Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
26. črc 2009

Já bych chtěla do Vrchlabí když už. V Liberci mě stačila gynda co je spojení s porodnicí takže sama jsem si udělala obrázek. Oddělení pěkný celkem, ale personal hroznej. 🤐

bbberusak
26. črc 2009

jdu se natáhnout, po to m utrouši se mi děsně motá hlava...a jsem mega unavená...tak zatím🙂

bbberusak
26. črc 2009

jj, je to jako na běžícím pásu...věčně tady maj stop stav...

nadis.h
26. črc 2009

Já jdu uklízet. Pa

janik8774
26. črc 2009

nadis.h
Ty si mě teda pobavila. 🙂 🙂Taky řešíš otázku kam půjdeš rodit?
Lbc je fakt hrozný.Jsem rozhodnutá pro Jbc.Jedna zkušenost mi stačí.Hlavně ta děská doktorka je tam tak "užasná".

nadis.h
26. črc 2009

Janik no já ještě nejsem ani těhu.. 😀 Ale vzhledem k tomu,že na gynekologicko-porodnickym oddělení mi dělali laparku takže mám osobní zkušenost a dneska i šéfová co tam rodila říkala jaký měla zážitek tak do LBC už fakt ne! Primář je tam sice skvělý,ale bohužel o zbytku personálu se to říct nedá. 😝 Takže já si zařídím jako hlavní porodnici Vrchlabí jestli se chytím a nouzovou pro případ,že bychom to do Vrch nestihli Jablonec. O dětský ambulanci mi taky dnes šéfová vyprávěla jak tam jela se svym malym protože upadl na hlavu a v čekárně maminka v šestinedělí s miminkem a doktoři tam mezi těmahle miminkama nechali běhat cikány se spálou... 😲 To mi stačí...

janik8774
26. črc 2009

nadis.h
to já vím,že ještě nejseš těhu.To já též ne a už jsem manželovi oznámila,že budu rodit v JBC. 😀
Taky mě jedna maminka na koníkovi ujištovala ,že když je tam nový primář že to bude ok,ale jedna vlaštovka jaro nedělá.
Budeš teda stimulovat jak si nedávno psala že ses rozhodla že do toho zase půjdeš?Nebo kvůli práci si to odložila?

rina1
26. črc 2009

Holky ja rodila v Jbc, bylo to super fakt, zaprve je to tam moc hezky, sestry super akorat jedna byla na pest, byla z tech starsich...dr byli taky dobry mlady sikovny fakt, jidlo na pokoj zadna jidelna, jidlo super, no fakt jak na hotelu, barevne pokoje...ja vubec nevylezla z pokoje za celou dobu, jednou jsem si sla koupit noviny, mimi jsem dala sestre, rikala, ze kdykoli pohlida kdyz budem chtit. Na sale to bylo taky pekny normalni postel a az to slo do finale primontovali bleskem ty nohy, mela jsem tam 2 kamosky a muze a tocili to fotili, smali jsme se i s dr.byla tam i kulata velka vana, maji na stankach fota, jo ja bych se rozepsala, protoze bych taaak strasne zase chtela rodit 😒

bbberusak
26. črc 2009

já bych chtěla rodit v Turnově...jednak tam znám maminku mojí dobré kamarádky, je hlavní porodní asistentka a jedna dle info od kamarádky co tam byla už dvakrát, je to super, pokoje po dvou, domácký, málo porodů.....
holky, můžu hermelín? já měla na něj šílenou chuť a už jsem ho zblazjla....ale prý kvůli listerioze....se nemá...tak nevím...

nadis.h
26. črc 2009

Janisku zrovna zítra jdu na krev na kontrolu FSH a když bude v pohodě tak v srpnu stimulka. 😉 V práci to mám naprosto v pohodějak pro návštěvy doktorů,tak jako případná těhu a i s mimi... Takže ideál.
Rinuš tak ok dám na rodičku, která ozkoušela kvalitku na vlastní kůži. 😀 😉

Beruš plesniváky bys neměla! Ale jeden snad nic neudělá. A taky játra a vnitřnosti a tak.. 😝

bbberusak
26. črc 2009

NAdi, já slyšela , že můžu rozpečenej nebo smaženej. že to tu listerku zničí tam tepelná úprava..
ale radši to jíst nebudu...myslela jsem si to ☹segra jde do práce až 3.8., že by ti zjistila hp už zítra...

nadis.h
26. črc 2009

Berus já nejdu na HP já jdu jen na FSH a to bude dopoledne hotové.. HP jsem měla ok pak už i FSH jen se v tom chce primářka ujistit,že toje pořád ok.

bbberusak
26. črc 2009

aháááá..já to popletla...

nadis.h
26. črc 2009

A zrovna mám volno z práce zítra. 😝 Jsem si mohla chrupnout a prdku zase vstávačka.. 🙄

bbberusak
26. črc 2009

tak si hajneš pak až přijdeš.....jsem na tebe zvědavá...na ten tvůj FSH 🙂

nadis.h
26. črc 2009

To už se mi nebude chtít když už to jednou přetrhnu. Chjooo... 😠 Ale v úterý asi taky zůstanu doma tak to dospím. 😵

dvojcata2
26. črc 2009

Ahojky děvčátka tak zítra zavolám do Gennetu a i kdyby tam to schválení nebylo tak se snad můžu už obednat k dr Petrovi né??Budem stejně podepisovat papíry a když říkal že mi to pojištovna stejně schválí tak na to snad čekat nemusím.Chlapa mám totiž ve Španělsku přijede v pátek tak bych potřebovala tam jít v pondělí ráno protože mi může mužskej zase odjet.Ach jo

bbberusak
26. črc 2009

Nadi, to se v úterý vyspinkáš a budeš chrnět do oběda🙂

Dvojče - mě řekli, že mě objednaj až bude pojišťovna...ale já jsem si na poj. volala a věděla jsem, že to je...sice mě sestra sprdla v genetu ,co se toho jako montuju, ale objednalal¨mě 🙂

rina1
26. črc 2009

V Turnove jsem byla za kamaradkou pred 8 lety v porodnici a bylo to tam strasny, nesmeli jsme na pokoj navstevy sedeli jsme na chodbe umakartovy stoly s gumovyma ubrusama smrdelo to tam, tam se i jedlo, doufam, ze uz se to zmenilo, uz je to teda 8 let. Ono zalezi jak te to chyti, ja musela hned jet, tenkrat jsme se tam nemuseli hlasit predem, porodopis se sepsal u dr dnes uz v porodnici kam se pojede. Tak uz mam doma to moje 6lety miminko tak si ho odmocuju od spiny ve vane 😵

nadis.h
26. črc 2009

Rini tak to jsme byly stejně samotné doma. Mohly jsme jít na drb. Mě se vrací moje miminko dospělé taky dneska v noci. 😵

Já se budu zítra taky objednávat a kámojda jde 3.8. to tam bude nával.. 😀

dvojcata2
26. črc 2009

no já tak nejdíl do 5.8 tam musím bejt protože od 2 dne musím píchat ale záleží na tý pojištovně 😠 jestli to pojišt.nestihne tak budu muset čekat do další mrchy ☹

nadis.h
26. črc 2009

Dvojce a už jsi se objednala?Abys nemusela čekat kdyby měli plno. Já to vždy chytla,že se sestrou byla domluva a objednala mě předem.

dvojcata2
26. črc 2009

ještě ne protože nemám to schválení a bez toho mi stejně léky nenapíše ale asi tam zítra zavolám aby mně aspon obednala na příští pondělí kvůli tomu podepsání těch papírů jinak přítel odjede a bude to zase v pytly 😝 A třeba to do tý doby stihnou

nadis.h
26. črc 2009

Dvojce ty papíry můžete jít podepsat až si půjdeš pro léky. Já celou dobu chodila sama a chlapa na podepsání jsem s sebou brala až když jsem si šla vyzvedbout léky. 😉

dvojcata2
26. črc 2009

no jo ale jak jsem už psala přijede v pátek a může v pondělí hned odjet

nadis.h
26. črc 2009

Holky já se tak těším na toho svého prdelinkuuuu... 😵 Si ho moc ale neužiju, protože v neděli jede zase na týden... 😔 ALe naposledy doufám do zimy. 😝

nadis.h
26. črc 2009

Aha... to je na prdku takovéhle komplikace. Já mám to samé, že musím furt podřizovat čas jak chlap může a ten může jen brzy ráno..

dvojcata2
26. črc 2009

jezdí za prací???Já doufám že ten můj s tímhle praští a najde něco tady protože je furt pryč a já jsem na všechno sama a jestli se povede mimčo tak chci aby ho viděl vyrůstat
🙂

nadis.h
26. črc 2009

No jezdí nejezdí. Dělá normoš v Harrachově na chirurgii, ale mají i pobočku na Lipně a tak tam jezdí občas. Ted tam jel jen tento týden a pak ještě jede na týden příští týden a šlus. Ale od prosince do února pendluje...jeden týden v Harrachově tudíž je doma a jeden týden na Lipně... 😝 Takže žádná trága dá se říct, ale pracuje každý den bez volna takže může jen ráno než jede tam a to ještě jen ted v létě když dělá až od 10i..V zimě je plození dětí přes tenhle systém pase kvůli času.To nemá čas ani ráno natož po práci.V zimě jezdí domů třeba až ve 12... 🙄

nadis.h
26. črc 2009

šiš ted čtu na seznamu jak sestře vypadlo ve Frýdku místu novorozeně a těžce se zranilo. 🙄 😨 🤐