Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
11. led 2014

Jen mám chutě,tak se futruju zeleninou abych nebyla větší buřtík 🙂

bonifac
11. led 2014

@megara noo jedno z toho asi bude překlep...radši bych si zavolala na jedno z těch nouzovejch čísel

bonifac
11. led 2014

@megara já sem taky jako ponrava... Naštěstí doma mám jen ovoce,tofu a vejce 😀 do krámu daleko a seno nejim tak se spokojim s tim co je 😀

megara
11. led 2014

@bonifac asi máš pravdu je lepší tam zavolat 🙂

bonifac
11. led 2014

@megara kdyby to bylo buď v den kontroly nebo den po je to fuk,takhle bys mohla prosvihnout den ...🙂
Já sem zase zmatená z toho kdy budu tu druhou pichat jestli je cyklus označení stimulace nebo normalni cyklus ale asi ten stimulacni v tomhle případě...

megara
11. led 2014

@bonifac ja myslim že to bude označení stimulace. Zítra dopoledne tam zavolám, ale dneska už se mi nic nechce 🙂

bonifac
11. led 2014

@megara jooo mám podobný pocity 😀

bonifac
11. led 2014

Tak sem dámy právě byla nařčrna, že mám hormony na houpačce 😀 Manžel má otekly oko tak sem mu nabízela obklad a napominala ho ať si ho nežmoulá... Taky sem mu nabízela jídlo jaký chce nebo jestli nechce džus... Načež se začal hrozně smát a ze prej sem jako jeho máma.
Taky ze prej budu skvělá máma 😀
No a potom co to řek se mi vlily slzy do oči 😀 Sem fakt hromonalní bomba teď :-P

megara
11. led 2014

@bonifac no tak to máš dobrou hormonální houpačku 😀 😀 já sem se v práci jen jednou rozčilila a kluci mi hned říkali jen klid jen klid, zklidni hormony 🙂
S holkama jsme snědli druhou pulku stěn perníkové chaloupky a už mi zbývá jen střecha a sněhulák 🙂 žebračky mě pořád hlídají co jím, i to zelí se mnou jedli 🙂

bonifac
11. led 2014

@megara Juuu zeli!!! Mám tady od tchanovcu.... To je nápad 😀
Hele koukám na vyprávej a co díl bulim... A to dnes zvysuju dávku gonalu 😀

megara
11. led 2014

@bonifac já taky dneska budu píchat větší dávku puregonu 300 jednotek a zitra to samé,proto musím zavolat dopoledne jak to mám večer píchnout ať něco neprojedu. Podle kontroly UZ jsem měla dohromady 8-10 folíků,takže mi Dr. zvedla dávky na těch 300:

bonifac
11. led 2014

@megara hmmm 300 to mas jednou tolik co ja, to je slusny... ale jestli se takhle pekne tvorej tak to bude v pohode ;)

cicinky
11. led 2014

@bonifac v jednu chvíli se chtěl muž také stěhovat, dokonce řekl, že jeho babička 80ti léta je proti mě slaboch 😀
@megara okamžitě bych volala dr. Všechny léky a injekce musí být přesně. 😉

megara
11. led 2014

@cicinky budu volat zítra dopoledne,koukala jsem do té tabulky a instrukcí pod ní a snažila se něco vyčíst ale nic sem nevyčetla a tak budu zítra volat,dneska se mi opravdu nic dělat nechtělo a to sem se měla učit do školy na zkoušku a radši jsme šla s holkama ven 😀

megara
11. led 2014

@bonifac nejdříve jsem měla 150 pak 225 a teď v sobotu a zítra píchám 300 ,úplně cítím jak mi pracují vaječníky 😀

cicinky
11. led 2014

@bonifac
Tak je mi po odběru velice dobře, trošičku bylo nepříjemné tahat tampón, a dlouho po propuštění se mi chtělo spát, tak že jsem hajinkala i po cestě domů, cca 20 minut 😀 a pak až do odpoledne, mám trošku zelenobílou barvu, ale to se zítra srovná, vůbec nic nesmím dělat, jen chodit na záchod a hoooodně moc pít. Od zítra mám vkládat tabletky přímo do ... a to po 8 hodinách a ve středu či ve čtvrtek mám transfer 🙂
Jinak jsme měli 7 oocytů, 6 vajíček, takže přívětivý výsledek, v pondělí mi budou volat, co a jak s embryjky nového a jak se vyvýjí, nemůžu se už dočkat, a fakt se cítím velice dobře.

k tvé stimulaci - ta je teď prioritní a dle té si přesně píchej a ber léky 😉

@megara
tak já na začátku stimulace jela Menogon 300 po 3 dny, pak 225 po 4 dny, pak 300 jeden den a pak jsem si píchala tu poslední na HCG a nyní už jen Clexane, jinak nepíchám 🙂

bonifac
12. led 2014

@megara já to taky cítím ze to tam bobtna 😀

@cicinky tak teď držíme BB palecky 😉
Zavadis utrogestan?
Tyjo vr středu nebo ve čtvrtek... To je za pár... 🙂

cicinky
12. led 2014

@bonifac
Blíží se to pěkně rychle, na to, že na začátku jsem měla pocit, že to bude běh na dlouhou trať, tak to uteklo rychle
Zavádím utrogestan, dnes ráno poprvné, a dalo mi to pěkně zabrat (už potřebuji na nehty, mám je nějaké dlouhé a ta kulička mi v nich zůstavá vyset, místo toho, aby zůstala tam kde má 😀 )

bonifac
12. led 2014

@cicinky teda teď si mě fakt rozesmala 😀 😀 😀 no uz fakt musíš no... 😀
Já mám ještě 3krabicky utrogestanu, expiracku mají v únoru a březnu 😅

cicinky
12. led 2014

@bonifac
Mě jich napsali 6 po 30ti ks, vůbec nevím, kam je budu dál cpát :D
Jsem hrozně zvědavá na zítřek, až poprvé zavolají, takže v 8.15 budu psát, jak a co 🙂
držte mi všichni pěstičky 🙂
Dííííííííííííííííky 🙂

bonifac
12. led 2014

@cicinky drzim hrozne moc 🙂 je to vazne fofr... 😵
Ja sem ten utrogestan normalne bastila 1-0-1 a byla sem po nem hrozne zpomalena... tak nejak blba...manzel to nazyval blond stav a nebo ze sem jako trepka, ten jednobunecny organizmus reagujici jen na svetlo a tmu :D
Pri zavadeni ale tyhle stavy odpadaji tak uvidime :D

cicinky
12. led 2014

@bonifac
Tak teď sl zase rozesmála ty mě!!! 😀 😀
O trepce jsem ještě neslyšela 😀
Já od začátku zavádím 2-2-2

bonifac
12. led 2014

@cicinky a jak to snasis? Ja svoji prvni piluli mela na navsteve u kamaradu, potom sme hrali aktivity.... bezva :Dja mela naprosto duto! Zvladla sem jen tupě zírat :D

cicinky
12. led 2014

@bonifac
Zvládám to docela dobře, dokonce zvládnu i řízení, mám teda první 4 tabletky, tak uvidíme až budu v práci, kde musím myslet 😀

megara
12. led 2014

Ahoj dámy
@cicinky a @bonifac
tak jsem volala dopoledne na jeden z těch telefonů napsaných na stimulačním protokolu, zvedla i to jedna ze sestřiček, nevím jestli to byla ta z přízemí co bere krev nebo ta ze sesterny u ordinace Dr. každopádně mi řekla, že se mám řídit tabulkou , že to v instrukcích pod tím je překlep, že ta tabulka je pro mě směrodatná. Tak sem zvědavá na zítřek co tam paní doktorka uvidí. Hlavně se musím vyčůrat ať nejsou řeči jako posledně, vždycky když tam jdu tak jsem nervní a pak potřebuju čůrat a potom toho není na UZ moc vidět 😀

bonifac
12. led 2014

@megara tak dobry 🙂 jeste zes zavolala ;)
Hele v tomhle mnozstvi tekutin by bylo divny kdybys nemela mocak imrvere plnej :D

megara
12. led 2014

@bonifac Já sem od přírody nervózní člověk, když jde o něco nového, takže čůrám pořád. kluci v práci říkali, že když teď tolik piju a chodím čůrat, tak se vcelku nic nezměnilo, že jsem chodila i předtím 😀
Já sem taky ráda, ještě že to mám ujasněný 🙂

bonifac
12. led 2014

@megara ja sem taky hrozna koroptev... si vzpominam ze na gymplu kdyz nekdo sel curat, ptal se i me jestli nejdu... a ja nikdy nezklamala :D no a ted je to tuplovany...

megara
12. led 2014

@bonifac vzhledem k tomu že sem sklerotik tak mám aplikaci v mobilu a ta mi hraje kaze 2 hodiny, i kluci mě upozorňují že mi to zvoní, maš pít mi pořád říkají 😀

cicinky
12. led 2014

@megara
@bonifac
Já tedy nevim jak vy děvčata, ale já bych mohla konkurovat průtokovým ohřívačům 😀. To je mazec kolik toho vypiju...