Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
30. led 2014

@cicinky To víš že to napodruhé vyjde. Musí. Všechny na tebe budeme myslet a to by bylo, aby nebylo. Tys měla svoje vajíčka?

bonifac
30. led 2014

@cicinky ses statečná 🙂

cicinky
30. led 2014

@martiina_k - ano měla, jen 6, ale měla 😉
@bonifac - zatím ano, ale jestli to ani na podruhé nevyjde, tak se tu už asi budu sunout držkou po zemi... 😝

bonifac
30. led 2014

@cicinky podruhé už to určitě vyjde!

megara
30. led 2014

Všem nám to vyjde já to vím, ať už teď nebo při dalším pokusu.

veverusa
30. led 2014

Ahoj, tak se zase hlásím mezi vás. Dneska jsem absolvovala KET. A teď už zase jen čekat. 😨 Všem držím palečky.

veverusa
30. led 2014

My máme za sebou 2 cykly IVF (v roce 2010). Po prvním byly jen 2 embrya k transferu. Po druhém se podařilo odebrat 10 vajíček a i oplodnit je. Transferovali mi 2, ale stejně nic. Zbytek zamrazili. No a pak před KET mi zjistili spontální těhotenství.
A teď se pokoušíme o další.

megara
30. led 2014

@veverusa tak tě vítám mezi námi. Tak to je úžasný že se vám podařilo otěhotnět spontánně, i po těch pokusech IVF. Tak přeju aby ti to vyšlo. Já jsem po ET 21.1. a teď čekám co bude nebo nebude.

Dámy mám strach že asi nic nebude, sice počkám na krev, ale začínám mít strach že z tohohle pokusu nic nebude, od podvečera zase slabě krvácím a pobolívá mě na levé straně podbřišku, je to takové divné hnědo červené, ale žádná sliznice. Zítra napíšu do Gennetu, a nebo možná počkám do konce co z toho bude.

veverusa
30. led 2014

@megara Věř tomu, že to bude dobré. Ale jestli bedeš chtít konzultaci, tak raději volej. Víc věcí se dozvíš.

cicinky
30. led 2014

@megara podle toho co píšeš, jsi v pořádku, a mírné krvácení je známkou zavrtání bublinky 😉

megara
30. led 2014

Dámy nemít vás tady asi by mě za chvilku z toho plašení šiblo. To je asi pořádný červík když dělá kolem sebe takový bugr 🙂 Jenže já slabě krvácím od podvečera v kuse. A jsem dneska opravdu poctivě ležela a i teď ležím na gauči s nohama nahoru.

martiina_k
31. led 2014

@megara To krvácení na psychice nepřidá. Tak moc držím palce, ať to aspoń jedna z tvých bublinek zvládne.
Jinak holky, moje kamarádka byla před čtyřma rokama v také v Liberci v Gennetu a pan doktor jí řekl, že má vajíčka tak na půl roku, funguje jí jen jeden vaječník (to teda věděla) a že jestli se hned nezačne, tak za půl roku nemusí mít děti vůbec. Ona tedda jednoho chlapečka z předchozího vztahu měla, ale chtěla se současným manželem ještě další. Tak jí nastimulovali k odběru vajíček a také se jí podařilo spontánně otěhotnět dřív, než k transferu došlo. No a teď má tříletou holčičku a před týdnem mi oznámila, že je opět těhotná. Takže z toho půl roku, co jí předpovídali, jsou čtyři roky :D a to už jí je nějakých 38 a stejně se jim to zadařilo. Sice z toho byla taková rozpačitá, protože s dalším mimčem nepočítala, ale je ráda 😅

bonifac
31. led 2014

@megara buď hezky v klidu a nech bublinky zavrtat 🙂 neboj , nic to nebude
@veverusa ahoj a vitej 🙂
@martiina_k manžel taky furt spekuluje ze by nam to mohlo jít i normlne 😀

martiina_k
31. led 2014

Holky, jak se daří? Vše v pohodě?

@megara co ty? Krvácení přestalo? Už se bublinky uklidnily?

bonifac
31. led 2014

@martiina_k mimiskove slušně boxujou 😀

martiina_k
31. led 2014

@bonifac u mě dneska klid, vůbec ho necítím, ale jsem ráda, když mě bolí bříško, tak mám trošku obavy...

bonifac
31. led 2014

@martiina_k já věřím ze je to dobrý znamení 🙂
Musim jet do liberce pro papír k neschopence ale mě se taaak nechce!

megara
31. led 2014

Ahoj dámy
tak aktuální zprávy ode mě jsou takové, že krvácení se zmírnilo a už cítím jen malý tlaky na levé straně, žádnou bolest, tak uvidíme co ukáže test v neděli.
@martiina_k to bude dobrý uvidíš 🙂

martiina_k
31. led 2014

@bonifac A kdy tam jedeš na krev? Mě zaměstnavatel řekl, že mu to stačí dovézt toho pátého, co tam jedu. Prý je to potřeba donést do té doby, než se dělají výplaty...

@megara už se na to nedělní testovnání těším, a ty budeš mít také dobrý výsledek, uvidíš.

bonifac
31. led 2014

@martiina_k já se nemuzu dovolat nasi účetní ani na email neodpověděla a automatická odpověď mi nepřišla...☹
Jedu až od pondělka za týden.
Strašná doba

bonifac
31. led 2014

@martiina_k huraaaa nemusím do liberce!!to mám radost tak si Zajedu jen do hradiště do krámu 🙂

megara
31. led 2014

@martiina_k já doufám že tam bude bublinka alespoň jedna, bylo by úžasné kdyby byly dvě, ale spokojím se i s jednou, třeba by se pak i rozdělily 😀

megara
31. led 2014

@bonifac a doba ti uteče, mě to taky uteklo, na krev pojedu v úterý ráno, i když bych se bez některých věcí obešla, jako je to krvácení.

bonifac
31. led 2014

@megara já sem dneska 7. den od ET a uz dva dny mě pěkně pichaj 😀
V úterý...Jeee 🙂 To tam budou když sr teď zavrtavaj tak hluboko.Kjasa....:)

martiina_k
31. led 2014

@megara škoda že nejedeš až ve středu, potkaly bysme se tam...
Holky mám asi hloupý a trapný dotaz, ale jak je to se sexem po ET? Zatím teda pořád pro jistotu dodržujeme abstinenci, ale neptala jste se na to některá odborníka? Rozhodně se nebudu ptát doktora v Liberci, na to nemám odvahu 😅

bonifac
31. led 2014

@martiina_k na stránkách píšou ze se šéfovat může ale u nás je teda preventivní celibat dokud se pořádně neuchytej 😉

martiina_k
31. led 2014

@bonifac no u nás zatím také, říkala jsem si, že počkáme do toho 14. dne na krev a pak asi celibát zrušíme... no nevím, pořád se bojím, abych toho mrňouse nějak "nevyplašila"

mourovata
31. led 2014

@martiina_k já jedu ve středu na kontrolu a pro léky

martiina_k
31. led 2014

@mourovata hned ráno? My tam máme být mezi 7:30 - 8:30, vzhledem k tomu, že to máme celkem daleko, tak tam dorazíme asi až k té půl deváté...

bonifac
31. led 2014

Progesteron snižuje reakce???Slabý slovo!
Holky já sem uuuplne tupá,jak dlabany necky ... Zaparkuju u obi,kouknu vedle a vidím ze v autě nikdo není.Najednou auto couva. A mě první co napadne je,jak ten ridic tak rychle nasedl?Já tele blbý blbě zatáhla rucku takže ne to auto vedle mě , ale já sem jela!Ale dopředu směrem do kandelabru!
Zastavila sem se v čas....
Ale začínám mít strach řídit 😀