Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
29. dub 2014

@cicinky uvidíš, že bude v pohodě, já se taky teď nervuju asi 2 týdny a všechno je v pohodě, jé a v kolik tam máš být? My jdeme k nám do nemocnice na screening taky v pondělí, Já jsem objednaná na 9:15.

megara
29. dub 2014

@jilu04 dobrá budu čekat na skutečný bříško 🙂
Holky naprskejte sem hodně těhu bacilů ať nám to všem při dalším pokusu vyjde 🙂 🙂 🙂

@cicinky budu muset do toho Gennetu zavolat páč jak jsem psala té Stránské tak ta mi ještě neodpověděla ☹ Nechci si něco zkazit 🙂
Zítra na zkoušku nejdu páč bych to určitě neudělala takže pokračování v květnu 🙂

martiina_k
29. dub 2014

@megara ona odpovídá hned, nebo jednou se mi stalo, že napsala druhý den a strašně se omlouvala, že včera měla dovču. Já jí psala celkem často. Až jsem si říkala, že ji musím otravovat, ale ona byla vždycky milá. Takže když ti nenapíše zítra do oběda, tak bych tam zavolala, ale myslím, že ti napíše.
@cicinky ono se to přežene... ta holka je zřejmě nešťastná a nepřejícná a "vadí" ji vaše štěstí. Ty si to nenech kazit a mysli pozitivně na svojí bublinku. Už víš, jeslti je tam jedna nebo dvě?

megara
29. dub 2014

@martiina_k psala jsem jí už minulý týden, ještě mi neodpověděla, jestli nemá dovolenou páč poslední týden v květnu má dovolenou doktorka Mokrá proto jdu pro léky až 2.6.

martiina_k
29. dub 2014

@megara aha, no tak to si má. Mě fakt odpovídala vždycky hned. Tak to si tam fakt zavolej.

cicinky
29. dub 2014

@martiina_k podle posledního UTZ je tam jen jedna bublinka 😉, v pondělí jdu na další, tak hned podám informaci 🙂Já vím, že je to pinda, ale ono jo to tak na nervy :'(

@megara zkus jí napsat znovu, já jí psala v pondělí a hned mi odpověděla 😉

cicinky
29. dub 2014

@jilu04 jdeme ráno v 8.hodin, už se nemůžeme dočkat 😀

jilu04
29. dub 2014

@megara tak to si piš, že naprskáme, úplný maximum co půjde, tolik to přeju vám všem
@cicinky to ti věřím, já se taky moc těším, až zase uvidím toho našeho malýho miláčka a ten velkej mě bude u toho držet za ruku

cicinky
30. dub 2014

@jilu04 já myslím, že jsem si vybrala toho nej tatínka 🙂, včera na netu koukal na praktické, ale moderní pokojíčky, strašně jsem se u toho nasmála 😀
Hlavně, že ze se směje, že už mám kolotoč nad postýlku 😀
Myslím, že když bude srdíčko, tak ho to totálně rozseká, ale krásně 🙂

megara
30. dub 2014

Ahoj dámy
tak jsem volala do Gennetu a prý ještě že jsem zavolala páč kdybych nezavolala a přestala brát pilule musela bych pak zase začít znova s braním piluli a tim by se mi to celé protáhlo zase minumalně o 2 měsíce. Takže do Gennetu pro léky jdu 22.5. 😀😀😀

megara
1. kvě 2014

Ahoj, čarodějnice jsem přežila 🙂 co vy? Pesiny mi doma řádí jak černá ruka asi je budu muset hodně unavit 😀

cicinky
1. kvě 2014

@megara Ahojky, čarodky super, byly jsme v Jablonci na ohňostroji a bylo to úžasné 🙂
Hlásím, že jsem přežila bez újmy 😀

megara
1. kvě 2014

@cicinky Tak to je super že jste si to užily a přežila jsi bez újmy 🙂 bylo tady na fóru takový ticho že sem myslela že jste některé došly úhony 🙂 🙂 🙂 😀
Mimochodem mě včera zástupce vedoucího popřál k svátku, čučela jsem na něj k jakýmu svátku než mi došlo, že myslí čarodějnice 😀 😀 😀 😀

cicinky
2. kvě 2014

@megara tak si představ, že náš kolega nám 5ti ženám nepopřál 😀
Asi měl strach, že ho ubombardujeme 😀
Ovšem včera se něco úžasného povedlo mému drahému, byli jsme u známých a oni upravovali větve od jabloní a co myslíš, že nenapadlo toho mého, normálně s ní za mnou přiběhl, dal pusu a zase běžel pryč 😀

hankamisa
3. kvě 2014

@jilu04 - sím tě,ten medrol na co se používá? na ovulaci nebo sliznici apod. 😉 to ještě neznám.

@cicinky - tam jsme byli taky,mám to 10min od domu.byl krásnej.malýmu se moc líbil. na tu kr... se vyprdni a užívej si miminka. přeci si tu radost nenecháš zkazit takovou babou. 😖

no my v práci 30.4. dostali nová koštata na uklid. tak jsme si z chlapa co to přinesl udělaly hned srandu a dělali ,že je startujem na slet čarodějnic,jsme totiž jen samé baby . 🙂

cicinky
3. kvě 2014

@hankamisa Medrol mám kvůli endometrióze, on zabraňuje zánětům a tvoří lepší prostředí pro uhnízdění 😉 a je pěkně hnusný 😝
Ze začátku to s ním šlo, ale pak se mi jednou zasekl v hubě a ta hořkost byla fakt nechutná, od té doby se mi z něj trošku šoufl 😖
Pipinka má staženou prdel, maminka mého drahého jí to docela pěkně vysvětlila, nehledě na to, že jsem přeci jen zjistila, že pokud by v tom pokračovala dál (stačí jedna smska nebo mail a jdu na PČR), tak se dle našich zákonů dopouští trestného činu proti těhotné, sazba 1-2 roky 😉
Mě spíš štve, jak jde po mém chlapovi, ona je tak neskutečně domýšlivá, nehledě na to, že kdekoliv jsme byli, tak za ním lezla, věčně se na něj věšela, pořád mu cpala svoje dítě... a pak když se dozví, že čekáme a chceme se vzít, tak přijde s takovou ptákovinou 😀

hankamisa
3. kvě 2014

@cicinky - aha tak to nic. jsem doufala,že by mi pomohl pomoci na tu sliznici aby rostla. ☹
tak snad ti dá pokoj ,když ví co ji hrozí. a s chlapem ji to snad taky přejde,když budete mít po svatbě. no jo no slepice.... fakt si ji nevšímat a nechat ji bejt.nestojí za to .

cicinky
3. kvě 2014

@hankamisa já myslím, že i na sliznici má vliv, ale jistá si nejsem, Medrol je fakt dobrý lék 😉
Myslím, že ti pomůže 😉
Hlavně, aby vše probíhalo v pořádku, věřím že v Gennetu se o tebe postarají na 1* 🙂

hankamisa
3. kvě 2014

@cicinky - no jdu googlovat ten medrol. uvidím ,zkusím navrhnout dr. až k ní půjdu abych nemusela do car ,tam totiž nechci. 😠 ach jo.

megara
3. kvě 2014

@cicinky tak to máš dobré že tvůj drahý přiběhl s rozkvetlou větví to toho mého ani nenapadlo 🙂

megara
3. kvě 2014

Holky koukám na film Jak porodit a nezbláznit se, a je to docela sranda, hlavně ta chlapská banda 🙂 skvělá průprava 🙂

cicinky
3. kvě 2014

@megara ha typ na film, třeba se to bude líbit i tomu mému 😉

limlim
4. kvě 2014

Hoj holky, v úterý jdu na vyndaní vajuch podle UZ jich mám jen 5 tak uvidíme. Jak jste se po tomhle zákroku cítily? Díky 🙂

megara
4. kvě 2014

@limlim Ahoj mě bylo dobře, já nemám s narkózou problémy,jen sem byla trochu ospalá jinak nic 🙂

limlim
4. kvě 2014

@megara Diky me taky po narkoze nic neni a pokud to je podobne jak lapado tak v poho 🙂

megara
4. kvě 2014

@limlim spíš bys potom měla odpočívat, sice člověku blbě není ale na žádnou velkou akci to taky není,alespoň já to tak měla 🙂 ti závidím že už si tak blízko, já si jedu 22.5 teprve pro léky

limlim
4. kvě 2014

@megara Vse me nejak rychle utika ...a neboj taky ti to utece 🙂 No vim ze bych mela odpocivat akorat vydrzim tak jeden den a pak vymejslim kraviny...chtela jsem jit jeste na moto nez me zavedou bublinku( snad nejaka bude) mam PICSI tak nejakej casik bude...Zatim si to tak maluju 😉

megara
4. kvě 2014

@limlim další den už budeš úplně v pohodě, alespoň já byla 🙂 Vím že už se to blíží 😀 těším se, sice ne na injekce do břicha, ale co se dá dělat. Od odběru si vezmu neschopenku a budu s pesinama na chalupě u mamky a tam je fakt klid 🙂

limlim
4. kvě 2014

@megara To rada slysim ze dalsi den uz je ok.Ja jsem bez prace takze mam pohodu klidek a delas dobre hezky na chajde se psikama taky mam jednoho a fakt me dodava klidek a relax a hlavne se s nim trochu hejbu 😀

megara
4. kvě 2014

@limlim neschopenku jsem měla i při prvním pokusu, ale moc mi to nepomohlo. My bydlíme na kopci a když jdu s holkama ven musím chodit do kopce a z kopce i když nechci a teď už chci jen odpočívat, holky vyhodim na zahradu a tam můžou lítat dokud nepadnou 🙂 a ven jít se psem člověk musí,takže je vyřešeno 🙂