Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
2. led 2014

@bonifac teda to to naše dělo vítá taky stylem, že by nejradši každýho povalil a pořádně olízal, to já jsem na to taky zvědavá, i když jak tady byli děcka, tak je to zlatíčko, je hrozně hodnej, to samý je i když přijde sousedka s dětma, ty už jsou trochu větší (5 a 3) a je to to samý, hraje si s nima, nechá si líbit úplně všechno snad a už jsme ho i kolikát chytli při tom, když malá chtěla jít v létě k nám do sklepa, kde jsou chody, tak za ní utíkal, zastavil jí a začal štěkat.

cicinky
2. led 2014

@bonifac
😀 nejlepší odpověď dnešního dne 😀

Já už bych si víc přála mít za s sebou celé toto martírium injekcí a prášků, dnes jsem z toho tak unavená ☹

bonifac
2. led 2014

@hudala kdyz mate PISCI tak se proste vxbere ta nejstatecnejsi 🙂
Manza taky nemel kdo vi jaky vysledek.prvni v poho, druhy nic moc...ale hlavne protoze je kurak.Doporuvili nad ISCI ale jdeme do PISCI ... kdyz uz to szoji taiovy prachy tak abysme zvydili sance 🙂

jilu04
2. led 2014

@hudala tak to je fajn, já jsem teď byla doma a teda bylo to hrozný, už se těším do práce ai po dalším ET, budu chodit do práce, doma je to na palici. Neboj, uvidíš, že se tam nějaká ta spermijka najde, aby byl další prcek.

bonifac
2. led 2014

@cicinky chapu, taky uz se tedim az budu curat na papir.... ty hormony nam davaj na prdel...
@jilu04 no my , ame velkyho adoptovanyho tak je takovej nevycvalanej, s detma je skvelej ale skace a obcas nechtene drapne... zato se staryma lidma je jako beranek, uplne se jim prizpusobi, neskace, jde pomalicku...clovek by ho nepoznal... doufam ze takovy bude i s prckem, ja ho znam jen s vetsima detma kolem 13ti a s tema radi jak cerna ruka

cicinky
2. led 2014

@hudala
Opravdu, měl 1% na spermiu a dítka mají 🙂

@jilu04
Jsou u mých rodičů, hlídají mi maminku, a mají hodně prostoru, ale taky se sejří domů a oba jsou neskutečně mazlivý, když je mamča nemocná, tak bulíkují za dveřmi a chtějí za ní...

hudala
2. led 2014

@bonifac No nevím nevím, ale budeme doufat, že to vyjde. Mojí mamči známá má z 1 IVF prcka a další 2 pokusy jim nevyšly a tak jsem trochu nervózní. Hlavně když se manželovi ty spermie tak zhoršily. A špatný je má hlavně proto, že má cukrovku ☹
@jilu04 tak to ještě nic není, počkej až tě nechají na rizikovým. To se teprve budeš nudit... 🙂 nebo alespoň mě nahnali hned na rizikový...

hudala
2. led 2014

@cicinky Tak to je povzbuzující 🙂 ještě že ta medicína tak pokročila.... já teď manžela dopuji vitamíny a doufám, že to k něčemu bude dobrý.

cicinky
2. led 2014

@bonifac
Další věcí je, že hormony, kterými nás dopují, jsou rakovinotvorné, což nám nikdo jen tak neřekne, do doby, než skončíme na kapačkách v nemocnici... njn, ale zase je to pro dobrou věc "MIMINKO"
Mě by jen zajímalo, co mám dělat s tím nafouklým bříškem, je tak nechutně velké a pevné, chjo ☹

cicinky
2. led 2014

@hudala
Snaž se mu dávat co nejvíc přírodních vitamínů, ale bacha, ať to nepřeženete, až se ti z toho pak necvakne na hajzlíku 🙂 😀
Jo a pivečko je povzbuzující 😉 ... s mírou

bonifac
2. led 2014

@hudala jestli jo cpes vytaminky, bude to dobry 🙂

@cicinky zkouselas ocistnych par dnu?? I kdyzbono to ted s tema injekcema taky nejde... 🙄
Rakovinotborny je dneska vsecko... to si nepomuzem... ja nas laduju kurkumou, lnenym olejem, cesnekem, zensenem...a bio potravinama...snazim se ten vliv moderni doby ttochu zvratit.

cicinky
2. led 2014

@bonifac
To je taky pravda .. co dnes není o rakovině, že:! 😒
zkoušela jsem snad už všechno a čím víc makám na tom, aby mi kleslo, tím víc se nafukuju ☹
Mužský si ze mě dělá srandu, že za chvilku bude chodit na nákupy s koulí 😝

bonifac
2. led 2014

@cicinky to je taky peknej drzoun :D to se bojim ze sleze pred tim nrz zacne rust to spravny :(

cicinky
2. led 2014

@bonifac
Mám doma vtipálka 😀, on si mimi moc přeje a říká, že si jdeme po UZ pro mimi a jediná naše hádka je o to, zda to bude holčička nebo chlapeček (já bych ráda holčiku, on kluka) 😝 ...
I kdybych byla jak koule, za cenu miminka, tak budu jak koule 😀 a budu na to hrdá 😅

bonifac
2. led 2014

@cicinky tomu se rika bejt vymodlena koule :D
Manza chce od kazdeho jedno tak se nehadame :D

cicinky
2. led 2014

@bonifac
Vzhledem k mému věku, budeme rádi za jedno mímo 🙂
Na druhé zatím nepomýšlíme...

jilu04
2. led 2014

@hudala neboj, uvidíš, že to bude dobrý, třeba se tam někde někdy potkáme. Já věřím tomu, že tenhle rok bude mnohem lepší, teda aspoň u nás to tak funguje, že to je ob rok. Až bude konec roku, tak se všechny těmhle obavám zasmějeme s miminkama v náručíl 😉

hudala
2. led 2014

@cicinky my jsme zkoušely Fertilman, teď má kyselinu listovou a zinek. Jinak pivo nemůže, kvůli cukrovce.
@jilu04 Já jsem říkala manželovi že příští rok bych už ráda na Vánoce držela miminko 🙂 jen nevím jak to stihneme. Koncem září jdeme teprve na první návštěvu. Ale tak dcerka přišla na svět o 3 týdny dřív a tak pokud to dáme a nebude to coural(ka) tak by to mohlo vyjít 🙂 a jestli tam budeme chodit tak často jako minule tak se tam třeba opravdu potkáme 🙂
Jo a s manželem jsme řekli, že kvůli financím zkusíme další pokus, ale ten třetí už nedáme. Pokud to nevyjde, budeme o to víc rádi že nám to vyšlo jednou 🙂

jilu04
2. led 2014

@hudala neboj, určo to vyjde, my jsme si taky říkali, že jelikož máme v plánu ještě letos svatbu, pokud nevyjde tohle, tak toho na chvíli necháme a dáme si žádost do adopce, je to vážně finančně náročný, i když si to hodně lidí neuvědomuje.

hudala
2. led 2014

@jilu04 Manžel moje nadšení stále a statečně krotí, ale já stejně pevně doufám že to klapne 🙂 co jinýho mi zbývá než být optimistická 🙂 jo, spousta lidí si myslí, že je to zadarmo. Vždyť přece 3 pokusy hradí pojišťovna, ne? A já jim pak musím vysvětlovat za co jsme teda zaplatili těch 25 tisíc. Jo a nejlepší je, když mi někdo řekne, že je to proti přírodě. A to mám být raději celý život bez dětí proto že mi to přirozeně prostě nejde? Některý lidi prostě nechápu. Tchýni se to taky nezamlouvá, prý už máme malou tak co. Sama má 3 děti a tak by to mohla pochopit, ne?

cicinky
2. led 2014

@hudala
Teda zrovna tchýně by tohle pochopit měla...
Nikoho nenapadne, že některé zákroky neplatí pojišťovna, ale pěkně my a z vlastní kapsy...

elysion
3. led 2014

@jilu04 Tak já určitě adopci neodsuzuji,když se někomu nedaří několik let tak proč nejít do odopce a vůbec jestli ten pár nemá ani jedno dítko...Já už jednoho puberťáka z prvního vztahu mám...Současný přítel ještě děti nemá,do darovaných vajíček nebo adopce by jsme ani jeden nešli...Kdybych neměla ani jedno dítko určitě bych mluvila jinak a s radostí do nějaký adopce šla...Ale držím moc palce,aby to vyšlo a ty jsi nemusela nic takového podnikat

bonifac
3. led 2014

@elysion
@cicinky
@hudala
@jilu04
Lidi jsou pitomy...musime to brat s nadhledem...my to moc nesirime, nemam rada kdyz se me nekdo vyptava... a toho vysvetlovani proc je to lepsi nez cekat a doufam ze to treba jednou vyjde... rekla sem to segre, je o sedm let starsi a ma prvni dite, vzdycky rikala ze deti nikdy nechce...tak po trivitce zmenila nazor a to ji uz ve 20ti rikali ze by uz mela bejt v tom.... pak se zmenilo obecne mineni v kolika letech by meli mit zeny prvni dite a me jeste dnes moje mama tvrdi ze bysme meli dat nejdriv dokupy barak, nasetrit a kdo vi co....jak se dozvedela ze jdeme do ivf , doslo ji ze nema smysl odpotovat.... jen me to mrzi...zrovna s rodinou bych to klidne sdilela... protim to vi jen par kamaradek...

jilu04
3. led 2014

@hudala Vůbec nic si z nich nedělej, u nás j to naopak, Tchýně nás podporuje, zato naši tomu moc neholdují, prostě to máme jjinak. Mamka to vidí třeba, že ségra to taky zkoušela přes IVF a nepodařilo se a pak se jí to povedlo přirozeně, takže pořád poslouchám, ať to taky necháme přírodě.
@elysion To já taky doufám, že se nám to vyhne, ale víš jak, vždycky je lepší mít v záloze něco, čím se můžeš odreagovat.
@bonifac To mě moc mrzí, že to takhle mají vaši, naši jsou tak nějak jiní, i když možná stejní, mamka mi dokonce řekla, že když si nějaké adoptujeme, tak ho nebude mít ráda, protože nebude naše vlastní, tak jsem to ořvala a bylo. Někdy je to s tou rodinou těžké.

bonifac
3. led 2014

@jilu04 clovek ma obcas pocit ze se narodil do spatny rodiny vid?? Ja sem taky takova "kukacka" nikdy sem nasi rodinu nechapala a oni nechapali me... taky dneska ziju 150km daleko.... segra je diametralne odlisna...a taky zije s nasima ve dvogeneracnim dome a je porad u nich...ja sem jako na trni uz po par hodinach navstevy 🙂
Nase mimi budou vidat taky minimalne narozdil od segry male kterou chte nechte maji cely den "na krku".... sem docela zvedava v jake situace se to uednou vyvine 🙂
Navic adoptivni nebo ne, bude vase v obou pripadech

jilu04
3. led 2014

@bonifac To mi povídej, ségra našim už způsobila tolik starostí a všeho, že to nechápe asi nikdo a ona z nich nejen že pořád tahá peníze, dokonce jí asi ani nevadí, že se kvůli ní naši hádají a podobně. Někdy bych jí nejradši úplně vymazala ze svého života, ale je to moje ségra a mám jí svým způsobem ráda. Však my od nich taky bydlíme 100 km a mě to vyhovuje. Zatím co ona to má tak 30 km a mají jí tam i s malou pořád a samozřejmě je to jejich první vnouče, tak jsou z ní celý poprděný a kupujou jí všechno nač si ségra vzpomene. Máma adopci postě nějak neschvaluje a taky mi to dává dost najevo, je to smutný.

hankamisa
3. led 2014

ahojky. snažíme se o mimi ale zatím bez uspěchu. jsme tak daleko,že nám dr. doporučila jít do caru. nevíte kolik se v liberci pohybuje cena iui a ivf?

bonifac
3. led 2014

@jilu04 to je zvlastni...pochopim ze to nekterym chlapum nejde pres ego, ze by melibdoma dite co nema jejich geny ale jako zenska by to mela brar... 🙄 ale ono az to miminko donesete domu at adoptivni nebo ne tak z nej budou taky cely pryc 🙂

jilu04
3. led 2014

@bonifac to já vím, však jsem jí taky řekla, že jestli s tím nesouhlasí, tak je to jen její problém a já se tím řídit nebudu. Doufám, že to teda tak nedopadne a ty naše zmrzliny se chytnou.

jilu04
3. led 2014

@hankamisa Ahjojky, my jsme nedopláceli za léky a za IVF jsme platili 16630kč.