Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
3. únor 2014

@megara Ahojky, škoda že nejdeš o den dýl odpoledne, to bysme se tam potkali. To víš, že se to třeba povede, já vím, že je to teď takové smutné, ale třeba se to vážně povede spont.

megara
3. únor 2014

@jilu04 Ahoj, tobě už se to taky rozjíždí znovu viď, připravuješ se na KET 🙂 Tentokrát ti to určitě vyjde 🙂 Je mi líto že to nevyšlo, sem z toho taková nijaká, samozřejmě že jsem smutná, že se nám to při prvním pokusu nepovedlo, ale snažím se neklesat na mysli, nechci si nahlodat psychiku páč ta hraje u snažení o mimíska velikánskou roli 🙂 Tak myslím pozitivně, objednala jsem ovulační testy a zkusíme to přirozeně když jsem po tom všem nabuzená hormony, tak by to mohlo vyjít, páč srůsty mi odstranili a endometriozu tam kde neměla být taky, a ta ovulační porucha se třeba upravila těmi hormony, a zlato moje bere vitamíny, tak uvidíme 🙂

hudala
3. únor 2014

@jilu04 ahojda... jak se pořád máš? Co je nového?
@mourovata No to je paráda, budu ti moooc držet palce, aby to vyšlo hned. Koukala jsem, že má manžel cukrovku... Který typ? Můj manžel má od 22 let cukrovku 1.typu a 4x denně si píchá inzulín... začátek byl těžký, ale už jsme se si zvykli..

jilu04
3. únor 2014

@megara Teda vy jste úplně vybavený a nadopovaný optimismem. To si piš, že to vyjde. Jo jo nám se to zase konečně malinko pohnulo. Někdy na začátku března bych se měla začít dopovat práškama, ale slíbila jsem si, že budu chodit do práce, abych se na to tolik nesoustředila a byla i myšlenkama v pohodě. á měla teď podle HSK v děloze nějaký srůstíky, takže mi to pošmikali, vyčistili a až tam přišdou prckové, tak už nebudou mít nic v překážce budou se moct pořádně zavrtat a tentokrát jim věřím úplně na max.
To máš pravdu, že dobrá nálada a myšlenky jsou potřeba, jima bychom se z toho zbláznili. 😅

jilu04
3. únor 2014

@hudala No ve čtvrtek jsem byla na HSK a jelikož jsem šla hnedka po noční, tak jsem byla ještě celý den taková pěkně zkouřená a ještě v pátek dopoledne jsem tu narkózu cítila, ale rozchodila jsem ji na nákupu. No a o víkendu jsem už byla v práci, takže konečně dneska volný den. A jinak se mám dobře. 13.2. jdu na kontrolu k dr., tak jsem zvědavá, co mi řekne, že bude dál.

limlim
3. únor 2014

@hudala Ahoj tak na HSK ... jdu příští úterý. Dneska jsem šla na krev a předala jsem nějaký papíry a šup hned mě daly termín aspoň to budu mít rychle za sebou, ale už teď se mě tam nechce...

elysion
3. únor 2014

Ahoj holky můžu se zeptat co myslíte tím HSK....Hydrolaparoskopie ? děkuju

bonifac
3. únor 2014

@cicinky,@megara
Děvčátka byla jsem dneska hodinku v solny jeskyni.Doporucuji,zajděte si tam, dojdete si předtím na masáž a pak tam,pořádně se zachuchlat do deky aby nebyla zima a pořádně si vyplachnete mozecek.
Je to paradicka 🙂

bonifac
3. únor 2014

Koupila sem si dve krabičky testů ze si udlam ráno test... Samozřejmě sem přišla domu a hned šla curat do kelímku 😀
Je tam dusicek :-*:-*

jilu04
3. únor 2014

@elysion Já tím myslela hysteroskopii

jilu04
3. únor 2014

@bonifac tak to je supeeeer 🙂

limlim
3. únor 2014

@elysion Snad to píšu správně 😉 hysteroskopie je HSK a hydrolaparoskopie je UTHL .

bonifac
3. únor 2014

@jilu04 krev mám až v pondělí ale uz je to jasný 🙂 zítra končím 4tt 🙂

jilu04
3. únor 2014

@bonifac Tak to je moc dobře, to si už užíváš teda těhot. v plném proudu, co?

bonifac
3. únor 2014

@jilu04 no uklizim tak nevím jak moc si užívám 😀

jilu04
3. únor 2014

@bonifac Neměla bys raději odpočívat?

mourovata
3. únor 2014

@hudala Zdeni, ani nevím kolik má hladinu cukru, tan trouba se nezeptal, ale zatím má držet jen dietu a i na ty játra a za měsíc se uvidí, na cukrovku nedostal ani léky, tak snad tonebude tak strašný, ale od soboty se krotí a dlabe prášky na játra a říkal mi ráno, že už je mu i líp, tak uvidíme.

mourovata
3. únor 2014

Tak holky nevím, kdybych nebrala antikoncepci tak bych si asi myslela, že jsem těhotná. V sobotu ráno mě nabíralo při čištění zubů a večer mě pálila žáha (ta mě pálila vždycky jen když jsem byla těhotná, jinak na to netrpím). Ale možná to bude jen tím obžerstvím při rozloučení s babičkou co jsme měli v sobotu. 😀

bonifac
3. únor 2014

@jilu04 neboj setrim se 🙂

jilu04
3. únor 2014

@bonifac tak to je moc dobře.

bonifac
3. únor 2014

@jilu04 sem zvědavá jestli tam je jedno nebo dvě 🙂 ale počkám na pondělní krev a pak se objednam k doktorce

jilu04
3. únor 2014

Teda holky, já měla dneska takový absťák na ovoce, že jsem nebyla líná, skočila si do krámu, nakoupila a teď během hodiny snědla 2 banány, pomelo a několik blum. Sice jsem nafouklá ale spokojená.

jilu04
3. únor 2014

@bonifac To jo to je vždycky překvapení.

bonifac
3. únor 2014

@jilu04 teda to je pěkná porcicka!!

jilu04
3. únor 2014

@bonifac o jo jsem měla asi nějaký vitamínový deficit

bonifac
3. únor 2014

@jilu04 pořádnej 🙂 ale já nejsem o nic lepší zblajzla sem sklenici červený řepy ...

jilu04
3. únor 2014

@bonifac ty jo tu já miluju, mamka mi ji poctivě každý rok zaváří

cicinky
3. únor 2014

Ahoj holky
@jilu04 - citím se dobře, pomalu se připravuji se na další pokus 😀
@megara - zlatíčko, je mi to líto, ale třeba to fakt přirozeně vyjde (já tu možnost nemám bohužel)
@martiina_k - TO JE PECKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😀
@bonifac - kdy máš jít na krev?

bonifac
3. únor 2014

@cicinky až v pondělí 🙂 zase ráno pocuram papír a snad už bude tlustice 🙂

martiina_k
3. únor 2014

@bonifac Nechci ti brát naději, ale já jsem dneska 12tý den a tlustici jsem tam neměla 😅 ale člověk je šťastný i za tu slabou že? přeju ti to..