Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
1. dub 2014

@jilu04 v to doufám 😀

@martiina_k píchání v boku, znamenalo u mé kolegyně těhotenství 😉

martiina_k
1. dub 2014

@cicinky no nevím, právě se mi zdá, že za to může ta "námaha"... jako nechodila jsem zas tak strašně moc, ale i tak si to vyčítám. Ve čtvrtek jsem si domluvila kafčo s kolegyní a v pátek jsem chtěla jet na zahrádku ke známé a teď nevím, zda to nemám odpískat...

jilu04
1. dub 2014

@martiina_k to víš, že to vyšlo a prcek ti takhle dává najevo, že tam je

jilu04
1. dub 2014

@cicinky já v to věřím

martiina_k
1. dub 2014

Snad máte holky pravdu... před chvílí jsem psala holce, která šla ve stejný den jako já, dělala si prý test včera a dneksa a je bílý... přesně tohohle zklamání jsem se chtěla vyhnout předčasným testováním, ale teď si říkám, jeslit bych si ten test přece jenom neměla koupit a udělat si ho už třeba v pátek...

cicinky
1. dub 2014

@martiina_k
@jilu04
URČITĚ MÁME PRAVDU !! 🙂
Nestresuj se, mě zase tlačí vaječník, dnes jsem na UZ viděla takové ty úchyty, jak na nich drží vajíčka, a i dr. říkal, že jsem ještě oteklá a že to bude bolet, takže děvče, usměj se 🙂 všechno je určitě v pořádku 😉

jilu04
2. dub 2014

@cicinky Ahoj těhulko 🙂 , jak se vede?

cicinky
2. dub 2014

@jilu04 Ahoj budoucí maminko 🙂, zrovna jsem dofotila holčičí věcičky mé kamarádky a jdu je nabízet maminkám na FB, ona chudák bydlí daleko od města, tak jí takhle vypomáhám 🙂 , ale popravdě už se těším, až si budu takhle kupovat já pro svého mimíska hadříky a hračka a chodítka 😀
Kočárek i zavinovačku už mám vybránu, takže jediné co chybí, je mimísek 😝
Jak se cítíš ty? Neomdléváš už, doufám? 🙂

martiina_k
2. dub 2014

Holky poraďte mi, mám si jít koupit test, nebo mám počkat do té neděle??? Já začínám být strašně nerozhodná... nevím co si dát k obědu, nevím na co se koukat v televizi 😅 leze mi to asi na mozek...

jilu04
2. dub 2014

@cicinky Tak to je dobrý, že už to máš vybraný, my se doma nějak pořád nemůžeme domluvit na kočárku, ale naštěstí ho budeme řešit až tak v 6tém měsíci, takže je ještě dost času a zbytek asi začneme nakupovat tak nějak nastejno. Já myslím, že už nechybí, že už ho máš u sebe zavrtanýho 🙂
No dneska to vypadá nadějně, že bych nemusela, ale ještě není večer, jen jsem uklízela nádobí do myčky a 3x od toho odbíhala na záchod, je to fakt děs, ale snídani statečně zatím držím uvnitř 😀

jilu04
2. dub 2014

@martiina_k Já bych si ho koupila a zkusila to, uvidíš, jestli tam něco bude, hele a někde tady na diskuzích jsem četla, že ještě citlivější na začátku jsou ovulační testy, které taky ukáží těhotenství

cicinky
2. dub 2014

@martiina_k mazej si ho koupit 😀

martiina_k
2. dub 2014

@cicinky teď hned nemůžu, mám vycházky až od jedné, ale asi půjdu - udělaly byste si ho hned, nebo počkaly do rána? Dneska jsem 9. den. Asi počkám na ranní moč, to bude jistější že?

cicinky
2. dub 2014

@jilu04 Jééé 🙂, tak to já zase od transferu na WC ne a ne si dojít 🙄 , ale ono to přijde 🙂
Kočárky, co jsem vybrala, mužík mě do toho moc nekecá, mám ve fotoblogu, ale jak se znám, tak stejně koupím nějaký od svých kamarádek (mám docela prachaté kámošky a ty mají luxusní kočárky 😀).
Každopádně výbavičku chci celou novou, nevadí mi oblečky, ale dupačky, punčošky chci nové, a takové, co mě se budou líbit 😀
O čůrání mi ani nemluv, připadám si jak průtokový ohřívač, doktor i doktorka říkali, že musím hodně pít, jinak mi ten otok neklesne, tak piju... piju... a stále piju 🙄

cicinky
2. dub 2014

@martiina_k Hned, dneska jsou hodně citlivé, takže klidně hned, ale být tebou, tak koupím 2 😉
V Gennetu jsi už nedostala test?

martiina_k
2. dub 2014

@cicinky dostala, ale z minulé zkušenosti vím, že ten geneťáckej je málo citlivej. takže ten si nechám na neděli. Navíc kdybych si ho udělala dneska, mužíček by na to přišel 😅

jilu04
2. dub 2014

@cicinky No jo jenže mě to všechno jde vrchem, takže taky nic moc slast, už se začínám bát, abych neměla vředy, takže jím po malých dávkách a snažím se častěji.
To já toho asi taky hodně podědím po ségře, ale jestli to bude chlapeček, tak budu nakupovat všechno nové, to chci každopádně stejně, na první mimi by měla být všechno nové si myslím.

martiina_k
2. dub 2014

Tak holky já to teda s oblečkama vůbec hrotit nebudu. Mám kolem sebe spoustu kamarádek a ségru, které mají malé děti, takže vše podědím. Vůbec nemám v plánu kupovat nové věci. Nehledě na to, že na to nemáme. Ale i mi to přijde zbytečné, mimčo je v tom chvíli, za pár dní z toho vyroste... ale to je věc názoru. Rozhodně neodsuzuju holky, co to kupují nové ani ty, co musí mít všechno značkové. Jen já to mám nastavené trošku jinak.

cicinky
2. dub 2014

@martiina_k já mám lékarnu kousek od domu, ale zatím není 9tý den 🙂
Oblečků taky budu mít hromadu, jen ty dupačky a punčošky chci mít podle svého a nové, to je cca na 0,5 roku a pak už beru houfně a plnou náručí vše od svých kamarádek 😀
A když se dnes podívám na ceny hadříků, ať je to HM nebo Next, tak je to stále drahé, ale na bazárku je koupíš s 80% slevou a ve fakt pěkném stavu 🙂
Je super, když máš přísun 🙂

@jilu04 jééé, to tě lituji :-/
Moje mamka blinkala až do 6tého měsíce, tak snad tě tohle mine...

jilu04
2. dub 2014

@martiina_k No já je budu kupovat pokud to bude chlapeček, jelikož ségra má holčičku, tak aby nechodil v růžovým 😀, ale víš jak to je, půjdeš někde po krámku a nakonec ti to stejně nedá nic nekoupit.
@cicinky to já taky doufám, už z toho začínám být docela unavená a vysílená, ten náš skřítek o sobě dává pořádně vědět, ale i tak ho miluju.

martiina_k
2. dub 2014

To je jasné, že se člověk neubrání nekoupit něco úžasně roztomilého a krásného 🙂 s tím počítám, ale jako že nebudu kupovat cílenně celou novou výbavičku. Je pravda, že v mém okolí jsou skoro samí kluci, tak si to pak @jilu04 můžem kdyžtak čenžnout 😅 😅 😅 Na druhou stranu, ségra i sestřenka (co mají ty kluky) - mají obě tkaové spíš neutrální oblečky, že by v tom holčička v klidu mohla chodit.

cicinky
2. dub 2014

@jilu04 🙂 vydržíš to, jsi přece žena 🙂 a ty vydrží víc jak 10 chlapů 😀
@martiina_k
Holky, včera jsem koukala na stránky Ikei, a mají tam přebalovací stůl za 500,- včetně úložného prostoru.
Postýlku budu kupovat bazarovou, akorát mi mamča slíbila, že ni nechá vyrobit matraci, povlečení si koupím nové 🙂 a ten zbytek bude postupně, lahvičky mám od Simaxu, ty mi už pořídila teta 🙂
Jéé, jak já se těším, až budeme všechny po porodu a maminky a posílat si fotky mimísků a drbat chlapi, a drbat jak nám mimísci pláčou / nepláčou, sejří až na záda a čůrají jen co je přebalíme ... 🙂

martiina_k
2. dub 2014

@cicinky moc nepředbíhej 😅 ještě nemáme za sebou tu nejdůležitější část :D kromě Jilu04 samozřejmě. Ale také se na to těším.

cicinky
2. dub 2014

@martiina_k však ono to přijde.. možná ne hned, ale přijde 😉

martiina_k
2. dub 2014

@cicinky tak to je svatá pravda, vůbec o tom nepochybuju

cicinky
2. dub 2014

@martiina_k Tak jak jsi se rozhodla s tím testem? 🙂

martiina_k
2. dub 2014

@cicinky teď právě jsem se vrátila ze záchoda a čekám, ještě dvě minuty... a bojím se, že tam bude jen jedna čárka...

cicinky
2. dub 2014

@martiina_k držííííííííííííííím všechno co mám, budou tam //

martiina_k
2. dub 2014

@cicinky nejsou ☹ ale počkám ještě, minule se mi ta čárka zvýraznila až po několika minutách..

cicinky
2. dub 2014

@martiina_k neděs se ničeho, oni se tam objeví, když né dnes, tak zítra 😉