Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

marcule
14. dub 2014

@marcule treba zacne pomalu stoupat,zazraky se preci deji ne?

martiina_k
14. dub 2014

@marcule že by? To by pro mě bylo nějaké moc velké štěstí... ale né, nebudu si dělat plané naděje. Počkám, až co mi Stránská zavolá.

cicinky
14. dub 2014

Holky HCG 950 !!!!!!!!

martiina_k
14. dub 2014

@cicinky no tak to je síla... to já se se svýma 35 můžu jít zahrabat 😅 .
Takže máš potvrzené těhotenství? Moc moc moc gratuluju.
Teď jsem domluvila se Stránskou, prý to rychle konzultovala s doktorem, zřejmě mi tu hladinu hcg drží ty hormony. Mám to vysadit a uvidíme. Termín další schůzky máme domluvený na 12. 5.

marcule
14. dub 2014

@martiina_k tak to me moc mrzi Marti ale neboj ono to do tretice vyjde !!

martiina_k
14. dub 2014

@cicinky jestli se ti fatk nerozdvojilo a nejsou tam nakonec dvě...

@marcule až budu mít čas (za hoďku nebo dvě), tak vám napíšu, proč tomu třetímu věřím...

cicinky
14. dub 2014

@martiina_k zlaticko, to měmoc mrzí ☹ ☹ ☹
Ach jo ☹

mourovata
14. dub 2014

@cicinky téda gratuluju, to budou minimálně dvojčata 😀

cicinky
14. dub 2014

@mourovata ty máš ale fórky 😀 😀 😀

mourovata
14. dub 2014

@cicinky no já nevím, ale sestřenka měla po IVF hodnotu hcg 360 😀

marcule
14. dub 2014

@martiina_k dobrá napiš budeme čekat...

martiina_k
14. dub 2014

Už jste zřejmě napnuté jak kšandy, tak vám to napíšu. Možná si některá z vás bude ťukat na čelo, ale já tomu prostě věřím. Věřím, že některé sny mají výpovědní hodnotu, jen se v nich musí umět "číst". Neříkám, že to jsou všechny sny. Tyto jsou takové nějaké jiné než běžný sen, takové živější, mají dlouhý děj, reálnější. Nevím jak to popsat. Takový sny mám tak třikrát, čtyřikrát do roka, určitě né každou noc. No a s lidma, kteří tomu rozumí se snažíme přijít na to, co nám chtěl ten sen říct. No a někdy v říjnu se mi zdál takový zvláštní sen o tom, že jsem měla rodit trojčátka. A já tomu porodníkovi furt vysvětlovala, že nechci rodit přirozeně, že to je strašné riziko pro ty mimča, nicméně on že né, že se bude rodit normálně. Nebyl v tom snu žádný přeskok, ale najednou byly ty děti na světě, žádnou bolest jsem necítila, koukala jsem na ně a věděla jsem, že ty dvě jsou "jako mrtvé" - koukaly na mě, ale přesto jsem je považovala za mrtvé a jedno bylo živé. Já jsem vůbec necítila smutek, že bych přišla o ty dvě děti, ale cítila jsem strašnou radost, že mám to jedno zdravé a že si vlastně užiju mateřskou mnohem víc, než kdybych měla tři. No a s lidma, kteří tomu rozumí se snažíme přijít na to, co nám chtěl ten sen říct. Nějak společně jsme přišli na to, že mě čekají tři možnosti (něčeho, v tu dobu sjem to nevztahovala na děti) a že vyjde jedna ze tří, nebo spíš "ta třetí" možnost. Když mi vydržely tři životaschopná embrya, tak mi to začínalo dávat smysl, ale furt jsem si říkala, že třeba je to opravdu "jedna ze tří", tudíž klidně ta první nebo druhá. Nicméně asi to fatk bude ta třetí. Prostě ta dvě embrya sice žila, ale vlastně nežila - jak ty děti v tom snu, také koukaly, ale byly považovány za mrtvé. Možná to budete považovat za morbidní nebo já nevím za co, ale já tomu fakt věřím.

cicinky
14. dub 2014

@martiina_k A proč by to tak nemohlo být?
Třeba třetí pokus bude znamenat vítězství pro tvého mimíska 😉

cicinky
14. dub 2014

@mourovata Mourovata necháš ty toho 😀
Přej mi jedno 🙂

marcule
14. dub 2014

@martiina_k třettí pokus se určitě povede a možna to opravdu má vše souvislost s tím snem a mělo to tak třeba fakt nakonec i byt a to třetí už u tebe zustane..musiš tomu věřit a ja tomu taky věřím.. 🙂 😉

mourovata
14. dub 2014

@martiina_k Já tomu taky věřím, mám takovéhle živé sny hodně často, také kvůli tomu chodím k psycholožce protože i ve spánku je strašně prožívám. Jde o to se je naučit čís. Mnohokrát jsou to takové blbosti, ale plné silných pocitů a až když je člověk rozluští tak pochopí souvislost 😉 Mě se zase zdálo, že jsem ěla dvojčátka holky a měla jsem jen jednu plínu 😉

megara
14. dub 2014

@cicinky gratuluju k takovému obrovskému číslu 🙂

@martiina_k možná to tak opravdu budeš mít s těmi sny, možná že právě tvoje tělo ví co dělá. A na takovýchto snech a na věcech které nejdou vždycky hned vysvětli je vždy kousek pravdy. Přítelova sestra má v práci kolegyni a té kartářka řekla že 2 potratí než se jí narodí zdravé miminko, 2 otěhotněla a i když sse lékaři snažili dělat možné i nemožné obě děti potratila hned v první trimestru. Když otěhotněla po 3, žádné problémy neměla až se všichni dvivili že je to vůbec možné po předchozích dvou potratech a pak se jim narodilo zdravé miminko 🙂

cicinky
14. dub 2014

@megara děkujuuu 🙂

jilu04
14. dub 2014

@cicinky Teda holka já mám z tebe taaaaakovou radost, uvidíš, že teď už bude všechno jen krásný a za tři týdny tam bude malinkatý človíček 🙂

cicinky
14. dub 2014

@jilu04 Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂
Už se moc těšíme na UTZ, Venda je radostí bez sebe 🙂

jilu04
14. dub 2014

@cicinky to věřím, uvidíš, že to bude krásný zážitek, a jak ti jinak je?

cicinky
14. dub 2014

@jilu04 nafouklá, uprděná, nacpaná, šťastná, usměvavá, spokojená, a nehorázně praštěná 😀
Dneska jsem měla i neskutečné nakupovací štěstí a povedlo se mi koupit letní deku 200x220 za 294,- !!!!!
A ještě jsem si k tomu koupila mega velkou ozdobnou tašku 🙂

martiina_k
14. dub 2014

@cicinky vška si to užívej... ale být tebou, tak se aspoň v koutku duše připravuju na to, že nebudete tři, ale rovnou čtyři 😅

cicinky
14. dub 2014

@martiina_k Koukala jsem na průměry a jsme v limitu i na jedno, takže zůstávám v klidu 🙂

martiina_k
14. dub 2014

@cicinky kdes to našla? Já dneska kvůli tobě taky koukala na nějakou tabulku a tam bys odpovídala právě až čtyřtýdennímu, což mě celkem šokovalo...

megara
14. dub 2014

@cicinky koukej ty těhotenský bacili pořádně rozplivat ať se nám všem zadaří 😀

jilu04
14. dub 2014

@cicinky tak to je dobře a to počkej, až tě začnou neskutečně bolet prsa, poteče ti z nich a bude tě tlačit břicho a za pár týdnů zjistíš, že nedopneš skoro žádný kalhoty

cicinky
14. dub 2014

@martiina_k za chvilku ti to pošlu

@megara plivat nestačí, FLUŠU JAK O ŽIVOT 😀

@jilu04 kalhoty už nedopínám teď, jsem závislá na leginách, jsem hrozně nafouklá 😠 , ale to všechno to prostě stojí 😀

megara
14. dub 2014

@cicinky to je dobřééé
🙂

marcule
15. dub 2014

krasne dobre rano Vam vsem devcata.. 😉 .