Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
25. led 2014

@jilu04
Já se k ní budu hnát pouze pokud bych ještě krvácela, ale stále to chvíli mám a chvíli ne... 😠
Z čeho ti tak bylo?

jilu04
25. led 2014

@cicinky To je jasný, to bych se taky nechala zkontrolovat.
To motání bylo nejspíš hormonama a křeče byly od odeznívajícího hyperstimuláku.

cicinky
25. led 2014

@jilu04
Jej, děvče, ty jsi si taky prošla pěkným humusem ☹
Stejně se budu muset objednat na UZ, tak uvidím, když jim znovu odvyprávím, co se děje, zda-li si mě fakt nevezme 🙂
Moc jsem si přála mimi, moje mamka taky, ale i ona je smířená s tím, že se to nemusí povést... a nejlepší je moje kamarádka, díky níž jsem se do Gennetu dostala poměrně rychle, ta kvůli mě šla ke kartářce a ta ji vyvěštila, že u mě to mimí prostě je ... už teda neříkala kdy, ale je 😀 😀 😀

jilu04
25. led 2014

@cicinky No jo ale stejně to za to stálo. Proč ten minulý čas přála, mimi už je na cestě, takže žádné obavy.

cicinky
25. led 2014

@jilu04
Ty už jsi jak můj drahoušek 😀
Dávám na pocity, a bohužel už nic moc, krom tlaku necítím, prsa jsou normální, tak proto minulý čas 😉
Jediné, co se změnilo je tlak v bříšku, než jsem začala tak brutálně krvácet, tak jsem měla hrozně nafouklé břiško a strašně takové pevné, nemohla jsem si normálně ani obout boty, teď teprve povolilo.
Ale kdo ví, třeba mě bublinka překvapí 😉

jilu04
25. led 2014

@cicinky Víš jak, v tomhle člověk nikdy neví, já v podprsence i spala, jak mě prsa bolely, dokonce mi z nich i tekla taková čirá tekutina a bříško mě bolelo a tlačilo taky a stejně nic. U každého je to jinak a třeba zrovna takhle jak to máš ty to má probíhat.

cicinky
25. led 2014

@jilu04
Je pravda, že každý reaguje jinak, našla jsem tu diskuzi, kde čtu o tom, jak měly děvčata po ET MS a byli těhotné, dokonce tam MS byla silná, jako u mě.
Nechám se překvapit, čtvrtek rozhodne 😉
A doufám, že tě tam uvidím!!!!! 🙂

jilu04
25. led 2014

@cicinky Jo i to je možné, třeba moje mamka když čekala mě, tak měla MS do třetího měsíce úplně normálně no a taky jsem na světě.
To jo bylo by to fajn se tam takhle potkat.

cicinky
25. led 2014

@jilu04
Hledej prcka ve fialovém a najdeš mě 😉
Moje mamča měla taky MS, až do čtvrtého... uvidím, jestli půjdu v jejích stopách 😀

megara
25. led 2014

Ahoj dámy
koukám jak jste se tady rozhovořily. Ráno mě pobolívalo břicho, zavedla jsem utroš a pak to bylo dobrý. Po obědě jsem šla s pesinama a na sněhu jsem si hodila baletní figuru na kolínko. Tak jsem si pak šla lehnout a pro jistotu ležím do teď. Kolegovi a kolegyni se dneska narodila holčička Lucinka 🙂

cicinky
25. led 2014

@megara
Ahoj, čéče dávej na sebe pozor! Nosíš si bublinky, tak ať je moc nepotlučeš ;)

jilu04
25. led 2014

@cicinky Jo tak to ty hledej malou kuličku v hnědé bundě. Třeba jo uvidíš a všechno bude v pohodě.

jilu04
25. led 2014

@megara Ahojda, člověče dávej na ty tvoje šmudlíky pozor, ať nemají šoky hnedka na začátku života

mourovata
25. led 2014

jé holky, teď jsem si vzpomněla, jak tu čtu o tom baletu, že když jsem naposledy zjsistila že jsem těhotná tak ten den jsem se musela plazit po břiše šíleně malou jeskyní 😀. Mimi mělo výdrž, ale bohužel bylo jinde než mělo. Ale když si vzpomenu, jak se mi manžel na druhé straně s dětma směje tak je to fajn vzpomínka 😀

megara
25. led 2014

@cicinky a @jilu04 no však já si pak říkala, když jsem si hladila břicho když se pesiny honily, snad jsem vás bublinky moje nevyklepala 🙂 pak se lehla na gauč a odpočívám, udělala jsem si bramborové knedle a špenát a buček a zlato moje mi koupil hodně zeleniny 🙂

jilu04
25. led 2014

@mourovata No vlastně na tom bylo stejně jako ty, taky se plazilo šíleně malou a úzkou jeskyní.

jilu04
25. led 2014

@megara To je dobře, musíš odpočívat, aby se měli krásně.

cicinky
25. led 2014

@megara - tý brďo, taková ňamka 😀
Tak to se bublinkám bude líbit 🙂
@jilu04
poznávací znamení "malé kuličky" 😀
@mourovata
Taky pěkně s bublinkami zacházíš 😀

megara
25. led 2014

@cicinky zlato moje měl moravské vrabce a zelí, já mám raději špenát. Budou pořádné kuličky, hlavně ať mají sílu a drží na místě ještě alespoň 9 měsíců 😀

@jilu04 já odpočívám, ale pesiny ven musí a ono se jim na sněhu tak líbí 😀

@mourovata to máš dobrý zážitek 😀 i když měl pak ve finále špatný konec

jilu04
25. led 2014

@megara To mi povídej, ten náš je ve sněhu úplně ve svém živlu, my tam dneska byli něco kolem hodiny a půl, já zmrzlá, ale on naprosto spokojený

jilu04
25. led 2014

@cicinky to jo to bude hezký

megara
25. led 2014

@jilu04 jj, tak nějak to bylo i u nás, ony by lítaly páč měli bundy, ale já měla omrzlý zadek 😀

jilu04
25. led 2014

@megara No tak u nás jsem měla bundu já a on nic, ale i tak byl spokojenej, on si tahá bundičku pořád pěkně na sobě, lumpík jeden.

megara
25. led 2014

@jilu04 já byla taky nabalená,ale to mi moc nepomohlo 🙂 holky mají bundy aby jim nenastydli ledviny a díky bundám lítají jak střelený 🙂 my musíme bundičky nandavat 🙂

cicinky
25. led 2014

@jilu04
@megara
Holky, já dnes byla venku, cca 10 minut a málem jsem zmrzla celá 😀, ještě teď si hřeju kolínka 😀
Naštěstí mám bundu pod zadek, takže, kdybych sedla na prdel, tak mě to alespoň nebolí 😀

Naši kluci (berňáčci) jsou v zimě nejraději, i když, jak je příležitost, tak je má mamka doma, naštěstí má velký gauč, takže se tam i s holkama (2 kočičky mých rodičů) vejdou i s mamkou všichni. Taťka mívá většinou křeslo celé pro sebe, tedy když se mu tam netlačí jedna z čičinek.

Můj kocourek chodí taky ven a dneska byl dokonce 2 hodiny v tom mrazu, jinak je to 100% domácí kocourek, když přišel, tak mi připadalo, že mi nadává, že jsem ho nechala tak dlouho venku, a od 19té hodiny chrápe a chrápe a chrápe 😀

bonifac
26. led 2014

Dobre ráno dámy,řeknu vám,to je den 😀 Měla sem hezky sny o bublinkach,s muzickem sme se celou noc tulili ... Ráno se probudím,doma 15℃ venku -15℃ ...vyhozený pojistky...Tak sme zatopili,nahodily pojistky,ze se podívám jesli není va ct online něco zajavyho,vyskočila na mě červená hláška ze máme vypnutej internet protože sme nezaplatili,mantilek měl trvaly příkaz do konce roku 2013 😀 co byste tomu řekli no... 😀
Bublinky cítím jak mě píchají tak to považuju za dobrý znění ze vystrkuji "růžky"
Ještě ze mám připojený internet i tablet... Můj zaměstnavatel má jiste výhody 😀
A odpo vyrazíme do kina 😀
Prča nedele :-P

megara
26. led 2014

@bonifac tak to je úžasný začátek nového dne. Užijte si kino 🙂 a drž plody 🙂

bonifac
26. led 2014

@megara držím držím včera sem uz jen ležela a dneska se taky nepretrhnu 🙂
Co ty jak se citis?

cicinky
26. led 2014

@bonifac
@megara
@jilu04
Ahoj holky, krásnou neděli všem, nevim jak je u vas, ale v Jizerských horách je dokonale, bílo, slunce, modré nebe 🙂

bonifac
26. led 2014

@cicinky u nás zima ale sluníčko 🙂 Já hreju ale bublisky pod perinkou 🙂