Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
13. led 2014

@bonifac taky mi Dr. napsala že si mám koupit nosifol, sice ho piju,ale nepravidelně,i když se fakt snažim pít pravidelně 🙂

@jilu04 ahoj pani dlouho si tu nebyla 🙂

@cicinky no vidíš, ještě to bublinky dotáhnou a bude jich víc 🙂

cicinky
13. led 2014

@bonifac
Práci zvládneš, jsi holka šikovná, už z těch řádků, co píšeš, je to poznat 😉

cicinky
13. led 2014

@megara
Kdyby bylo více, tak super, ale popravdě, mám radost i z těch 2 bojovníčků bublinkatých :D
Kdy tě čeká odběr?

bonifac
13. led 2014

@cicinky no nevím nevím,dělám s lidma a jak přijde nějakej prudic tak jdu curat v půlce rozhovoru...počurat se by bylo asi horší 😀
@megara no já mám v papírech inofolic a nosifol mi řekla ať si koupím... Inofolic mam doma tak ho piju...
Ale uz zva měsíce bastim femibion a antioxidanty tak snad bych měla mít listovky dostatek...

jilu04
13. led 2014

@cicinky tak to jsi moc šikovná, že u toho zvládáš chodit do práce

@bonifac neboj, to dáš, já jsem se taky rozhodla, že po další ET budu chopit do práce

cicinky
13. led 2014

@bonifac
proboha, kde to pracuješ? 😒

@jilu04
snažím se, ale taky mě to tam někdy pěkně sejří ☹

jilu04
13. led 2014

@megara Já vím, práce mě zaměstnala docela dost večer lehla a byla tuhá.

jilu04
13. led 2014

@cicinky to věřím

cicinky
13. led 2014

@jilu04
a když mě nasejří moc, tak se seberu a jdu pryč :D

bonifac
13. led 2014

@jilu04 v práci aspon nemyslis na bublinky co, hlavně jestli nemáš stres ještě v práci 😉
@cicinky na znackovce O2 :-\

cicinky
13. led 2014

@bonifac
bóže O2, lituju tě ☹

cicinky
13. led 2014

@jilu04
Jak ty to teď máš dál? Odpočíváš (pracovně) nebo dál jdete do pokusů? 🙂

megara
13. led 2014

@cicinky na odběr jdu ve čtvrtek, hurá. Vaječníky pracují jak blázni takže snad to bude v pohodě. Už mam břicho rozpíchané, za sem si dneska přinesla další propryjety. Puregon 300,další Cetrotide a Otrivele nebo jak se to jmemuje. Takže ještě dneska píchnu 2 injekce a zítra už jen 1.

@bonifac teda ty žiješ zdravě. Já sem si četla o tom femibionu, ale ještě jsem se nedokopala k tomu abych si ho koupila.

cicinky
13. led 2014

@megara
o bříšku mi ani nemluv, vypadám, jak cedník, a vzhledem k tomu, že musím ředit krev, tak stále píchám Clexane :(
Ale jak mi potvrdí graviditu, tak končííííím 😝

jilu04
13. led 2014

@cicinky tak to je dobře, někdy to chce klid, já to mám taky tak v práci, někdy se musí člověk hodně přemáhat, já jsem šla normálně do práce a až to dostanu, tak mi ještě udělají hysteroskopii, pak začnu papat zase hormony a prý asi 17tý den by mi měli dávat další drobečky
@bonifac to jo je to lepší, člověk se hlavně nemá tolik času zkoumat a myslet tak nějak všeobecně na blbosti

megara
13. led 2014

@jilu04 to je dobře ze tě práce zaměstnává. Taky když chodim do práce sem kaput a večer prostě odpadnu,i když záleží na tom jak moc jsou lidi otravný nebo nešikovný 🙂

bonifac
13. led 2014

@megara nojo snažím se žít zdrave 🙂 bastim bio baštu a pilulky to je kombinace 😀 ale ten femibion mi přijde ze všech dostupnych vitaminu pro maminy nejlepší.

cicinky
13. led 2014

@jilu04
@megara
holky, vy také pracujete s lidmi?

megara
13. led 2014

@cicinky ano ano 😀, sem policistka u nás v Mimoni 😀

@bonifac tak to obdivuju, mě se moc zdravě žít nedaří 🙂 sice jím stále zeleninku ale víc se nedokopu 😀 teď sem jedla s holkama zeli a Cleo (to je ta starší) mi tu teď strašně prdí a co je horší smrdí 😀

jilu04
13. led 2014

@megara to jo to ti věřím, někdy to musí být náročný, co? Nenechávají tě spíš už v kanceláři?
@cicinky no já pracuju v nemocnici, takže to je někdy náročný

cicinky
13. led 2014

@megara
chudák Clea :D

Jejda, tak my všechny pracujeme s lidmi ;)

cicinky
13. led 2014

@jilu04
to ti věřím 🙂

bonifac
13. led 2014

@megara 😀😀 já mám hroznou chuť na zelí od tchána ale bojím se, ty injekce mi uz tak rozvraceji manželství 😀

bonifac
13. led 2014

@cicinky
@jilu04
@megara
Teda to sme se pěkně sešli 😀 trpíme pro blaho lidu 😀

cicinky
13. led 2014

@bonifac
My trpíme pro lid, a naši muži pro naše miminka :D

jilu04
13. led 2014

@cicinky je to s nimi někdy sranda, teď o víkendu jsme tam měli super skvadru ženských a byla i docela sranda 😀

jilu04
13. led 2014

@bonifac to mi povídej a naše okolí někdy s námi

megara
13. led 2014

@jilu04 teď mám týden dovolenou a pak si vezmu neschopenku. Jinak jsem byala normálně venku,ja měla minulý týden jen asi 3 služby takže v dohodě. Myslim že ty to máš v nemocnici horší než já 🙂

@cicinky jo, chudák Clea, a co já to musim čuchat a ta menší Angy má z toho zelí divoký sny,takže už jim ho asi nedám 🙂

cicinky
13. led 2014

@jilu04
@bonifac
@megara

a co s vámi dělá cibule? Já ji miluju, ale teď ji prostě nemůže, to by se mi mužík už asi opravdu odstěhoval 😀
Zelí, červené sladké, mňam, taky na něj zapomínám
V práci baštím jen to, u čeho vím, že neprasknu případně neujdu, neumím si představit, že za mnou přijde člověk, bude chtít řešit výplatu a já pustím dušičku, to by se mi tam složil čelovkou na stůl 😝

cicinky
13. led 2014

@megara
No jestli je Cleauška, jak ti naši (mám bernské salašnické)... tak to si umím živě představit, ale věř mi, že já mám pocit, že jsem jak chemická zbraň vojska Liberec :D, myslím, že bych i Cleu trumfla, už ty injekce fakt toužím odložit 😅