Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

mourovata
27. led 2014

Ahoj holky, tak jsem si dnes volala do Gennetu a máme schválenou žádost na IVF a 5.2 si jedeme pro léky 😀 já se tak strašně těším 😀

cicinky
27. led 2014

@bonifac
Já jsem říjnová a mužíček březnový, až tak to máme 🙂
Taky jsem si říkala, že moje tělo asi stávkuje na zimu, neboť je právě ta zima, a to se mu prostě nechce 😀

bonifac
27. led 2014

@mourovata juhuuu 🙂
@cicinky tomu rozumím 😀 mám punčochy,mikcu a nemuzu se vykopat ven 😀
Tady chumeli...fuj...
Dneska sem si vytáhla jednu kartu z pakliku,byla tam trpělivost a na ní těhotná žena... Tak nevím 😀

cicinky
27. led 2014

@bonifac
No tak to je jasný 🙂, takže už víme, komu z nás všech, se to první povede 😉

bonifac
27. led 2014

@cicinky no ta karta má říkat ze vsecko máš svůj čas a máš mít trpělivost a nechvatat ... Ale třeba je rozhodující obrázek :-P

cicinky
27. led 2014

@bonifac
Určitě to znamená mimi TEĎ !!!!! 😉

elysion
27. led 2014

Ahoj holky mám na vás prosbu,kdo máte neschopenku můžete mi říct,který papír se podepisuje ? Já měla za to,že ten co se dává do práce,ale nikde nevidím kde bych ho měla podepsat...děkuju

cicinky
27. led 2014

@elysion
IV a V díl se podepisuje ;)

bonifac
27. led 2014

To je sniiiih juhuuuu 😀

bonifac
27. led 2014

Panička z toho na větví ale není...

bonifac
27. led 2014

Holky já nevím jestli je to tím utrogesnatnem a nebo blbnu... Napisu si seznam,co mám koupit a i když na ten seznam cumim tak nekoupím vsecko? 😀

cicinky
27. led 2014

@bonifac
Tak to se mi stává taky i bez Utrouše 😀

bonifac
27. led 2014

@cicinky hlavně ze koupím co na tom seznamu nemam...😀

elysion
27. led 2014

@cicinky děkuju

megara
27. led 2014

Ahoj dámy
tak večer mě zase pobolíval spodek, už 3 den jsem přestala mít citlivá prsa ale pořád je mám jakoby naběhlá a velká a taky jsem si odbyla premiéru, šla jsem s pesinama ven, při tom mě pobolíval spodek a to jsme nešly nijak rychle a doma jsem zjistila že sem i špinila tak teď ležím a ani nedutám ☹

elysion
27. led 2014

@megara Ahoj nejsem si jistá,ale myslím si že jsi jeden den po mě,a mě taky neustále pobolívá podbřišek každý den,ale nešpiním 😉

martiina_k
27. led 2014

@megara @elysion Holky nevím který den jste transfer měli (já ve středu), ale čtvrtek a pátek mě pobolíval celý den, v sobotu jen chvíli ráno a chvíli večer. V neděli také, potom teda víc po procházce venku. Dneska mě pobolívá vždycky po nějaké činnosti, jako třeba když jsem se vrhla do trošku úklidu, mytí nádobí a tak, tak mě zase pobolíval. Po obědě to přestalo, ve tři jsem šla nakoupit a teď vařím zelňačku, protože jsem na ní dostala chuť a manžel bude mít radost až dorazí z práce a u toho chození mě zase mírně pobolívá. Ale nešpiním, tak se snažím ten pohyb minimalizovat na co nejmenší...

bonifac
27. led 2014

@megara prsa už mě taky nebolli tak to pripisuju konci stimulace... Tak to budeš mít podobný 🙂
bolení a krvinka je uhnizdovani 😉

cicinky
27. led 2014

@megara
Zlato klid to je určitě zavrtání bublinky 😉

megara
27. led 2014

Holky děkuju, za uklidňování 🙂 Zlato moje mi včera řekl, když jsem mu říkala, že mám strach aby to vyšlo, prosim tě nesejčkuj ono to výjde, dokáže povzbudit to ano 🙂

@martiina_k já byla na transferu v úterý 21.1. tak uvidíme.
@bonifac a @cicinky já doufám že se zavrtávají oba dva, a to pořádně 🙂

megara
27. led 2014

@bonifac ty máš krásný kožichy, u nás v práci má kolega taky australačku jmenuje se Bambi

bonifac
27. led 2014

@megara Bambi je kamradcina skautska přezdívka 😀
@martiina_k Tak sem se inspirovala,a ze zelí od tchána taky udělala zelnacku 🙂
Dala sem tam vegan parky tak uvidíme co na to manza :-P

martiina_k
27. led 2014

Ani ty párky nepozná :D já už si na ní pošušňávám 🙂 neměla jsem ji ani nepamatuju. Sice z domácího zelí by byla lepší, ale to nebylo po ruce...

cicinky
27. led 2014

@megara
Neboj, to bude zavrtávání 🙂
@bonifac
Krásné fotky 🙂

bonifac
27. led 2014

@megara taky sem trošku cítila bříško po dnešním pobíhání po meste to bude tím ze tam rostou 😉

bonifac
27. led 2014

Holky dotaz, nevím jestli to není jen utrogestan ale mám chvilema pocit jako bych si samovolně ucuravala 😅 Je to mozn ze by po OPU nebo to je jen utíkající utros... Trošku mě to znervoznuje...

martiina_k
27. led 2014

Podle mě je to ten utroš... mám to taky a na kalhotkách bílý výtok - ale podle mě to není výtok jako takový, ale fakt ten utrogestan.

megara
27. led 2014

Taky myslím,že to je ten utroš, u mě to tak je. 🙂 doufám že se mi bublinky zavrtavají, páč jim dost věřím 🙂

megara
27. led 2014

@bonifac ten kolega s Bambi a jeho přítelkyně jsou skautští vedoucí u nás v Mimoni u vodních skautů 🙂

bonifac
27. led 2014

@megara je dobrý 😀 my nejsme vodni já osobně mám z vody strach tak mi to ani nehrozí 😀

@martiina_k
@megara uklidnili ste mě,nosím intimku tak ta to bílý zkreje ale ten divnej pocit pocurani me znejistil 😀