Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
2. led 2014

@megara jak to děláš? to já bych taky brala.

jilu04
2. led 2014

@hudala no to mě možná vyjde na konec ledna druhý pokus transferu.

megara
2. led 2014

@elysion Taky se krotím v jídle, ale nijak zvlášť to neřešim, má střeva to řeší za mě 😀

elysion
2. led 2014

@megara Taky bych chtěla mít chvilkama takový střeva 😀

megara
2. led 2014

@jilu04 Tak to bude fajn, když ti vyjde KET na konec ledna to budeme všechny jen kousíček od sebe 😀

elysion
2. led 2014

@jilu04 Já jak tady na tebe koukám tak mám dojem ,jestli sem tě někdy ve Frycku nezahlídla si mi nějaká povědomá ,ale nejsem si tím jistá 😀

megara
2. led 2014

@elysion Je to s těma střevama hezký, že je hned všechno pryč, ale musím být kvůli tomu neustále ve střehu a to je hrozný 😀 😀

bonifac
2. led 2014

@hudala ja zacinam stymulovat 8.1. A nekdy kolem 20. OPU
@jilu04
@elysion
@megara
Ja mela nedobrovolnou fietku, sem sama bakterie, tsk se mi ta prvni uhnizdila v brisku, 23.v noci se mi pokusil emigtovat zlucnik krkem, k tomu behaci a uz to bylo... na jidlonani pomysleni :D
Ale neco sem shodila i po HA coz je zajimavy...ja kynu i ze vzduchu....

jilu04
2. led 2014

@elysion jé a ty jsi taky odsud?

cicinky
2. led 2014

@jilu04
Ahoj, můžu ti říct, že jsem už tak rozpícháná od Clexanu, že si nepřipouštím Menogon, včera jsme si píchala první a nic moc příjmeného, dnes to mám bolestivé, už nevím, co na sebe navléct, dost jsem se nafoukla (cca 4 cm v obvodu navíc - vypadám jak těhu), ješt 4x a jdu na UZ, tak snad pak už mi dají pokoj

@bonifac
Píchaní se vůbec neboj, říkám si u každého v pichu, je to pro mimi ne pro krásu, je tedy pravda, že muž na mě vždycky kouká a vypadá, že to s ním sekne, ale včera mi pomáhal i s přípravou koktejlové injekce 😀
První injekce jsem se hrozně bála a ještě jsem na to zůstala úplně sama, bylo to hrozný, teď, když mě někdo z rodiny vidí, jak si to píchám, tak se mě obdivují, že jsem jak profík...

Holky vím, že je to hrozné, ale zkuste si najít nějaký další koníček, něco, co vás totálně dostane a budete na to chtít myslet, i tohle Vám pomůže 😉 nebo dovolená u moře, prostě cokoliv, co by trošku to vaše trápeníčko zmenšilo a vám oběma pomohlo k mimískovi 🙂

megara
2. led 2014

@bonifac Tak to tě lituju, s tím bacilem to je hrozný a ještě žlučník do toho, no děs běs ☹

cicinky
2. led 2014

@hudala
začala jsem se stimulací včera a 6.1. jdu na UZ, pak už na ICSI

jilu04
2. led 2014

@cicinky však my už to máme doma naplánovaný celkem jasně, dokud se tyhle 3 nechytí, tak ne to kašlem, začnem chystat svatbu a půjdeme do adopčátka, takže už to nějak neřeším a hlavně se teď šíleně těším, až se vrátím do práce.Jak mě se po ní stýská.

elysion
2. led 2014

@megara No tak to být neustále ve střehu ti teda nezávidím to aby se bála venku třeba pustit ducha 😀 dělám si srandu se střevama není asi žádná sranda 😉
@bonifac Tak to jsi neviděla ještě mě,to bys teprva viděla kynutí ze vzduchu 😀 si dělám prdelky a přitom sem na sebe nasraná jak teď vypadám 😖

@jilu04 Ne ne nejsem jezdím do práce do Frycku ale třeba sem tě někdy na náměstí ve Frycku zahlídla fakt nevím,ale připadá mi že sem tě už někde viděla jinak pocházím původně z N.M pod/smrkem

jilu04
2. led 2014

@elysion no tak to asi budeš znát rodinu mého přítele, on totiž odtamtud pochází

elysion
2. led 2014

@jilu04 co ty víš třeba se po svatbě hned zadaří a ještě k tomu přirozeně takových případů už taky bylo několik,sem zvědavá jakej případ budu já 🙂
Proč by jste se na to měli už vyprdnout a přemýšlet o adopci,vždyť nějaké možnosti ještě máte a věkem si na tom taky dobře.

cicinky
2. led 2014

@jilu04
Moc moc a moc ti to přeji!!!!!
Zrovna jsem se dívala na tvou fotku lásek tvých, tak si představ, že já mám o jednu chlupatou berňáčkovou kuličku navíc (máme 2 kluky Jonáška a Fandu), taky ten tvůj miluje děti?
Ti naši jsou s dětmi úplně boží a hrozně rádi se fotí, už se těším, až budu mít svého mimíska a bude s s klukama hrát 🙂

elysion
2. led 2014

@jilu04 No v Nováči znám hodně lidí,ale spíše od vidění než od příjmení.

jilu04
2. led 2014

@elysion třeba to vyjde, uvidíme, necháme se překvapit, co pro nás má osud nachstáno. Já jsem nějak v takovýhle věcech realista, proč budu strkat statisíce do nevydařených IVF a dalších několik let se psychicky hroutit a nakonec skončit někde v blázinci, když si mužu adoptovat jedno krásné miminko, kterému dám lásku a všechno to, co bych nastrkala do neúspěchu a zoufalství.

@cicinky To jo je to miláček, zrovna nedávno jsme tady měli 2 mimča a on byl naprosto báječnej, pořád je hlídal, když nějak zavrněli, už tam byl. A máte je v bytě nebo venku?

hudala
2. led 2014

@jilu04
@cicinky
@bonifac
@megara Tak já jdu teprve 20.1. na první prohlídku po více jak 2 letech a po 1 úspěšným IVF. Jsem nervózní ale natěšená. Holky, máte některá muže s hodně špatným spermiogramem?

cicinky
2. led 2014

@jilu04
Oba venku na zahradě, někdy se nám pěkně porvou, tak je musíme rozděli, ale jak přijdou děti, tak jsou miláčkové 😝

@hudala
Můj muž má spermio v limitu, ale já bych na to spermio moc nedávala, protože jedné paní řekli, že její muž má slabé 1% spermio a mají už 2 capartíky 🙂

jilu04
2. led 2014

@hudala Tak to budu moc držet pěstičky, aby to zase vyšlo hnedka na první pokus. S tím spemio ti nepomůžu, ten můj je v pohodě. Můžu se zeptat, jestli jsi něco speciálního dodržovala po nebo před ET, aby se to chytilo?

bonifac
2. led 2014

@hudala uspesna hned napoprve?🙂 tak to uz jres na jistozi vid ;)

jilu04
2. led 2014

@cicinky tak to musíte mít zahradu taky pěkně velkou, co? My toho našeho ozmazlence máme tak nějak na 3/4 doma a zbytek venku, je to hroznej mazel.

bonifac
2. led 2014

@cicinky
@jilu04
Segra ma 15ti mes holcicku a koliaka... ten ted pekne trpi, je zaky napul doma napul na zahrade a ale co mala chodi, je rad kdyz muze byt venku, on je takovej mouchy sezerte me, vita tak ze dvakrat placne ocasem o zem :D tvari se ublizene a utika...
Ja uz se bojim jak to bude vypadat u nas doma... ausik je jen velnu, jento hyperaktivni pako, miluje deti ale nejlip kdyz je muze povalit a pokryt vrstvou slin :D a cuba co je vevnitr tak ta se tvari nestatne uz kdyz si povidam s kockama...ta bude mit depku az bude mit doma "vetrelce"
:D

cicinky
2. led 2014

@bonifac
Zvířata na děti reagují trošku jinak, tak snad i u tebe to bude dobré 🙂
Já mám doma ještě kocourka a želvičku (u té jediné vím, že jí nějaké mímo moc brát nebude), u kocoura jsem docela zvědavá, ale on je takový docela pohodář, tak snad to bude ok 🙂

bonifac
2. led 2014

@cicinky mo u nas to bude v tom poctu celkem zajimavy :D

cicinky
2. led 2014

@bonifac
😀 bude to v klídku, uvidíš 😉

bonifac
2. led 2014

@cicinky hele v klidek ani nedoufam 😀 staci mi kdyz to vsechno stihnu, nikdo nebude zdrhat a dite bude pokud mozno co nejmene oslizle :D

hudala
2. led 2014

@cicinky Fákt? Tak to je krásný.
@jilu04 Nic spešl jsem nedělala. Normálně jsem chodila do práce a jen jsem možná víc odpočívala. Netahala jsem těžký věci, ale to je samozřejmý 🙂 jo a hlavně jsem si nepřipouštěla možnost, že by to nevyšlo 🙂
@bonifac No, na jistotu moc ne. Manžel měl špatné spermio a tak jsem si připlatili za PICSI, z 15-ti se nakonec udrželo jen jedno (ani na zmražení nezbylo). Teď má manžel o 50% spermio ještě horší a tak doufám, že to na to jedno bude stačit...