Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kualalik
22. čer 2009

Hezký večer,
tak asi budu ženy brzy patřit mezi vás. Odhodlávám se k tomu, že nás s mužem objednám do Gennetu. Manžel je v pořádku,ale problém u mě. Zvýšený prolaktin a folíky skoro žádný. 😒 Snažíme se 11 měsíců.

bbberusak
22. čer 2009

no to si piš, že budeme moudřejší🙂
ahoj kualalik, vítám tě🙂 zvýšený prolaktin se dá nějak upravit lékama,ne?

nadis.h
22. čer 2009

Tak holky...Můj chlap to vzal hůř než já. Je mu to strašně líto a proto na mě tak vylít odpoledne. Bral to jako 100% a ono ejhle..Takže druhý pokus už nedá na mě, ale bude si vše zjišťovat sám co je a není dobré,aby to klaplo. 😉 Je to zlatínek můj.

kualalik
22. čer 2009

beru, lékama se to dá,ale mě nefunguje i pravý vaječník,nikdy na něm žádný folikuly nebyly.. 😒 a mám už po dvou laparkách.. a asi mě bude čekat další..

bbberusak
22. čer 2009

nazdáár Nadi, tak vidíš..a ty, že tě neposlouchá 🙂 asi fakt bude v pohodě🙂 chudínek, asi je mu to moc líto,co? ale oni to chlapi berou jako hotovku...můj taky říká, že proč by se to nepovedlo...že určitě jo🙂
Holky, nakonec se to povede nám všem...určitě🙂

martyh
22. čer 2009

Kualalik...Já byla zrovna dneska na ultrazvuku při stimulaci a na levo prd a na pravo málo a malé.. ☹

Berus to jo je to prdelka moje. My se smáli,povídali si a mě začali téct strašně velké slzy... ☹ Ale utěšil mě bobínek můj a že do následujícího pokusu dá vše co bude moc,aby to vyšlo,že to moc chce a že tohle nečekal.

nadis.h
22. čer 2009

Ty woe jaktože se mi přihlásilo tohle?? 😲

nadis.h
22. čer 2009

Hej jako co to je? mě se přehazují sami jména 😲 😲 😲

bbberusak
22. čer 2009

🙂 to je dobrý🙂

nadis.h
22. čer 2009

Berus a necháte si prcky zmrazit když zbydou?

bbberusak
22. čer 2009

to je fakt zlatíčko, buď ráda, že ho máš..i přes jeho mouchy....ale ty máme všichni🙂

bbberusak
22. čer 2009

jj, když zbydou tak jo..nechtěla bych tu stimulaci podstupovat znovu..mám tušení, že to nebudu dobře snášet☹
vy určitě taky, když teď chce i Karel, aby bylo vše nej🙂

nadis.h
22. čer 2009

Berus jsem. Dneska mi to fakt dokázal, že mi to řekl na rovinu a jen nedrškoval jako vždy jindy. Njn jen s tímhle mohl přijít už na začátku a nemuseli jsme se takového závěru dočkat. Bo si spíš myslím, že mu to otevřelo oči dneska,že to prostě není na 100%.

monty55
22. čer 2009

Ahoj holky.Jsem tu nová.Zítra jdu na odběr krve do Gennetu.Dříve jsem chodila do Pronatalu do Prahy ale nevyšlo to. ☹ Byla jsem 3 krát na inseminaci.Teď se s manželem připravujeme na IVF.Doufám,že se nám to podaří.

bbberusak
22. čer 2009

Nadi, myslíš, že kdyby ti to takhle řekl na začátku, šla bys do hrazenejch?
Monty- iui je hrozně malá úspěšnost, netrap se, že to nevyšlo..IVF je větší jistota a určitě to vyjde🙂

nadis.h
22. čer 2009

Monty hodně štěstí Ti přeji! Gennet je fajn. A jestli budeš uvažovat nad výběrem léků...Tak určitě nešetři a jdi do Puregonu či Gonalu za které si připlatíš. Mě zrovna dneska stopli stimulaci a celý pokus, protože jsem neměla žádné folikuly po hrazených injekcích pojišťovnou. ☹ A ke komu chodíte na komzulatce?

nadis.h
22. čer 2009

Berus já šla do hrazených jen proto že jsem sama na to neměla peníze a Karlovi jsem nevěděla zda říct,když už jsem věděla o tom, že bude muset hradit ICSI. Takže kdybych věděla,že nebude pro něj problém zaplatit 20 tis tak jdu do Puregonu. Tohle jsem prostě riskla z finančních důvodů....

bbberusak
22. čer 2009

Ted jsem četla od holek někde na koníkovi, ale už nevím kde, že neměly folíky ani s Gonalem nebo jak se to jmenuje a jsou moc spokojený s Fostimonem.. i když většinou po Fostimonu vajuch málo...ach jo...

nadis.h
22. čer 2009

Beruš už to nečti. Každá jsme jiná...Třeba u mě nepomohly ani injekce a kapačky na bolest po laparce..Takže si myslím,že celkově mám odolné tělo vůči všem lékům...

nadis.h
22. čer 2009

A jestli nebudu reagovat ani na Puregon tak do dalšího pokusu nepůjdu a zažádám o darovaný vajíčka, protože už budu vědět,že nemám šanci na vlastní vajca.

bbberusak
22. čer 2009

tak dobře, už nečtu..ale...no nic...
a kolik stojí darovaný vajco? a ty to taky nečti...to se nestane, už,chápeš?

monty55
22. čer 2009

Na konzultaci jsme byli u Dr.Johannové.Ale chci se domluvit a chodit k Dr.Bydžovské.Je mi moc sympatická.

nadis.h
22. čer 2009

Berus já už to nečtu dávno.Sama jsem se dneska přesvědčila.. ☹ Ale Ty budš jináááá chápej to..

Monty já byla u primářky dneska. A taky mi sedla.

nadis.h
22. čer 2009

No darovaná vajca jsem četla jen s celým cyklusem když holky už ńemají hrazené pokusy a to je cca 100 tisíc. Takže nevím samotnou cenu.Ale mrknu.

bbberusak
22. čer 2009

tý vole, tak to je jako masakr...tak to bych byla bez dětí☹

nadis.h
22. čer 2009

Beruš neplaš prosím!

monty55
22. čer 2009

nadis.h Moc ti držím palečky.Ja jsem měla jít na IVF už před léty ale měla jsem úraz.Musela jsem počkat až mi udělaj umělý kolenní kloub,aby případnou tíhu v tehotenství moje noha unesla.

nadis.h
22. čer 2009

Holky miláček mi leze z vany. Tak vypínám. Berus zítra jedu do té Prahy tak Ti písnu z mobilaku až se připojím někde v metru nebo tak. A nejnči! 😀 Paa dobrou

bbberusak
22. čer 2009

To já tobě Nadi, říkala taky 🙂 tak zítra písni do práce,jo? Dobrou a zítra šťastnou cestu🙂

monty55
22. čer 2009

holky co jsou to ty folíky? 😕