Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

2910
29. čer 2009

No já nechci nijak experimentovat, bylo mi doporučeno, že si mám za léky připlatit, tak jdeme do toho 🙂 I když ta cena! Ale co, jen aby se to povedlo. Mám právě strach, že nebudu mít folíky, nebo se nic neoplodní ☹.
Fakt mi hrabe! A čí si se krmila ty? 😀

nadis.h
29. čer 2009

Právě jsem Ti chtěla říct,at neuděláš kravinu jako já.. Já na tom chtěla ušetřit a vzala si Fostimon co je hrazený pojišťovnou a dopadla jsem jak jsem dopadla.. ☹ Ale zas to nechci svádět jen na injekce. Někdo na ně reaguje, ale je pravda, že dle reakcí nejsem sama co neměla folíky na Fostimonu někdo vajíčka měl, ale málo..Záleží na těle. A taky mi prý na 99% nesedl ultrakrátký protokol.. Že se vaječníky nestihly rozkoukat a byl konec...Každopádně já už ted nebudu riskovat a připlatím si za Puregon.. A jaké máte spermio? My máme 3% pod normu..

2910
29. čer 2009

Jejda, no to si teď nepamatuju, ale máme oligoasthenoteratospermie, ale Dr. Petr mám sdělil, že se tedy nemáme čím chlubit 😒 , bylo nám doporučeno ICSI, tak myslím, že to bude podobné jako u vás. Dlouho jsme se domlouvali, zda zkusíme obyčejné IVF, nebo ICSI, no a pak z toho vyšlo ICSI. tak jdeme do toho. Manža už má zdravého klučíka, tak doufám, že bude genetika v poho.

nadis.h
29. čer 2009

Jo tak tu máme taky.. 😀 Tak koukám, že v G jedou na dvě diagnozy.. U chlapů Oligoaste.....A u ženských vysoké FSH... 😀 Ale máme to jakž takž. Jen ty 3% pod normu tak to není tak děsivý...A výsledky genetiky Vám nepřišly poštou? To by mělo přijít i poštou.

2910
29. čer 2009

No přišly by, ale mi se přestěhovali a ještě nemáme číslo popisné, tak proto jdeme pro výsledky osobně, víš?
Jinak nám sestřička řekla, že je to stejně lepší, že se v tom stejně moc lidi vevyznají a pak volají 😀 . tak uvidím, třeba stihnu ještě píchačky v červenci, ale moc nadějí si nedávám. ZNÁM TY OBJEDÁVACÍ DOBY.Už se v tom plácáme 4 měsíce.

nadis.h
29. čer 2009

Tak to jsi jako já. Já měla první konzultaci 15 dubna a pro injekce jsem byla minulý pátek. A přitom nám nedělali žádné testy navíc. Jen se mi to o měsíc šouplo páč jsem měla zvýšené FSH v horm. profiu.

2910
29. čer 2009

Ježíšku, my - to jsem ale blbec. Myšlenky mám už dál než píši, taková hrubka promiň 😅

nadis.h
29. čer 2009

Já to nesleduju... 😀 Klepu jak datlik a taky mi to často uletí. 😉

2910
29. čer 2009

Tak to nám trvala genetika taky měsíc, taky jsem začínala v dubnu 17-tého. Teď čekám co s náma provedou. Teď v úterý jdeme k Dr. Křečkové a pak....? Kdo ví? Kdybych se už začala alespoň připravovat, pak ať si už se mnou dělají co chtěj, ale než.Jak to nese tvůj manžel, myslím celou tu čekárnu nekonečnou? Já mám zlatí, ale i tak pozoruji, že mu není nejlíp, ale neřekne to. Ukecaná jsem jen já 🙄

nadis.h
29. čer 2009

No tak se už objednej dneska na nějaký termínek kolem toho termínu kdy jdeš na genetiku. To můžeš. Taky jsem to tak dělala. No můj skoromuž to neřeší. Je věčně v práci a není ten z těch co by o tom mluvili. Mimi chce strašně moc, ale nemluví o tom. Ted co se mi to zastavilo kvůli těm folikům tak mi vynadal,že jsem mu neřekla aby mi dal peníze na ty lepší injekce, aby to takhle nedopadlo...Pak večer už byl dobrý a bylo vidět že mu to je líto.

2910
29. čer 2009

Tak to jsme na tom stejně. Manža má spoustu práce a ještě dostavujeme domek, tak si to dovedeš představit.
Tak toho moc nenamluví, za prvé na to není a za druhé padne vždycky za vlast 😝 Tak jsem ráda, že si alespoň tady můžu poklábosit. Jo a co ti na to řekl doktor, že jsi neměla folíčky? Čím to? Nedá se tomu předejít? Nevadí že se ptám? Vím, že je to bolavé, ale připravuji se na vše.

nadis.h
29. čer 2009

No právě jsou to chlapi a já to beru že o tomhle nechce mluvit. Já jsem v poho klidně se ptej. 😉 Já si nedávala moc šance s tím Fostimonem takže mě to nepřekvapilo ani nezaskočilo. No primářka si myslí,že to bylo Fostimonem a celkově špatným protokolem. Takže ve druhém kole mi změní úplně všechno. Jak léky tak i protokol.

2910
29. čer 2009

Aha, já jen vím, že spoustě holčinám nejdříve dávají ultrakrátký protokol, tak doufám, že mi sedne, tedy jestli se k němu dohrabu. 😵 Já na začátku myslela, že sice udělají nějaké testy, ale vše potrvá tak měsíc dva, no a vidíme, že to tak jednoduché není, i když věda postoupila tak dopředu. Dám určitě vědět jak pokračujeme, vidím to jestli bude vše ok na srpen.

nadis.h
29. čer 2009

No a mě zrovna ten ultrakrátký nesedl. Bylo to moc rychlé na mé vaječníky. 😠 Třeba se v tom sprnu potkáme tam. Jen já ještě nevím zda to u mě bude v srpnu nebo dýl. Potřebuju si dát trochu oraz mozku. Myslela jsem na to ve dne v noci od března.. 😝

2910
29. čer 2009

Njo když já bych potřebovala doraz mozku 😀 , už nedělám nic jinýho než blbnu a to ještěk tomu všici mají kolem nás novorozeňátka 😠 . to nadere... No nic musíme myslet s nadějí- au to bolí myslet 😀 😀

nadis.h
29. čer 2009

No nám už to zasahovalo i do vztahu... Byla jsem jak praštěná a tlačila to za každou cenu i když se to třeba finančně zrovna nehodilo.. Takže jedině tak dobře tahle pauza..Ale těhulí je strašně moc..Proto ani moc nechodím ven,abych to neviděla. 😀

medvide1
29. čer 2009

Ahoj holky prominte že vam sem lezu ...jsem v 9 TYdnu a dr mě posila do gennetu do lbc na 1 screening ve 12 tydnu nevite do jake doby jspu vysledky a jsou tam hodny??a take me tam posila na UZ to tam maji nejaky specialni??děkuji za odpověd 🙂

nadis.h
29. čer 2009

Medvide kéééž bychom my tady měly zkušenosti už jako těhulky.. 😵 Každopádně mají tam super vybavení..3D ultrazvuk apod. A jsou tam moc hodní. To je vše co já k tomu mohu říct. 😉

medvide1
29. čer 2009

děkuji alespon za toto člověk je tak trochu s nervama na pochodu a tak sbíram alespon male info děkuju a nebojte určo take brzy budete těhulky...ja vim co to je snažit se a nejit to a nejit to!!!

nadis.h
29. čer 2009

Neboj nic. Je to tam fakt super.

dvojcata2
30. čer 2009

Ahoj děvčátka tak jak to jde já čekám na tu mrchu a dává si na čas když jí člověk potřebuje.Jsem nějaká nervozní mám blbou náladu a depku a to ještě nemám hormony nejraději bych někam vypadla daleko

nadis.h
30. čer 2009

Ahoj dvojce. Tož vítej v klubu. Jsi to samé co já. Mě se to staloo už dvakrát když jsem na ní čekala a přišla později. 🙄 A ted jsem o ní vůbec nestála a měla jsem rovnou 2 po sobě jen s 2 denní přestávkou... 😝

dvojcata2
1. črc 2009

Ahojky tak mrcha se pomalu rozjíždí ale opravdu pomalu.Takže to vydím že na krev jdu až v pondělí a výsledky a další konzultace se taky protáhne ach jo 😠

nadis.h
2. črc 2009

Dvojce tak to jestli pujdeme vsichni v srpnu tak se nas tam sejde pekna radka. 🙂)

semy.cz
2. črc 2009

ahojky holky 🙂
tak jdu v sobotu do gennetu na utz před inseminací 🙂 Clostil už jsem dobrala a skoro jsem o něm ani nevěděla 🙂 a to jsme se ještě do toho stěhovali..no možná mě to pomohlo že jsem neměla čas přemýšlet o tom jak se cítím 😀

nadis.h
2. črc 2009

Ahoj Semy,
Tak drzim palecky! At to tam doktor poradne nasouka! 😀 je urco lepsi,kdyz neni cas premyslet a sledovat se.

semy.cz
2. črc 2009

ahoj nadi 🙂

to jo, jsem ráda že teď máme tolik práce okolo bytu, snad to pomůže 🙂

a co u vás?..něco nového?

nadis.h
2. črc 2009

Semy u nas nic noveho. Ja si zkusila jake je to stimulovat ale rychle mi to skoncilo,protoze mi nerostli folici. :( takze ted zas cekam a hledam si praci.

maja.he
2. črc 2009

ahoj holky, jdu k Vám na radu....14.7 jdem do Gennetu na 1.konzultaci před IUI...prosím co nás čeká?

nadis.h
2. črc 2009

Ahoj Maji,
Tak to ja nemam zkusenost s IUI,ale myslim si,ze to nebude jine o moc jako pri Ivf. Mudr se Vas zepta na ruzne veci,vezmou Vam krev nebo mozna jen Tobe,manza bude muset jit na spermiogram a domluvite si leky od kdy co a kolik budes brat a je to. Jen se to jeste muze zmenit dle manzelova spermiogramu,kdyz bude spatny tak Vam reknou o Ivf protoze IUI nebude mit smysl.