Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
15. dub 2014

@cicinky to jo a zkoušela jsi třeba espumisan?
@martiina_k no ona jí má moc ráda, jen asi malinko nepochopila, že zdraví dítěte je přednější než její postava

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 ano zkoušela, ale nezabral ☹
Muž si mě vyzvedl v práci, a jen co jsem se začala hýbat, tak jsem se trošku povolila, ještě že venku foukal tak silný vítr 😀

jilu04
15. dub 2014

@cicinky no pohyb je na zaražený prdy a a nefouklý břicho dobrej, zkus třeba nějaký mátový nebo fenyklový čaj

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 Já to dnes přehnala s ovocným pomerančovým čajem, zítra si koupím spíš nějakou šťávu 😉
Teď jsem si udělala pohodlíčko a jak se mi pěkně všechno uvolňuje 😀
Dnes mi volala vrchní sestřička Stránská na UTZ jdu už 5.5., jééé, jak já jsem zvědavá na fazoličku 😅

jilu04
15. dub 2014

@cicinky teda to je náhoda, já jdu na první screening 5.5., jenže k nám do nemocnice, gennetu se budu raději obloukem vyhýbat 🙂 tak to je moc fajn, uvidíš, že to bude moc hezký, jdete tam oba?

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 Jééé 🙂, 5.5. bude asi magické datum 🙂
Ano, jdeme spolu, tohle si nenechá ujít 😉
A mě by bylo líto, kdyby tam nebyl... 🙂

jilu04
15. dub 2014

@cicinky to jo a doufám, že budou jen samé dobré zprávy

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 uričtě budou 😉
Totéž čekám já u tvého sreeningu 😉

bonifac
16. dub 2014

Dobré ráno holky , musím vám hned napsat i kdybych měla přijet pozdě do práce 😀 Potřebuju nezavysly názor... Dneska sem si udělala test,ten gennetackej.Našla sem na něm náznak náznaku stínu.Uz sem hodila flintu do žita.Co myslíte muze se ještě takhle pozdě ukázat?Nebo je to přicházející mrcha?
Holky žádné radosti a gratulace ja tomu beztak moc nevěřím.chci slyšet názor nezavyslich 🙂 Tlačí mě bříško jako na mrchu a natekly mi prsa tak to uz uz bude asi předzvěst mrchy co?

bonifac
16. dub 2014
martiina_k
16. dub 2014

@bonifac no já tam teda nic nevidím a kdy máš jít na testy? Já myslela, žes teď někdy už měla jít ne?

bonifac
16. dub 2014

@martiina_k no blbě se duch ducha fotí... Dojdu si vedle do lékárny pro citlivejsi.Krev mám az v patek.Picha mě v břiše tak čekám kdy vypukne ta mrcha...

martiina_k
16. dub 2014

@bonifac takže jsi dneska nějaký 12. den jo? Jak dlouho máš po udělání testu? Mě se tam ta čárka objevila až tak po hodině, možná déle. Třeba to vyjde. No uvidíš. Dokud nebudeš mít krev, tak nic nemusí být ztraceno... do pátku už je jenom chvilka. Ale ten test si klidně kup.

bonifac
16. dub 2014

@martiina_k asi po deseti patnácti minutách.sem myslela ze uz tam nic není ale znas to... Asi 60x sem to zkoumala fiala ze je to odraz toho plastu tak sem to vylomila a zkoumala u okna 😀

martiina_k
16. dub 2014

@bonifac Pak člověk přemýšlí, jestli si tam tu čárku nevymyslel že? Jeslti si ji tak moc nepřeje, že ji tam oči samy vidí :D

bonifac
16. dub 2014

@martiina_k přesně tak 😀 musím pocurat něco citlivejsiho😀

mourovata
16. dub 2014

holky, potřebuju radu. V sobotu doma bylo rodeo a včera jsem maličko špinila. Myslíte že to mohlo být takhle brzo zahnizďování? A dneska mi teče z prsou. Vůbec tomu nerozumím, břicho mě nebolí, prsa jen malinko 😒

bonifac
16. dub 2014

@mourovata kdy si byla na transferu?

mourovata
16. dub 2014

@bonifac já na transferu ted nebyla, snažili jsme se sami, ale zdá se mi to moc brzo a hlavně mi nikdy neteklo z prsou

bonifac
16. dub 2014

@mourovata jo aha promiň sem teď zmatená kdo co kdy jak 🙂
Hele to mi přijde jako naka hornalni nerovnováha ... A nebo ze byla ovu driv než myslíš 😉

mourovata
16. dub 2014

@bonifac to si myslím taky, ale první sex byl až v sobotu, manžel dřív doma nebyl, takže i kdyby byla ovu dřív tak by se dřív neoplodnilo. Nějak mi to hlava nebere 😒

mourovata
16. dub 2014

@bonifac já na tom tvým testu náznak vidím, ale já už ty čárky vidím všude 😀

bonifac
16. dub 2014

@mourovata no tak leda by te přistoupil duch svatý vid.😀
To je divný uhnizdovani je většinou az deset dní po ovu a dyl... Nemůže ti začít mrcha?

mourovata
16. dub 2014

@bonifac to ne, do mrchy mám daleko a špinila jsem jen včera a jen maličko na toaleťák

bonifac
16. dub 2014

@mourovata třeba máš turbo bublinku 🙂 to by bylo nejlepsi

mourovata
16. dub 2014

@bonifac no já když jsem byla vloni těhotná tak jsem také špinila 3. den po sexu teda bez výtoku z prsou a bohužel to bylo mimoděložní. tak se i docela bojím co z toho bude

bonifac
16. dub 2014

@mourovata tak to doufám ze bude mimis!
@martiina_k právě sem pocurala v práci 10ti jednotkovy dr.max a nic... Takže to ráno byla si naky omyl...

cicinky
16. dub 2014

@bonifac doporučuji test od dr. Maxe, ten je suprový 😉

bonifac
16. dub 2014

@cicinky ten mám ale zkusím zas ráno... Řekla bych ale ze to byl naky blud

cicinky
16. dub 2014

@bonifac ráno je to úplně nejlepší 😉