Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
4. dub 2014

@bonifac tak to je super zpráva. Držím palečky, aby se aspoń jedna bublinka udržela.

cicinky
4. dub 2014

@martiina_k 😀 já taky všechno svádím na utroš 😀

@megara zlato, brzy se k nám přidáš 🙂

@bonifac tak to jsme moc rády, že jsi se nám taky ozvala 🙂

bonifac
4. dub 2014

@martiina_k

@cicinky holky to není jen sváděni... Ten utros je realita... Mám ho týden a sem mimo 😀

cicinky
4. dub 2014

@martiina_k
@bonifac
zrovna dnes jsem říkala své endokrinoložce, že když si zavedu utroš, tak jsem jak kdyby mě někdo posadil na obláček 😀

martiina_k
5. dub 2014

Tak jsem dneska 12. den a test je bílý ☹ ☹ ☹

martiina_k
5. dub 2014

Nooo, teď když ten test detailně zkoumám, tak buď mám vidiny, protože tam tu čárečku chci vidět, nebo je tam úplně slaboulinkatá...

bonifac
5. dub 2014

@cicinky mě se včera po ketu manžel zcela vážně ptal, jestli mi něco nedali, že sem regulérně sjetá :D
@martiina_k podle mě to vydiny nebudou 🙂 jak citlivý máš test?12.den je dost brzo ;)

mourovata
5. dub 2014

Ahoj holky, tak krev vyšla negativně, takže další pokus nás čeká začátkem května. už teď se těším. naštěstí nemusím ukončovat neschopenku tak je to super, protože kdybych se vrátila do práce tak asi co nevidět dostanu výpověď. Bereme to sportovně, že příště to určitě vyjde.

bonifac
5. dub 2014

Holky je to zvláštní ale po tom ketu sem nák víc v pohodě než po ET... nevím čím ale tolik na to nemyslím chyvílema uplně zapomenu a pak mi vytane na mysli, bacha mas je v sobe... možná že to dělá to že toho mám ted nad hlavu a že chodím do práce ale je to celkem příjemné 🙂 třeba pak nebudu tak zklamaná jako prve

martiina_k
5. dub 2014

no na všech tesstech které jsem měla bylo napsáno, že jsou hodně citlivé. Ale co tak jsem vypozorovala, tak takové ty "tyčinky" jsou citlivější, než ty které vypadají jak digitální teploměr. Já vím, že 12. den je brzo, ale některé holky mají krásnou čárku už 7. den, tak mě mrzelo, že tam nic nemám ☹(( no pondělí rozhodne.

martiina_k
5. dub 2014

@bonifac já byla přesně v takovéhle náladě také. Asi tak do osmého dne. Sice jsem byla na neschopence, ale vyráběla jsem si tu tu svojí bižuterii, vůbec jsem na to nemyslela, při tom ET jsem se opatrně zvedala, opatrně sedala, chodila pomalu, pozorovala každé píchnutí a po KET jsem vyskočila z gauče, běžela po schodech :D až pak jsem si uvědomila - pozor, zpomal :D byla jsem v klidu, vyrovnanaá. Ale pak to přišlo tak od toho osmého, devátého dne... ale je fajn být v klidu.

bonifac
5. dub 2014

@martiina_k nechvátej já sem po ET cítila vrtání až 10.den a než se objeví v moči .... dej prckovi čas 🙂

na jednu stranu bych chtěla vědět že jsou v pořádku ale na druhou stranu takový klid sem v prvním pokusu nezkusila 🙂

martiina_k
5. dub 2014

@bonifac no já taky ne, fakt jsem byla vyrovnaná a klidná, i jsem to tu psala... holky mrkněte na ten test. jsem paranoidní nebo ne?

bonifac
5. dub 2014

@martiina_k já jí vidím a to nemusím ani zaostřovat 🙂

mourovata
5. dub 2014

@martiina_k já ji taky vidím 😀

cicinky
5. dub 2014

@martiina_k a já ti přeji, ať je i krev pozitivní 😉

bonifac
5. dub 2014

Holky píchalo vas břicho hned po transferu? Mě už od včerejška popíchává :(

martiina_k
5. dub 2014

@bonifac jj, i minule, i teď... a jakmile delší dobu stojím (např. teď u vaření, nebo když jdu do města), tak mě to zase začne...

bonifac
5. dub 2014

@martiina_k není to divný? prvne me píchalo až desátý den a dal

martiina_k
5. dub 2014

@bonifac no tak mě přesně naopak. Píchalo mě prvních pět nebo šest dní a potom už ne. Alle je pravda, že to taky nevyšlo. Tentokrát mě první asi tři dny nic, potom to začlo a teď je to jen při námaze (resp. při delším stání)

bonifac
5. dub 2014

@martiina_k tak doufám že to nic nebude, bojim se aby to nebyl naky zanet :(

martiina_k
5. dub 2014

@bonifac tak ono je píchání a píchání.... ale já bych to viděla tak, že se právě začal mimísek (nebo dva? Teď nevím jeslit sis nechávala jednoho nebo dva) zavrtávat....

bonifac
5. dub 2014

@martiina_k dva 🙂 ale včera sem byla na KET, tak sem si rikala že to muze byt tím že je tam "posílají" s nakou tekutinou ale dneska me to prekvapilo... no uvidíme, nebudu stresovat

cicinky
5. dub 2014

@bonifac mě píchalo cca 2-3 dny, teď mírně ustálo, ale pořád cítím dělohu, bez pocitů na MS, prostě ji cítím, tak nějak divně jakoby se roztahovala 😒
Někdo říká, že je to dobře, někdo že není, takže být tebou (i sebou), tak se nestresuji 😉

martiina_k
5. dub 2014

@cicinky já si holky myslím, že je to normální. A hlavně u každé jinak. Co je u jedné správné, to u druhé může být blbé. Jak vám lidi řeknou - u jednoho těhotenství jsem cítila toto, u druhého nic, u třetího mi bylo špatně... myslím že fakt ty příznaky jsou různé a každá to má trošku jinak. Držím nám všem palce.

cicinky
5. dub 2014

@martiina_k Přesně tak, každá jsme prostě jiná a jednou to u každé z nás klapne a budeme mít své uzlíčky 😉

martiina_k
6. dub 2014

Tak jsem si dneska dělala ten test z gennetu a jsou tam //, sice je ta druhá slaboučká, ale je táááám. Tak snad to nedopadne jako minule. Zítra jdu na krev, tak mi držte palce 😕

marcule
6. dub 2014

Moc a mooc ti drzim pesticky a verim ze to na podruhe uz urcite vyslo..to by bylo aby nebylo kdyz rikaji ze ivf s darovanymi ma velmi velkou uspesnost..drzim pesticky a moc,take me to ceka tak jsem s tebou.. 🙂 🙂

marcule
6. dub 2014

Moc a mooc ti drzim pesticky a verim ze to na podruhe uz urcite vyslo..to by bylo aby nebylo kdyz rikaji ze ivf s darovanymi ma velmi velkou uspesnost..drzim pesticky a moc,take me to ceka tak jsem s tebou.. 🙂 🙂

elysion
6. dub 2014

Ahoj holky mám dotaz...co to všechno obnáší když se člověk rozhodne pro IVF s darovanými vajíčky a jak se to pohybuje cenově...děkuju 😉