Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
22. čer 2009

Dvojce a hledám práci.. Tak kdybyste někoho hledali tak se hlásííím... 😎

dvojcata2
22. čer 2009

Nadis:jo počkej vlezla jsem v práci chvilku na PC a četla jsem to tam.Jestli se nemýlím tak jsi neměla folíky to mi je líto bojím se že mně to taky potká protože jsem se s tím ted 3 měsíce léčila.No uvidíme neboj oni tě něčím nacpou

rina1
22. čer 2009

Nadis.h - Majdo chodim 😉

momani
22. čer 2009

ahojky dvojče já taky nestíhám číst natož psát 😀 největší novinka asik s Nadi ☹ ale aspon se tam v srpnu pěkně nashromáždíme všici z netu 😀

nadis.h
22. čer 2009

Rinuško zlatíčko to je hezké že tu jsi taky.Bude nás víc a nebudem se bát vlka nic. 😉 😀

momani
22. čer 2009

no to nebudem když chodíme všici na stejné stránky 😀

rina1
22. čer 2009

Ted ukazovali v tv pocasi jak je vsude hnus v Italii Chorvatsko, jsem chtela jet s malou tak nic, jeste pockam, muj drahy me strasne momentalne se.e, takze se nebavime a tim padem ani nesoulozime a protoze bych mela mit ty nase slavne dny tak nic nebude a dalsi mesic v prcicich.

nadis.h
22. čer 2009

Kvůli nám nemá Gennet ani dovolenou... 😀 😀

momani
22. čer 2009

to je tAKY dobře jelikož nevím kam bych šla jinam 😒

nadis.h
22. čer 2009

Rini no já dostala dneska seřváno,že jsem si vzala ten Fostimon..že jsem mu měla říct a on by mi dal peníze. Přitom se o tom bavíme už 2 měsíce, že jsem si vzala co jsem si vzala a doktor mu to taky řekl..Aspon vidím jak mě poslouchá. Takže u nás taky bude dneska ticho.

rina1
22. čer 2009

U nas je ticho cca 4 dny, no ale jsem hrda hrdinka, ale je mi to naprd, cely den tu sedim jak bluma a hledat nejakou tu praci, ale kdyz ja potrebuju od zari, nejlepe rijen a nejlepe na 6 hod. protoze mi jde dite do 1.tridy tak nevim jak to tam bude, mi rekli ve skole, ze 1.tyden se uci do 10.40 pak obed a pak nazdar, do druziny chodi pry az druhaci, tak nevim jak to ty zamestnany maminy budou delat, no uvidim, ale doma se mi nechce sedet, sedela jsem celou zimu a bylo to strasny, kdyz ja furt doufala kazdy mesic, ze uz je mimi tady a ono houby. 😖

nadis.h
22. čer 2009

Rini no já hledám už od března a prd. Příjde mi,že je nabídka jen pro vysoškoláky a nebo pro chlapi fyzicky náročná práce. Nic ze středu. Jo prodavačka třeba je..Ale za 10 hrubého...Ale doma sedět nebudu.To radši vezmu tu prodavačku,ale makat půjdu. Doma bych se už zbláznila.

nadis.h
22. čer 2009

Ach jo je tu chlap. Jdeme se určo hádat. Příjdu později. ☹

bbberusak
22. čer 2009

Tak snad máš Nadi a holky z rodiny pravdu..tal budeš mít stejný protokol jako já🙂 ale lepší léky🙂
Rino, ty jsi z Liberce?

rina1
22. čer 2009

Berusak jsem z Jbc.

sonka.77
22. čer 2009

Ahoj Nadis.h, to mě mrzí, že stimulka nevyšla. ☹ Snad to příště bude mnohem lepší! Já za týden taky začínám s Fostimonem, ale myslím, že to bude OK. Co znamená ten ultrakrátký protokol? Jak se liší od krátkého? Já budu mít krátký - Fostimon a Synarel.

dvojcata2
22. čer 2009

Tak se teda musím pochválit dala jsem si foto ale hlavní práce je to Nadis.hděkuji!!!Uvidíš půjdem spolu v srpnu pak budem spolu rodit a pak spolu budem drbat u kafe vyjde to určitě!!!! 😉

bbberusak
22. čer 2009

Aha, já jsem jednu Rinu znala...ale ta se tak fakt jmenovala🙂
ultrakrátký protokol je jen vlastně kratší dobu, možná s vyššíma dávkama léků, bo se musí za krátkou dobu udělat folíky..mě taky čeká krátky s Fostimonem a Orgalutranem. Už asi příští týden, Tak jsem moc zvědavá....po zkušenosti Nadi tomu moc nedávám...

bbberusak
22. čer 2009

dvojcata: pěknýýýýý...šikulk..ty i Nadi🙂))

momani
22. čer 2009

to já jdu s Vámi děvčata 😀 si tam rezervuju místečko 😉

sonka.77
22. čer 2009

berusaku, hlavu vzhůru, co u jedné nefunguje může bez problémů fungovat u jiné. Já jdu taky za týden, tak to doufám obě zvládnem. 🙂

bbberusak
22. čer 2009

ježiš, jak já bych nám to všem přála🙂 snad to bude v poho a už za měsíc budeme moci říkat, že jsme těhule🙂)

sonka.77
22. čer 2009

No to se uvidí, je to taky tvé první IVF? A jak se těšíš? Já jsem zatím v klidu, ale myslím, že po ET (doufám, že teda bude) budu asi lízt po zdi. 😀

bbberusak
22. čer 2009

jj, moje první ☹ já jsem hrozně moc nervozní...ale děsně..jako těším se, ale moc to,u nedávám....já klidně budu lézt po zdi když se zadaří a budu v tom🙂 kolik si chceš nechat dát embryjek?

dvojcata2
22. čer 2009

Momani:to je jasný už to vydím jak se boříme v Liberci u Gennetu sněhem máme tak velký břicha že nám ani nejdou zapnout kabáty a jak brečíme že nemáme co na sebe 😀 😀 😀 A pak hned půjdem do cukrárny na dort a kyselý okurky 😀 😀 😀

sonka.77
22. čer 2009

Já napřed uvažovala jen o jednom, ale pak jsem si přečetla statistiky a když to vyjde půjdeme do dvou. S představou případných dvojjčátek jsem se už sžila. 🙂 Jak dlouho se snažíte?

bbberusak
22. čer 2009

já to mám velmi podobně..taky půjdeme do dvou když to půjde🙂 my se snažíme 11 měsíců..ale zbytečně..máme slabý spermiogram..

sonka.77
22. čer 2009

My přes dva roky a taky zbytečně, skrz mé vejcovody neproklouzne ani myš. 🙂 Snad to konečně prolomíme.

bbberusak
22. čer 2009

já jsem naštěstí nervák a nedočkavec a začala jsem to řešit celkem brzy...i když jsem původně myslela, že je problém u mě..i když ani to není vyloučené🙂

sonka.77
22. čer 2009

No my to začli taky řešit po roce, ale vše bylo v pořádku a laparka přišla až po dalším roce. Nechtělo se mi nechat řezat, když jsme oba "zdraví". No a výsledkem laparky bylo jasné IVF. No za měsíc budem moudřejší. 🙂