové a tak, ale jinak taky papá všechno

megara
30. lis 2013

@jilu04 My máme holky na granulích, teď jsme je dokonce změnili,páč té malé přšerce neseděli. Malá je trochu mamut a doktor řekl že je lepší na granulí. Ale jinak jsou opravdu popelnice a snědí opravdu všechno🙂

jilu04
1. pro 2013

@megara Tak to je asi pěknej buřík, co? Mamka našemu pejskovi taky říká mamut, ale to bude asi tím, že je velkej 🙂

limlim
2. pro 2013

Ahoj všem, mám na Vás dotaz snad mě někdo z vás poradí. Rok a půl se snažíme o mimčo tak jsem šla k dr. udělala mě prohlídku a řekla, že jsem v pořádku a že manžel má jít na SPG do Lib. Gennetu , výsledky jsou poměrně špatný a návrh je (ICSI). Za týden jdu k dr. s výsledkem z Gennetu. Můžete mě prosím poradit co nás čeká, protože fakt netuším na jakej maraton se mám připravit. Dík 🙂

jilu04
2. pro 2013

@limlim Ahojky, vítej mezi námi, já dourám, že ti dostatečně poradím. Klidně už se teď objednej na 1. konzultaci, pokud tam chcete jít, jelikož my čekali skoro měsíc, než nás paní doktorka vzala. Probere s vámi všechny možné možnosti, co vás čeká a nemine, udělají vám nějaké krevní testy včetně genetiky, na kterou se čeká asi měsíc. Během tý doby se asi nějak domluvíte na hysteroskopii (vyšetření dělohy) u tebe a řekla bych, že po té genetice se nějak domluvíte na stimulaci tvých veječníků, budeš chodit na kontroly průbežně, pak ti vajíčka odeberou, spojí je s manželovými spermiemi a za pár dní ti dají embrijka(o). Takhle to zní jako docela masark, ale neboj, není to tak hrozné. 😉 🙂 🙂

limlim
2. pro 2013

@jilu04 Ahoj, děkuji za informace a za přivítání 🙂 , ještě jsem se chtěla zeptat zda se za konsultace a za zákroky platí popř. zda musím mít nějaký (žádanky..od mé dr.) Koukám, že nás toho hodně čeká ,ale snad se zadaří 🙂

jilu04
2. pro 2013

@limlim od obv. gyn. potřebuješ jen doporučení do Gennetu, jinak nic. Za konzultaci jsem vždycky jen platila 30 kč a jinak za zákroky asi 100 kč. Za všechny zákroky týkající IVF jsme platili, až když mi je tam dali, ale je fakt, že jsme měli léky placené poješťovnou, páč jsem nepotřebovala tolik hormonů.

fachy
2. pro 2013

Ahoj, dnes jsem byla na vyšetření u gyn a bylo mi řečeno, že všechna snaha marná (mám PCO, nepomohla operace ani Clostík, nemám prav. cyklus ani po Utrogestanu nebo Duphastonu). Takže jsem dostala doporučení do CAR. Jsme z Mělníka. Ale do Prahy by nás objednali až na březen, tak jsme se objednali do Liberce na začátek ledna. Můžete mi někdo říct, co nás čeká na první návštěvě?

jilu04
2. pro 2013

@fachy Ahojky, popovídáte si s lékařem, domluvíte si vyšetření, vezmou vám pravděpodobně krev na všechna možno možné včetně genetiky a objednáte se na dalčí zákrok nabo konzultaci.

fachy
3. pro 2013

@jilu04 diky za odpoved. Nevis jak dlouho se na vysledky vysetreni ceka?

jilu04
3. pro 2013

@fachy No na ty hormony a takový to základní moc dlouho ne, ale genetika trvá nějak kolem měsíce.

limlim
3. pro 2013

@jilu04 Děkuji za odpověď moc jsi mě pomohla 🙂

jilu04
3. pro 2013

@limlim To jsem ráda 😉

megara
4. pro 2013

Ahoj všem
Vítám nováčky 🙂
@jilu04 Jak ti je? ¨Dlouho jsem tady nebyla. Co mě doktorka uznala zdravou, jsme doma bojovali s malou aby nečůrala všude a pak bylo pondělí a jsem celou dobu v práci. Dnes jsem volala do Gennetu máme schváleno IVF, takže 20.12. jedu na konzultaci a asi zřejmě i pro léky aby to mohlo po novém roce vypuknout. 😀

@limlim + @fachy Jdete k paní doktorce Mokré nebo k panu doktoru Petrovi? Já chodím k doktorce a je moc milá. Já byla 14.10. na první konzultaci a po novém roce bohužel dle výsledků vyšetření nám vypukne IVF. Přesně jak říkala jilu04, na první konzultaci se vás zeptá na rodinou anamnézu a vaše problémy, a udělá ultrazvuk. Záleží na tom jak si na tom s menstruací kvůli hormonálnímu profilu, pak nabírají krev na ten profil , pohlavní nemoce, a genetiku, mě nabírali 4 zkumavky, příteli 3. Na první konzultaci jsme dostali rovnou termín na genetickou konzultaci u paní doktorky Křečkové, je úžasná, takhle pozitivní náladu jsem dlouho neviděla. Pak udělají vyšetření ohledně průchodnosti, záleží na tom co jim odsouhlasíš, paní doktorka vám nabídne různé možnosti vyšetření, s ohledem na narkozu a co je ti příjemné.
Pak proběhnou vyšetření a po něm vás znovu objednají na konzultace. my platili jen při první návštěvě 30Kč, pak u paní doktorky Křečkové 60Kč za každého , je to odborný lékař. Při vyšetření 200Kč, za lůžko po narkóze. Podle výsledků vyšetření vám nabídnou možnosti léčby, v případě IVF se posílá žádost k schválení na pojišťovnu a pak čekáte na schválení, a pak už to vypukne.

Snad toho není moc 😀

megara
4. pro 2013

@jilu04 Holky nosí bundy do zimy páč mi malá trochu přistydla 🙂

limlim
4. pro 2013

@megara Ahoj, děkuji za rozsáhlou odpověď 🙂 Jsem na začátku a teprve ponesu SPG na gyndu. ,ale pokud se budu objednávat do Gennetu tak bych chtěla k paní dr. Mokré. Co kde čtu tak "nás" čekají ještě několik SPG po několika měsících už teď mě to příjde, že to bude asi nekonečný.... ,ale asi ISCI nás nemine výsledky jsou otřesný a každá pozitivní bytost je fajn 😀 takže jsem ráda , že píšeš , že tam někdo takový je 🙂

jilu04
5. pro 2013

@megara Ahojky, zatím mi není nijak, pořád se mi motá hlava, bolí břicho, včera jsem sebou málem sekla, ale jinak to ujde. Test jsem si zkoušela dělat včera a byl negativní, tak jsem z toho byla taková nějaká rozhozená, ale jak říká můj přítel, vše se ukáže až podle krve a když tak máme ještě 3 schovaný. Je to vážně už na palici, kdyby mi aspoň bylo fajn a mohla jsem taky do práce, docela mi to odreagování chybí, ale neumím si představit, že vych se tam někde motala.
Teda tak to mě mrzí, že malá je přistydlá, já tak neměla ráda, když ten náš byl nemocný. Kam chodíte na veterinu?

fachy
5. pro 2013

@megara ja byla v zari na LPSK, vysledky z toho mam, mame i spermiogram, tak snad jim to bude stacit. Jinak jdeme k pani doktorce Mokre.

megara
5. pro 2013

Ahoj všem

@limlim My taky nemáme SPG zrovna nejlepší, čeká nás ICSI alespoň doufám. Zatim jsem se tam s jiným než pozitivním přístupem nesetkala a já k tomu taky tak přístupuji, páč potom co jsem tady na koníovi četla některé smutné příběhy bych se asi zbláznila, prostě myslim jenom pozitivně a je to 😀

@jilu04 Ty už sis dělala testík? Není brzo? Ješte počkej, když píšeš, ze je ti blbě tak to nebude jen tak. Ne? Já myslim že uvidíš dálnici 😀 Chodíme do Sosnové na kliniku k MVDr. Russovi a jeho synovi, jsou skvělý. Angy teď chodí v bundě,ze softschellu a pomalu jí rýma opouští,ale opravdu jen pomalu.

@fachy Jo jo to jim bude stačit a co nebude tak vám udělají znovu. Paní doktorka je moc hodná.

jilu04
5. pro 2013

@megara Já ti nějak nevím, jestli je to brzy, ale je to už na hlavu doma. Ještě že budou teď ty Vánoce a mám se jak zabavit. Tak to jo, já myslela, že chodíte do Liberce. My když je všechno o.k., tak chodíme k nám do Frýdlantu, ale jinak jakmile něco našemu miminku je, tak jezdíme do Liberce na kliniku Nisa. To musí být docela sranda oblékat, tak velkého hafana, co? To víš, že se z toho dostane. 😉 🙂

jilu04
5. pro 2013

@fachy Já taky myslím, že jim to bude stačit. Já byla taky na LPSK v březnu a k paní doktorce jsme se dostali až v srpnu a bylo to v pohodě.

fachy
6. pro 2013

@megara
@jilu04 snad bude 🙂 mám z toho dost obavy, je to nápor na psychiku už teď a co teprve potom...
A Vy jste v jaké fázi?

jilu04
6. pro 2013

@fachy To mi povídej, je to strašné, když nevíš na čem jsi. Já jsem ve fázi čekání po transferu na ortel a zatím podle testu z moči se ukazuje, že tam nic není, ještě že v úterý už jdu na krev a dozvím se konečně na ček jsme doopravdy, i když se pomalu smiřuji s tím, že tenhle pokus nevyšel.

fachy
6. pro 2013

@jilu04 budu moc držet palečky, aby to vyšlo

jilu04
6. pro 2013

@fachy Moc děkuji 🙂

petra49
6. pro 2013

Holky jdu Vás podpořit. Mám z Gennetu v Liberci dva krásný kluky. Tomášek 3 roky a 4 měsíce byl na první pokus vždy jsem vkládala 2 vajíčka, pak z 6 mrazáčků se nám nic nerozmrazilo. Druhý IVF syn teď je mu 10m taky vyšel hned, nic na zamražení nám nezbylo, ale podruhé jsem měla hnusný OHSS a skončila na 3 týdny v Jablonci ve špitále. Tak přeju hiodně štěstíčka ať Vám to všem vyjde.

jilu04
6. pro 2013

@petra49 Moc děkujeme, Můžu se zeptat, jak ti bylo to tom prvním ET fyzicky?

petra49
6. pro 2013

fyzicky mi nic nebylo, cítila jsem se dobře

jilu04
6. pro 2013

@petra49 Tak to muselo být fajn, Mě se pořá motá hlava, jsem nafouklá jako balon a docela mě bolí břicho, myslíš, že je to normální?

petra49
6. pro 2013

jj, hlavně hodně pít a jíst ty bílkoviny abys neměla OHSS