Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
20. led 2014

@megara teda to uteklo jako voda

megara
20. led 2014

@jilu04 no právě že strašně, tak si říkám, že snad už bude všechno v poho a bublinky u mě budou chtít zůstat. I když kamarádka mi řekla, asi mě chtěla povzbudit nebo nevím jak to myslela, že tělo bublinky při prvním pokusu vypudí protože si myslí, že je tělo v nebezpečí, ale co jsem tady četla tak je spousta holčin kterým to vyšlo na poprvé 🙂

fachy
20. led 2014

@megara já mám po ní pocit, že se mi srovnává menstruace a možná "světe div se" i naskočila ovulace 🙂

megara
20. led 2014

@fachy no vidíš, alespoň něco. Já po tom necítila vůbec nic.

jilu04
20. led 2014

@megara to jo, mě paní doktorka říkala, že při prvním pokusu je to spíš zázrak, když se to chytí, ale třeba u vás nastane

megara
20. led 2014

@jilu04 já taky doufám že to vyjde a ten zázrak vyjde 🙂

jilu04
20. led 2014

@megara určitě jo uvidíš

megara
20. led 2014

@jilu04 já si pořád nepřipouštím, že by to nevyšlo, ale stejně to ve mě trošíčku začíná hlodat, že to nemusí vyjít 🙂 ale kolega co teď sedí vedle mě říká, že na to nemám vůbec myslet, že to vyjde 😀

jilu04
20. led 2014

@megara tak to je moc dobře, určo to vyjde, uvidíš

cegga
20. led 2014

Zdravím vás holky, objevila jsem tuto skupinku, ale vůbec se neorientuju, a číst 400 stránek se mi opravdu nechce 😀
U nás to taky vypadá, že budeme cobydup chodit do Gennetu, ... můžete mi ve zkratce říci, jaké to tam je? Personál, a pod. ... děkuji 🙂

cegga
20. led 2014

@megara četla jsem tu u tebe, že si necháš zavést dvě, takže se to stále ještě dělá? Vím, že byla nějaká změna, že chtějí dávat jen jedno ...

cicinky
20. led 2014

@cegga
Gennet je moc milé a přátelské prostředí, mohu jen doporučit ;)

cegga
20. led 2014

@cicinky děkuji, takže jsi tam též chodila, a zadařilo se? 🙂
A otázečka: pokavaď je doporučení od doktora, je možné, že se pár věcí kvůli tomu neplatí? Vím o spermiu, to jsme zadarmo měli, ale ty úkony poté, když už s tebou dělají různá vyšetření

cicinky
20. led 2014

@cegga
Všechny odběry, genetiku apod ti platí pojišťovna, Gennet si pošle žádanku na tvou pojišťovnu, to je do 14dní schválené, to co neschválí si zaplatíš.. ☹
Vlastně platíš "nadstandard", který ale potřebuješ pro úspěch 🙂

Já stále ještě chodím, jsem po ET ve čtvrtek, teď čekám, co bude 🙂

cicinky
20. led 2014

@jilu04
@megara
Holky, záhada vyřešena, nebyla jsem od včera na WC a holt jsem se z toho trochu nafoukla (já teda tím náfukemn trpím už od útlého mládí, ale teď jsem měla takové divné obavy).
A co se týče mé spodní partie, tak prý ty tlaky jsou způsobeny tím, že se mi začíná roztahovat děloha... teda doufáááááám 🙂

megara
20. led 2014

@cegga vítám tě u nás , nový zákon říkám, že pokud si necháš zavést při prvních dvou pokusech jen jedno embryjko, pojišťovna ti hradí 4 pokusy IVF, ale máš možnost si vybrat i starou variantu s 3 pokusy IVF hrazenými pojišťovnou
V Gennnetu jsou moc faj, s 2 embryjky je větší šance
My jsme platily jen léky, co jsme si vybraly které se platí jinka nic 🙂

megara
20. led 2014

@cicinky no vidíšššššššššššššš 🙂 že o sobě dává bublinka vědět 🙂

hudala
20. led 2014

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na naší další první návštěvě v Gennetu a v únoru mě čeká Hysteroskopie+Hydrolaparoskopie pod celkovou narkózou... mám z toho smíšené pocity. Myslela jsem, že napodruhé to půjde rychleji a že tomuhle se vyhnu. Byl na tom i někdo z vás?

cicinky
20. led 2014

@megara
Jááááá doufááááám 🙂

@hudala
bohužel toto jsem nepodstupovala ☹

hudala
20. led 2014

@cicinky Jaký pak bohužel 🙂

jilu04
20. led 2014

@cegga Ahojky, v Gennetu jsou moc hodní a milí a je tam příjemné prostředí, jediné na o se docela dost dlouho čeká je výsledek genetiky, ale to se dá vydržet.

cicinky
20. led 2014

@hudala
Já to myslela, tak, že ti na to bohužel nedokážu odpovědět 😉
Mě hyperfunkční štítka a endometrioza stačí :D

jilu04
20. led 2014

@cicinky tak to je supeeeeeeeeeeeer, to vyjde neboj. Mě třeba při pvním těhot. měla bolesti podbřišku jako před MS.

jilu04
20. led 2014

@hudala Jé mě ta hysteroskoie taky nějak v únoru čeká.

cicinky
20. led 2014

@jilu04
tak to mě zrovna chytilo, tak před 5ti minutami, jak kdybych to měla každou chvilku dostat.. není to brzo od čtvrtka? 😨

cegga
20. led 2014

Holky, všem vám moc děkuju, to víte, zatím jsem se v tom nevrtala, proto se tak vyptávám 😵
@cicinky děkuji za informaci a přeju mnoho štěstíčka, .. budu ti držet pěsti 😉 a ten zbytek vyjde tak na kolik? plus mínus 20 tisíc?
@megara aha, no já bych právě asi taky řekla dvě, a kdyby to měli být dvojčátka ani by mi to nevadilo 🙂 alespoň by to bylo najednou, ač je to záhul
@jilu04 dobře, děkuji, a to zjišťují z krve, nebo z čeho?

A děkuji za přivítání mezi vás, Eva

jilu04
20. led 2014

@cicinky to já ti nevím, já to začala pociťovat asi tam ve 4 týdnu
@cegga Jo jo z krve neboj, no a co se fin, nákladů týká, tak to asi tak nějak kolem 20 tisíc bude, pak to záleží i na tom, jaké si dáš různé metody a vyšetření a jaké budeš potřebovat léky

cegga
20. led 2014

@jilu04 fíha, mazec, ale co pro to neudělat že? ... Snažíme se krátce přes dva roky, a ač tu jsou holky, které čekají třeba ještě dýl, se mě zdá, že už taky čekám dlouho... a sám dr. mi řekl, že už to začne řešit jinak.

hudala
20. led 2014

@cicinky Tak to věřím... mě taky štítná nefunguje jak má, ale její funkce je snížená...
@jilu04 Hysteroskopii jako takovou jsem měla před 1 IVF, teď mi ale chce udělat i ti laparku ☹ a kdy jdeš? Začátkem, v půlce nebo až na konci? Mě tak asi začátkem druhý poloviny.

jilu04
20. led 2014

@cegga to je jasný, ono i tohle už je docela dlouho