Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

mourovata
29. led 2014

Ahoj holky tak den mi začíná super. Zamklo se mi nastartované auto,náhradní klíče sice doma jsou,ale klíče i mobil zamčené v autě:-/ tak jsem musela jít do krámu poprosit. Aby mi alespoň zavolali zámečníka. Hodinu jsem mrzla u auta a pak mě to stalo 1300kč☹ když se to se.e tak...

bonifac
29. led 2014

@mourovata no teeeda to je tada mazec,to je mi te líto :( ďej si cajik ze zázvoru ať nejsi marod.

martiina_k
29. led 2014

@mourovata No tak to bylo opravdu krásné ráno :D hlavně to neodstonej.. nohy do tepla, teplý čaj a relaxuj

mourovata
29. led 2014

@bonifac no uz se na čaj těším a doma si pustím topení na plno. Teď sedím na neurologii a snad trochu rozmrznu. Konečně mi jede muž domu tak jsem mt pak volala a typicky chlap. Prý jsem měla rozbít okno že je to levnější. A ještě jsem zjistila,že ty feťáci u nás mi rozkoply nárazníkprotože jsem stála na "jejich" místě. Pak nemám být alergická na lidi☹

bonifac
29. led 2014

@mourovata no ty chlapsky rady miluju jako kdyz sem se loni zahrabala před domem a stala sem těsně před plotem tam sem to nemohla ani pořádně rozhoupat a on mi říká ať popojizdim dopředu a dozadu jo...

cicinky
29. led 2014

@mourovata - teda ty máš den ☹
@martiina_k - vydrž 🙂
@bonifac - taky jsem odčervovala smečku, psi v pohodě, ale kočky válčily 😀

martiina_k
29. led 2014

@cicinky no koukla jsem na ten test, co mi v gennetu dali a tam je napsané, že by měl určit těhotenství 5, - 7, den po oplodnění, tak jsem psala té koordinátorce (jako že bych si ho udělala zítra, což je osmý den), ale i ona mi napsala, ať vydržím aspo'ň do víkendu, takže dál "držím" :D

mourovata
29. led 2014

Tak jsem holky konečně doma, topení jede na plný pecky, mám kotel kakaa, zalezu pod deku a dneska nic nedělám 😀

bonifac
29. led 2014

@mourovata správně 🙂 ty si teď nás nanucek :-P

mourovata
29. led 2014

@bonifac alespon vím, jak se ted cítí naše spermie v mrazáku 😀

cicinky
29. led 2014

@mourovata - tak teď jsi mě málem zabila 😀 😀 😀 😀 😀

cicinky
29. led 2014

@martiina_k
Vzhledem k tomu, jak se klepeš, nevěřím, že vydržíš 😀
Tak ho zkus a uvidíš 🙂

martiina_k
29. led 2014

@cicinky Nelam mě 😅 😅 nevím jeslti to vydržím... ale předsevzetí je silné, když se pro něco rozhodnu, tak to většinou dokážu, ale tohle je tááák těžké...

cicinky
29. led 2014

@martiina_k - nooo, zvhledem k tomu, že ti manžel schoval test, tak ti nic jiného ani nezbývá 😀

martiina_k
29. led 2014

@cicinky no tak můžu si skočit do lékárny :D máme ji za rohem a má otevřeno i v neděli 😅 ale slíbil, že mi ho v sobotu večer vydá, abych si ho v neděli ráno mohla udělat.

cicinky
29. led 2014

@martiina_k - nikam 😠 , koukej mít nožky nahoře a pořádně pečovat o bublinku 😀

bonifac
29. led 2014

Dneska ráno sem se probudila zase s vetsima prsama 🙄
Doufám ze to sou bublinky protoze jinak mě to pořádně naprdne!

megara
29. led 2014

Ahoj dámy
zkoušku jsem zmastila, takže příště znova. Jinak u mě žádné novinky,ráno bolest hlavy, odpoledne špinění protože jsem neležela a jela do školy, takže už zase ležím a odpočívám.

@mourovata měla jsi super ráno. 🙂
@cicinky na zítra držím pěsti, ať máš štěstí a pozdravu bublinku 🙂
@bonifac já musim pesinám nacpat odčervení rovnou do krku jako husám 🙂
@martiina_k obdivuju tvoje předsevzetí netestovat 🙂

martiina_k
29. led 2014

@megara předsevzetí je jedna věc a síla výdrže druhá... no uvidíme :D už bych ráda věděla, jak to s tou naší bublinkou je... A ty se už nestresuj zkouškama... musíš být v klidu 🙂

martiina_k
29. led 2014

@megara a taky mě v tom "hned si jít udělat test" brání strach, že bych měla negativní výsledek... takže proto vyhrává zatím zdrženlivost a trpělivost.

megara
29. led 2014

@martiina_k já se přiznám,že já si ho udělala včera i dneska a byl bílý jak sníh, přítel mi vynadal že sem blázen a stresuju se zbytečně že je to moc brzo, páč včera to bylo týden od ET. Tak si říkám že sem se zbytečně unáhlila a stresovala se. Už nebudu testovat a počkám alespoň do neděle. A budu doufat že se alespoň jedna bublinka udrží 🙂

martiina_k
30. led 2014

@megara Tys byla teda v úterý jo? No právě toho stresu z negativního výsledku se bojím. Takže holt počkáme do té neděle 🙂 a neboj bublinky se udrží...

bonifac
30. led 2014

Dočetla sem se ze driv než 10. Den po ET to nema smysl :O
Tak ja sem rozhodnuta testovat poslední den 4.tt to bude v úterý.Uz aby to bylo...

martiina_k
30. led 2014

@bonifac Ony se ty informace různí, v centru mi řekli, že nejdřív 9. den, ale radši později, někde jsem četla že 12. den, někde že je nejjistější až ten 14. den, na tom testu co mám je uvedené 5. - 7. den (ale včera si ho udělala jedna dívčina, co byla 7. den stejně jako já a ještě jí tam nic nevyšlo).

bonifac
30. led 2014

@martiina_k otázka jak to brát jestli od ET nebo od oplodnění takže OPU
Ale asi radši os ET ať máme jistotu.
Já uz se nemuzu dočkat... 🙂

martiina_k
30. led 2014

@bonifac já myslím že od transferu, protože jde přece o to, jak tvoje tělo produkuje ten hormon a tělo začlo na těhotenství reagovat až po transferu. To že byly oplodněné vajíčka dřív tvoje tělo vůbec nezajímalo 😅

cicinky
30. led 2014

@martiina_k
@bonifac
@megara

Holky, myslete i na to, že žádný test není 100%, krev je prostě krev 🙂, jo a jen tak mezi námi, ráno jsem zkusila ten test z Gennetu, mám 1 čárku, takže asi nic.. ve 14hodin budu vědět krev

bonifac
30. led 2014

@martiina_k to ani při přirozenému oplodnění.Embryo si pluje vejcovodem a do dělohy se dostane 5.den jako při PK

bonifac
30. led 2014

@cicinky když u tebe bych řekla ze to hodně ovlivňuje redeni.Ještě počkáme do dvou 😉
Co ti povídali?

martiina_k
30. led 2014

@cicinky držím moc palce. Aspoň se zbavíš té strašné nejistoty..