Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

domek
8. črc 2009

Ahoj rino, děkuju za komentář. Jsem z toho taková rozladěná....ja jsem teda vzdycky chodila k doktorovi chlapovi. Zensky jsou prý necitlivy. Ty jsi k ni chodila? Nebo chodis?

domek
8. črc 2009

Zadala jsem si ji do vyhledavace a koukla jsem taky na tyto stranky http://www.znamylekar.cz/lekar-31754-mudr-ivana... . Mas s ni dlouhodobe zkusenosti?

rina1
8. črc 2009

Domku, je to ona, ale vis ja k ni zezacatku taky nesla, chodila jsem k dr.Petrovi, ten je super, lidskej, ale nejak odborne za ni zaostava, uz jsme to resily s holkama i z jiny diskuze, ona je jak kdy, ale neni neprijemna, proste se soustredi a fakt co rekne tak je, pak je tam dr. Johanova ta je mlada, cerstva, neni spatna, ale Bydzovska me prijde odborne na vysi, chodi zastupovat i do Prahy do Gennetu, ten dr. Petr super na pokec,ale nejak nevim, rika kazde to samy co jsme si pak tady nebo jinde na diskuzi rikaly, proste bych sla k ni, kdyby byla divna, tak bych na to byla pripravena, hlavne ze mi pomuze. No uvidis....Muzes jednou k ni a pak treba k nemu uvidis sama. Chodi sem Nadish ta s nima ma cerstvou zkusenost, k ni nechtela, chtela k nemu pak ji nejak neodhadl celkove lecbu pak byla u ni, a ta ji to cely predelala a uz chce chodit jen k ni.

domek
8. črc 2009

Tak diky moc za vyklad. Radsi se zeptam lidi a jejich zkušeností, než napsaných pomluv. Kazdej má někdy špatnej den, ze jo? Tak díky za pomoc. Objednám se k ní. Napíšu pak jak jsem dopadla. pa a díky

nadis.h
9. črc 2009

Ahoj domku,

přesně jak říká Rinuška. Gennet je moc fajn po všech stránkách. K primářce se objednej a můžeš pak ke komukoli jinému. Ale s primářkou určo budeš spokojená. Já k ní nechtěla z osobních důvodů, ale teď jsem ráda, že jsem se k ní dostala v den kdy tam nikdo jiný nebyl a už u ní zůstanu. Je to mnohem větší profík. A milá je moc! Každý máme svůj špatný den někdy co se nálady týče. Ale ona mě překvapila. Byla strašně hodná,seděly jsme spolu po mém neúspěchu asi hodinu,utěšovala mě a naplánovala co dál,abych odcházela s myšlenkou už do budoucna nezaobírala se tím co se stalo.

Rinuško jak pokračuješ s prací? Já dostala ve finále i to místo na recepční kam mě nechtěli kvůli těm dotacím. Ale včera jsem byla v tom hotelu v Liberci na místo managera a beru to. Je to nejlepší z těch třech nabídek.

semy.cz
9. črc 2009

ahojky všem 🙂

nadiš tak tu čtu že jsi našla práci 🙂 tak to moc gratuluju, tak aspň budeš mít jiné myšlenky viď 🙂

jinak my jsme tři dny po IUI..tak uvidíme jak to dopadne 🙂

nadis.h
9. črc 2009

Ahoj semy. No musela jsem. Jsem doma od ledna a to bylo na šišku už. Tak mi to ted uteče a budu se zabývat něčím jiným. 😉

Tobě držím palečky. 😵

semy.cz
9. črc 2009

určitě ti to uteče 😉

děkuju 🙂..budeme to potřebovat 🙂..no asi jako všichni tady 🙂

rina1
9. črc 2009

Nadi, ja zatim prace nic, potrebuju od zari nejlepe pol.zari-rijen, to co je chteji nastup ihned a hlavne myslim, ze me nikdo moc chtit nebude jsem dlouho doma a po matersky no nevim....

nadis.h
10. črc 2009

Rinuš no je to na prdku. 😒 Nejlepší by bylo dostat práci někde ve školce kam bude Tvůj prdýlek chodit co. A nebo neváhat a skočit do IVF,abys mohla být na další mateřský. 😉

nadis.h
10. črc 2009

Jinak jsem se dneska holky objednala na cvíčo Mojžíšku. 16ého jdu poprvé tak jsem zvědavá jaké to bude. Co jsem slyšela tak žádná prča to nebude... 😝 😀

dvojcata2
10. črc 2009

Ahojky tak jsem dnes volala do Gennetu na výsledky skrz horm.profil a i když jsem byla na krvi pátý den mrchy tak je zatím vše ok a 16 jdem s přítelem k dr.Petrovi a budu už možná patřit k píchačkám 😀 😀 😀 Snad už jse něco bude dít.Jinak makám na baráku a nemůžu na záda tak se těším jestli se povede na odpočinek.
Nadis:4etla jsem že máš práci to je skvělý aspon příjdeš na jiný myšlenky pa musím makat 🙂 🙂 🙂

dvojcata2
11. črc 2009

Tak kdepak jste Liberečandy??? 🙂

nadis.h
11. črc 2009

Ahojky dvojce,

tak to je fajný, že Ti to takhle dopadlo. 🙂 Víš ty hodnoty? Zajímalo by mně jak jsi dopadla konkrétně s FSH. 😀 Jestli spadáš do naší party. 😀 Tak ted se asi pošle žádost do pojišťovny a od další mrcha píchanda ne? 😉

dvojcata2
11. črc 2009

já vůbec nic nevím vše se dovím ve čtvrtek.No podle toho co mi říkal dr Petr když vše půjde tak jak má tak bych mněla jít v srpnu na odběr vajíčka a zavedení(ještě neznám přesně ty názvy tak to píšu jak mi to do pusy příjde 😀 )a to je příští měsíc tak nevím jak to chce stihnout když ještě nemnám léky ani tu pojištovnu.Říkal že jsme oba jinak zdraví až na ty moje vejcovody které už nemám že by to mnělo být rychlé tak uvidíme 😔

nadis.h
11. črc 2009

A kdo Ti prozradil ty hodnoty horm. profilu? Páč mě do founu řekla sestra, že mám vše v pořádku a pak se dozvěděla od mudra,že mám vyšší to FSH a muselo se to odložit o měsíc. 🙄 No to stihneš v srpnu. Jak dostaneš mrchu v srpnu tak začneš píchat a píchá se cca jen 13 dní.. 😉 Pak už odběr a transfer je frk frk..

dvojcata2
11. črc 2009

mně nikdo žádný hodnoty neřekl jen jsem tam zavolala jestli mám hotový odběry a ta sestra mi řekla že jo vše je v pořádku a tak jsem se ptala jestli mám dobrou tu krev jak mi jí brali až pátý den a ona mi řekla že jse půjde podívat do karty co tam dr napsal a kdyby to bylo špatný že mi ještě zavolá a když nezavolá tak mám přijít ve čtvrtek.A nikdo nevolal

nadis.h
11. črc 2009

Tak uvidíš. Já už to z mé zkušenosti beru jinak. že mi do founu řekli že je to ok a pak nebylo. 😝 Takže to vždy chci vidět černé na bílém. 😠

dvojcata2
11. črc 2009

tak to je jasný že tam můžou něco najuít a že až to teprve uvidím tak budu klidnější.Jak říká můj drahý to je osud.Jdu makat 🙂 🙂 🙂

janik8774
11. črc 2009

dvojcata2
tak to je paráda že ses dočkala.Tak snad vše proběhne bez problemů.
Hlavně se na to neupínej. 🙂 Já vím že se to dobře říká.
Já už taky "stříhám" metr.Ješte jeden cyklus MS a jdu na KET.
Tak už se to blíží!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dvojcata2
12. črc 2009

Ahojky Janíku já jse neupínám nemám na to ted ani čas protože stavíme na baráku horší bude až půjdu do práce a uvidím mimísky a nebo ted ve čtvrtek protože do ted se u mně nic neděje.Na jednu stranu si říkám že jsem mněla aspon to štěstí že už jednu dceru mám i když je jí už 15 let a to je to největší štěstí co mně potkalo.Tak hezky stříhej já snad začnu také ve čtvrtek hned napíšu jen co se dozvím něco víc 🙂 🙂 🙂 Držím pěstičky moc moc!!! 😉

nadis.h
12. črc 2009

Ahoj holenky,

tak jsme včera rozhodli doma, že zas naskakuju k Vám do vlaku. 😉 Rozhodne teda kontrola FSH a pak se uvidí. Když bude hodnota dobrá tak v srpnu zase stimuluju. Když nebude dobrá tak do akce půjdu až tak v říjnu listopadu.

janik8774
12. črc 2009

nadis.h
Nedá ti to nechat to plavat a dát si pauzu. 🙂 🙂

janik8774
12. črc 2009

dvojcata2
Tak to je dobrý.To jseš na dobré cestě.

nadis.h
12. črc 2009

Jani no ono spíš jsem potřebovala, abych do toho dostala chuť jít sama od sebe. A to na mě přišlo včera. 😉 I mi to zapadá do práce a jiných aktivit budoucích. Jen teda pouze s tím, že výjde to FSH dobře. Jinak tro nechám na později.

dvojcata2
12. črc 2009

Nadis,Janíku: to víte že to vyjde uvidíte v srpenci se poznáme v Gennetu a budem spolu chodit na kafíčka 🙂 🙂 🙂 nesmíme to vzdávat musíme věřit. 😉

nadis.h
13. črc 2009

Holky tak si písneme kolikátého půjdeme v tom sprnu a třeba se tam fakt potkáme. 😉

semy.cz
13. črc 2009

nadis tak budu držet pěsti aby jsi měla dobrý výsledek 🙂

janik8774
13. črc 2009

dvojcata2 - já jsem z LBC ale ještě jsem stále v Pronatalu.Jestli vyčerpám zmrzlíky tak budu chodit do Genetu.
Doufám že se už to nestane.To by mě asi hráblo. 🙂

2910
14. črc 2009

Ahojda Holčičky,

moc moc prosím nemáte některá zkušenost z těch co chodíte do Gennetu v LBC s Leidenskou mutací-heterozygot? Je to porucha srážlivosti krve- moc hustá 😖. Mě byla zjištěna, snad v srpnu začnu stimulku a moc se bojím. Mám strach o mimi, ale i tak všeobecně. Čekají mě ještě podrobné testy na hematologii, tam mi k tomu snad řeknou víc ? Jo a jak dlouho jste čekaly na schválení od pojišťovny? Moc děkuji a všema které čekáte na //, přeji aby to bylo co nejdříve.